Legújabb vélemények - Arcápolók

Lorna
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

A tavalyi különleges karácsonyi kiadásból tankoltam be 3 darabot. Megvett kilóra hisz Nivea doboz, de Nivea Nyuszival aki korcsolyázik, Nivea Nyuszival aki csillagokat kap el egy csatos üvegbe, és Nivea Nyuszival aki álmosan olvas az ablak előtt.
Hát persze, hogy hármat kellett belőle vennem. Hát persze.
Karantén alatt végül amikor úgy döntöttem nem veszek felesleges kozmetikumokat, inkább elhasználom amit itthon találok, kibobtottam egyet és kézkrémnek el is kentem egy tégellyel. Rengeteg kézmosás - előtte is Mr. Monk-os mániás kézmosó voltam, hát még akkor - és hideg idővel is nagyon szépen megbírkózott.
Vastag nehezen beszívodó fehér testes krém, kellemes régies krém illattal. Éjszakára tökéletes volt.

Tincs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Számomra ez egy igazi csoda. Szagtalan és hasonló állaga van a to hyaluron szérumhoz, de szerencsére ez teljesen beszivódik, nem kukacosodik be ha netalántán túl sok is kerül belőle az arcomra.
Kb 1 hónapja használom (lehet, hogy picit kevesebb), de nagyon megdobta a bőrképemet. A karantén óta most voltam otthon először, és mindenki a csodájára járt a bőrömnek, hogy milyen szép, babát várok-e :D (nem). Kíváncsi vagyok, hogy kb 3 hónap után, amikorra igazán beérik egy termék mi fog még történni, mert eddig nagyon ígéretes. Szerintem mindenkinek ezt kellene kennie magára, sokkal boldogabb nemzet lennénk! :D

Nobilis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Én is a sorsolás útján jutottam a szérumhoz. Az én bőrömmel kompatibilisnek tűnik, szép egyenletes lett utána az arcom már másnap reggelre, a pattanásaim is enyhültek. Ha esetleg az üvegcse elhasználása alatt lesznek még fejlemények, majd update-elek.

Klau16
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 9.

Olajos bőröm van, de gondoltam kipróbálom. Rengeteg zsíros bőrre ajánlott arckrémet használtam amitől reggelre tiszta olajos lett az egész arcom. Ettől főleg azt vártam, hiszen extra száraz bőrre való. A hidratáló lemosójával együtt használtam és reggel semmi olaj nem volt az arcomon. Aztan kipróbáltam, hogy csak az arckrémet kenem fel és masnap szinten nem volt olajos a bőröm. A legjobb hidratáló amit valaha probaltam, jobb bármelyik drágább márkánál (Vichy, Clinique,Neutrogena). Szóval ha inkabb kombinált, zsíros bőröd vagy nyugodtan vedd meg, mert elképesztően jól hidratál es nem lesz tőle zsíros a bőröd. :)

Klau16

Nagyon sokat hallottam róla, hogy mennyire jó, gondoltam megveszem én is, egy próbát megér, hiszen annyira nem drága. Nem vártam sokat tőle, de egyszerűen imádom. Mindenmentes ami számomra hatalmas plusz. Nem zsírosodott a bőröm tőle, pedig kombinált az arcom. 473 ml-est vettem meg, de szerintem vagy egy évig elég lesz napi használat mellett is, mert 1 pumpányi bőven elég. Egy Foreoval tisztítom meg vele az arcom és látványosan szebb lett már 1 hét után. A pupája pedig nagyon jó. Lezárható így utazása is jó és nem csöpög sehol. Mindneki aki még nem próbálta ajánlom, mert szerintem nem fog csalódást okozni.

Paloma

Én a tinted/színezett verziót vettem, és tényleg kicsit bb krém feelingje van így, viszont egy kicsit nehéz viselet, alapozó alá nem ajánlanám. Púder biztos jót tenne rá. Én szeretem nagyon, amíg nem kell alapozót hordanom, addig nyárra szerintem nagyon jó:) Aki a színezett verziót veszi figyeljen, mert elég sötét, neutrális szín
védeni biztos véd, én nem igazán tudok leégni, szóval csak bízom benne, hogy megvéd a káros UV sugárzástól és idő előtti öregedési jelektől:D
csak azért veszek le 1 csillagot, mert a neten népszerű mindennapi smink alá fényvédőként beszélnek róla, és ahhoz szerintem túl zsíros.

Tviki993
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Mintát kaptam csak belőle, borotválkozás után kentem a lábamra, gyorsan beszívódott, jól hidratál és az illata is kellemes !

Dorothyfk
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Most ez az aktuális arckrémem, de lehet, hogy ez is marad. Könnyű kis krém, és beszívódás után én látom a hatását, feszesebbnek tűnik az arcom, és mintha kicsit egységesítené is. Újravevős :)

Vicus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Annyira rossz, hogy alig tudom értékelni, ki is dobtam. Meg hogyan lehet ennyi hazugságot/ígéretet összeszedni hozzá? Mi az hogy élénkít, alapoz? Csökkenti a finom vonalak megjelenését? WTF?! Ajaktermékbe amúgy is miért tesznek parabént?
Számon semmi sem látszott belőle és nem is hidratál különösképpen. Szokásosan túlárazott Oriflame-es vacak.

tsolya
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 9.

Ez az első kémiai hámlasztóm és csak pozitív véleményt tudok róla megfogalmazni. Esténként szoktam használni, szépen beilleszkedett a rutinomba. Sokkal szebb a bőröm összképe mióta ezt használom, teljesen meg vagyok vele elégedve.