Best of Beauty 2019

Legújabb vélemények - Dezodorok

PinkMcFreeze
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 16.

Az illatáért nagyon odavagyok, de a körtés vagy az original társai sokkal jobbak, mert nagyon hamar elveszti az izzadásgátló funkcióját rajtam és nagyon büdi leszek 😕 Otthonra vagy ha nem akad más a kezembe elhasználom, de nagy valószìnűséggel nem fogom újra venni bármennyire is mennyei illata van 😭

v.alexandra27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 16.

szerintem egész jó az illata, bár ha nagyon megizzadok, nem fedi el teljesen a szagokat, de összességében nem volt rossz

HeniM
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 16.

HOLY MOLY! A szent-gráll komolyan, se nem izzadok, se nem büdösödök még szaunában sem edzés után! Brutál ez a cucc, örök darab lesz innentől! Nekem a szaga nem erős, meg ellilan az a pici is, de a hatása... Meg kell várni, hogy megszáradjon és annyi kész is és mehetünk.

Nairam
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 15.

Jó az illata. Megküzdött az izzadsággal is. Viszont mindennapi használattal,úgy hogy néha újra fújtam az adott nap, irritálta a bőröm,és fájt a hónaljam! Ha csak alkalmakkor használtam,akkor minden rendben volt. Nálam a favorit izzadásgátló stiftemet nem váltja le, a maradékot elhasználom,de újra nem veszem.Egyébként is csak amiatt vettem,hogy valami új illatot érezzek magamon,arra jó volt.

karpatir
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 15.

A hulladékcsökkentő törekvéseim részeként próbáltam ki az Aromaco-t. Régóta használok Lush termékeket, a szilárd samponjaikat imádom, most sem csalódtam. Az elvárásaimnak tökéletesen megfelel. Eleinte erőteljesebb illata van (uniszex, így bárki használhatja a háztartáson belül), ami hamar elillan, nem tolakodó. A vásárolt tömböt én több kisebb részre vágom, alumínium tégelyben tárolom. Egy ideje természetes dezodorokkal próbálkoztam, amiknek főleg szagsemlegesítő hatását érzékeltem, ennél a terméknél viszont az izzadásgátlás is határozottan érzékelhető. Elég lassan fogy, és szuper, hogy csomagolásmentes. :) Ha elfogy, újraveszem.

Nemtini
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 15.

Én teljesen elégedett vagyok vele! majd 20-év télen -nyáron szenvedés után szántam rá magam hogy megvegyem. Jártam dokiknál,semmilyen betegségen nincs,mégis minden évszakban kínzott a túlzott verejtékezés. Kb 1 hete vettem meg,mondván üsse kő rosszabb helyre is elköltöm ezt az összeget. Az első használatkor kis ideig csípős érzés lassan alább hagyott. Sűrűn érintettem,néztem a hónaljam és.....semmi! de tényleg semmi nedvesség.
Fantasztikusan jó volt,magabiztosságot adott. Pedig most aztán van meleg rendesen / 34 fok.
Nekem 2 napot bírt .Most használom másodjára most nem volt égő érzés,

Luiselotte
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 14.

Nem kaptam a kedvenc zöld kupakosat így ezt választottam.
Nagyon tetszik, hogy hamar szárad és nem ragad , ruhán eddig nem hagyott foltot.
Az illata és a minősége a megszokott Vichy deo minőség , annyiban érzem a különbséget , hogy ennek tényleg tartósabb a hatása. Este fürdésnél kicsit nehezebben jön le , éjszakára én már nem kenem magam de ígyis csont száraz a hónaljam és napközben sem izzadok meg.
Érdemes volt vele próbát tenni, lehet, hogy nyaranta ezt a változatot fogom ezentúl használni.

nellik
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 14.

Golyós változatban már megvolt, most ezt is megvettem, felváltva szoktam használni.
Annyira finom visszafogott édeskés illata van.
Tavaly a körtés, idén ez lesz a nyár illata számomra!

Vala111
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 14.

Mint dezodor bevált, nem véletlenül szeretik olyan sokan. Izzadásgátlóként viszont nem győzött meg.

Szila20
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 14.

Én nagyon nem szeretem ezeket az Isana dezodorokat, pedig nem vagyok válogatós, gyakorlatilag minden beválik, ami kicsit is jobb kategória, de ez nagyon-nagyon erős és mű... Hogy az izzadásgátló hatása milyen, nem tudom, ezzel kapcsolatban végül is nem tapasztaltam rosszat.