Legújabb vélemények - Dezodorok

Esztii78
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. március 20.

Majdnem az összes fújós redőny dezodort kipróbáltam és ez az egyike annak a kevésnek ami nagyon büdös, mert túl erős a szaga.

Esztii78

Szeretem a rexonákat de az ilyen fújósból mindegyik megfogja a ruhát. Ezt azért pontozom le, mert külön kiemelik, hogy balck and white

Esztii78

Jó illata van és hat is bár 48 óráig nem tart.

Esztii78

Nem marad nyoma a felsőkön, finom az illata és nem lesz büdös ha izzadsággal keveredik.

Esztii78

Jó az illata és gátolja az izzadást. Nem bejött.

Esztii78

Jól teljesít, érezni az illatát és nem hagy fehér nyomot, gátolja az izzadást, bevált.

Esztii78

Jó az illata, gátolja az izzadságot, én szeretem.

sababa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 20.

Ez az egyetlen dezodor, amely hat nekem. Izzadásra hajlamos vagyok, stressz hatására azonnal beindulnak nálam ezek a folyamatok. Hatékonyságát nálam kizárolag úgy éri el, ha hónaljra való felvitelt követően hagyom megszáradni. Kellemes illata is tartós :)

vgeorgina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 19.

Nagyon kevés termék van, amiből nem a totál környezetbarát, természetes blabla verziót használok, de sajnos akárhány deot próbáltam, mindegyiktől büdös voltam, így esett a választásom a köztes megoldásra, a legalább alumentes Dovera. Én imádom az illatát, és bevált, nem vagyok tőle büdös. A tartósság változó, őszi-téli hónapokban napi 1x, néha 2x átkenem magam vele, nem tudom ez nyárra mennyire lesz elég. Úgy érzem még nem találtam meg a top deot, de ez már majdnem az/ill. addig ez tökéletes. :)

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Golyós Izzadásgátló Matcha Tea és Cseresznyevirág Illattal

vgeorgina

Nagyon szeretem a Dove dezodorokat, az uborkás helyett sikerült mellényúlnom és ezt venni, és hát...sajnos annyira büdös, mintha egy olcsóbb wc illatosítóval fújtam volna be magam, és ez árad belőlem egész nap, így pár nap után a tartalékpolcra került. :/