Legújabb vélemények - Dezodorok

kiscsillag248
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 23.

Az invisible része nem tökéletes, de jobb a átlagnál. Nehéz lemosni zuhanyzáskor, de a legnagyobb melegben is tökéletesen használ, cserébe szárít is rendesen. Nyáron használom inkább a nagy melegekben, télen átváltok mindig egy másik Rexonára, ami nem szárít ennyire.

Sziszikee58
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 23.

Bármilyen izzadásgátlót próbálok ki, mindig visszatérek a Nivea dezodorjaihoz. Egyedül a Nivea bír ki egy teljes napot, télen-nyáron, függetlenül attól, hogy melyik termékét veszem meg.
Ezzel még csak most találkoztam, de már az üvege egyből “megfogott”. Nagyon kellemes illata van, tartós, nem irritál, gyorsan felszívódik. Azt hiszem egy darabig most újraveszem.
Igazi Nivea minőség, csillagos 5-ös!

nagydia899
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 22.

Férjemnek rendszeresen ezt veszem, imádja, pedig nagyon válogatós.

Erika80
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 22.

A spray változatát már próbáltam, az is bevált. Valóban remekül teljesít, nálam legalábbis megállta a helyét. A spray változata erősebb, fullasztóbb, ennek diszkréten púderes, édes illata van. Egyetlen negatívumot tudok említeni vele kapcsolatban, mégpedig, hogy foltot hagy a ruhán. Sokkal jobb lenne, ha áttetsző, zselés állagú lenne, de lehetséges, hogy ez kivitelezhetetlen (?). Mindenesetre tőlem egyelőre az 5 csillagot megkapja.

pirospipacsocska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 22.

Ajándékba kaptam,és az első használat után tovább is adtam a fiamnak!Számomra ez egy férfi dezodor,az illata alapján....És bár cseppet sem vagyok egy plázacica alkat,de azért igenis a nőies,lágy,púderes illatú dezodorokat preferálom.Hát ez egyáltalán nem olyan!.Szóval maradok a rózsaszín Balea golyós dezodornál.2 csillagot adok neki,mert a fiam legalább elhasználta,mint férfi deót..... l

Zsan31
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Régebben csak egy fajta spray-t használtam, sokáig nem is váltottam. Az utóbbi időben megszerettem őket és párat kipróbáltam. Kimondottan a Fa termékeire álltam rá.
Nem vagyok egy izzadós fajta és így nekem teljesen megfelelnek az alumíniummentes dezodorok. Ár-érték arányban kimondottan jók.
Ezt a terméket most vettem az uborkás-sárgadinnyés társával együtt, a lime-os sajnos nem volt az üzletben (390 Ft/db az Euro Family-ben).
Nagyon tetszik ennek az illata is. Kicsit édeskés, de egyben fanyar is a grapefruit miatt. Elég sokáig tartja az illat magát és nem fojtogató ahogy magára fújja az ember.

picisuti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Megvettem, mert sokan dícsérték, de nekem sajna nem vált be. A hatása akár ez mezei drogériás olcsóbb deonak. Nem éri meg

picisuti

A termékcsaládnak ez az egyetlen terméke, ami egyáltalán nem tetszett a kirpóbáltak közül. SOHA NEM VENNÉM ÚJRA! Beszívódni beszívódik, de az izzadságot nem szabályozza. Sőt, pár óra múlva a rózsa illat keveredik az izzadságszaggal. Borzalom

Zsan31

Ezt a terméket most vettem a grapefruit-os társával együtt, a lime-os sajnos nem volt az üzletben (390 Ft/db az Euro Family-ben).
Nagyon tetszik az illata. Olyan frissítő nyáron iszogatott uborkás limonádéra emlékeztet, a sárgadinnye visszafogottan van jelen, de egyáltalán nem édes. Elég sokáig tartja az illat magát és nem fojtogató ahogy magára fújja az ember.

Regina0206
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 22.

Eddig inkább a fújós dezodoroknak voltam a híve, de valamiért már egyik sem működik úgy, mint korábban, ezért gondoltam kipróbálom a stiftes deokat. Tény és való, nagyon bevált. Finom az illata és a nap végére sincs izzadtság szagom, igaz ennek a illatát sem érzem, de legalább nem leszek büdös estére sem. :D