Legújabb vélemények - Balzsamok

Pannama
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 27.

A szintetikus samponok és balzsamok (Loreal, stb) után a legeslegjobb szilikon és parabénmentes termék amit találtam a hosszú festett szőke hajamra. A samponnal együtt használom, és az amúgy természeresen kusza, hullámos hajamat egy kicsit még egyenesebbé is teszi, amellett, hogy puha és könnyen fésülhető lesz. Sajnos észrevettem, hogy hosszabb használat után (1,5 év) a hatás egy kicsit csökkent, így néha váltásként samponkorongozok (alverde, Lush), de ezek amúgy is jobban szárítanak, úgyhogy ez a csoda Nature Box balzsam mellettük is maradt.
Nagyon szeretem!

Babooca
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 27.

Glamour napokon szereztem be, de végül elajándékoztam, mert rájöttem, hogy úgysem használnám ki. Kipróbáltam 2x, de nem nyűgözött le. A hajvégeim már másnap nagyon szárazak és sprődek lettek, a hajhosszom ugyanúgy gubancolódott, mintha nem használtam volna semmit. A sokévi szenvedést úgy döntöttem novemberben befejezem, nem kínlódom tovább az újabbnál újabb de hasztalanabbnál hasztalanabb drogériás termékekkel, hanem beruházok szalon minőségű termékekre. Ettől függetlenül nem pontozom le, mert a húgom például nagyon szereti.

Kinguska09
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 27.

Imadom!!

Korabban mindig csak dragabb hajapolokat hasznaltam aztan egyszer kiprobaltam ezt csak ugy lekaptam a polcrol es Nagyon jo valasztas volt ,nekem bevallt.!

*1-2 naponta mosok hajat
Megsem neheziti el a hajtoveimnel sem a hajam .
* megeri az arat sokaig eleg lehet nekem kb 5-7 hetig eleg (hosszu hajam van)
* en 5-8 percig szoktam rajta hagyni (hajtotol hajvegekig!) es puha selymes konnyebben fesulheto fenyesebbe teszi a hajam es az illata is kellemes
A samponnal egyuttesen hasznalom es neha egy egy masik hajpakolassal . Nekem bevallt en ajanlani tudom.

Rekapataki
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 26.

Uramatyam.. nekem a hair mask nevu hajpakolasa van meg es valami brutal jo pakolas. A hajam egyebkent gondor lenne, de a hosszusaganak sulya miatt ossze vissza allo szenakazal sokszor 😂😂 Ez a termek konkretan selyempuhava varazsolta a hajam, a szoszosseget is lecsokkentette. A tubuson azt irja, hogy balzsamozas utan hasznalja, de en meg hajmosas elott dobtam fel kb 2 orara. Probaltam mar rengeteg pakolast, garnier, l’oreal, pantene stb.. de egyiknel sem volt ilyen latvanyos a valtozas.
Osszegezve: a legjobb hajpakolas a piacon! Szerintem beszerzem melle a sampont es a balzsamot is 😍

erika830104
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 25.

Nagyon sűrű,sokkal sűrűbb mint a gliss kur két komponensű kifésülői.Olyan igazából szerintem,mint egy hajszérum.Nagyon puha lett tőle a hajam és az illata is finom,meg fényes is(életet ad a hajnal)viszont az állaga miatt 4 csillag.Annyira tömény sűrű,hogy alig lehet kifésülni 🤷🏼‍♀️
Higítanom kellene picit ioncserélt vízzel.

Csillagporocska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 25.

Én is a göndör, dauerolt hajamra használom. Csodát nem fog tenni, de száraz hajra jó balzsam, napokkal mosás után sem szénaboglya a hajam, nem is 'vattásodik'. A loknijaimat szépen egyben tartja. Az illata számomra picit édes, de nem marad meg mosás után. Ez egy átlagos balzsam, én meg vagyok vele elégedve.

Nikki1202
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 24.

Imádom az illatát, másnap fújja a szél a hajam, és megcsap ez a kellemes banán illat minden alkalommal. A száraz hajvégeimre szeretem használni, nagyon puha tőle az egész, viszont az argán olajat és a szőlős olajat ilyenkor nem használom, mert az már túl sok ápolás lesz, és zsíros érzetet kelt, ez a termék önmagában elég tápláló,

vszilvi94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 24.

Szuper puha lesz tőle a hajam. Sűrűbb állagú, nem kell olyan sok belőle, így talán viszonylag sokáig kitart. Jó az illata is.

kisizé
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 23.

Kellemes balzsam, jól hidratál és könnyebbé teszi a kifésülést. Sajnos a hajam töredezésén azonban nem segített, ezért nem fogom újravenni.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 23.

A jó vélemények alapján annyira vágytam ennek a termékcsalád tagjainak a kipróbálására és erre esett a választás. Hát, azt kell, hogy mondjam, én aztán semmilyen extrát, turbót nem tapasztaltam vele kapcsolatban. Sima, átlagos hajápoló, kondicionáló. Nem zsírosít mondjuk, nem is világosít semmit (bár nem is ígérte) és sem tud többet, mint bármelyik másik, amit eddig vettem. Egy középkategóriás, átlagos balzsam. Könnyű kifésülhetőset biztosít hajmosás után, kellemes az illata és kb. ennyi. Fényes és csillogó volt bármelyik másik terméktől is, ez sem ad parádésan többletet, legfeljebb csak többe kerül.
Nem veszem meg többé, nem adott semmilyen pluszt, legfeljebb azt, hogy sokáig elég lesz.