Legújabb vélemények - Dezodorok

netti1990
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 5.

Annyira finom parfümös illata van 😊 Imádom!!!😊 Teljesen elégedett vagyok vele.Tartós is.5* 😊

natasa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 5.

Közepes hatású. A szagát nehezen viselem el. Kifújáskor fojtogat, szörnyű, tömény, erős. Várom, hogy elfogyjon, nem tervezem újravenni.

nyk
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 5.

A kókuszolajos társa után erre esett a választásom, de nagyon megbántam. A kókuszolajos egészen bejött ahhoz képest, hogy mentes deo. Ez viszont borzasztó. Habár nem vagyok az a nagyon izzadós fajta, pár órával a felkenés után sajnos "büdi" leszek tőle. Talán még jobban is, mint ha semmit nem használtam volna?! Próbáltam úgy is, hogy két - három óránként újra kenem, de így is hatástalannak bizonyult. Sztem ez a termék teljes pénzkidobás. :(

nyk

Ez valóban egy nagyon szuper dezodor. Nem irritálja a bőröm, mint sok más hasonló termék és egész nap üde maradok ha est használom, még sportolás után sem leszek "büdi".

Csipetke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 5.

Isteni finom kókusz illat, egyáltalán nem mű és nem is túlzás az illata. Nekem egy kicsit sok jön ki belőle de szerencsére gyorsan szárad is.. Nem hagy foltot a ruhán. Egésznap érzem az illatát magamon, még este is. Nekem jól teljesit biztos, hogy fogok még venni nagyon megkedveltem ezt a dezodort.

dizzie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 5.

Gimiben ez volt az életmentő csodaszerem, felvehettem bármilyen felsőt anélkül, hogy nap végére kellemetlen izzadságfolt díszelgett volna rajta. Azonban kb. 2 év után kezdtem észrevenni, hogy a "csodaszer" hatása kezd csökkenni. Az izzadsággátlást felváltotta egy nagyon kellemetlen dezodor szag és izzadságfokozódás. Nem hittem el, hogy a kedvelt termékem az elvárttól ellentétes hatást nyújt.

Nem tudom, hogy valami összetevőt változtattak e meg benne, de fél év szünet után sem érte el a kívánt hatást. Nagyon szomorú vagyok miatta, mert ez anno nagyon sokat segített nekem és most nem tudok találni ehhez hasonlóan működő terméket...

vszilvi94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 5.

Még szoknom kell kicsit, de elégedett vagyok vele, használata mellett megszűnt a probléma, ami miatt váltottam az alumínium tartalmú korábbi deomról. Nem vagyok nagyon izzadós, így nekem a hatása tökéletesen megfelel, nem kell újrakennem nap közben. Borotválás után sem irritált. Az illata kellemes, friss.

dettusbettus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 4.

Olvasgattam a véleményeket, de úgy látom, senkinek nincs problémája a lemosással. Nekem viszont van. Nem szeretem, ha egy izzadásgátlót napokig nem is kell utánkenni, mert zuhanyozásnál nehezen kopik le.
Mivel eddig is alumínium mentes izzadásgátlót használtam, nem szaglok tőle, normál illatom van nap végén is.
A felkenési módja nem zavar, inkább az, ahogy a hónaljamat is sokáig kell sikálni, ugyanúgy a kezemet is, hogy lejöjjön a maradék. A köröm alatti részről nem is beszélve.
Praktikusnak nem praktikus, de ha a hatását nézzük, akkor teszi a dolgát.

dettusbettus

Praktikusnak nem praktikus, de ha a hatását nézzük, akkor teszi a dolgát.

Zsuzsi216
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 4.

Sajnos nem hasonlít az illata a limitált tusfürdőére.
A hatása jó, szokott minőség.