Legújabb vélemények - Dezodorok

Bella00
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 5.

Nekem nagyon bevált ,egésznap rózsa illatom van és tartós :)

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Izzadásgátló Aeroszol Matcha Tea és Cseresznyevirág Illattal

Bella00

Nagyon jó illata van és tartós frissességet nyújt :)
A másik kedvencem a gránát almás.

szanetti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 4.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 4.

Az összes fa fújós dezodor tartalmaz olyat ami miatt fulladok. Egy kicsit belélegzek belőle, és horpad a tüdőm, köhögök órákig. Csak a FA dezodórtól...nem tudom...erre érdemes oda figyelni

D0rkaa    (!)
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 4.

Szintén tesztelésre kaptam :)

Nagyon kellemes, konkrétan nyár illata van :)
Évek óta csak a szürke kupakos Dove-ot használom, így nekem elsőre elég fura volt ez az illat (egyáltalán hogy nem illata), de mivel kellemes így megszoktam. Bár parfümöt nem kell/tudok használni mellé :D Funkcióját tökéletesen ellátja. Elég reggel befújnom magam és egész nap elvagyok vele. Nem érzem úgy, hogy újra kéne fújnom. Lehetséges hogy újra veszem majd ha ez elfogy :)

alea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 4.

Mindegyik színt kipróbáltam a Cien dezodorjai közül, meg vagyok velük elégedve, egész napos járkálás, hajlongás, nehezebb tárgyak emelgetése után sem vagyok kellemetlen szagú a használata mellett. Jó ár-érték arány.

Sziporka88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 3.

Olyan szomorúvá tett, hogy csalódnom kellett ebben a termékben.
Próbálok mindent kiváltani vegán opcióval, így a dezodoromat is. Sajnos azt leszámítva, hogy nagyon kellemes az illata, és nem irritál, nem tudok jót mondani.
Egyáltalán nem vagyok "izzadós típus" még 40 fokban sem, de ez a termék semmilyen védelmet nem nyújt. Emellett az ára sem pénztárca barát. Nem tudom ajánlani, keresnem kell tovább. :(

fvviktoria
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 3.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 3.

évek óta használom soha nem hagyott cserben. nem ragad utána a hónalj, nem hagy foltot sem a ruhán. kellemes illatú.

indiigo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 3.

Neee, borzasztó csalódás :(
Egy másik Rexona helyett vettem, gondoltam, próba-szerencse. Hát besült. Illata alig van neki, cserébe legalább hatástalan is, ha mozgok, ha nem.
Egyelőre fiók, télen talán adok neki még egy esélyt.

indiigo

Hiába is próbálok ki mást, ez az egyetlen ami hatásos nálam. Szuper, tartós illat, megfelelő hatás télen-nyáron, edzős és pihenős időszakokban egyaránt.
Az, hogy látszik a ruhákon,.. a pólóimat így is, úgy is kimosom, és eddig semmi nem volt, amiből ne jött volna ki. Számomra ő a tökéletes, 5*.

klddr
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 3.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 3.

Borzasztóan izzadós és elég büdöset izzadós vagyok sajnos, így az lett az életem célja, hogy végre ne legyen hajléktalan szagom, ha sétálok 5 percet. Pár napja tesztelem és eddig meg vagyok elégedve az eredménnyel. A család is rárepült, imádják az illatát és az állagát, pont megfelelő szerintem, mondjuk még nem használtam más krémdeót. Pluszpont, hogy Budapesten nagyon kedves volt az eladó.

Update: pólóval vagy szőrös hónaljjal nem annyira működik, lehet érezni egy kis savanyú, romlott barack szagot akkor:(( ujjatlannal még mindig zseniális és elég lassan fogy ahhoz képest, hogy hárman használjuk