Legújabb vélemények - Sminkek arcra

Sz0ll0s1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 2.

Leárazva vettem 199 forintért, gondoltam ha nem jó, max kibobom. A színt se tudtam kipróbálni, így próba szerencse alapon megvettem, és milyen jól tettem. A szín megfelelő, szépen fed vékony rétegben is, bár pár óra után nekem kifényesedik.

NikiN
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 2.

Nagyon szerettem volna, hogy mukodjon, de sajnos az en boromon par ora mulva nagyon csunyan lekopik. Par evvel ezelott megvettem egy teljes kiszerelest, illetve a npokban egy kis mintat ujra kiprobaltam, hatha megis bevalna, de sajnos nem. Probaltam mindenhogy alahidratalni es primert hasznalni, de par ora mulva pikkelyszeruen lekopik. Foleg a szemem alatt es az orrom kornyeken lesz iszonyatosan csunya, de annyira, hogy le is kell mosnom rogton, mert kulonben nagyon szaraz kinezetu az arcom es sokkal oregebbnek is nez ki. Amikor felviszem nagyon szep, szinte porcelan bort ad, de ennyi penzert szerintem nem szabadna hogy ennyire ne legyen tartos.

TahinZsofi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 2.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 2.

Lassan egy éve használom. Finom a textúrája a bőrön, szépen eloszlik, rögzíti a sminket és felszívja a felesleges faggyút. Mióta ezt használom szavaztam újra bizalmat a púdereknek. Tartós, jól tapad. Működik télen-nyáron. Nem tudok róla rosszat írni, nem is akarnék :)

TahinZsofi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 2.

A 020-as light beige árnyalatot használom, kb két hónapja, napi szinten. Szeretem, nagyon.
Tökéletes a fedése, sötét karikákon és piros foltokon egyaránt működik. Nem ül bele a ráncokba, csak ha sokat viszek fel véletlen belőle. Kevés púderrel szoktam rögzíteni, de volt már, hogy elmaradt, úgy is működött. Bírja a nyári meleget és a kemény izzadós edzéseket is. Biztosan újraveszem.

Fehereszti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 2.

Nekem egyáltalán nem vált be. Semmi hatása nincs, direkt nyárra vettem, egyáltalán nem mattít és a sminkem sem lett tartósabb. Önmagában sem jó szerintem kb semmire. A szaga is kifejezetten rossz, mintha romlott lenne. Nem egy nagy drágaság, de értelme nem volt ennyi pénzt kiadni a kvázi semmire. Pedig szeretem az Essence termékeket, de ez csalódás volt.

KozmaNikolett2001
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 2.

Nekem nagyon tetszik ez a termek. Mostanaban jobban szeretem a szilard allagu alapozot mint a folyekonyt. Foleg hogy csak korrektornak szoktak hasznalni es egy ecsettel gyorsan eldolgozom es kesz is vagyok. Konnyen eldolgozhato, es nem okozott eddig pattanasokat. Akcios aron nagyon megeri viszont eredeti aron nem biztos hozy megvettem volna.

KozmaNikolett2001

Egyenlőre még egyik revolution termékben se csalódtam. Az egyik kedvenc sminkmárkám. Nagyon szuper paletta ez is. A világosabbik barna tokeletes a feher borom konturozasara.

KozmaNikolett2001

Nagyon szeretem ezt a highliter palettat mivel minden alkalomra megvan benne a megfelelo szinu highliter. Nagyon szepen csillograk es nem ul bele az alatta levo retegbe. Ha egyszer elfogy biztos ujra veszem.

Orina1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 2.

Imádom az illatát, és a kiszerelés is elnyerte a tetszésem. 30 fokban sétáltam , több órát kibírt átfénylés nélkül. Ettől többet nem várok egy púdertől.

Orina1

Nagyon meg vagyok vele elégedve. 42 évem során talán a legjobb választásom.
Kicsit masszívabb állag, de nem nehéz elkenni. Világos bőröm van 3-as árnyalat jó lett rá. Azért sárgásnak nem mondanám, de majd megfigyelem napközben is, mert ez nekem nem tűnt fel. Bátran ajánlom mindenkinek!