Legújabb vélemények - Dezodorok

nekoSX
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. szeptember 9.

Még nyár elején vettem az eccov-ről, az ottani jó vélemények alapján, érdekes, ahogy ma meg akartam nézni, már nem találtam fent a márkát a kínálatukban...nem tudom miért vették ki...
Ami nagyon jó: tényleg tökéletesen szagtalanít és egész napon át, ilyet még nem tapasztaltam eddig egyik "natur" deo-nál sem.
Viszont: engem már a felkenésnél enyhén csíp-mar, több nap folyamatos használat után jönnek a piros égő foltok a hónaljban. Érzékeny bőrre nem ajánlom! A ruhán sárgás nyomot hagy, ami kimosható szerencsére, de gusztustalan napközben, amikor ott kanyarodik egy eltérő színű folt a hónalj alatt nyári kánikulában...ha kicsit többet vittem fel (eleinte nem tudtam eltalálni a mennyiséget) fehér rétegben pergett a ruhára, szintén gusztustalan.
A mennyiség hatalmas, bőven elég lenne a fele, fele ennyiért, mert a bőrirritáció miatt én csak hetente 1x-2x tudtam használni, a többi napokon visszatértem a korábbi jól megszokott deo-mhoz. (annemarie börling),
Nem veszem újra. Soha többet.

nreka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 9.

Dollar Store-os vásárlás volt, mert kellett egy dezodor hirtelen. Nagyon válogatós vagyok dezodorokban, mert a legtöbb nem működik rajtam. Amit először észrevettem, hogy kellemes púderes illatta van, de kiszárítja nagyon a bőrömet. Hatékonysága közepes, de így hogy ennyire szárít nem fogom újravenni.

pzs14
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. szeptember 8.

Céltudatosan úgy rendeltem Manna megoldáscsomagot, hogy legyen benne illatmentes, extra érzékenyeknek is ajánlott, 15 ml-es krémdeó (az alábbiak miatt...). Félve kentem fel, mert mostanság vagy azzal járom meg, hogy hetekre felmaródik a hónaljam / vagy a bőröm bírja, csak magamtól rosszul vagyok, annyira érezhetően izzadok...

A Manna krémdeó, bár nem ígéri, hogy leállítja az izzadást, csak annyit, hogy a kellemetlen szagokat okozó baktériumokat hatástalanítja,
mégis, nálam az izzadást is akadályozza. 37 fokos, fülledt, augusztus végi melegben az utcákat róva estére is szó szerint száraz maradt a hónaljam (pedig amúgy leizzadtam rendesen...), és természetesen totál szag- és illatmentesen (csak a parfümömet lehetett érezni, semmi kellemetlen mellékzönge)...
A hónaljam bőre totálisan nyugodt, irritációmentes. Mások is elkezdték használni a családból, ugyanilyen elégedettek.
Két hónaljra EGYÜTT bőségesen elegendő fél / max. egy borsónyi mennyiség.
Ha lehetne, 6-ost adnék rá.

Nem vagyunk egyformák... Elhatároztam, alumíniummentes deóra térek át, mert az alus deók olyan szintem kikészítenek az utóbbi pár évben, hogy pár használat után hetekig gyógyul az ekcémásra felmart hónaljam... nem kellemes... tény, hogy pár fújás azokból úgy eldugítja a pórusaim, hogy hetekre le is áll tőlük az izzadásom...
Sokáig gugliztam a Rossmann és a DM termékei előtt is ácsorogva, mígnem hazavittem a megvásárolhatók közül a krémmánián a legjobbnak megszavazott alumíniummentes deóját... Magammal hordtam, újra is fújtam, mégis pár óra múlva visszafogott állatkert (nem illatom) szagom kezdett lenni... Remek...

pzs14

Imádtam, többször újravettem, majd évekig más, sensitive deót használtam.
Gondoltam, visszatérek hozzá, mert szerettem az illatát is.
Vagy én változtam, vagy túltoltak valamit az összetevőiben - de sebesre felmarta a hónaljamat, és viszkettem tőle, mint egy rühes kutya...
Tény: egy felkenés minimum egy hétre leállított mindenfajta izzadást...

Jucuus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 8.

Szeretem ezt a géles állagot, jó kis cucc ez. Az illata elég erős, picit parfümös szerintem, de azért még tetszik. :)

Update: körülbelül másfél-2hónap használat után kijelenthetem, hogy a Garnier deok után ez a kedvencem. :D egyáltalán nem leszek izzadság szagú fél nap múlva sem, egy egész napot kibir egészen estig, a fürdésig. Nem bántam meg egyáltalán, és teljes áron (kb 800-900) is megéri! ☺️

Serena0123
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 8.

Az illata jo viszont nem hasznal. Nem vagyok egy izzados fajta viszont amig ezt használtam nem ereztem túl komfortosan magam 😅

Pezzy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 8.

Isteni illata van, ami nagyon tartós. Nagyon nehezen találtam olyan izzadásgátlót, ami a nap végéig hatásos, és az összetevői alapján is szimpatikus.
Update: sajnos eléggé kipirosodott tőle a hónaljam... :(

pzs14

Sokáig gugliztam a Rossmann és a DM termékei előtt is ácsorogva, mígnem hazavittem a megvásárolhatók közül a krémmánián a legjobbnak megszavazott Dove uborkás, alumíniummentes deóját... Magammal hordtam, újra is fújtam, mégis pár óra múlva visszafogott állatkert (nem illatom) szagom kezdett lenni... Remek...
Sajnos nekem egyáltalán nem vált be, de szerencsére más gyártónál rábukkantam arra, ami az én kémiámhoz passzol.
Így utólag azt sem értem, hogyan vehettem meg azt, aminek ennyi narancssárga és piros összetevője van + még hatógázos is... Valószínűleg az vezetett, hogy a legjobb hatásúnak ítélt alumíniummentesért megtettem volna ezeket az engedményeket is, ha beváltja, hogy nem mar fel (ezt beváltotta), és frissen tart (ez nagyon nem jött össze neki...)

ziza27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 7.

Ugyan az illata finom, de nincs izzadásgátló hatása. Könnyed felfrissüléshez elmegy.

ziza27

Nagyon jó! Frissen és üdén tart egész nap.