Best of Beauty 2019

Legújabb vélemények - Dezodorok

kivike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. június 20.

Pixiboxban jutott el hozzám, és nagyon örültem neki, mert szemeztem a márkával a DM-ben, de drágállottam, így sosem vettem meg. Annak viszont elsőre nem örültem, hogy ezt az illatot kaptam, jobban szerettem volna valamilyen citrusost, de végül kellemesen csalódtam, mert az illatát alig érzem, és azt sem tartom zavarónak. Ellenben nagyon jól teljesít a nagy melegben is, igaz, hogy kissé izzadok ezalatt is, de az nem baj, sőt kell is, viszont nincs kellemetlen szagom (legalábbis én magamon nem érzem, illetve a környezetem sem fordul el tőlem undorodva :) Szóval jó kis termék ez, ha féláron adnák (szerintem ez lenne a reális ára), simán megvenném. Kicsit szárítja a bőrömet, de ezért nem vonok le pontot, valamit valamiért.

katagi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 20.

Nagyon szeretem az illatát, viszont a permete baromi fullasztó, és kb. 6 órát bír ki a nyári nagy melegben, utána újra kell fújnom...

levendulalány
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 20.

Nekem most ez a kedvencem. Már másodszorra vettem meg. Az illata nagyon finom, könnyű, púderes, egyáltalán nem tolakodó. Reggel befújom vele magam, és ennyi. Abszolút teszi a dolgát. Nálam nagyon bevált. Sokáig az alumentes baleákat használtam, de meguntam őket, az illatuk sem tetszett, és a hatásuk sem annyira, pedig nem vagyok egyáltalán izzadós. Most garniereket használok, vagy ezt, vagy a krémes neo-t.

aquana
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 20.

Az egyik kedvenc Old Spice illatom, talán csak a Strong Sluggert szeretem jobban. Ha nincs semmi izgalmas új illat a polcokon akciósan, újra szoktam venni. Dezodorál is szépen, pedig nyáron izzadok rendesen, csak ajánlani tudom!

judit0206
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 19.

Nagyon akartam szeretni, de sajnos konkrétan büdös lettem tőle. Pedig ha nem kenem be magam semmivel, akkor sem szokott ez előfordulni. Sajnálom :(

carmenxo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 19.

Nagyon szuperül teljesít! Már az első napján sikerült a mélyvízbe dobni, délelőtt 30+ fokban rohantam a vonathoz mint az őrült és a nap végére se volt semmi szagom, rendesen mintha épp most zuhanyoztam volna, szerintem ez mindent elmond:D Nagyon minimális mennyiséget használtam ahogy ajánlják és bevallom féltem hogy nem lesz elég, de brutálisan jó a hatása! Plusz pont hogy nem irritálta a bőröm mint a szódabikarbónás deo. Tényleg hihetetlen jó

betteez
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 19.

Alumínium-mentes dezodor-tesztelés egyik állomása volt ez a deo és úgy gondolom meg is találtam az igazit, kiadós, sokáig elég, hatékony és természetes összetevőkből áll, egyáltalán nem irritálta a bőröm, már 4-5 hónapja használom, az illatok is nagyon finomak. Engem maximálisan meggyőzött.
Érdemes hűvös helyen tartani, használatkor kicsit hagyni melegedni a bőrön, aztán kenni.

Update: ez a változat valamivel krémesebb, mint a tesói, hűtőben tartom, de így is kicsit gyorsabban fogy, mint a grapefruitos vagy levendulás. :)

Astronette
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 19.

A Violet Senses van meg, az illatát nagyon szeretem, igazán kellemes édeskés-púderes és egész tartós. Ennél sajnos tapasztaltam azt, hogy egy kis mozgás vagy sietés után egyszerűen teljesen átnedvesedik a ruhámon a hónom alatti rész. Az viszont igaz, hogy büdös ennek ellenére sem nagyon leszek, így az elmondható, hogy a szagokat legalább jól kezeli. Nem hiszem, hogy újraveszem.

nonblonde
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 18.

Csak azért adok neki 2 pontot, mert jó az illata, és mert aluminium só mentes, de ebben ki is merültek a pozitívumok...Otthon használtam eddig, full légkondiban, de újra kellett kennem magam dél körül. Egy egész napos városi rohangálást nem bírna ki. Nem beszélve arró, hogy full alkohol az egész borotválás után még másnap sem tudtam használni, annyira csípett...

Lizz07
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 18.

Nekem nem tetszik az illata és gyorsan fogy. Viszont, a testszagot ebben a 100 fokban is gátolja (nyilván nem 48 órán keresztül :D), anélkül, hogy folyton fújkálnom kéne, pedig elég izzadós vagyok. A ruháimon sem hagy foltot.