Legújabb vélemények - Sminkek arcra

dorika7619
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 28.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 28.

Nagyon szép élettel teli lesz az arcbőr tőle. A színek gyönyörűek, természetes a hatása. Akciósan vettem, rengeteg van még belőle, pedig minden nap használom.

Babsszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 28.

Sokkal jobban szeretem mint a testvérét. Míg az nagyon masszív, látványos, maszkhatású és poros az én arcomon addig ez iszonyat finom, könnyed, természetes. Fedésben nem veri a matt verzióját de szerencsére nekem bőven elég egy alacsony/közepes fedés. Rajtam egész nap tartós, van fénye ami az én inkább száraz/normál bőrömnek jót tesz, azonban a nap végére se lesz diszkógömb a fejem. Csomagolását továbbra is szeretem. Egyelőre én még csak müllerekben találkoztam vele, pedig több pesti rossmannban is néztem már. Összességében nagyon szeretem, ajánlom mindenkinek akinek száraz a bőre és kevés a bőrhibája. Kissé méltatlanul elfeledettnek vagy elnyomottnak tartom inkább ezt a terméket, mert szerintem van olyan jó mint a Coverage alapozó, csupán ez más bőrtípusra való és más finishe van de semmivel se rosszabb. Sőt, bőrtípustól függően még jobb is.

Boriskajuliska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. január 28.

Két árnyalatot választottam, az egyik a nagyon természetes szinte minden bőrszínhez passzoló SAND, a másik a PASSION FRUIT egy intenzív élénk barackos árnyalat. Nagyon pigmentáltak és szépen satírozhatóak nem foltosodnak, tartósak, a nap végére is ott maradnak ahová feltettük. A csomagolásuk szép aranyszínű kompakt, a teteje púder rózsaszín arany felirattal mágneses záródással, ami külsőre megegyező a bronzer és a szemfesték kompaktjával is. Kár , hogy nehézkes hozzájutni mert igaz, hogy drága a brendhez képest, viszont aki használja biztosan nem bánja meg a beszerzését.

vulpemania
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 28.

Véletlenül találtam rá a Müllerben, mert épp keresgéltem az ideális korrektort, és sok márkának kipróbálgattam a kezemen a teszterét. A kiindulási pont az az volt, hogy jól fedjen, legyen megfelelő szín és ne üljön bele a száraz bőr ráncocskáiba. A Medium Peach árnyalat passzolt a hóka bőrömhöz (meglepően) a light árnyalatok nagyon nagyon világosak voltak, én meg elfedni akarom a bőrhibáimat nem kiemelni. Szóval maga a termék nagyon jó állagú, szép vékony réteget képez a bőrőn és extrajól fed, ilyennel még nem is találkoztam, mert a catrice camuflage korrektora hasonló még, de az nagyon szárít! Ezért is váltottam le. Nagy a színválaszték. Engem meggyőzött.

bekka99
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 28.

Sok alapozót próbáltam már, de eddig ez a legjobb! Igaz, hogy a T-vonalon kifényesedik de az én bőrömnél ez már egyáltalán nem lep meg. Cserébe viszont egész nap a helyén marad, nem csúszkál vagy kopik, pedig nem használok púdert. Az árnyalat pontosan illeszkedik a bőröm színéhez, nincs maszk hatása, nem nehéz az arcomon. A fedése közepes, néha rá kell segíteni korrektorral. Az állaga nagyon selymes, könnyen lehet vele dolgozni. A pumpája kiakasztó, mert a kinyomott adag fele is elég lenne. Összességében az eddigi legjobb alapozóm. Ha elfogy, újra veszem. :)

UPDATE: Amióta használom, csúnyán kipattog a bőröm. Remélem nem pont ez az alapozó az oka, mert nagyon megszerettem de most egy ideig szüneteltetem és kiderül. :(

Victory33
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 28.

Valamikor tavaly vettem leárazva, én is azt hittem, hogy sima púdert veszek. Először túl világosnak tűnt, aztán elővettem nyáron, mert nagyon bebarnult az arcom és gondoltam ezzel világosítom majd. Mivel sokat sportoltam és kellett a fényvédő, ezért mindig ezzel a púderrel fixáltam, így nagyon szép volt a végeredmény. Ennek a teméknek köszönhetem, hogy szinte egész nyáron alig használtam alapozót és a fényvédő krém sem folyt a szemembe. Szuper termék.:)

Lencseee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 27.

Imadom. Egesz nap tart, nem kenodik, nem fenylik at, jol tartja a pirositot, pudert, highlightert, nem ul bele a rancaimba. Szerelembe estem vele🤩

Judita88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és azt hiszem megtaláltam a tökéletes korrektort, nem kell tovább keresni. A fedése nagyon jó, emellett könnyű eldolgozni, eltűnteti a szemem alatti sötét karikákat, de nem gyűrődik meg nap közben, nem gyűlik össze a ráncokban. Emellett szemhéjalapként használom én is, ahogy egy előttem hozzászóló, nagyon jól működik fele a szemhéjfesték. Próbáltam felvinni ecsettel és blenderrel is, de nekem az vált be legjobban, hogy az ujjaimmal viszem fel, és így nagyon kis mennyiség is elég belőle.

Kommentelo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 27.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 27.

Bronzosításra használom minden nap, a termék tartós, 12 órát is kibír legalábbis nekem.
Az illatával semmi baj sincs, kellemes, nem az a tömény púderszag.
Megérdemli az 5 csillagot, csak ajánlani tudom!

Kommentelo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 27.

Az illatával semmi baj sincs, kellemes, nem az a tömény púderszag.
Megérdemli az 5 csillagot, csak ajánlani tudom!