Legújabb vélemények - Dezodorok

rokamokus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 2.

Nagyon jó izzadásgátló citrusosnak jobb az illata , de a hatás ugyanaz. Nekem is egy idő után elkezdett száradni tőle a bőröm és bebarnult, majd viszketett . Ekkor egy fürdés után mikor jól kiáztam szivaccsal ledörgöltem a száraz részt, utána pár nap szünet és ismer hónapokig működik a cucc. Szerintem shea vaj és szódabikarbóna keveréke ugyanezt a hatást érné el. A marka stiftjét is kipróbáltam de az semmit nem ért, sajnáltam mert néha uncsi ez az ujjal kenegetés.

Gardana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Az illata nagyon finom, a golyósával kiegészítve használtam.
12 órát kibírtam 1 fújással.
5 csillag.

Gardana

Bevallom őszintén, először a csomagolása fogott meg. Nagyon szép.
Az illata kellemes, de semmi extra.
Ár-érték aránya nagyon jó, fél napot kibírtam egy fújással.

Gardana

Félve próbáltam ki, mert kicsit agresszív az illata.
Teljesen jó, hatásos.
Egyedül az illata miatt nem fogom újra venni, viszont ez elég szubjektív dolog, ezért jár az 5 csillag! 😊

Krtek1
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 2.

Nekem csak azért kettősek az érzéseim, mert ha ilyen hatékony egy dezodor, lehet napi kétszeri használat mellett iszonyatosan eltömítené a pórusaimat. Valóban nagyon jó kis dezodor

Krtek1

Szerintem ennél finomabb illatú dezodort nem hordott hátán a föld. Egyszer anyukámmal vettük egy kisboltban az elsőt és emlékeztem, hogy szerettem. Aztán sokáig nem is láttam és mostanában vettem újra. Szerintem soha nem fogok másfajtát venni, nagyon kevés termékkel van ez, de minden reggel és este örülök az illatot érezve. Emellett igen hatékonynak is bizonyult. Én 1.20 euróért szoktam venni, így meg is lepődtem, milyen drága Magyarországon.

feketeagnes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 2.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 2.

Tökéletesen működött. Nem lettem tőle büdös, kellemes illata volt, megbízható volt. Sajnos múltidőben kell írnom, mert pár hét után észrevehetően befeketedett tőle a hónaljam, hámlani és csípni kezdett, ezért abbahagytam a használatát. A használata könnyű, de időigényes(ebb), mert túl sűrű és beletelik egy kis időbe, mire felolvad az ujjaim göröngyölése közt.

papillonlepetit

5 csillagos csodaszerről lemehet 2 csillagos nem teljes pénzkidobásra..ami engem illet. Pár éve használtam először, akkor valóban hihetetlen eredményt ért el. Másfél-2 hét is eltelt két használat között és azt hittem végre tényleg lehet mérsékelni a túlzott izzadást. Az évek elteltével úgy, hogy volt egy két kihagyás (főleg az aranyára miatt is) egyre jobban veszített a hatásából. Eljutottam odáig, hogy 2-3- nap után újra használtam volna. Amit nem akartam, mert kímélni akartam a bőrömet, figyelve arra is, hogy közvetlen borotválás után nem szabad felvinni a terméket. Azért nem egy csillagot adok, mert kb 1 évig valóban volt neki hatása.

Radam
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 2.

Nekem tetszett. Nem vagyok izzadós, ezért csak illatosításra kellett valami natúr, aluminium-mentes deó, amire be is vált ez. Felkenés után kicsit ragacsos, de ha kézzel bemasszírozzátok a bőrbe, akkor teljesen okés, csak vigyázni kell, hogy ne kenjen fel túl sokat belőle az ember. 😃

bendi13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. február 2.

Sajnos nagyon erősen izzadok, így kb. egyik izzadásgátló sem segít. Ez a termék is kellemes illatot biztosít, de egyáltalán nem gátolja az izzadást. A Garnier Action Control szerintem jobb nála.