Legújabb vélemények - Arcápolók

borbasemese
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

💚Kedvenc arcmaszkom!💚 A 7th Heaven Superfood arcmaszkok közül számomra ő legjobb. Több nagyobb márka arcmaszkjait kipróbáltam már, de nekem ő vált be eddig a legjobban. Nekem is eltávolítja a mitesszereket és cserébe szép, puha, matt bőrt kapok. Én az illatát is imádom, szinte élénkítően hat rám. Amikor használom mindig egy öröm alatta relaxálni.💚 Szóval több szempontól is megvagyok vele elégedve, tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek!

anndee
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

2022.05.02.
Imádom a finishét,de egyszerűen kifolyik tőle a szemem,illetve érintésre is darabokban jön le. Gondoltam a szérumok miatt,de anélkül sem marad meg... hát ha még sminkelni akarok rá. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá 😕

2022.07.06.
Visszajöttem lepontozni. Gondoltam ha az arcomon nem is,a testemen majd jó lesz,legalább nem fog ragadni. Borzalmas! Apró szemcsékben pergett le rólam... Nem szoktam kidobni semmit,inkább elhasználom,még ha rossz is,de ezt biztosan kivágom.

laurasztikus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. július 6.

Már első használatnál egy csoda volt ez a maszk :) A zsíros, pattanásos bőrömet egyáltalán nem rontotta vagy nehezítette el. Nagyon szépen hidratálta az arcomat és utána nagyon puha lett. Árérték arányban nem vészes, biztos újra fogom venni :DD

Hrita28
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Mit is mondjak. Sok-sok hónapba telt, míg végre rászedtem magam, hogy na akkor kipróbálom. Számomra az ára túl magas, talán ezért is gondolkodtam ennyit. Nekem az állaga egy nagyon nagy nem. Oké, tudtam hogy nyálkás, de számomra ez visszataszító. :( Oké, túltettem magam ezen, a legfőbb problémám az volt, hogy a termék alig akart beszívódni. Egy hétig próbálkoztam, majd eladtam a terméket inkább. Többet én nem merek csiganyálkás kozmetikumokkal próbálkozni, hallgatnom kellett volna a megérzéseimre.

Ahava Mineral Masks Mineral Mud Brightening & Hydrating Facial Treatment Mask - Bőrmegújító Iszapmaszk

sztinke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 6.

Tasakos kiszerelésben szereztem be. Elég nagy adag, nekem 3 alkalomra simán elég volt. Lehet, hogy vastagabban is lehetett volna kenni, de elégnek tűnt így is. A hatását tekintve is. :) Nem ragaszkodom az illatosított kozmetikumokhoz, pláne mivel kifejezetten érzékeny a bőröm. Ennek van egy enyhe illata, de nem zavaró, és nem is irritál.
Az érzékenység mellett tágpórusú, kombinált, vízhiányos, és 40-hez közeledve öregedő is a bőröm. Ez a pakolás egyáltalán nem irritálta vagy csípte, sőt kifejezetten kellemes volt használni a terméket, szinte simogatja a bőrt, és egyáltalán nem húzza, akármeddig hagyja is rajta az ember. A színe nagyon érdekes, fényes-fémes-zöldes, nagyon vagány használat közben. :) És a bőrkép kimondottan szebb lesz a használata után. Tényleg kisimul, talán még a pórusokat is összehúzza kicsit, vagy legalábbis egységes, egészséges kinézetűvé tesz, hidratál is. Abszolút elégedett vagyok vele, viszont a tégelyes kiszerelést szerintem nem fogom megvenni, de néha kényeztetésnek tökéletes.

eduscho
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Nincs is ennél jobb ajakír, de valami őskori a csomagolása, nem is olyan, mint a képen. Ilyen sínen kitolós a rúzs része, nem a fajtára jellemző tekerős, emiatt elveszek egy csillagot...

NettiKadar
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Csak mintám volt belőle, az illata nagyon enyhe és kellemes.
Hamar el lehet kenni, nem marad fehér, viszont enyhén fényes marad.
Az oktokrilén nem csípte a szemem, viszont száradás után ha hozzá érek az arcomhoz lemorzsolodik.

javi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Többször is próbálkoztam vele, de végül kidobtam. Kézzel elkenve lehet elérni a legjobb eredményt, egyébként összeáll az egész. Még szivaccsal eldolgozva is "csíkos". Nagyon csúnya összhatása van. Egységesítés és fedés nulla, BB krémhez képest is (én amúgy is azt szoktam használni, nem alapozót). A bőröm is fullad alatta. A szaga olyan, mint a szőrtelenítő krémé.

tonic
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 6.

Nos, új kedvencem a márka, több terméket is megvettem, mind nagyon jó az eddigi tapasztalataim szerint. Szimpatikus a márka, de csak véletlenül találtam rá amúgy, valahogy a koreaiak közül nem ez jött szembe velem,holott több márkától, többféle termékem s volt eddig is.
Ez nyugtatja a bőröm, szép egységes a használata után, nem ragad, hamar beszívódik, enyhe színe és egészen enyhe édeskés illata van. Nagyon tetszik, az ára is elfogadható, mert ugyan ezek összességében nem olcsók,de sokáig elég mindegyik, hiszen egyszerre csak pár cseppet használ az ember belőle.

lenochka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Nagyon jó termék!