Legújabb vélemények - Balzsamok

DoDo1991
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 10.

Samponjával használom, nagyon finom az illata, bár sajnos nem marad meg a hajban. Könnyű kifésülni a hajam a használata után, puha és fényes lesz.

DoDo1991

Az egyik legjobb hajbalzsam amit valaha használtam. Samponjával együtt használtam, szuperül működnek együtt, az eredmény hidratált, selymes, gyönyörű haj.

doreszka94
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 10.

Nagyon szerem ezt a termékcsaládot, samponjával együtt használom már régóta. Hittem én, hogy jó hajamnak... Viszont mikor fodrászhoz mentem, legalább 10 centit vágott a hajamból és azt mondta "legalább balzsamot használhatnál", úgy hogy közben a második flakonnal használom ezeket, szóval nem tudom hányadán is állok ezzel a samponnal és balzsammal...

Laroselly
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 9.

Jó az illata, szépen ki lehet fésülni utána a hajat, szép csillogó és puha lesz tőle :)

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 9.

Az arcápolásomhoz hasonlóan a felül egyenes, alul gyűrűs göndörré tekeredő hajam rákányszerített a CGM rutinra. Ettől függetlenül, szerintem logikus több terméket használni a haj és fejbőr igényeinek megfelelően.
Ez az ananász illatú kence számomra megdöbbentően érdekes volt. Először az édeskés, mégis istenien nyálcsorgató illata csapott meg, aztán jött az állaga, ami leginkább nyúlós, ragadós, tömény. Kicsit meg is ijedtem tőle, de meg kell tanulni használni, ahogy a lenti komikban is van, akkor szuperül támogat. Számomra leginkább a még tocsogósan (!!!!) vizes hajamra alaposan benyomkodva vált be, ha nem így használtam tapadt, ragadt, összeállt, de így álomszép végeredményt ad.
Mivel afro hajra lett leginkább kitalálva, ezért nagyon erős tartást ad, keveset kell felvinni ha nem igazi bongyor a hajad, cserébe rögzít, tart, hidratál. Az alacsony porozitású hajam kivan a zseléktől, haboktól, ez a krém kiváltja őket és tényleg elég a derékig érő hajamra max 2-3 borsónyi.

SoLy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 9.

Folyós, nem mű kókusz illatú balzsam. Nem rossz, de sokat nem kell várni tőle. Akinek nincs különösebb probléma a hajával, annak kifésülést segítő balzsamnak kitűnő.

Faustine
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 7.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 7.

Pozitív, hogy jó az illata, puhává és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.
Negatív, hogy egy kicsit elnehezíti a hajat.
Nem venném újra.

VNikol
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 7.

Nagyon szeretem! A samponjával együtt használom. Egy csoda,amit a hajammal tesz. Festett színe szép, nem fakul ki, erősebb, nem töredező, puha. Imádom!

babolka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 6.

Kiszárította és kezelhetetlenné tette a hajam, mintha nem is kondícionáló lenne, vagy nem tudom. Nem tapasztaltam jótékony hatását az illatán kívül.

HunglerR
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 5.

Véletlenül emeltem le a polcról, tetszett az illata nagyon.
Seborrheás Dermatitisem miatt egy speciális fejbőr tisztító samponnal mosok hajat, amitől kicsit ragacsos lesz, ezért a hajhosszt Pantene Repair samponnal mosom át, hogy jó illatú és puha legyen. Ez utáni lépésként gondoltam egy permetre....
Számomra tökéletes. Nagyon jó az illata, sokáig meg is tartja. Pihe puha és csillogó a hajam mióta használom. Én imádom! Annyira szép és selymes a hajam tőle, hogy nem győzöm nézegetni.