Legújabb vélemények - Balzsamok

dorqaap
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 24.

Müller sajátmárkás babasamponja. Nagyon kellemes az érzékeny fejbőrömet nem bántja. Illatmentes, bár nem habzik, de jól tisztít, az ára pedig nagyon kedvező.

Andii017
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 24.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 24.

Nagyon jó az illata, sokáig érzőidik és szép puha lesz a haj. Már lassan 3 hónapja használom és alig látszik meg, hogy használtam, sokáig elég

nikolett
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 24.

Szuper!!! A legjobb hajbalzsam (na jo, az egyik), amit valaha hasznaltam. Nagyon szep, puha tole a hajam. Ami most hirtelen eszembe jut es lekorozi, az a mogyoros lorealos balzsam, amit a casting hajfestekhez adnak. De ez is nagyon tuti.

Serpentina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 23.

Hullámos, szőkített, vékonyszálú, könnyű szerkezetű, illetve szálkásodásra hajlamos hajúként iszonyatosan nehéz megfelelő hajápolási termékeket választani. Ez viszont TÉNYLEG csodát művelt még az én hajammal is. Habár jelenleg nem nevezném sérültnek, a tulajdonságai mellett megfelelő állapotban van, - kereken egy éve nem használok mást balzsamként, és egy hajmosást sem hagynék ki nélküle.
Hihetetlen volument ad a hajnak, - legalább 3x többnek tűnik, mint amennyi, emellett eddig csak az Aussie balzsamok voltak képesek szénakazal helyett szép, fényes, szabályos fürtökbe rendezett hajkoronát varázsolni nekem. Egyáltalán nem használok hajszárítót és hőt, de komolyan mondom, ezzel olyan eredményt tudok elérni, mintha egy mesterfodrász lőtte volna be, és órákon keresztül tartott volna az egész procedúra. Nem szoktam bántani a hajam, így egy hétig is kifogástalan marad. Hihetetlen puha lesz tőle a haj, emellett azt is érzem, hogy jóval erősebb és tömörebb szerkezetű. Eddig nem találtam jobb balzsamot.

Katacska3
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 23.

Szuper balzsam. Nem nehezíti el a hajat, mesés illata van. Egyáltalán nem zsírosítja a hajam. Puha és selymes lett tőle. Samponjával együtt használom, ami szintén szuper.

Flowergarden

Syoss keratin sampon után használom. Fényesebb lesz a hajam, ápoltabb.
Régóta nem találok ennél jobb, sampon-balzsam kompinációt, de biztos van, ezért a 4 csillag.

dorqaap
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 21.

Szerencsémre csak egy kis mintám volt belőle a karácsonyi dobozból, de ezt nem is tudtam befejezni, ki kellett dobnom két hajmosás után, olyan szinten kiszárította a hajam és borzasztó sprőddé tette, szörnyű.

Esztii78
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. március 20.

Imádom ezt a terméket. Az illata hibátlan és jót tesz a hajnak.

Esztii78

Samponnal együtt kapta anyám, neki jó de az én hajamat viszont nagyon szárítja. Ez inkább csak zsíros hajrá jó.

Karinaaa9
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. március 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. március 20.

Sajnos egyáltalán nem jó! Eddig a Gliss Kur kifésülést segítő, ápoló spray kondícionálóit használtam és szerettem őket, nem tapasztottak, tudtam formázni a hajamat rendesen és ápolták a hajam! Ezt megvettem, mert szeretem más termékeit a márkának! Sajnos azonban a szárításkor összetapasztotta és szalmaszerűvé tette a hajamat, beszárítani sem tudtam utána...ki kellett mosnom belőle az anyagot. Később újra próbàltam és ugyanez történt. Nem tudom elképzelni, hogy milyen típusú hajon működhet. Nekem vékonyszálú, egyenes, de sok hajam van. Száraz, szalmahajat gondolom senki sem szeretne, úgyhogy nem ajánlom.