Legújabb vélemények - Dezodorok

Milva07
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. július 22.

Ó, igen...80-as évek vége. Vidéki gimnázium, tornaóra után lehámozva magunkról a förtelem-kék tornadresszt, ami ezerből egy lányon állt csak vállalhatóan, mindenki próbálta elfogadhatóvá varázsolni magát. Ki 8x4, ki sárga Limara, a menők Bécsből hozott Incognitó vagy Magic Moschus vad fújkálásával és a sárga Velmetina hajzselével, ami bár kifésülhető semmiképpen nem volt, a babahajakat katonás rendbe tudta állítani. Persze általában tusolás helyett cicamosdással, mert csak arra volt idő....Felejthetetlen az időszak, az illatélmény, az egész, visszahozhatatlan időszak. Én már akkor is lázadtam minden és mindenki ellen, az iskolaköpenyemet magam varrtam, az Incognito helyett meg a La Panterát fújtam. Amelyik fiú húzta a száját a diszkóban erre az illatra azt még a köszönésemre se tartottam érdemesnek...Legfeljebb nem kért fel táncolni, ami akkor még fontos fokmérője volt a népszerűségnek. Ja, és haza véletlenül se kisérjen senki, azt majd én eldöntöm, mikor és ki érdemleges bármire is....Aztán jött Ő. A La Pantera neki sem tetszett, de elvesztem a szemeiben és a fent nevezett, ignorált parfüm-deo hamarosan trónfosztott lett. Átvette a helyét az Anais-Anais ( melyet a szegedi, Kígyó utcai parfümériában, a szigorúan vizslató boltos asszonyság szúrós szemei miatt kissé elhamarkodottan választottam.) 31 éve már....De azt hiszem, örökre, vagy még tovább.

kodorina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 22.

A Mannás krémdeókkal szemben ez tényleg működik! Kellemes gyümölcsös illata van, nem hagy foltot és még este sincs izzadságszagom.

kodorina

Borzasztó ez a krémdeó, tolakodó az illata, foltot hagy a ruhán és ráadásul irritálja a bőrömet.

Teokleia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 22.

Az egyetlen dezodor ami nyáron is bevált nekem. A travel size verziót sokadik alkalommal veszem újra. Nem hagy nyomot a ruhán, és az illata reggeltől estig kellemesen érezhető.

LadyPocok
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 22.

Nincs még vélemény, szóval leszek én az első :)

Szerettem volna egy aluminium mentes spray deo-t és eredetileg egy teljesen másikat néztem ki magamnak itteni értékelések alapján, viszont azt még sem tudtam beszerezni.
Így esett a választásom erre a deo-ra és nem bántam meg :)
Én elég izzadós vagyok, és ez a dezodor a nyári nagy melegben 30 perces séta után is teszi a dolgát, alig izzadok egy picit vele és az illata is kellemes.
Az egyetlen hátránya hogy a kifújás után kicsit lassan szárad meg.
Azt még nem tudom mennyire fog sárga foltot hagyni a rengeteg fehér felsőmön mert még csak egy hete használom, de majd meglátjuk.

cbf91XD
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 21.

Valóban nem tartós, de egyszerűen isteni az illata. Az illata miatt használom. Izzadásgátlásra kiegészítem alumíniumsó mentes Nivea golyós dezodorral együtt. Ilyen ár mellett nekem bőven megéri.

TheMadHatter
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 21.

Végre megtaláltam! Olyan régóta kerestem hatékony alumíniummentes dezodort, rengeteget kipróbáltam. Ez az első, ami állta a tesztet, ráadásul nyáron. Szeretem a kókuszos dolgokat, ennek van egy kis mű illata mellé, de szerencsére egy ideig érződik csak. Ugyanúgy izzadok mellette, de ez az első mentes dezodor, amivel nem leszek pár óra után büdös, rendesen semlegesíti a szagokat. Lassabban szárad, erre figyelni kell, de tényleg nem hagyott eddig foltot a ruháimon.
Az egyetlen, ami nem tetszik, hogy kicsit gyorsan fogy, ára meg azért van a sima deókhoz képest, de megoldom felváltva egy gyengébbel.

tátombák
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 21.

Sprayről váltottam nemrég stiftre, de rossz tapasztalataim voltak velük, mert nagyon csúnya nyomot hagytak a ruhán, és kimosni sem lehetett belőlük. Így jutottam el ehhez a gélhez, és beváltotta a hozzá fűzött reményeimet, mert tényleg nem hagy foltot. Szeretem, mert szárazon tartja a bőröm. Az illata eleinte nagyon tetszett, felkenés után is sokáig érezhető volt, de szerintem már hozzászokott az orrom.
Egyedüli dolog, amit nem szeretek benne, az az, hogy a gél állaga miatt nagyon vigyázni kell, nehogy felboruljon, mert összekeni a kupakot. Ez elég problémás egy női táskában, ezért én külön zsebben tartom, plusz figyelek rá, hogy lehetőleg ne nyomódjon össze.

kisenikoke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 21.

Én nem is tudom őszintén hogy mi volt ez.
Hatása nulla.
Öröm és boldogság hogy elfogyott.

demeterne
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 21.

Szeretem a Nivea termékeket, szinte csak ezt a márkát használjuk otthon, viszont a dezodorok nem túl jók. Többet kipróbáltam már, de sajnos egyik sem hozta az elvárt eredményt, nekem gyengék. Az illata ennek finom igazi Nivea illat.