Legújabb vélemények - Arcápolók

margit17
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

Számomra az illata kellemes, kevés is elég belőle egy használatra. Ennyit a jóról. Viszont túl nagyok benne a szemcsék, néha kicsit csípi is az arcomat. Egynek elmegy, de újravenni nem fogom.

stefi90
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

Az első hidratáló krém ami úgy gondolom hogy bevállt nekem. Nem voltam jóban a Garnier termékekkel, de ez nagyon meggyőzött. Valaki nem tudja véletlen, hogy a Mülleren kívül hol lehet beszerezni?

stefi90

Egyszerűen imádom. Nem irritál, nem jön ki újjabb pattanás, és a meglévőt is hamar elmulasztja. Valaki nem tudja véletlen, hogy ezt a termékcsaládot (hidratáló krémmel, arctisztító kendővel) a Mülleren kívül hol lehet beszerezni?

Mia0602
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. április 21.

Egyszer próbáltam, nem tetszett. Unokahugomnak adtam(13 éves, miteszeres) nagyon tetszik.Csodát nem tett, de nem is ártott.

Mia0602

Mattításra nincs szükségem, de a tonizálásra mindenkinek. De azt olvastam, hogy a tonikoknak viszont nem kell alkoholt tartalmaznia. Ebben viszont 2. helyen szerepel. Amúgy nincs gondom vele, de keresek alkoholmentes változatot.

Mia0602

Télen nagyon száraz a bőröm, foltokban piros és hámlik. Ősszel kezdtem használni semmi problémám nem jött elő ebben a szezonban. Illata is kellemes. Éjszakai testvérét is használtam. Utánpótlás már a szekrényben.

dunaimano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

Nem az igazi, de elhasználgatom. Nekem ennél a G&G 101 hialuronsavas széruma jobba bejött, most már az az etalon hivatalosan is. Az Aromax szérumát használtam még, az is jobb ennél valamivel. Na és akkor konkrétan: pipettás kiszereléssel alapvetően jóban vagyok, viszont ennek a szérumnak az állaga megnehezíti az adagolást. Csúszós nyúlós nyálkás folyékony gélszerű valamit találunk az üvegben, a pipettát az üvegből kiemelve még az üveg szájáról nyúlik a szérum, mint mikor a megolvadt sajtot próbálod felszedni valahonnan. Szóval első pár használatra az üveg külseje is elég sok szérumot kapott, mire megtanultam kezelni. Az arcomon könnyen el tudom oszlatni, viszont elég lassan szívja be a bőröm. Reggelente próbálkozom vele, de már van, hogy a fényvédőt sem tudom felvinni kukacosodás nélkül, pedig hagyok neki felszívódni legalább 10 percet. Hatása amúgy rendben van, jól hidratál, de ha nem tudom használni... Szerintem nem fogom újra vásárolni, de még lehet adok neki esélyt őszi - téli időjárásban is.

Mia0602

Télen használtam a piros, hámló bőrömre. Teljesen megszűntette a problémákat. Kellemes az illata, a következő már a szekrényben várja a telet. Nekem nem volt gondom az "olajbogyókkal".

Mia0602

Nagyon jó krém. Ősztől-tavaszig száraz, piros a bőröm és hámlik. Ez ebben a szezonban elmaradt köszönhetően ennek a krémnek és nappali testvérének. Illata is kellemes. csak

WednesdayAddams
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 21.

Miért kell ilyen erős illat bármilyen arcra való termékbe? Főleg, hogy érzékeny bőrűeknek ajánlják, egyszerűen nem értem.
Egyébként teszi a dolgát, hidratál, nem zsírosít és nem irritál, de enyhén csíp, mikor felkenem (valószínűleg pont a parfüm miatt), a szagától meg öklendeznem kell, így biztosan nem veszem újra. Kár érte.