Legújabb vélemények - Balzsamok

bubilany
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 5.

Nagyon jó balzsam, én a NEW szilárd sampon mellé használom! Nem a kézben oszlatom el, hanem egyből a hajon húzom végig, így szerintem gyerekjáték a használata és szépen teszi a dolgát!! :)
Biztosan újraveszem!!!!

Fruzsika941210
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 4.

Nemtudok idáig egy kevin murphy termékről sem rosszat írni .Hydrate me wash sampont használom majd a balzsama vagy a pakolasa torolkozobe csavarom a hajam fel órára majd be fújom és úgy bontom meg tangle teezerrel utánna jöhet a young again hajvegapolo ha ki van fesulve .Konnyu kifesulhetodeget okoz imádom az illatát és ami a legjobb ,hogy hővédő is van benne .Kevin valamit nagyon tud ;) !

xxs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 4.

Kellemes, könnyed állagú, valóban hidratáló balzsam, ami senki haját nem fogja megmenteni semmilyen problémától. A legjobb akkor, amikor valami hajmosás előtti kezelés már volt sampon előtt a hajamon, és csak egy könnyebb balzsamozás kell.
Vékony szálú, festett (nem szőkített), inkább száraz és proteinéhes hajam van. Normál / zsíros hajra valószínűleg ideálisabb ez a balzsam, én termékcsomag részeként kaptam, használom is, de nem fogom újra venni.

Cinti1190
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 3.

Hajmosás után és reggelente használom. Szuper a száraz hajamra.

racheldawes
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 3.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, a kedvenceim közé tartozik. Két héttel ezelőtt elég nagy megpróbáltatásoknak volt kitéve a hajam (melíros kiszőkítés, majd visszafestés sötétbarnára) és kiválóan "vizsgázott" ebben az extrém helyzetben is. Tényleg hidratálja a száraz hajat, és puha tapintású válik tőle, ami nekem egészen a következő mosásig megmarad. Bátran ajánlom mindenkinek.

CrazyKid
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 2.

Átlagos balzsam, a samponjával együttesen nem vált be.

hayleygates
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 2.

Nagyon könnyű az állaga, nem zsíros. Nem rossz, de nem is csodaszer. Az illata nagyon szolid. Nekem tetszik.

RonjaR
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 2.

Update: Február végén sikerült elhasználnom, ami azt jelenti, hogy kb. 10 hónapra elegendő volt. Ez meglepően jó arány! Környezettudatos vásárlóknak fontos szempont lehet a választásnál.

Finom, enyhe illatú balzsam, ráadásul az illat hajmosás után szerencsére hamar elillan. Az állaga kellemes, könnyű kimosni, és szépen teszi a dolgát. Ami igazán meglepett, hogy mennyire kiadós! Valamikor május környékén vettem egy 400 ml-es kiszerelést, azóta folyamatosan használom, és csak a tubus bő kétharmad része fogyott el. Ilyen ütemben szerintem január végéig legalább ki fog még tartani. (Váll alá érő, dús és göndör hajam van, kb. 4-6 naponta mosom meg, és minden alkalommal kb. diónyi balzsamot használok.) Én is fejjel lefelé tárolom, úgy könnyebb kinyomni.
Csodaszernek nem nevezném, de elégedett vagyok vele; szerintem mindenképp érdemes kipróbálni.

rekaanagy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 2.

Eleinte csodat tett a szokitestol elhalt ujra barnara festett hajammal, konkretan a vallig tort hajam egeszseges, derekig ero hajkorona lett. Azota ujra szoke vagyok, termeszetesen szaraz is a hajam miatta, viszont hozza szokott a hajam ehhez a termekcsaladhoz (evek ota hasznalom a literes valtozatat) es semmi hatasat nem latom mar :(

SzL
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 1.

A samponjával együtt használtam. Mindig 5-6 percet hagytam a hajamon, főleg a hajvégeimen, a fejbőrömre csak ritkán vittem fel, akkor is maximum 1 percre és utána egyből mostam is le.
Jó volt, könnyebben kitudtam tőle fésülni a hajam és nem is gubancolta össze. De néha úgy éreztem több hidratálásra van szüksége a hajvégeimnek.
Szerettem, nem volt egy rossz termék, az ára se annyira vészes. De valahogy nem lett újra vevő.