Legújabb vélemények - Ajakradírok

CsinCsilla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 20.

Kipróbáltam, bevált, imádom. Hatásos, mert rendbe teszi az amúgy is száraz ajkamat, plusz hidratál mellette, az illata kellemes, rúzs alá/előtt jó alapnak :)

Sissy01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 17.

Nemrég vettem, leértékelve volt 200Ft-ra... Az eredeti árát nem tudtam de nagyon jó! Teszi amit kell és hidratál is. Plusz jó illata van, a cuki kiszerelésről nem is beszélve. Imádom :D ugyhogy biztos újra fogom venni. Mert egy kis csoda.

Cryinn
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 16.

Ahoz képest, hogy cukorból van elég drága, viszont teszi a dolgát, és nagyon finom.

Lyne
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 13.

2020 február: Egy kis korrigálást eszközölnöm kell a téli tapasztalataim miatt.. sajnos télen nem volt elég csak ezt használnom, viszont megtaláltam a tökéletes kombót!! GlamGlow Poutmud Wet Lip Balm Treatment-tel együtt egy csoda!! <3

2019 július:
Hölgyeim!! Ezt a varázslatos ajakradírt mindenkinek ki kellene próbálnia!! Ez valami ééééééééészbontóan jó cucc!! Nekem, akinek állandóan cserepes a szám és megszámlálhatatlanul sok ajakápolót kipróbáltam már, egy megváltás ez a MAC ajakradír!! Az egy dolog, hogy eltávolítja az elszáradt bőrt, de olyan pihe-puha utána a szám, amilyen kb. gyerekkoromban volt utoljára!! A szájfények csak úgy siklanak rajta...vííííííííííííí :D:D:D Soha többet nem veszek semmilyen ajakápolót, mert simán elég ennek a hidratálása!! Bevallom, én fele annyiért vettem meg itt a Krémmánián, mint az eredeti ára, de a tapasztalataim után, simán megvenném bolti áron is, főleg azért, mert ez a 15 ml szerintem 1 évig is elég lesz, olyan keveset kell belőle használni, ráadásul nem is napi szinten! Egyetlen egy negatívuma van számomra, az pedig a tégelybe nyúlós megoldás, amit nem igazán csípek, de ez esetben eltekintek ettől, mert annyira nagyon jó termékről van szó!

Jane
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 9.

Valljuk be: ezért az árért ez aztán tényleg egy luxus kategóriájú termék egy átlag nő fürdőszobájában :D
Ellenben én megvettem (méghozzá a Pineapple juice ízben) és rájöttem, hogy soha többé nem szeretnék nélküle élni :D Nagyon megszerettem és nem, nem csak az ízét, hanem a hatását is. Főleg télvíz idején, amikor amúgy is borzasztó szárazak az ajkaim. Leradírozom, ráhidratálok és szuper puha lesz a végeredmény.

bendi13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. február 2.

Kegyetlen komolyan...az íze és szaga is borzasztóan keserű, alig tartalmaz radírozó szemcsét. Kuka...

Pufika222
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 31.

Teljesen tökéletes, kompakt, finom illatú és nagyon jól el dolgozható az ajkunkon.

Judita88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Valahova három és négy csillag közé raknám, mert amikor nem túl cserepes a szám, akkor jól végzi a dolgát, és puha lesz az eredmény, de ha szárazabb a szám a megszokottnál, akkor csődöt mond.

Viva777
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 25.

Én imádom ezt az ajakradírt. Szépen hidratál, finom és meg duzzad tőle a szám egy kis időre. De egy szelfire tuti! 😁

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 23.

Nagyon szépen radíroz, kevés is elég belőle egyszerre és hidratál. Nekem ez az első ajakradírom, de nagyon szeretem!