Best of Beauty 2019

Legújabb vélemények - Dezodorok

tothgyongyi92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 17.

Izzadok tőle, irtó rossz illatú, fehér porban mállik le felkenés után nem sokkal..

csibyg
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 17.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 17.

Teljesen meg vagyok vele elégedve! A kellemetlen szagoktól teljesen megvéd, az izzadást nem gátolja, ez külön jó benne, többen írták hogy ragacsos, én ezt sem tapasztaltam, az illata rendkívül kellemes frissítő.

Nasi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 17.

Egyáltalán nem vált be. Lefekvés előtt bekentem magam de reggelre enyhe izzadságszagom lett a semmitől :(

Lilly83
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 17.

Kipróbáltam, de borzasztó. Büdösebb tőle az ember, mintha nem használna semmit. Sajnos használhatatlan.

Toscana
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 17.

Hát bánom már, hogy nem jutott eszembe elolvasni a véleményeket mielőtt megvettem és egyáltalán használatba helyeztem volna és ráadásul beduplaztam volna belőle.
Valami natúrt és jót keresve botlottam bele a DM-be, levendula, teafa, szódabikarbóna ez biztos jó lehet... Mivel kórházban dolgozom és a nap nem áll csak üldögélésből nagy bizalmat szavazva fogtam neki tesztelni, hogy na ez aztán fogja bírni a strapát, a meleget, és az újszülötteket, illetve az anyukákat sem zavarja semmilyen mű illat adott esetben, ha kontaktusba kerülünk. Első 2 hét tökéletesen működött és már ódákat zengve áldottam a napot, hogy betévedtem a drogériába. Aztán innen számítva indult a kálvária: pirosas foltok jelentek meg és még naívan azt hittem, hogy a melltartó sértette/nyomta meg. Aztán a foltok átmentek barnás, pigmentes, hámló, félbe mint amikor gyógyul egy seb, és még akkor sem kapcsoltam, hogy ez a dezodor, mert tényleg használt nem izzadtam, sem semmi szag. Végül már gyakorlatilag a karomat nem tudtam csak felemelve tartani annyira tönkre vágta, szó szerint kiégette a bőröm. Körülbelül "csupán" 3 hétbe került a gyógyulása, jelzem gyógyszeres krémmel és bőrgyógyásszal. És igen a Linalool az egyik okozója amit elfelejtettek érdekes mód feltüntetni, a szódabikarbónának nem igen van köze. Botrányos.

Toscana

A hozzászólásokat olvasva kicsit megnyugodtam, hogy nem velem van a baj hanem ez a dezodor egy nagy sz@r úgy ahogy van. A golyós verziója helyett gondoltam kipróbálom egy próbát megér, hát nem. Tusolás után használva, egy fél óra leforgása alatt olyan szagot generál az embernek mintha egy hete nem fürdött volna... kár, hogy nem lehet 0 csillagot adni. Illetve azt sem értem, hogy egyáltalán miért gyártják?!

dumbika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 17.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 17.

Sokszor fújom magam naponta, de ezt a dezodort nem szívesen használtam. Tiszta fehér lett a bőröm és a ruháim is tőle, pedig az illatát szerettem.

dumbika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 17.

Mindig más dezodort választottam, sosem volt kétszer ugyanaz, amíg nem próbáltam ki ezt. Nekem kedvencem lett az illata.

ramy1014
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 17.

Második balea márkájú dezodorom, ami az előzőhöz képest elég nagy csalódás volt..Az illata nekem egy kókuszos, picit műanyagos illat, ami az “erősségéhez” képest nagyon gyorsan elillan.A hatása sem az igazi, de hétköznapokra tökéletes.

eztak
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 17.

Szerintem nagyon jól semlegesíti a szagokat és véd a túlzott izzadástól. A vanília és egyéb fantázia illatokat mondjuk nem éreztem rajta, inkább a szódabikarbóna ami nagyon erős benne. Az állagát a szemcsék miatt is szokni kell, nem egy szépészeti termék de a célnak szerintem 35 fokban jobban megfelel, mint az olcsó tömegmárkák. Kár, hogy ilyen borsos az ára, hazai kiadásban mástól biztos be lehet szerezni olcsóbb variációkat.