Legújabb vélemények - Balzsamok

Plusskutya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. június 3.

A megmentő :-)
Szárítás előtt 2-3 pumpányi mennyiséget fújok a festett, száraz végű, szálkásodásra hajlamos hajamra, ééééés megtörténik a varázslat. Sima, végtelenül puha, aranylóan csillámló hajzuhatag az eredmény. Sokkal könnyebben kifésülhető, az illatát imádom, és szárítás után a hajam simán szerepelhetne egy hajtermék reklámban (ami nagy szó, mert alapból elég nyomi...) :-)))
Szeretem a Matrix termékeit, és ez sem okoz csalódást.
Az N. betűs oldalon gyakran akciózzák (épp most is, úgyhogy tegnap rendeltem egy újabb adagot), így nagyon megéri, és megérdemli az 5 csillagot.

alegria800
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

Mar par honapja hasznalom es en elegedett vagyok vele. Valtozatos modon alkalmazom es mindegyik modszer bejon.
- ha hamvasito sampont használok es eltero balzsamot, ezt csak a hajformazonkak kenem bele a hajamba.
- teljesen kioblitem es csak torolkozoszaraz hajra adagolok egy kisebb mennyiseget, vagy
- Samponozas (termekcsalad tagja) es oblites (2x) utan bosegesen oszlatom el, letusolok es addig szivodik. Nagyreszt kioblitem es egy reszet benne hagyom.

Onmagaban igy nem mindig eleg, mert barhogy probalkozom, a hajtenger felso fele szalankent masfele korical es igy fenytelennek hat, viszont ez lehet nem a termek hibaja. Tenyleg tincsesit es fixal is, de masnapra ezzel is kaotikus szalmabalakemt ebredek...
Viszont ujfent lehet kenegetni. =D egyebkent olyan mintha a haj beszivna, de gyanus, hogy az osszetevolista elen allo viz csap be. Mindenesetre selymes tapintasu, fenyesebb a hajam tole es az illata is tetszets szamomra, raadayul hatarozottan professzionalis szaga van amit nagyon ertekelek. Sokaig eleg es ugy velem ujraveszem meg parszor.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 2.

Cgm, úgyhogy beszereztem, mert nem akarok több hair foodot venni ha nem muszáj. Hááát sajnos ég és föld....ez egy nagyon lágy, könnyed, szinte géles balzsam enyhén sárgás színben. Nehéz volt vele kifésülni a hajam, pedig pakoltam rá rendesen. Az illata nagyon kellemes, ,,fodrászos", de első használatra nem győzött meg, még próbálgatom.

HeniM
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 1.

A pakolásos verziót használtam előtte, az nagyon zsírossá tette a hajam, ez viszont balzsamnak nagyon jó. Extrákat nem művel, karantén alatt vettem a "lelkem feldobni" vele. Tetszik, hogy újrahasznosítható a doboza, az illata finom, nem mű vagy hivalkodó.

betty23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 1.

Évekkel ezelőtt jó pár flakonnal elfogyasztottam, ezt használtam amikor válltól derékig érőre növesztettem a hajam. A szilikonmentes, drogériás termékek közül szerintem ez egy nagyon jó termék! Én inkább szilikonos, professzionális termékekkel kísérletezek az utóbbi időben, viszont volt még egy flakonnal itthon, gondoltam elfogyasztom. Nekem elég sok kell belőle, viszont nagyon puha és kevésbé szöszös a hajam a használata után, pedig nekem nagyon kócos, száraz, göndör/hullámos, hosszú hajam van. Bár egy kis szilikonos szérumot tettem a hajvégeimre - ahogy szoktam- , de akkor is sokkal fényeseb és puhább lett a hajam, mint más szilikonmentes balzsammal. Akinek fontos, hogy szilikonmentes legyen a balzsamja, megfizethető terméket keres, annak nagyon tudom ajánlani! Az illata elég mű kókuszos, de nem sokáig marad meg a hajban.

Madi    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 1.

Másfél éve használom, szeretem. Selymes és puha tőle a hajam, a végei is kevésbé töredeznek, mint drogérás balzsamok mellett. A samponját nem használom, mivel nem szulfátmentes.

betty23

Használtam már jó szilikonmentes balzsamot, de ez sajnos nem nagyon vált be nekem. Göndör/hullámos, száraz, gubancos, szöszös, hosszú hajam van, ezzel kellett megküzdenie. Sajnos nagyon száraz és kócos, illetve fénytelen maradt a hajam, semmit nem ért. :( Az illata picit erős, de egész kellemes. Csak azért nem húzom le ennél jobban, mert más hajtípusra lehet jobban működik.

ani93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 31.

Saját részre vettem és meglepően jó. Egyből ki tudom fésülni a gubancos nagyon göndör hajam. Az illata szuper és árban is kiváló. Kifésülő spraynak mindig ezt fogom használni.

ani93

Nagyon jó az illata. Kedvencem lett. Eddig mindig csak sampont vettem a l'oreal-tól gondoltam most kipróbálom ezt a csodát. Nekem két mosás után látszódott az eredmény.

aniko_farago
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 31.

Ez is bevált mint a többi folyékony hajbalzsam.Azt teszi amit ígér.Az illatát imádtam.