Legújabb vélemények - Bronzosítók

Diamond26
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 16.

Mivel sokat utazom, és ilyenkor nem igazán szeretem a drágább sminktermékeimet magammal vinni, így olcsóbb alternatívákat kellett keresnem. Bronzosítónak ezt a terméket választottam, ami végül telitalálat lett. Rá kellett jönnöm, hogy van olyan jó, mint sok drágább bronzosítóm. Karamell színben vettem meg, nagyon szép, természetes hatású, könnyű vele dolgozni.

Zember
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 14.

Egy MAC-es sminkelés során próbáltuk ki az arcbőrömhöz, már régóta gondolkodtam, hogy szeretnék egy minőségibb, megbízhatóbb, megfelelő árnyalatú bronzosítót.
A sminkes hölgy a Golden árnyalatot próbálta ki a nagyon fehér, sápadt bőrömhöz, ami nagyon jó választásnak bizonyult. Természetes hatású, könnyű vele dolgozni, építhető és szerintem tartós is, enyhén, visszafogottan arany csillámos. Nem volt sárgás, nem volt természetellenes a finish-e a világos arcomon, kaptam egy kis életteli színt végre! Mindennap használtam, a sminkrutinom elengedhetetlen része lett.
Most készülök venni a következőt :)

zsembesluca
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 12.

Ezt senki nem fogja megbánni! Ez az a termék aminél nem érdekel az ára, mindig újra fogom venni

candy28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 12.

Sokáig filóztam megvegyem-e, ha igen akkor melyiket. Végül a Malika ezüst palettájára esett a választásom. Gyönyörű szép pigmentált színeket tartalmaz. A pírjai nagyon szépek. A csomagolása is nagyon ötletes, valamint nagyok a termékek benne. Sajnos az ára borsos, de tényleg jó minőségű és szép terméket kapunk cserébe. Ha nem lenne ilyen drága, a Khloé verziót is megvenném.
Update: Tényleg nagyon szép a paletta, nagyon pigmentált, elég csak egy pindurka belőle. Sajnos így utólag rájöttem lehet a Khloé verzió jobb lett volna, így ettől a szépségtől megválok.

sztike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 9.

Én szemhéjpúdernek hittem, annak is használom. Valamelyik nap pakolás közben teljesen véletlenül vettem észre a hátsó feliratot, miszerint ő egy bronzer. Én annak nem használnám, szerintem ahhoz szörnyen sárgás a színe, de transfer shade-nek marha jó.

szeszterl
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 9.

Krémes, jó illata van (annak ellenére IS, hogy nem nagyon szeretem a kókuszt) , remekül eldolgozható, NAGYON pigmentált (Light Bronzer), tartós.
Megéri az árát. :)

kingacs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 9.

Eddig sajnos csak a bronzosító részét tudtam rendesen használni (a pirosító és a highlighter nem igazán jött be valamiért), viszont azt nagyon szeretem. Szépen lehet építgetni, egész nap fenn marad az arcomon, és az én hideg tónusú bőrömön is jól áll - egyáltalán nem üt el tőle, és ad egy kis színt.

lulley93
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 9.

Szep a szine, tartos, pigmentalt. Talan tulsagosan is. Szerintem ezy bronzositonal jobb, ha nem annyira pigmentalt, de epitheto. A gagyi csomagolas nem igazan tetszik, de a Benefit mar csak ilyen.

Black Fairy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 6.

Take a breather van meg, két világos highlighter, egy fényes bronzosító, illetve egy fényes pirosító (sötétebb bőrön gondolom highlighternek is működhet, de az én áttetsző bőrömön nem) van benne. Nagyon megkedveltem, a legvilagosabb árnyalat tökéletes, ha lenne belőle külön, azt is megvennem, szinte fehér, de nem hagy csíkot az arcon, a másik higlighter és a pirosító is remek, azonban sajnos a bronzosítót nem tudom kihasználni (inkább a mattot kedvelem).

A termék minősége kiváló, nagyon szépen lehet használni arcon és szemhéjon is akár, a tartóssága jó (nem tűnik el 6 óra alatt sem) nem pereg felvitelnél a csillám, nem porzik, könnyű eldolgozni, és igénytől függően lehet természetes és "bumm az arcodba" hatást ia elerni vele. Nem emelik ki se a bőrhibákat, se a pórusokat, se az apró mimikai ráncokat.

(nem hiánypótló termék a keszletemben, ezért 4 csillag, de kiváló minőségű darab! :))

Dius1991
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 5.

Nagyon szeretem, napi szinten őt használom. Szépen el tudom dolgozni, nem foltos, nem narancssárga, nehéz vele túlzásba esni. Nekem tökéletesen megfelel.