Legújabb vélemények - Dezodorok

DiiJo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 9.

Váltani szerettem volna normál deoról környezetbarátabb verzióra, ezt találtam első körben, nagy reményekkel és csillogó szemmel rendeltem meg. Az illata sajnos nem tetszett, túl erős nekem, de ezt megbocsátottam, illetve azt is, hogy macerás a felvitele, tetszett, hogy hagy izzadni, hogy amúgy valószínűleg jó sokáig bírná, viszont sajnos teljesen piros, “égett”, irritált, fájós lett a bőröm tőle, csúnya, sebesen hámlik épp, ehhez, hogy ezt tegye velem, meg túl drága volt sajnos. :( :(

Sterc
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 9.

Nagyon finom az illata, és nagyon édes. Annyira nem jó izzadásgátló, de nem is szörnyű. Nagyon olcsó.

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 9.

Még tavaly kaptam Pixiboxban aminek akkor nagyon örültem mert régóta kis szerettem volna próbálni. Az illata szerintem borzalmas, köze nincs az orchideához. Inkább avas zsír és poshadt virág szaga van. Újonnan volt benne egy fura mélyedés a közepén (gondolom az öntés miatt) ami a felkenést eléggé megnehezítette. Ekkor jött a következő csapás, első használattól kezdve durván morzsolódott volt hogy darabok törtek ki belőle. Felkenve az illata szerencsére kevésbé érvényesült, viszont gondolom az állaga miatt húzta a bőrömet és nagyon nehezen száradt meg. Grátisz hogy bár hatásos, cserébe az amúgy nem érzékeny hónaljamat teljesen kicsípte tele lettem kiszáradt vörös foltokkal. Miután abbahagytam pár napig nem is tudtam dezodort használni akkor javult a helyzet és egyértelművé vált hogy ez volt a bűnös. Kuka.

Adwoa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 9.

Az illata nagyon tetszik (ennek is), de csak 4 csilagot adok rá, mert erősebb napokon nem feltétlen teljesít.

Diamond26
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 7.

Igyekszem "mindenmentes" természetes dezodorokat használni, de valahogy nem sikerül jót találnom. De eddig ez a legrosszabb amit valaha próbáltam! Akkor kezdek el izzadni, miután felkentem magamra, ráadásul az illata is idegesítő egy idő után. Sokkal jobb a helyzet, ha magamra se kenem...semmit nem ér, úgy ahogy van kuka!

BlankaF
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 6.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 6.

Az egyetlen dezodor, ami tényleg használ. Egyetlen hátránya, hogy nagyon kevés van benne, így gyorsan is fogy. Kicsit drága, de amikor akcióban van a drogériában többet veszek belőle.

Qwerty
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 6.

Sok éve használom, igaz kellett rá egy fél csipetnyi szódabikarbóna, de azzal együtt kibírta a napot, teljesen meg voltam elégedve. Aztán úgy pár hete kezdődött, hogy mire beértem melóba úgy bűzlöttem, mint egy szerelmes kecskebak. Azt hittem valami kórság kerülget, megemeltem a szódabikarbóna adagot is, amit rá szoktam még kenni, de csak egyre szagosabb lettem. Már textilfertőtlenítővel fújkodtam a pólóimat, mert a sima mosás után is büdösek maradtak. Elég sokára esett le, hogy hátha ezzel az a nemrég megkezdett üveggel van a baj és nem velem. Vettem gyorsan egy alumentes kevésbé bio sticket az első drogériában és csodálatos módon másnap nem én voltam a büdöskolléga, és még a ruháimat se kell azóta baktériumölővel dózerolni.
Csak azért két csillag, mert évekig jó volt.

orsipanka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 6.

Még régebben használtam, azt hittem, hogy akkor írtam róla véleményt. Az utazós neszesszeremben volt, így elég lassan fogyott el. Kellemes, de semleges az illata, én a különlegesebb illatokat jobban szeretem, de ez sem rossz, az izzadást jól gátolta.

Szandricsek
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 6.

Nyertem egy Nivea játékon egy doboznyi hasznos, szuper cuccot. Ő pont nem az lett.
A flakon ugyan mindennél praktikusabb, de itt nekem kifújt. Az illata már az elején riasztó volt számomra, de próbálkoztam, viszont nem bírtam 1 percet sem magamon.
Így légfrissítőként végezte a mosdóban. Ott pompásan végzte a dolgát, annyira, hogy a párom megkért vegyek/szerezzek már egy ilyen "spray"-t megint a mosdóba :))
Bocsi;)

dreammiyss
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 5.

Kedveltem ezt a terméket, főleg mert akkor szoktam ezt a típust beszerezni, amikor úgy érzem, hogy hosszú ideje használom megint a sprayes változatokat. Kellemes érzet a bőrömön, emellett nem szárít, viszont foltot hagy a ruháimon, fehérneműkön öltözés közben. Nem adok rá max csillagot, de egy erős közepes helyet elfoglal a készletemben. : )