Legújabb vélemények - Arcápolók

NikolettaV
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Tesztelésre kaptam a krémet, már hetek óta használom, így tudok érdemleges véleményt írni. Jó állagú, kellemes illatú krém, hamar beszívódik és azonnal érződik egy kis "feszesítő" hatás. Hidratálása az én kombinált bőrömre elegendő, száraz bőrre már szerintem kevés lenne. Szuper kis termék! :)

koirankeksii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Nagyon féltem az első használat során, hogy irritálni fog, így olajjal keverve vittem fel. Tényleg elég büdös és kicsit kaparta a torkomat. A harmadik alkalamtól kezdve már csak önmagában viszem fel, és nem félek tőle.
Amit csinál: a szem körüli erőteljes nevetőráncok (csak mimikai) reggelre gyakorlatilag leradírozódnak...esküszöm, vigyorogtam és nem voltak ott! hihetetlen számomra. Olyan, mintha botox kezelésen jártam volna.
Sokat gondolkodtam, hogy ez hogy lehetséges? De arra jutottam, hogy talán annyira feltölti a bőrt reggelre (a szám körül is meg szokott kicsit "dagadva" lenni az arcom (olyan mintha vagy 10 kiloval "kövérebb lennék", lehet jól állna pár kg :DD), hogy lehet emiatt nem jöttek elő nevetés közben a vonalak, mert a pufi arcrész, amit feltöltött, felfogja a száj felhúzódását. Ki tudja, mindenesetre durva.
Ami viszont sajnálatos, hogy ez estére visszaáll, így kár, hogy nem állandó a hatás. Jó is lenne :D

Lucyshyne
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Az első C-vitaminos termék, amit használok. Kb. 2 hete viszem fel napi egyszer. Az első 2 alkalommal bizsergetett rendesen, ahogy azt megjósolták a termék leírásában, de ezt követően már nem éreztem. Továbbá szintén a termékleírásban figyelmeztetnek, hogy nehezen szívódik be a benne lévő aszkorbin sav darabkák miatt, így estére használom. Kicsit kellemetlen volt az elején, hogy valahogy mindig belélegeztem és a számba is bejutott, és egy darabig éreztem az orrnyálkahártyámon és a torkomban, de ezt kiküszöböltem azzal, hogy az orrom és szám közötti részt jól elkerülöm vele. Hatását tekintve viszont nekem csodaszer. Az első 2-3 használat után sokkal ragyogóbb lett a bőröm.

persephone
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Sokáig szerettem, de most valamit újítottak rajta, így lemosóként már nem olyan jó. A sminket nagyon nehezen hozza le, és a kis szemcséket is nehéz lehozni.egyébként ápolja a bőrt, ha maszkként használom, láthatóan tisztább, érezhetően simább a bőr.

koirankeksii

Semmi extrát nem vette észre egy üveg után/közben. Se pozitív, se negatív hatással nem volt a bőrömre, teljesen semleges, észre sem vettem. Nekem pénzkidobás

Lucyshyne

Sötét karikákkal küzdök. Mostanság kisbaba mellett nem alszom túl magam, de amúgy is voltak karikáim. Sajnos 2 heti, napi kétszeri használat mellett sem tapasztaltam semmilyen változást.

bendi13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2019. március 21.

Fantasztikus!! 164 igen 164 Ft-ba kerül a Tesco-ban a kiárusításban, nem akartam elhinni. Nagyon könnyed, habos-krémes állaga van, könnyű eloszlatni az arcbőrön. Az illata nagyon intenzív és a szemem is irritálta kb 2 percig. Szerencsére ez elmúlt. 20 percig hagytam fennt, ennyi idő kell neki, hogy jól megszilárduljon. Valóban nehéz lemosni. Miután megtöröltem az arcom, egy ultramatt, babapuha arcbőr fogadott. A pórusokat összehúzta, a pattanásokat visszahúzta. Fantasztikus csodaszer, holnap veszek még 10 db-ot.😍

dorothyzomg
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

A LEGJOBB AJAKÁPOLÓM! Millió félét próbáltam már, ennél jobb a gyógyszer által kikezdett számra nincs. Alapjáraton Carmex párti vagyok, de sajnos most cserbenhagyott. Pattanásokra kaptam lassan 2 hónapja gyógyszert, ami mellékhatásként rommá szárítja a számat (alig túlzás). Már korábban vettem ezt az ajakápolót, akkor semmi extra nem volt, mert nekem túl hamar beivódott, az illata miatt viszont szerettem, hmm tejberizs! DE 2 hete már nem volt jo ötletem és átálltam erre és életem döntése volt.

annasara
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Ahogy Lillacc is említette előttem vizhiányos bőrtípusra kötelezővé tenném. Apróbb sérülések gyors regenerálására van bevált C vitaminos szérumom, de a hidratáló, "bőrfeltöltő" hatása páratlan. Éjszakai hidratáló krémhez keverve, és önmagában is teszi a dolgát. Ragyógó sima és nagyon puha bőrt varázsol reggelre és C-vitaminos vagy aloe alapu szérummal keverve kozmetikai tisztás után is csodaszer, ezen kívül kellő odafigyeléssel (szembe ne kerüljön), a szemkörnyéki érzékeny felületre is kiváló hatása van. Alapdarab

paranoidcat
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 21.

Ajándék volt, használgattam egy darabig, de pattanásokat okozott, és ragadós maradt az arcom tőle. Az aloe vera, és a glicerinek miatt hajvégápolónak elhasználtam, de drága mulatság lenne erre tartani, ha magam venném.