Legújabb vélemények - Bőrproblémák

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2021. október 17.

Hát én aztán használom nyakra dekoltázsra, kézkrémnek és néha arra is amire való, arcra hidratálónak. Mindenre, amire csak eszembe jut.
Önmagában nem különösebben szeretem arcon, de elmegy. Szerintem a legjobban a hozzáfűzött reményeimet a nyak/dekoltázs használatánál váltotta be. Kézre se rossz, de ott (is) kell valami zsírosabb még fölé. Viszonylag gyorsan beszívódik, minimális illatta van. Nem rossz, nem rossz, de hogy én meg nem venném, az is biztos. Nem tudom mi a bajom vele, valószínűleg az, hogy semmi extrát nem érzek utána, de kicsit valóban hidratál. Este használom, szerintem ez nappalra hűvösben sima hidratálókrémként ez önmagában semmi. Pakolásként meg nehezen tudom értelmezni, bár ha többet kenek, tényleg kicsi ragacsos réteget hagy maga után. Lehet tényleg le kéne mosni? Nem nagyon szerettem meg, valószínű ezért is tartom ezt feleslegesnek -ha nem is teljesen- a palettán. Míg így keresgéltem a tényleges funkcióját, szerintem a legjobb úgy, ha valami alá kenem, úgy működik.

NettiKadar
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. október 17.

Nekem semmit nem csinál, és csak addig mattít amíg nem kenek fölé mást, ráadásul elég erősen parfümözött

NettiKadar

Eddig nem kukacosodott semmivel, úgy érzem eléggé is hidratál és kellemes érzés a bőrömön

NettiKadar

Sajnos morzsolodik és furcsa érzés az arcomon, nem szerettem használni

Katka000
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 17.

A legjobb, imádom az illatát és úgy mindent benne. Megnyugtat, amikor használom. Érzékeny és száraz bőrőm már kora ősszel kipirosodik a hideg és szél hatására, de ez a krém nekem bevált végre, sajnálom, hogy nem akadtam rá előbb. A kozmetikusom használta kezelés alatt és az illata magával ragadott, nagyon egyéni és különleges, amolyan növényi.

Anett1986
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. október 17.

Már egy tégellyel elhasználtam, és újra fogom venni, mivel még csak hasonló krémet sem találok. Normál napokra amikor nem tartózkodom kint közvetlen napfényben, tökéletesen elég a fenyvedelme, nem hagy fehér réteget, nem tocsog a zsirtol a fejem, szépen hidratál.

Anett1986

Hosszas keresgélés után választottam ezt a krémet, és pár heti használat után nem bántam meg. Nagyon kellemes a pumpás fej használata és a krém állaga is finom, hamar beszivódik és szépen simitja a szemkornyek érzékeny bőrét.

Anett1986

Tesztelésre kaptam a terméket és nagyon meg voltam vele elégedve. Szépen simit, kiegyenlít, nekem semmilyen bőrirritációt nem okozott.

Dorcikahh
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2021. október 17.

Nagyon szeretem, a tökéletes hidratálókrém. A bőröm tökéletes tőle, nincs zsíros hatás, hamar beszívódik, kellemes állag, és ez végre nem irritál. Újravevős.

BTimi0203
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. október 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. október 17.

Teljesen meg vagyok elégedve vele, már kb 1 éve használom és még mindig nem fogyott el, szóval ár-érték arányban is abszolút jó termék. Nagyon picit szárítja a bőrt, szóval érdemes hidratálni utána.