Legújabb vélemények - Ecsetek

zfruzsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 26.

Több satírozó ecsetet is beszereztem az utóbbi években, de akkor is ez a kedvencem az összes közül. Megvan belőle ez a sima és egy limitált illetve egy kétvégű verzió is, aminek az egyik végén ez van, úgyhogy van belőle néhány, de szeretnék még-még-még, mert ebből sosem elég!:D Tényleg nagyon jó és olcsó, úgyhogy nálam benne van a top 3 szemre való ecsetemben! ♥

Bildiy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. március 26.

Nagyon jól bevált nekem ez az ecset, tökéletesen fel tudom vinni vele a púdert, és ha kell a pirosítót is.

szucsevelin87
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 25.

Kicsi ecseteimhez tökéletes. Aliexpressról rendeltem nagybbakat, ugyanazt tudja:)

zsucci93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 24.

Igyen kaptam a Carli Bybel palettához. Nem vagyok annyira oda érte, elég sűrűek a szálai, így inkább csak a színátmenet szélét tudom vele eldolgozni. Több BH Cosmetics ecsetem van, és ez annyira nem jó arra, amire hivatott, de alapjáraton nem egy rossz ecset.

széva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 24.

Már úton van hozzám . Biztos nem okoz csalódást mert eddig még a márka ecsetei mind jól szolgálnak. Nagyon várom :-)

DDDory
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 24.

Szerintem szuper ecset! Én por állagú bronzosítóhoz használom,nagyon szép kontúrt lehet vele csinálni,kellő mennyiséget vesz fel a bronzositobol, nem hullik,nem csíkoz. Plusz highlighterezésre is jól alkalmazható

rebus1986
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 23.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 23.

Nem rossz, szeretem használni, sokkal könnyebb vele eltávolítani a sminket, mint a vatta lapokkal.

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2019. március 22.

Végre itthon is kapható már a márka, ami külföldön nem véletlenül lett gyorsan népszerű.
Amikor először kézbe vettem, éreztem, hogy velem fog jönni ez az ecset, olyan puha és nagy a feje, amivel álom a púderezés. Hogy milyen különbségek vannak a szintetikus szálú ecsetek között!
Az e.l.f. ecsete egyértelmű, hogy a kiválók között helyezkedik el, szépen felveszi a por alapú púdert, és nem sérti az arcunkat, hanem cirógatja felvitelkor.
Az itthoni ára nem túl barátságos, majdnem dupla áron kapható, mint külföldön ($ 12.00) - no comment.

Fiorentina

Kellően tömött, ugyanakkor mégis puha ecset, amit én eredendően sem highlighter-hez vásároltam, hanem a szem alatti terület púderes fixálásához, amire kiválóan alkalmazható.
A matt fekete nyél műanyagból készült, aminek a talpa egy - neve alapján mily csoda - háromszöget formáz, így az ecsetünk stabilan állítható. Kellemes a nyél tapintása, ergonomikus kialakításának köszönhetően pedig jól illeszkedik a kézhez.
Csak a fantáziánk szab határt annak, hogy az eredeti cél mellett éppen milyen mire használjuk ezt a praktikus és jó minőségű ecsetet.
Bár a Catrice árazásban felfelé emelkedő pályára állt, szerintem még így is megéri az árát ez a multifunkcionális eszköz.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 22.

Most sem csalódtam az RT ecsetekben, legszívesebben mindegyik fajtámat erre a márkára cserélném. Egészen másképpen oszlatják el a por állagú szemfestéket, mint egy olcsóbb típus. Nem vesznek fel túl sokat, szépen lehet velük építkezni, puhák, kézreállók.