Legújabb vélemények - Sminkek arcra

Pkkrisztike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Nagyon szeretem, glamour napokon jutottam hozzá akciósan, nagyon szépen fed, tartós. Hátránya, hogy szárítja a bőrt

NA96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 19.

Nagyon tetszik a termék, könnyű vele bánni, tökéletesen fed, és imádom hogy pontosan olyan színben is kapható mint a bőröm. Tartósnak ítéltem meg, szeretem benne hogy szép matt, nem kell púdereznem rá. Hátránya hogy eléggé szárít, durván hidratálni kell előtte/utána de az áráért ettől függetlenül szerintem adja amit kell.

umpalumpa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 19.

Utálni fogtok.
Amennyire oda vagyok a dizájnért, virágokkal meg lehet venni, annyira nem tetszik, ami benne van. Az mellékes, hogy a színt nem találtam el (teszter híján elhoztam, amelyik leginkább tetszett). Igazi "chunky" glitteres az én fejemen. Nem tudom rendesen felvenni egyik ecsetemmel sem, ha pedig fellapátoltam végre, akkor nem lehet szépen eloszlatni, hanem darabokban marad a képemen. Több felületen is próbáltam: matt és dewy alapozón, púderezett alapozón, krémes pirosítón, por állagú pirosítón, bb krémen, primeren és csupasz bőrön. Az ecsetek szintetikus, természetes, vegyes szálú és különféle tömöttségűek voltak. Talán a duo fibre volt a legjobb hozzá. Szemfestéknek sem oké, mert bántja a szememet. Áh, én nem vacakolok tovább vele. Sírok fölötte még egy kicsit, aztán sorsára hagyom (vagy feldobom a zsibire).

kittiszimonetta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Szeretem! Tetszik a kialakítása, a kis "spatula/kanálka" a tetején, bár maga a termék, ami benne van, napi használat mellett nem túl gazdaságos ennyi pénzért. Azt sem mondom, hogy eszelősen fogy, mert elég belőle egy borsónyi vagy kevesebb, de valahogy mégis kiürül, aránylag gyorsan. Maga a termék szerintem zseniális, a zselés állaga kifejezetten megfogott. Megfelelő tapadást biztosít az alapozónak, én pl. EL Double Wear-rel használom, és szebb a finish, ha ez a primer van alatta. Tartóssá, egyenletessé teszi a sminket, mégis hidratál alatta, de nem zsírosít, ami számomra nagyon nagy előnye a terméknek. Újravenném, csak az ára kicsit borsos.

Lovemyhair
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 19.

Nagyon világos bőröm van. Eleinte féltem tőle, hogy túl sötét lesz az arcomhoz, de kellemesen csalódtam, nagyon visszafogott szép színe van, rajtam nem csillog. Rossz pont, hogy pereg és nem túl tartós, de egy fixáló spray-el megoldható. Fél éve használom napi rendszerességgel és semmi nem fogyott belőle. Szeretem.

rosaliestactics
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

01-es Matt Sand árnyalatot próbáltam. Nekem alapvetően nagyon fehéres a bőröm, ezért az első használatokkor úgy éreztem, hogy passzol a bőrszínemhez. Nincs is vele semmi probléma.. az első pár óráig. Ugyanis fokozatosan oxidálódik, így a nap másik felére hihetetlenül bebarnul az arcbőrön.
Nagyon jó a fedése, ha szépen, alaposan fel van kenve. Mindazonáltal, ha valamihez hozzáér (ruha, sál, akármilyen szövet) rikító nyomot hagy maga után. Minél tovább hagyod az arcodon, annál inkább begyűrődöttnek fog tűnni a sminked vele. Nem tartós, ez biztos. A felvitele viszont egyszerű. A sok ellentét ütköztetés végeredménye sajnos negatív. Tényleg az oxidálódásával van a legnagyobb probléma. Hihetetlenül bebarnul hosszabb viselés után. Olyannyira, hogy meghökkenve kérdőjeleztem meg, hogy valóban ez-e a legvilágosabb árnyalat, mert nem akartam elhinni. Nem ajánlom és váltanom is kellett.

rosaliestactics

Azt hiszem én leszek az első aki ütköztetni fogja a negatív és a pozitív véleményeket is egyaránt.
Először a pozitívumok: nagyon jól eldolgozható, ,,finom" krémes és könnyedén fel lehet vinni a bőrre, valamelyest tartósnak mondható és nem hagy nyomot mondjuk egy kabát nyakán vagy egy sálon, ha épp az alapozott arcfelülethez ér.
A negatívumok: elképesztően beleül a ráncokba; nekem erős mosolyráncaim vannak, amelyekbe rendkívül mélyen beleült és ki is emelte őket, ezeket a kiemelt barázdákat nehezen tudtam fixáló púderrel eldolgozni, mivel viszonylag gyorsan szárad úgyhogy az összkép alapján sokkal ráncosabbnak (szinte nevetségesen ráncosnak) és idősebbnek tűntem a teljes sminkfeltétel után; a nap végére rendkívül durván bebarnul az arcbőrömön és míg a nap elején amikor felteszem, egyáltalán nem üt el a nyakam színétől (nekem viszonylag fehéres - inkább nápolyi sárga színe van a bőrömnek), a nap végére meglepő az eltérés, szóval az oxidáció miatt hatalmas csalódás; nekem az nem tetszik, hogy x idő után elkezd fényleni, az orromról például majdnem hogy lefolyt az egész a nap végére (és itt szeretnék mindenkit átirányítani, ugyanis jelentem, megtaláltam a tökéletes alapozót: Maybelline New York, Fit Me, Matt +Poreless 100-as árnyalat, igen, jól olvassátok, szóval ahhoz viszonyítva írom a negatív porciókat);begyűrődött és a legvilágosabb formulája is rendkívül bebarnul a nap végére. Nem tudom ajánlani. Egy esti bulihoz, pár órára természetesen tökéletes. Vagy egy randihoz, találkozni a barátokkal és így tovább.. de nappal nem kenném fel, csak napnyugta után, szigorúan. A Maybelline-hez írni fogok, akit érdekel majd keressen rá, mert tényleg egy olyan alapozót kerestem, amit mindennap, a munkába is elhordhat az ember és nem kell attól félnie, hogy napközben szétmegy az arca vagy a délután folyamán észreveszi, hogy hoppá az arcom körülbelül négy árnyalattal sötétebb, mint reggel és teljesen nevetségesen elüt a bőrszínemtől, holott reggel amikor feltettem még teljesen rendben volt minden (higgyetek nekem, tudom miről beszélek!).

dorameszlenyi
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 19.

Nekem nagyon bevált. Nem fényesedik át, és bírja reggeltől egészen estig.
Én csak ajánlani tudom!

Auroraborealis
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 19.

Szeretem. Elég jól fed, pattanásokat azért nem fedi teljesen, de halványitja, korrektorral egy-két helyen javitva viszont szèp, természetes hatású. Ujjal szepen el lehet dolgozni. Elég világos is fehér bőrűeknek. Viszont picit magas az ára de meg szoktam venni mikor akciós.

Mylinda