Legújabb vélemények - Arcápolók

Madi    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 23.

A kis kiszerelés végén járok, meglepően sokáig elég. Állagra valahol a hab és a krém között van, éppen csak picit habzik, leöblíteni egyszerű. Az illata nagyon tetszik, erős, de frissítő. Nem irritál és jól tisztít, a hófehér törölközőmön nyoma sincs sminkmaradéknak, miután megtörlöm az arcom. Bár túlárazott és közel sem helyettesíthetetlen, mégsem tartom kizártnak, hogy megveszem a normál kiszerelést is.

NKlaudia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 23.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 23.

Kiválóan tölt és hidratál. Anyumnak is ezt vettem karácsonyra, imádja.

NKlaudia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 23.

Több tégelyt használtam már, én nagyon szeretem a CNC termékeket.

pici24
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 22.

Egy könnyed hidratáló krém kellemes illattal.Könnyű eldolgozni, gyorsan beszívódik.A szememet nem irritálta annak ellenére,hogy van egy enyhe illata. A bőrt hidratálja, de különösebb hatást nem vettem észre, emiatt 4 csillag.

Nashuaaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Alapvetően késő ősztől használtam, így 8-21 fok közötti időben tudom hogyan működik, a nagy nyári melegről nincs tapasztalatom.
Pro:
- szépen mutat rajta az alapozó
- egész jól beszívódik, nem csillog, mattszerű (púderes) a finishe
- nem hagy nehéz, zsíros réteget
- szépek az összetevői
- nem okozott kiütéseket, nem tömítette el a pórusokat
- összességében jó érzés volt viselni

Kontra:
- nálam fehér réteget hagy (közepesen sötét bőröm van, tehát a kreolosabbaknál szerintem nem működik olyan jól, nekem nagyon kifehéríti az arcomat)
- kevés az spf 30
- nagyon drága

Noha határozottan elégedett voltam vele, nem fogom újravenni, mivel napos tengerparton élek, ahová ez a 30 spf max télen jó, ráadásul a fehér réteg miatt nem tudom kihagyni az alapozást, mivel akkor a fejem indokolatlanul fehér..

Garnier Skin Naturals Pure Active 3in1 Maszk Aktív Szénnel Problémás, Zsíros Bőrre

Titkoss05
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

Szárít, mattít, az illata sem rossz, de különösebb csodát nem tesz🤷

Titkoss05

Nekem bevált, teszi a dolgát, puha és matt lesz utána az arcom

Titkoss05

Nekem bevált, és az arcradírjával együtt is hatásos 😍

Titkoss05

Legjobb😍 a Labello elbújhat mellette. Nekem télen annyira kicserepesedik a szám hogy van amikor már vérzik is, és akármit használtam rá, semmi sem vált be. Mindig sajnáltam rá a pénzt, de rájöttem hogy már az elején sem kellett volna, és jobban járok ha egyből ezt veszem meg és nem kísérletezek 10 olcsóbb termékkel. Iszonyatosan jó, és külön tetszik a mentolos szaga😍

Titkoss05

Először vettem, és utoljára is... Nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem nagyon nem vált be. Volt, hogy még jobban kiszárította a számat, mint amilyen előtte volt. És szerintem az illata sem jó🤷