Legújabb vélemények - Dezodorok

naturefun
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. szeptember 14.

4 hete használom 3-4 naponta, az első héten sem mertem gyakrabban. Valóban hozza, amit ígér, még így is tökéletes, egy pár percig viszket, de aztán az is elmúlik. VISZONT! 3 napja mindkét hónaaljamban hatalmas, kb 2cm-es, fájdalmas dudor nőtt a bőr alatt, olyan, mintha begyűlt volna. Azóta nem használtam, nem nyúltam a puklikhoz és sima stiftet sem kentem rá. Kezd gyógyulni, de most elvesztettem a bizalmat. Tudtuk, hogy nem natúr termék, nyilván, de erre nem számítottam. Még teszek egy próbát vele, mert valóban sokat segít, meglátjuk...

Audry1
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 14.

Sem az összetevői, sem a hatása miatt nem venném sosem újra. Az illata nekem megfelelt, a hatása nem rosszabb, mint a többi dezodoré, de amit tényleg az ember elvárna, azt egyáltalán nem hozza (izzadásgátlás, illat megmaradása stb.).
Nekem sajnos 32 csillagot ér, ennyiért főleg elvár az ember egy bizonyos szintet.

Audry1

Nekem vegyes tapasztalataim vannak. Összességében nekem sokáig elég, maximum reggel szoktam használni. Az illata minimálisan kitart addig, amíg haza nem érek, ami inkább már a saját, mindeféle illatszermentes illatomat jelenti (nem izzadtságszagra gondolok). Szerencsére nem vagyok nagyon izzadós, de a 40 fokokat én is megérzem. Nekem semmit nem segít sajnos.
Fekete ruhánál is meg kell várni, mire teljesen száraz lesz a hónalj, különben igenis foltot hagy a fölső felvevése közben mindenhol, amihez a hónaljunk hozzáér.
A hatása, ami egyáltalán van szegénynek (illat + izzadásgátló hatás + testszag elnyomása) szerintem egyiket se hozza fél napig sem, nem még 48 órán át.

Árilag sem az olcsóbb kategória, de ezt még elnézném, ha hozná a tőle elvártakat. Az illata finom, valamennyit ér is, de több a negatív, mint a pozitív vele kapcsolatban. Sajnos 2 csillagnál többet nem tudok neki adni. :(

hadri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 14.

Nagyon jó, hogy alumíniumsó- és alkoholmentes, valamint hogy pumpás, nem pedig hajtógázos. De ennyi pozitívum mondható el róla, semmi több. Semmit nem használt, sőt még mintha jobban is izzadtam volna tőle és a testszaggal se tudott semmit kezdeni. 3 használat után kidobtam.

hadri

Csak ezt a dezodort használom. Sokáig kerestem alumínium és alkohol mentes dezodort. Ezek a termékek az izzadást nem gátolják meg, ezért fontos volt hogy legyen egy kis illata, nem szerettem volna büdös lenni :D Szerencsére ennek van egy nagyon kellemes púderes illata, úgyhogy az összes kritériumnak megfelelt, amit én egy dezodortól elvárok.

HCHB11Cl11
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 14.

Nem igazán hatékony szerintem: 1 teljesen napot nem bírok ki vele az biztos, de már kora délutánra/délre büdi vagyok és izzadok. Ha 2x kenem egy nap, akkor ér valamit (de azért így sem a legjobb). Legalább olcsó, és az illata egész kellemes.
Télen vagy nyugodt, pihenős napon nincs vele baj.

sziluetta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 14.

Szintén itt jött szembe gyakran és kváncsi lettem rá. Eddig a best ever a dove körtése volt, de az almásat is használom, mikor melyik, viszont ez a nyár kifogott rajtuk,izzadtság szagúnak éreztem magam, ha nap közbe újrakentem akkor is (amúgy most a hvösebb időben detto), gondoltam váltok és hát akkor nézzük ezt. Nekem nagyonbejött, az illata nem rossz (nyilván nem egy dove körtés, de ezt elfogadom), eleenben semmilyen izzadtság szagom nem lesz vele nap végére és ez minden, amit el akartam érni. Valóban hagy foltot, nekem a ruha oldalán, ha nem hagyom hogy megszáradjon öltözködés előtt, és totál rákenődik, ahogy felveszem a pólóm, szóval kicsit türelmesnek kell vele lenni.

Tudi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. szeptember 13.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. szeptember 13.

Imádom az illatát, és annak ellenére, hogy alumíniummentes, intenzív edzéseknél sem lesz büdös a hónaljam, ami szuper. Imádom, hogy nincsenek benne káros összetevők.
UPDATE: új csomagolása van a műanyagmentesség jegyében. Ezért papírból készült a csomagolása (ami miatt meg a fákat kell kivágni, de mindegy..) és totál átázik, konkrétan használhatatlan az egész. Az új csomagolásnak köszönhetően egy vékony hengert kell kinyomni az ujjunkkal a tokjából, ami amint hozzáér a hónaljamhoz, vissza is csúszik és így a papír csomagolás peremével dörzsölgetem a hónaljam. Amikor meg többet nyomtam ki, letört a fele.. aztán később, annak a fele... Tuti nem veszek ilyet újra, még keresem az alternatívát.

ylexe    beauty blogger
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 13.

Tűrhető, kissé "vegetás" az illata... A durva napokat nem bírja, de átlagos napokra elég volt. Az a baj, hogy a csomagolása szétment, amikor még a negyede benne volt, úgyhogy most tégelyből használom kézzel felkenve. 😄 Valóban dörzsöli a bőrt hideg évszakban, melegben meg szétolvad.

persephone
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 13.

Én eddig általában Secretet használtam, de mióta kipróbáltam ezt, jobban tetszik. Szerintem az állaga a legjobb, sokkal lágyabb, és nem is szárítja ki a bőrt annyira. Hatásos, egész napta megoldást jelent.