Legújabb vélemények - Dezodorok

nemesmoni90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 14.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 14.

Amennyire az elején óckodtam attól hogy férfi deo-t használjak ma már annyira imádom :)
Nagyon szeretem hisz nem kell sokat kenni belőle de mégis használ még ebben a tikkasztó nyári meleg időszakban is.
szval állagra és illatvilágban is nekem teljes mértékben megfelelt.

Milli006
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. június 14.

Aaaaaannyira büdös.... A hatása nem rossz, de tényleg vigyázni kell vele, hogy ne fogja meg a ruhát. Én nagyon picit szoktam csak használni belőle. Ha kicsit elviselhetőbb lenne az illata, több csillagot kapna. :)

Nyrenata
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 13.

Ha meg izzadók az illata elviselhetetlen meg sajnos amúgy is! Az előző verziókat jobban szeretem,ezt sajnos nagyon nem

Nyrenata

A kiszerelés jó csak sajnos ebben a melegben funkcióját veszti nagyon málik sőt el is tört nekem. Ezt leszámítva én szeretem nekem nagyon bevált, illata jó nem vagyok büdi :)

S.K
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 13.

Sajnos ebben a melegben semmit nem ér. 1 óra sem kell neki és izzadság szag lebeg az ember körül. Ezért az árért több várható el.

Villo
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. június 13.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. június 13.

Csak egy újabb ALUMÍNIUM tartalmú dezodor...
Én elsők közt kezdtem el használni ezt a terméket, amikor az ilyen kristálydezodorok megjelentek a polcokon. Kiválóan működött: csírájában fojtotta el a problémát, magát a verejtékezést szüntetve meg. Elsőre én is elhittem, hogy ez egy természetes megoldás, bár ez az "Alum" elég gyanús volt. Aztán amikor egy más márkájú terméken azt olvastam, hogy az összetétele "Ammonium aluminium sulfate", világossá vált a dolog.
Igen, ez is egy alumíniumsó, ugyanazon az elven működik, mint a népszerűtlen alumínium-klorohidrát, vagyis jót és rosszat is ugyanúgy "szolgáltat", mint egy átlag dezodor. Ebben egy dolog az alumínium esetleges felszívódása, amit csak az Alzheimer minimális gyarapodásával hoztak összefüggésbe; a másik az, hogy az izzadást pórusösszehúzó hatása révén csökkenti ("gátolja"), aminek veszélye, hogy bent marad a "salak", amit bizonyos mirigyek a hónalj izzadásán keresztül próbálnának üríteni. Pisi, kaki távozását eszünkbe se jutna megakadályozni, lehet hogy ezt se kéne... Azóta messzire kerülöm az izzadásGÁTLÓ hatású termékeket és a baktériumokra próbálok inkább hatni.

reka1989
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 13.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel, lila változatával felváltva szoktam vásárolni. Rengeteg dezodort próbáltam már, jelenleg három fajta "mindenmentes" került tesztelésre, de akármennyi is benne a káros anyag mindig visszatérek. Egész nap tart, még a nyári melegben is. A ruhán foltot hagy akkor, ha nem várunk vele a felkenés után egy picit, ezért nem vonok le csillagot, mivel nekem a többi deo is foltot hagyott,ha azonnal ráöltöztem, még az is, amin külön jelölve van, hogy nem. Szuper termék, tuti biztos a hatása.

Floree
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 13.

Ma használtam először, reggel fújtam be magam és még most is érzem (pedig azért szaladgálok ide-oda folyamatosan). Nagyon finom az illata, mintha alma ízű fehér teát szagolgatnék (még nem láttam ilyen teát, de ha lesz akkor veszek! :D).

alphecca

Aluminium mentesek közül jól teljesít, viszonylag sokáig van hatása, az illata is nagyon kellemes, különleges,

Milly
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 13.

Elsősorban izzadságszag ellen vettem, mert hallottam róla hogy a teafaolaj jó erre. Az illata nagyon jó. Még hétköznapokra oké volt (télen-tavasszal használtam), de edzésnél csúnyán elbukott a teszten. Ezen kívül orrán-száján folyt, nagyon bosszantó hogy mindig takaríthattam fel utána a földet vagy éppen a ruhámra folyt. Összességében az illata szuper csak nagyobb megterhelésnél nem fedi el a szagokat és imádkozni kell hogy ne egy csöpögős darabot fogjunk ki :D