Legújabb vélemények - Balzsamok

Mandarinka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. március 15.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. március 15.

Konkrétan semmit nem csinál a hajammal.

frissítve 2020.03.15. : Semmi!! Bármeddig is hagyom a hajamon semmi nem történik! Pénzkidobás!

marienne87
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 14.

Eddig mindent imádtam tőlük, szuper gyorsan küldik mindig és kupont is kapok általában :)
Majdnem elhasználtam egy flakon balzsamot, de biztos újravevős lesz: a fodrász fél éves hajvágáson azt mondta, hogy valójában nem is kell vágni a hajam végéből, mert egészséges :) Azt gondolom, ez mindent elmond :)

erosdora00
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 13.

Nagyon tudom ajánlani sampon társával együtt, a legjobb szulfátmentes sampon, amit eddig próbáltam. Puha és fényes szárítás után is a hajam tőle, akciósan szereztem be őket a Rossmannban 1190Ft-ért, így teljesen megérte nekem.
Az állaguk elég folyós, de engem ez nem zavar, mert gyönyörű a végeredmény mosás után.

Esztii78
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. március 13.

Mikor szőkés hajam volt ezt a terméket is kipróbáltam és újra is vettem.

Réka91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 13.

A csomagolása már nem ilyen. Amúgy tényleg nagyon jó termék. Simítja, puhítja a hajat így szépen ki lehet fésülni, viszont nem nehezíti el! Biztos újra fogom venni. Ennyi pénzért meg vicc, simán lepipálja a drágább társait. Hát vannak még csodák. .

Manna98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 12.

Nem vártam tőle csodát, festett és száraz a hajam, az illata miatt vettem meg. Viszont meglepően puha lett tőle a hajam, igaz használok rá 2 másik hajápolót is. Az illata viszont mindent visz, és tartósan érzem a hajamon:)

eszti98
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 12.

Eddig ez a legjobb balzsam a hajamnak, nem száll tőle össze-vissza, kellemes, puha tapintású lesz, sokáig megmarad az illata, és nagyon lassan fogy. Derékig érő hajam van, szeptember óta kevesebb, mint a fele fogyott el, tehát minimum fél évig biztos, hogy elég lesz, de tovább is. Én nagyon szeretem :)

Update: szeptember elején vettem, február végéig tartott :) pont fél évig

random
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 12.

szerintem nen egy rossz balzsam, bár bosszútávon egy kicsot drágállom ahhoz képest hogy mennyit segít. de szép a hajam ha ezt használom (főleg ha a a samponjával együtt használom és teszek rá ugyanennek a szériának a leave-in pumpás cuccából egy keveset), illetve mosás után a kifésüléshez ez a legjobb. általában nem ragaszkodom ahhoz hogy összeillő termékeket vegyek, vagy hogy a teljes termékcsaládot használjam, de ez a széria működik.

Esztii78
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. március 11.

Ezt a hajbalzsamot használom, nagyon intenzív de finom illata van és tápláló, az egyik kedvenc balzsamom.

Anitay
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 11.

Samponnal együtt használtam. kicsit puhább lett tőle a hajam, de nem venném újra....más sokkal többet tud :(