Legújabb vélemények - Ecsetek

Formidable
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 15.

Ez a szett egy csúnya flop a Morphe-tól. :( Olvastam róla online, hogy többen panaszkodnak a minőségére, de nem akartam elhinni, hogy tényleg annyira rossz, mint ahogy leírják, ezért megvettem, már több, mint egy éve. A fehér szőrű ecseteknek nagyon mű és olcsó hatása van, nem jó érzés használni őket, annyira merevek, kemények a szálak. A fekete szőrűek teszik a dolgukat, bár én ritkán használom pont ezeket a formákat, így kevésszer veszem őket elő, de ez adódhat szimplán az én preferenciáimból. Az egyetlen, amit szívesen használok (sőt, gyakorlatilag a mindennapjaim része), az a szemöldök ecset + spooli (szemöldökkefe?). A neszesszer, amivel érkeznek, egyébként jó minőségű, szeretem használni.
2 csillagot adok, mert a szemöldökecset + spooli kombót nagyon szeretem, a neszesszert szintén, és a fekete szőrű ecsetek is használhatóak, így nem teljes pénzkidobás volt a szett, de a fehér fejű ecsetek kritikán aluliak. Nem tudom ajánlani a szett megvásárlását, ennél sokkal jobbakat is kínál a márka.

viv43
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 12.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 12.

2 éve üzleti úton voltam, ilyenkor mindig betérek a Sephorába is. Már régen kerestem egy jó ecsetet ami megkönnyíti az életemet alapozás terén. És nagyon úgy tűnik, hogy megtaláltam.
Ez az ecset egy csoda. A szó szoros értelmében. Hihetetlen amit művel a folyékony alapozókkal. Én BB krémhez használom napi szinten, nem túlzok kb 10 másodperc alatt végzek az alapozással és fényévekkel szebb a végeredmény, olyan természetes vagy nem is tudom hogy mondjam ☺️ Szóval nekem ez az ecset A szent grál, el se hiszem hogy létezik ilyen. Bármikor újravenném, akár a duplájáért is. 🙈Nem is értem, hogy miért csak ennyi értékelés van hozzá. 😆

Gabcsi00
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 9.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 9.

pirosító ecsetnek tökéletes, csak ajánlani tudom, ennyi pénzt bőven megér:)

Gabcsi00
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 9.

ár-érték arányban ez az ecset verhetetlen. vettem belőle 10-et már :D csak ajánlani tudom:)

Kamea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. május 6.

Nem volt szükségem újabb bronzerecsetre, de már régóta áhítoztam rá és elsősorban a cukisága miatt vettem meg. Mivel már nem gyártják, itt a KM-án sikerült hozzájutnom egy példányhoz.
Különleges darab. Engem nem bök, inkább a tömöttségéből adódóan merevebbnek találom, mint amit megszoktam. A feje is nagyobb. mint amit kedvelek a bronzosításhoz.
A Guerlain Terracotta bronzosítóit kitűnően felveszi, de a fent említett keménysége miatt csak óvatosan simítgatom vele az arcomat.
Igen, a használatát tekintve bizony bőven hagy kívánnivalókat maga után (pl. kissé engedi a színét mosáskor és ilyenkor 1-2 szálat is elveszít), de akikben ég a gyűjtőszenvedély, azok ezt megbocsátják neki.

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 4.

Maximálisan kihasználható szett, ami nem mellesleg minőségi anyagokból lett előállítva. A nyele szuperül kézre áll és a sörték is kellően puhák, jól alkalmazhatók a termékek felvitelére. A Notino rendelésemnél rá vadásztam így ajándékként landolt a kosaramban. Elégedett vagyok vele. A mosást, strapát is jól tűrik!

Kbrigi11
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 4.

Viszonylag kis szemem van, rejtett szemhéjjal, de így is könnyen felvihető vele a smink, szép eredményt lehet elérni.
Akcióban érdemes beszerezni!

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2022. április 29.

Természetesen ez is tipikus alapdarab szemsmink készítéséhez, ezért jó szokásomhoz híven, egyből kettőt vettem belőle, hiszen már egy szemsminknél is jó ha több van, másrészt pedig jó érzés, hogy így biztosan évekig használhatom.
Egyszerűen hibátlan ez az ecset, a messziről felismerhető design, az ergonómikus kialakítása, a mérete, a puhasága, a tartóssága, soroljam még?
9 típusból 11 db ecsetet számoltam össze a készletemben a márkától, azt hiszem, ez mindent elmond.
Ha lehetőségetek nyílik rá, bátran vegyétek, hosszú távra megoldódik az ecsetkérdés, mert ez az ecset biztosan nem fog egyhamar tönkremenni. Mondhatnám, hogy csak megunni lehet, de az nálam biztosan nem fog bekövetkezni!
A megérdemelt áradozás után jöjjön a meglepetés, szerintetek hány csillagot kap?

Kamea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. április 27.

Hogy mi az őrültség? Nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen. Igaza van Albert Einsteinnek, így járok gyakran az emberi kapcsolataimban is, és így vagyok az Isadora ecsetekkel is. Sorra befürdök velük.
Ezen kívül egy lapos szemhéj és egy loose powder ecsetem van tőlük. A kezdeti használatot követően mindkettőnek meglazult a feje. Emez még bírja ugyan, de ezzel meg szimplán elégedetlen vagyok. Igen, talán az a bajom vele - ahogyan azt Tarzicia is írja -, hogy túl műanyag. Bronzosításhoz nekem a feje is túlságosan nagy. Ezen persze lehet segíteni, össze szoktam szorítani az ecsetfej szálait. Egyedül a Guerlain Terracotta Light Bloom bronzeremhez vált be. Egyéb esetekben pedig visszatértem a bronzosításra használt és jól bevált Bőszecsetemhez.

Tundi99
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. április 26.

Szuper beauty blender főleg, ha fújunk rá fixáló sprayt. Általában ezzel szoktam felvinni a korrektort és mostanában a púdert is. Gyorsan és könnyedén lehet vele dolgozni. Tartós az enyém 3 hónapos és olyan, mint újkorában.