Legújabb vélemények - Dezodorok

nori145
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 10.

SOS-be kellett szereznem egy spray-t, ez volt leakciózva szóval landolt is a kosaramba. Nem bántam meg hogy megvettem. Illata kellemes és nagyon jól mérsékli az izzadást. Azóta is csak ezt használom :DDDDD

Destina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 10.

Kellemes az illata, és jól véd az izzadástól, de sajnos egy bizonyos idő elteltével darabossá válik a hónaljamon, ami jól látható. Emellett rátapad a ruhára is, és elszínezi azt.

pirospipacsocska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 10.

Kellemes illatú,könnyen felvihető stift.És valóban jó izzadásgátló hatással bír.A másik kedvencem a Dove powder soft stift,de ennek a Niveanak sokkal jobb a kialakítása,igazodik a hónalj formájához,tehát könnyebben felvihető.Nekem bevált. 😁

Massacre
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 10.

Ugyanazt tudom elmondani róla mint a spray változatról, kivéve hogy ez még annyit sem ér. Jó lenne az elképzelés, az illata is tetszik, de nem szeretem a golyósokat mivel sok idő mire megszárad, valamint annyira büdös vagyok tőle hogy nem merek emberek közé menni. Pedig kb egyáltalán nem izzadok.. A sprayt még elhasználom a saját készítésű natúr deom mellé, de ezzel nem tudok mit kezdeni..

Massacre

Tetszett mert alumíniummentes, a golyósát is megvettem naivan, gondoltam ugyanúgy fog működni mint egy sima dezodor. Pár óra után egyszerűen annyira büdös lettem tőle mint még soha. Értem én, hogy tisztul a szervezet meg löki ki a baktériumokat stb, de így nem mehetek emberek közé. Készítettem magamnak szódabikarbóna segítségével házi deot, 32 fokban 8 óra után sincs semmilyen szagom 🤗 sorry dove, ez nem jött be.

Lillus96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 10.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 10.

Több próbálkozás után már csak ezt veszem, mert hatékony, tartós, nem irritál, a benne lévő "hidratáló krém" miatt nem szárít, és nincs erős, tolakodó illata, hanem lágy és kellemes, ami számomra fontos egy dezodornál, valamint nem hagy nyomot. Én a golyós változatát szoktam használni. Megjegyzem bárcsak válthatnék alumínium mentes deo-ra, de eddig még egyik sem vált be...

TRMoni78
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 10.

Hát, jobbat is használtam már a kategóriában. Nagyon nehezen lehet a tégelyből kivenni és a bőrömre kenni, annyira kemény az állaga. Az illatában egyáltalán nem érzem a gerániumot, de egyébként hozza, amit ígér.

titikutyus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 10.

Online rendeltem meg az illatmentes kék verziót, mivel nagyon szerettem volna egy mindenmentes dezodort. Nem tudom, mit tartalmaz ez a deó, de az biztos, hogy úgyanúgy izzadtam vele, mint nélküle, izzadságszagom ugyan nem volt, de már felkenéskor mintha ételszagú lettem volna tőle. Nagyon zavart, hogy kétszer nem tudtam felvenni ugyanazt a blúzt a fura szag miatt. Egy ideig használtam, aztán egyszer csak elkezdte kicsípni a hónapjam szélét. Ez volt a pillanat, amikor kidobtam. Tanulság: jó a natúr deó, de azért a mindenmentes sem mindig tökéletes.

vicuskat
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 10.

Abszolút egyetértek az előttem szólóval. Én még nem tapasztaltam ilyet. Gondoltam kipróbálom, ígéretes a design, a név és ebből volt a legkevesebb a polcon, vagyis kelendő. (Nehogy már lemaradjak róla...) DE: szó szerint ápolatlannak, büdösnek érzem magam tőle. Bőrkémia? Van valaki, akin ez működik? Legszívesebben egy csillagot se adnék neki.

clairenoctuelle
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 10.

Kellemes illatú, aluminiummentes dezodor, ugyanakkor a hatékonyságával nem vagyok 100%-osan megelégedve. Valószínűleg télen fogom elhasználni, mivel kánikulában sajnos pár óra után hatástalan. Hasonló típusú timsós dezodorok közül a Biobaza shea vajas deója nekem sokkal jobban bevált.