Legújabb vélemények - Arcápolók

Gabriell
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 11.

Végre találtam egy olyan ajakápolót, amit vásárlás után pár nappal végre nem a megbántam, hogy megvettem "fiókba" tettem. Megfelelően hidratál, kellemes édeskés íze/illata van. Nekem tetszik, hogy hagy egy icipici réteget felkenés után, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy ragad, hanem egy finom kis selymes érzetet kelt az ajkakon. Azt vettem észre, hogy amióta használom, napközben ritkábban kell ajakápoló után nyúlnom, ráadásul azóta egyáltalán nem cserepesedik ki a szám. Üzenem azoknak, akik már minden ajakápolót kipróbáltak, de egyszerűen azt érzik, hogy egyik sem végzi a dolgát, próbálják ki ezt, én ezt fogom mostantól újravenni. :)

Gabriell

IMÁDOM!! A legeslegjobb esszencia, amit eddig próbáltam. Minden egyes használat után elcsodálkozom, hogy mennyire rendbe teszi az arcom: bőségesen hidratál, a hegeimet/foltjaimat látványosan halványítja, egységes, szép, bőrképet ad. Egyszerűen nem tudok róla rosszat mondani. Úgy gondolom, hogy az árához mérten bőséges mennyiséget tartalmaz a flakon, nekem minden második napos használat mellett is fél év után fogyott el. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

A legjobb, amit valaha próbáltam minden szempontból. A magasabb ára ellenére csak ezt fogom megvásárolni, amíg elérhető. AZ ajakápoló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

A niacinamid miatt nagyon próbáltam szeretni, de úgy éreztem, hogy nem csinál semmit a bőrömmel, pedig normál bőröm van, nem igényel extra hidratálást. Inkább maradok a kedvenc hidratálómnál és azt turbózom fel szérumokkal. Számomra nagy csalódás volt.

nickyflower
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 10.

Nem húzom nagyon le,mert nem a termékkel van gond,hanem a bőrömmel.Allergiás vagyok a propilén-glikolra és most esett csak le,hogy akkor nem biztos ,hogy kenegetnem kellene a glikolsavat az arcomra! Szóval nálam teljes pénzkidobás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Nagyon szeretem ezt a krémet. A hidratáláson kívül nem sokat tud, de annyira jó érzés felkenni és viselni. Szérumokkal együtt számomra tökéletes. Kiválóan lehet sminkelni rá.

GabriellaE
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Én a hátamon lévő pattanások után maradt sötét pigment foltokra használom. Nagyon jól teljesít. Heti 2x, van,hogy 3x is használom. Még csak az üveg felénél járok, de már 70%ban eltüntette a foltokat. Tényleg iszonyú csúnya volt a hátam. Úgy néztem ki mint egy bárányhimlős aki elkaparta a pöttyeit :( Arcra nem használtam soha mert nincsen aknés bőröm. Itt ott van 1-2 nagyobb mitteszer a szájmaszk miatt az orcáimon de azt megoldja a P.C BHA-ja. Szóval háton lévő pattanásokra és az azok után maradt foltokra nagyon tudom ajánlani! Azóta sem jött ki egyetlen egy pattanásom se.

March92
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Az első hámlasztóm, heti 2 alkalommal használom, az esti rutinom részeként. Nagyon elégedett vagyok vele, észrevehetően szebb és egyenletesebb lett az arc bőröm, irritációt nem tapasztaltam és sokáig elég.

KovacsEszti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Tudjatok mit csinal?
Semmit.

Mintat hasznaltam, rosszat nem tett, de ez a krem meg se eroltette magat a boromom.

Gerda98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

könnyed, finom illatú, tápláló krém, könnyű rá sminkelni is