Best of Beauty 2019

Legújabb vélemények - Dezodorok

dumbika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 17.

Sokszor fújom magam naponta, de ezt a dezodort nem szívesen használtam. Tiszta fehér lett a bőröm és a ruháim is tőle, pedig az illatát szerettem.

dumbika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 17.

Mindig más dezodort választottam, sosem volt kétszer ugyanaz, amíg nem próbáltam ki ezt. Nekem kedvencem lett az illata.

ramy1014
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 17.

Második balea márkájú dezodorom, ami az előzőhöz képest elég nagy csalódás volt..Az illata nekem egy kókuszos, picit műanyagos illat, ami az “erősségéhez” képest nagyon gyorsan elillan.A hatása sem az igazi, de hétköznapokra tökéletes.

eztak
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 17.

Szerintem nagyon jól semlegesíti a szagokat és véd a túlzott izzadástól. A vanília és egyéb fantázia illatokat mondjuk nem éreztem rajta, inkább a szódabikarbóna ami nagyon erős benne. Az állagát a szemcsék miatt is szokni kell, nem egy szépészeti termék de a célnak szerintem 35 fokban jobban megfelel, mint az olcsó tömegmárkák. Kár, hogy ilyen borsos az ára, hazai kiadásban mástól biztos be lehet szerezni olcsóbb variációkat.

mleila
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 17.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 17.

Csak ajánlani tudom.
Nekem állandó problémát jelent a bőrallergiám, alig van olyen dezodor, amitől használni tudok, mert nem viszketek tőle. Ráadásul elég érzékenyen viselem a szagokat, a saját izzadságszagomat pláne.
Az előző dezodortól már kb. 2 óra után úgy éreztem, hogy rémes szagom van, és rohantam mosakodni. Akkor vettem meg ezt a dezodort, hirtelen felindulásból, és egy csoda!
Nem okoz allergiát, és az igazán húzós és hosszú napok után sincs semmi szagom, sem nekem, sem a levetett ruháimnak, így végre nem kell azon feszengenem, hogy a francba, nehogy érezzék rajtam az izzadságszagot...

Andi777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. június 17.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. június 17.

Nos,en szemely szerint telen-nyaron izzadok,nyaron meg aztan durvan... Aztan gondoltam kiprobalom ezt a kis ujdonsagot...eloszor nem mukodott,izzadtam es mintha semmit sem kentem volna magamra,aztan a 3.alkalomtol mar egy csepp izzadtsag sem volt 😯 igazan meglepodtem,mert ilyet meg nem tapasztaltam... egy hatranya van,hogy viszketek tole,gondolom mert szarit,de ez a legkevesebb ha ilyen durvan jol teljesit. En az osszes letezo dezodort kiprobaltam mar,eddig o a befuto,tobbet mas kences deohoz nem is fogok nyulni. Az illatat is szeretem,szerintem egyaltalan nem budosebb mint a tobbi Garnier deo..

Kittyki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 17.

Az első 1 hónapban mág csak-csak segített, de utána semmi. Volt amikor még csípett is kissé. Azt hittem ez be fog válni, tévedtem. Pénzkidobás.

Kittyki

Több mint 1 év használat után se fogyott el. A barátom szereti ha ezzel fújom be magam. Izzadást nem szüntetei meg, de jó illatú.

Kittyki

Több mint 1 év használat után se fogyott még el. Az illata is jó, habár ez sem szüntette meg az izzadást.

Adec56

Egyszerűen imádom. Régóta kerestem azt a dezodort, ami tényleg azt teszi, amit tennie kell :D Nem voltam barátságban a fújós dezodorokkal, ha kifújom, fojtó szaga van. Ugyanúgy megizzadok tőle, vagy akár jobban, ráadásul megfogja a ruhámat...Aztán erre a kis krémdezodorra tök véletlenül bukkantam rá. Nem tudtam eddig elhinni, hogy ezek a kenegetős dezodorok jók. De amióta használom, teljesen el vagyok varázsolva :) A természetes kozmetikumok híve vagyok és végre dezodorban is ráleltem erre, a természetesség hatalmas előnye számomra. Az illata nagyon kellemes, levendula mániás vagyok, így ez is talált. Egész nap nem izzadok meg tőle, legalábbis nem büdösen és ez hatalmas szó az eddigi dezodorok után. Még ha van egy kis izzadság ebben a melegben, akkor sincs szaga. Tényleg praktikus, hogy van kicsi és nagy kiszerelés belőle, a kicsi is elég sokáig elég. Elsőre azt vettem meg, de tuti beruházok egy nagyra is, mert nekem nagyon bevált.