Legújabb vélemények - Ecsetek

BartaLili
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. július 9.

Azt hiszem 1 éve vettem egyet azt nagyon imádtam ,és csak az utóbbi időben büdösödött..:(Megvettem az utódját az már keményebb és vizesen is nehéz vele ,de az előző 6*-ot is megérdemelt volna ilyen áron..

SuvoltosDalma
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Professzionális! Ja és 2000 Ft körül van, nem is 5990 Ft :D MINDENKINEK ajánlom!

Gabikaa9
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 9.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 9.

Árértékarányban nagyon megéri, nagyon szép nőis, ízléses, és szépen lehet a sminket felvinni vele az arcra.

ziadrienn
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 8.

nagy reményekkel vettem meg ,de sajnos én nagyon nem szeretem ,alig visz fel színt ,akkor sem ha ötször mártom be pirosítóba :( Féláron vannak jobbak sokkal

hartkitti
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.

Az 50%-os akción sikerült beszereznem a szemrevaló ecsetszettet, de már a másik szett megvásárlásán is gondolkodom. :) Könnyű az ecsetekkel dolgozni. :)), csak ajánlani tudom!

husih96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 7.

Eddigi legjobb ecseteim. Ez a collection pedig szuperül van összeválogatva. Mindegyik ecset nagyon fontos benne.

mlrgreta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.

Számomra annyira nem vált be,nekem eléggé csíkoz és kicsit keményebb is mint amilyenre én számítottam. De adok neki még egy esélyt!

eszti0607

Nagyszerű alapozásra! Ezelőtt a rossmann sajátmárkás háromszög alakú szivacsait használtam amik kemények maradtak bevizezés után, na azokhoz képest ez egy csoda! Nagyjából kétszeresére dagad mikor bevizezem könnyed, puha lesz utána. Egy youtube-er hatására vettem meg és egyáltalán nem csalódtam! Ha ezzel alapozok nagyon szép végeredményt kapok.

L1ll4
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2020. július 6.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2020. július 6.

A szőre nem hullik, tisztítani nagyon könnyű. Nagy a feje és laza szerkezete van, a szemhéjpúder elsatírozásához pont jó, olyan amilyennek lennie kell.

L1ll4
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2020. július 6.

Elég vékony, jól felveszi a terméket, precízen lehet vele dolgozni, a végén lévő kefe is hasznos és jól működik.