Legújabb vélemények - Dezodorok

zahraa    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 15.

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is nagyon szépen köszönök!
Nagyon kellemes illatú kis deo, kifejezetten natúr. Nem hagy foltot a ruhán, viszont nekem elég kevés volt, éreztem hogy izzadok alatta.
Nem tömített el pórusokat, nem pirosodtam ki tőle, tehát önmagában a termékkel ilyen probléma nincsen, kíméletes, és lehet hogy valakinek ez elég egész napra, de nekem egy óra után kényelmetlen érzés volt. Jó ideje próbáltam, nem egy nap után jövök ezzel a véleménnyel, reméltem hogy csak én mozgok túl sokat, de a lazább napjaimban is ez történt, ezért a 3 csillag.

Audry1
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 15.

Nekem tetszik az illata, teszi is a dolgát, nap végén is érzem az illatát magamon, bár kevésbé, mint nap elején. Sajnos izzadósabb vagyok, viszont ez segít a problémán egész nap! Ennek ellenére 4 csillagot adok, szerintem ár/érték arányban azért vannak hasonló tudásúak is

karaibrahimgil
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 15.

Ha már ilyen természetesnek tűnik, kipróbálom, gondoltam. A HVG-n (mert mindenféle cikk van már ott) úgyis azt olvastam, frissen borotvált hónaljra inkább az alumíniummentes dezodorokat ajánlják. Ehhez képest csípett, mint a fene. Nem baj, adtam neki még egy esélyt, nem is nyáron, hanem szeptemberben, a főnököm által 15 fokosra állított irodai hőmérsékleten, és igaz, hogy fordítanom kellett egy tárgyaláson, de nem mondanám, hogy megizzadtam. Ehhez képest nyolc óra elteltével magamat szaglászva be kellett látnom, hogy nem teaillatot árasztok már.
Bízom a vesémben, az alumínium marad (egyelőre).

FazekasDora
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 15.

Először a manna csomaghoz ajándékba kaptam egy 15 ml-es kiszerelést.Nekem nagyon bevált. Nincs illata egyáltalán. Egész napra kitart a hatása. Sokáig elég hiszen minimális menyiséget kell felvinni belőle. Többször használtam fekete ruhával és nem fogta meg habár én nem pacsmagolok olyan sokat. :) És az én low waste életmódomba is belefér.

Pomelo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. szeptember 14.

Borzasztó. Konkrétan rosszabb, mintha semmit nem használnék. Az illata legalább jó.

Pomelo

Nekem megfelel a hatása (mondjuk nem vagyok túl izzadós) és kellemesen nőies, mégis friss az illata.

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 14.

Én nagyon szeretem nekem ezek a deok váltak be a legjobban jól véd az izzadság ellen soká tart az illata nem hagy foltot.

naturefun
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. szeptember 14.

4 hete használom 3-4 naponta, az első héten sem mertem gyakrabban. Valóban hozza, amit ígér, még így is tökéletes, egy pár percig viszket, de aztán az is elmúlik. VISZONT! 3 napja mindkét hónaaljamban hatalmas, kb 2cm-es, fájdalmas dudor nőtt a bőr alatt, olyan, mintha begyűlt volna. Azóta nem használtam, nem nyúltam a puklikhoz és sima stiftet sem kentem rá. Kezd gyógyulni, de most elvesztettem a bizalmat. Tudtuk, hogy nem natúr termék, nyilván, de erre nem számítottam. Még teszek egy próbát vele, mert valóban sokat segít, meglátjuk...

Audry1
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 14.

Sem az összetevői, sem a hatása miatt nem venném sosem újra. Az illata nekem megfelelt, a hatása nem rosszabb, mint a többi dezodoré, de amit tényleg az ember elvárna, azt egyáltalán nem hozza (izzadásgátlás, illat megmaradása stb.).
Nekem sajnos 32 csillagot ér, ennyiért főleg elvár az ember egy bizonyos szintet.

Audry1

Nekem vegyes tapasztalataim vannak. Összességében nekem sokáig elég, maximum reggel szoktam használni. Az illata minimálisan kitart addig, amíg haza nem érek, ami inkább már a saját, mindeféle illatszermentes illatomat jelenti (nem izzadtságszagra gondolok). Szerencsére nem vagyok nagyon izzadós, de a 40 fokokat én is megérzem. Nekem semmit nem segít sajnos.
Fekete ruhánál is meg kell várni, mire teljesen száraz lesz a hónalj, különben igenis foltot hagy a fölső felvevése közben mindenhol, amihez a hónaljunk hozzáér.
A hatása, ami egyáltalán van szegénynek (illat + izzadásgátló hatás + testszag elnyomása) szerintem egyiket se hozza fél napig sem, nem még 48 órán át.

Árilag sem az olcsóbb kategória, de ezt még elnézném, ha hozná a tőle elvártakat. Az illata finom, valamennyit ér is, de több a negatív, mint a pozitív vele kapcsolatban. Sajnos 2 csillagnál többet nem tudok neki adni. :(