Legújabb vélemények - Babakozmetikumok

Bolvarin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Kevés is elég belőle, jól habzik, mi az illatát is szeretjük!

Bolvarin

Kisfiamnak vettem, kevés is elég belőle, jól habzik, az illata nem átlagos, de jó. Tetszik a nagy kiszerelés, sokáig elég lesz, de ha elfogy ezt veszem újra.

Pbetti23
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 26.

Nagyon szeretem a nivea termékeket de a babámnak hámlott tőle a bőre és ki is pattogott a kis teste... :/ az illata nagyon jó viszont és jól habzik!

Kinguska09
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Teljesen megvagyok vele elegedve.
Sokszor kuzdok kisebb nagyobb pattanasokkal vagy “egyszeru bor gyulladasokkal” az arcomon mar mindenfele draga “csodaszert”kiprobaltam de semmi nem hasznalt ilyen gyorsan es latvanyosan mint ez es miota az aloe sprayvel egyuttesen hasznalom meg jobb a hatas.
Nagyon sokaig eleg mert nem kell belole sok! Igy elkerulhetjuk a “feher retgezodes hatast es nem vallik kellemetlenne a hasznalata en mindig teszek pici pottyokre is akar smink ala . Ha megfelelo mennyiseget hasznalunk es jol bele masszirozzuk egyaltalan nem latszik ezt mindenki maga tudja kitapasztalni. En ajanlani tudom

Dorine

Sajnos nekem sem jött be; az illata kellemes, egész hamar be is szívódik, viszont másnap ugyanolyan száraz a bőröm. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 24.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 24.

Nálam kizárólag tusfürdőként funkcionált, egész jól bevált. Kellemes, enyhe illatú, géles állagú, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a bőrt. Praktikus a pumpás adagolója is.

sztinke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 23.

Az utóbbi időben valahogy minden tusfürdőtől érzékeny és száraz lett a bőröm, ezért kerestem valami kicsit barátibb terméket. Végül azért erre esett a választásom, mert nem tipikus baba fürdető, de kímélő, nincs agyon illatosítva, más Mixa termék nekem már bevált és árban is rendben van.
Szerencsére teljesen jól hozza, amit vártam tőle. Rendszeres használatával (igaz, testápolót is váltottam) megszűnt minden irritáció és a szárazságnak sincs nyoma sem. Akkor is megállja a helyét, ha nem kenem be magam utána néhány napon keresztül. Az illatát is nagyon szeretem.
Szerintem lesz még itthon ilyen. :)

andiriri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Szuper! Mi ezt hasznaljuk folyékony szappannak is, azóta nem ekcémás a kezem, sőt egyáltalán nem kell kézkrémet használnom télen sem.

Miruska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 19.

Nagy Nivea fan vagyok, de most ebben picit csalódtam. Valóban gyorsan felszívódik, de az illata... egyáltalán nem Nivea illat, sőt. Nem tudom, hogy meg tudom-e szokni. Egy vígasztal, hogy hamar elillan, a bőrön már nem érződik. Pedig alig vártam, hogy kipróbáljam.

jul100
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 19.

Sokmindenre használom, de most télen már sokadjára vagyok náthás, és ha ezzel kenegetem az orromat, pikk-pakk meggyógyítja, imádom. Nekem az állaga is pont jó.