Legújabb vélemények - Sminkek arcra

klauds
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 9.

Nagyon akartam rajongani ezért a palettáért, mivel régebben nagy volt a hype körülötte, de vegyes a véleményem. Alapvetően egy termékért túlzásnak gondolom az árat, de mivel megfelel kb 4 teljes méretű terméknek, így high-end kategóriában nem is rossz az ár-érték arány, ha mind a 4 színt ki tudod használni. Nálam itt a probléma, falfehér hűvösebb tónusú bőrrel egyedül a rózsaszínes Starburst árnyalatért nyúlok, a többi vagy túl arany vagy túl sötét. Így viszont, hogy ennyi pénzért egy highlightert szeretek belőle használni, jobban megéri egy különálló terméket vásárolnom. Az állagát szerettem, szépek a színek, tartós és metálfényű, bár a blinding hatáshoz azért picit építgetni kell, az Ofra Pillowtalk ilyen szempontból kenterbe veri. Ha lehetne külön kapni a színeket, a Starburst-ot szívesen megvenném, de így egyben számomra nem éri meg. 4 csillagot adok mert jó minőségű termék, de számomra nem tökéletes.

vivip
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 9.

Nekem egyáltalán nem működött. Nem látszódott a bőrömön semmi sem a termékből. Mintha nem lett volna semmi pigmentáltsága. Pedig a kiszerelése nagyon szép.

Legadema
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 8.

Már egy jó ideje meg van. Használgatom, de azért nem estem tőle hasra. Sok korrektorom van, mégis azt vettem észre az utóbbi időben, ha biztosra akarok menni ezt veszem elő. És azért ez elmondja, hogy mégis csak a kedvencemmé vált.
Volt hogy alapozót sem használtam, csak ezt, kis kontúr, pici highlighter és a sminkem nagyon szép lett.
Szép bőrképet ad, krémes, jól eldolgozhato akár ujjal akár ecsettel. Ha elfogy valószinű, hogy újra fogom venni.

szata1
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 8.

Elhasználtam de nem szerettem annyira. Nem mattít sokáig és poros hatást kelt. Elég finom szemcsés és szinte dörzsölni kell, hogy kerüljön valami az ecsetre is.

szata1

Nekem ez a kedvenc folyékony korrektorom. Nem túl erős a fedése, de szépen el lehet dolgozni és felépíteni. A 05-ös árnyalat túl világos, a 10-es túl sötét és sárgás, a 15-ös pont jó lenne, ha nem lenne túl barackos-rózsaszínes. A 10-es sötétebb mint a 15-ös, ezért furcsa nekem a számozás.

szata1

Érdekes az árnyalatok számozása. Nem rossz, viszont ha picit is száraz a bőröm akkor megtelepszik a kis száraz foltokon. Elhasználtam két tubussal belőle (csak a rossz színválasztás miatt volt kettő), de nem venném újra.

PSz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. május 8.

Update 4 évvel később: Egy idő után irritálta a bőröm, így felhagytam vele, és jópár éve nem használom. Gondolom, ahogy bőröm öregedett, besokallt már, ez nem feltétlenül a termék hibája.

Abszolút kedvencem, már többedik tubust használom. A legvilágosabb árnyalatot használom, nincs gondom színváltozással. Nem zsírosít, nem szárít, éppen jó. Kellőképpen tartós is. Természetesen nem fedi el a pattanásokat, ha vannak, úgyhogy azokra más is kell, de nem is elvárható egy BB krémtől. Megéri az árát.

idonthaveaname
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 8.

A 05-Lovely Pink árnyalat tulajdonosa lettem, mivel nagyon világos a bőröm, a halvány, diszkrét pirosítókat preferálom, amelyeket nehéz túltolni. Ő is ilyen, de szépen építhető, és könnyű felapplikálni, nem lesz foltos a végeredmény.
Ami miatt csak négy csillag, az a nagyon sok csillám/fényes pigment. Ez előtt egy Revolution pirosítót használtam, az is tartalmazott némi fényt, nagyon diszkrét volt, szerettem, ezért is mertem ugyanilyen jellegű pirosítót rendelni, de kicsit csalódott vagyok. Remélem, ez csak a legtetején felgyülemlett mennyiség, és a belseje kevésbé tartalmas fényt, mert ez így már kicsit sok egy pirosítóban.

Benedetta88
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 8.

Rendeléshez kaptam ajándékba a "Bois de Rose" árnyalatban. Szerencsére pont bevált az árnyalat, természetes és jól pigmentált, mégis diszkrét hatást lehet vele elérni. Teljesen természetes, szinte észrevehetetlen rajtam, csak olyan napcsókolta, egészséges arcbőr hatását érem el vele.

lenochka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 8.

Nyolc színt tartalmazó arcpaletta. Tartalmaz egy pirosítót, egy púdert, négy highlightert és két bronzert. Azért tetszett meg, mert utazáshoz kiváló lesz, amikor elvihető háromféle smink egy palettában. A színek közül a szép bronzerek tetszenek, az arany highlighter és a különleges piroító. Pigmentáltak az árnyalatok. Viszont tartóssága nem jó. Ezért nem vásárolnám újra.