Legújabb vélemények - Sminkek arcra

Lichike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 26.

Legelső alapozóim egyike. Azóta megtanultam, hogy érdemesebb több pénzt kiadni normális alapozóra.
A legvilágosabb árnyalatot vettem meg belőle, viszont annak is inkább sötétebb kreolosabb színe van, ami nagyon elüt az én hófehér színemtől. Fedése is nagyon gyenge, kisebb bőrhibákat sem képes elfedni. Bőrön zsíros hatást kelt. Szó szerint pénzkidobás. Igaz rá, hogy olcsó húsnak híg a leve.

DaisyAv
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 26.

Nem szívesen jövök lehúzni bármit is, de nekem ez a primer egyáltalán nem működik. Nem látom a mattító hatást és a pórusokkal sem csinál semmit, pedig nekem olyan átlagos az arcom, nincsenek nagy pórusaim. Ha felteszem fölé a HD alapozót, akkor pedig szó szerint hatalmas lukakat látok az arcomon. Egyszerűen borzalmas. Azt hiszem kipróbálom a goodbye pores primert, hátha az jobb lesz.

Csengiful
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 26.

Egesz jol fed es mattit, de sajnos nagyon megmarad a rancokban, amikor mosolygok. Valamint a lemosas nehezen megy, kicsit zsiros-viaszos ha vizzel erintkezik, es a sminkecsetembol is alig birom kimosni.. szoval az osszetevoivel valami nem oke.

Lichike

"Berry me up!" nevezetűt vettem meg. Szép erőteljes színe van. Hosszan fennmarad, tényleg matt színe van. Nagyon szerettem, de azóta átváltottam bronzosabb színre, amit negyed annyiért vettem mint ezt, és az ugyanezt hozza, szóval én egy kicsit sokallom az árát. Sokat "dobáltam", ennek ellenére még mindig egyben van, szóval nagyon jól bírja a strapát. Nem venném újra, mert szerintem drága, és ennyit nem ér.

zsuzsi1015
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 26.

Nemrég vettem az asszisztens csaj ajánlásával. Direkt úgy mentem oda hozzá, hogy jó fedésű, tartós, matt alapozót szeretnék az olajos, könnyen kifényesedő bőrömre. Nagyon jókat mondott róla, így úgy döntöttem, hogy megveszem, miért ne. Első pár használattal nagyon meg voltam elégedve, azonban az utóbbi időben azt vettem észre, hogy hamar kifényesedik és besötétül, besárgul az alapozó és emellé olyan, mintha egy vakolat lenne a fejemen, teljesen beül a pórusokba. Próbáltam egy újabb adag púdert feltenni, hátha elmúlik a fényesség, azonban egy fél-1 óra múlva újra csillogott az arcom. Szomorúan közlöm a tapasztalatomat ezek mellé a szuper ajánlások mellé, ezek szerint én vagyok az 1 a 100ból, akinek pont nem vált be ez a termék.

Sziszekmiszek
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 26.

2 CR színeben vettem meg az eladó ajánlására. Nos, a színválasztás tökéletes lett. Ennyire még soha, semmilyen alapozó nem passzolt a bőröm színehéz. Eredetileg a Dior Undercover alapozót használom már hónapok óta, de nyárra akartam valami lágyabbat, szellősebbet és a D-ban ezt ajánlották.
Szerintem sokban hasonlít az Estée Lauder Double Wear alapozóhoz. Felkenés után nekem mindkettő ragad, várni kell, míg megszárad a sminkelés folytatása előtt. Sőt, utána is ragad egy kicsit. A por alapú termékek, amiket használok, nem igazán kompatibilisek vele. Jobban szereti a krémes textúrájú pirosítót, kontúrozót és szemhéjfestéket. A végeredmény olyan, mintha semmi, de semmi alapozó nem lenne rajtam csak közvetlenül az arcomra kenném a festékeket. Természetesen a bőrhibákat teljesen eltüntetni. Aki kedveli a naturalizmust, annak biztosan tetszik. Nem fogom újra venni, maradok a Undercovernél, csak meg kell találnom a tökéletes színt. Pattanást ez sem okozott, nem szárított stb. Ez egy jó minőségű alapozó, de nekem ez a naturalizmus nem jön be.

dio14
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 26.

Egy ideje már csak cushion alapozókat használok, mert nagyon praktikusak, és természetes hatásuak. Ehhez negyed áron sikerült hozzájutnom utántöltővel együtt. A szivacsa is szuper, csak még azt nem tudom, hogy fogja kihúzni, mert sajnos az utántöltőhöz szivacs nem jár:(
Ezt leszámítva eddig nagyon tetszik, ennél is érvényesül a kevesebb az több szabály, szóval nagyon óvatosan kell vele bánni, mert csúnya lesz különben. Vékonyan felvíve gyönyörű dewy lesz a végeredmény. A szín is majdnem tökéletes, ha sárgább tónusú lenne, de ezt csak én látom:)
Átlátszó púderrel fixálom, úgy fél napig szépen fent marad. Igen, sajnos tartósságban nem a legjobb. Viszont egyáltalán nem szárít, sőt inkább hidratál, és nem komedogén a bőrömnek.
Teljes áron biztos nem venném meg, de ennyit bőven megért. Utántöltőt fogok még rendelni belőle.

Mégsem tetszik:( Egyáltalán nem tartós, még fixálva sem , pár óra múlva már kopik itt-ott. Visszasírom a missha tension pact-ot, az egész nap szépen fent maradt.

Közben rájöttem, hogy nem kell annyi nindent alá kenni:) Elég a tonik, c-szérum, fényvédő kombó, és így szuper, nem csúszkál. Úgy örülök, mikor ilyen "hatalmas" felfedezéseket teszek😆 Visszakap egy csillagot!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 26.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 26.

Állagában és színeiben is tökéletes. Minden sminkkedvelőnek ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 26.

Ár-érték arányban jó, de nem túl tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 26.

Én megtaláltam a tökéletes színt a bőrömhöz. Nagyon jól fed és egész nap fentmarad. Egyetlen hibája, hogy egyszerre csak kis mennyiségben és gyorsan el kell kenni az arcon máskülönben foltos lesz.