Legújabb vélemények - Ecsetek

Emma91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Megvettem mint első ecset készletem. Nagyon szeretem, mert puha és nem hullajtja a szőrét. Pont annyi mennyiséget vesz fel a szemfestékből, amennyit kell. Csak ajánlani tudom👌

ZANNAH
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2019. május 21.

Kiváló minőségű műhajból készült professzionális alapozó ecset.

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2019. május 21.

Úgy megörültem, hogy ecsetvédővel együtt volt csomagolva, de ez az örömöm nem tartott sokáig, mert a műanyag annyira rá volt szorulva az ecsetre, nagyon meg kellett küzdenem vele, mire végül olló segítségével kiszabadítottam.
Az ecset elegáns megjelenésű a fémes antracit szürke műanyag nyelével, minőségi darabot sejtet. A szintetikus szálak kellően tömöttek, de ugyanakkor nagyon jó puhák.
Emlékeztet kicsit a Kiko hasonló ecsetére, de annál kb. 2 cm-rel hosszabb a szára és kör alakú, míg a Kiko-é lapos formájú. Viszont a Kiko-val is nagyon szeretek folyékony alapozót felvinni, mert nagyon szépen eldolgozható lesz, talán szebb is a végeredmény, mint a klasszikus cicanyelv ecsetekkel.
Az ecset eredeti árát kicsit sokallom, nem hiszem, hogy annyiért megvásároltam volna, de mivel kiárusítja a Douglas ezt az ecsetcsaládot, 50%-os áron már nagyon is megérte, mert egy minőségi ecsettel van dolgunk.
Persze biztosan van, aki azt gondolja a Made in China felirat kapcsán, hogy ennyiért, ha szerencséje van, Aliexpress-ről akár teljes szettet is rendelhet...

Fiorentina

Jól kézre áll, és jól veszi fel a neki tetsző szemhéjfestéket. Úgy érzem, sokáig fog segítségemre lenni, egyértelműen minőségi ecset.

Fiorentina

Kiváló ecset, remekül kézre esik és szépen lehet vele eldolgozni a festéket.
Mást nem is várunk el egy ecsettől, azt hiszem.

Fiorentina

Ceruzaecsetnek is hívjuk ezt a típust, amit kiválóan használhatunk belső szemzúg kiemelésére, vagy külső V-ben, hangsúlyozásra is.
Mindent tud, amit egy ilyen ecsettől elvárhatunk: kézre esik és úgy lehet vele célzottan felvinni a festéket, hogy nem szánja végig a bőrünket.

Fiorentina

Ez is egy multifunkcionális ecset, amit használhatunk az eredeti célra, highlighterezéshez, de akár szem alatti területre, púder fixálásához, illetve nagyobb szemű hölgyek még szemhéjpúder felviteléhez is bevethetik.
A család ecsetei az átlagosnál kicsit nagyobb méretűek, kellően tömöttek és maximális puhaságúak.
Biztos vagyok benne, hogy sok évig velem lesz, érzékelhetően jó minőségű ecset.

Fiorentina

A Müllerből ritkán távozom üres kézzel, így jött velem ez az ecset is. Az állványon, még becsomagolva fel sem tűnt, hogy milyen "robosztus" a mérete.
Aztán amikor kicsomagoltam, akkor már biztos voltam benne, hogy a legnagyobb méretű ecsetemet tartom éppen a kezemben. 22,5 cm és egy kis súlya is van - ha nem is nehéz, de a megszokott ecseteimhez képest súlyosabb darab.
Azonnal látható, hogy egy minőségi ecsettel van dolgunk, minden elemében igényes a kidolgozása.
A lekerekített, kissé lapos formájú fej kellően nagy és nagyon puha, kellően tömött. Szinte cirógatja az arcot, nagyon kellemes a használata.
Örülök, hogy egy újabb márka minőségi ecsetével bővült a kollekcióm, nem marad egyedül, abban biztos vagyok!

Fiorentina

Ezt a típusú ecsetet leginkább szemöldök "karbantartására" használom. Egy Smashbox és egy TBS a versenytársa, de az az igazság, hogy mindegyiket egyformán kedvelem. Pár mozdulat és látványosan jobb szemöldökívünk lehet.
Az pedig csak hab a tortán, hogy babakék színben pompázik, a narancs és a mentazöld nyelű ecsetek mellett, amivel egy szettet alkottak.

Fiorentina

Kár, hogy itthon csak elvétve találkozhatunk ezzel a márkával, így nagyon örültem, amikor a Müllerben rábukkantam.
Egy szett része volt ez a pirosító ecset, ami kis mérete ellenére, nagyon praktikus darab. Olyan puha, hogy cirógató érzés vele a pirosítás.
Vidámságot visz a "Pastell" kollekció a mindennapokba, jól néznek ki a különböző színű ecsetek, amiket összeválogattak.
Nyaraláshoz is biztos, hogy velem jönnek!