Legújabb vélemények - Ecsetek

abicicaaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

Gyonyoruen eloszlatja az alapozot, van hogy lusta vagyok es be sem vizezem, igy is hasznalhato.
Egyetlen bajom vele, hogy hamar elkezd foszlani, par pici darab mar hianyzik belole.
Eleg sok termeket felsziv nedvesen, szarazon mar nem annyira.
Ar-ertek aranyban eleg jo.

Update kb egy evvel kesobb:
Ketto vettem egybe csomagolva, es mas anyaga van. Sokkal "szivacsosabb", gumisabb, egyaltalan nem foszlik. Kisebbre is dagad. Nem ertem miert kellett varialni vele, az elozo valtozat pont azert volt jo, mert eszmeletlen puha volt. Ez is szepen eloszlatja az alapozot, de nem adja azt a wow faktort.

MLotti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

Évekig küszködtem azzal, hogy relatíve hosszú körmeimmel hogyan használjam a tégelyes korrektorokat, anélkül hogy a cucc fele a körmöm alatt landolna. Aki hasonló cipőben jár, annak nagyon ajánlom! Piszok jól lehet vele eldolgozni mind a sűrűbb, mind a folyékony korrektorokat, illetve én gyakran használom szemhéjalapozáshoz is.

lovecreams
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

Bizony, de jó ááám! Nagyon puha, könnyen mosható, jelentősen megkönnyíti a reggeli készülődést! Azt is megkockáztatom, hogy jobb, mint a Beautyblender Pro..pedig...

BoReka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

Én maximálisan meg vagyok vele elégedve. Mondjuk szerintem túlságosan drága, és nevetséges, hogy egy új alapozóhoz új ecset kell, de én szerencsére ajándékba kaptam és másik alapozókkal is nagyon jól működik.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Limitált kollekció, drága, mégis visítva csaptam le rá. Hogy miért?

1. Az enyves mancsú kis tolvaj vadászgörényem lenyúlta a Zoeva Buffer rosegold ecsetemet, eldugta valamelyik raktárába ami egy óriási családiházban egyenlő a ,,sohanemleszmeg" kategóriával.
2. A zoeva túl sűrű, túl tömött, hiába minőségi, szinte nyúzta a bőröm amellett, hogy gyakorlott vagyok...még rohadt nehéz is, ezért kelllett valami.
3. Szerintem/számomra a legszebb alapozást azon ecsetekkel érhetjük el, amelyeknek kellően van tartásuk, pihe-puhák, tömöttek, de nem túlságosan (!!) és lágyan, szinte fátyolszerűen viszik fel a terméket. Na most, amellett, hogy a RT minden kritériumomnak eleget tesz, egyébként a ferdén vágott essence/ebelin ecsetekben találtam meg ugyanezt (kontúr és pirosítóecsetként eladva). Természetesen előbbiek is limitáltak, ez is limitált, MINDEN limitált a fene egye meg, csapjatok le rá amíg van...

MLotti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 21.

Update:
Fél év mindennapi használat mellett 1 db repedés sincs rajta, én szerencsére abszolút nem tapasztalom, amit itt sokan említenek. Pink Pandáról rendeltem még júliusban 2 db-ot, a másikat fel sem bontottam azóta, annyira hibátlanul használható még az első. Mindazonáltal lányok, Müllerben most lehet kapni 1 db szivacsot, utazós tartóval 1650 Ft-ért, így nagyon megéri! 😊

2019.07.27
Szerelem ez a termék! A drogériás társaihoz képest elképesztően puha, egy élmény vele az alapozó felvitele. Én kifejezetten az alacsony fedésű, természetes végeredményt ígérő alapozókat szeretem (Pupa Milano-Active Light), és ez a kis csodaszivacs a lehető legkönnyebbé teszi ennek megvalósítását.
Számomra egész biztosan állandó darab lesz!

MLotti

Eddigi legjobban bevált púder ecsetem. Hatalmas feje van, néhány mozdulat és kész is az egész arcom. Ami részemről hatalmas piros pont, hogy egy tömött ecsetről van szó, mégis nagyon könnyű és gyors a tisztítása. Mindenképp ajánlott!

MLotti

Amióta megvettem ezt a készletet, nem is nyúlok máshoz. Az összes kevésbé jó minőségű ecsetem a nyomukba sem ér. A tartóját is kifejezetten praktikusnak tartom, könnyű őket tárolni, tisztítani és legfőképpen használni.

MLotti

Nagybetűs Szerelem! Kontúrozásra használom, tökéletes a formája az arc illetve állkapocs csont alá, sőt, még egy nagyvonalú orrkontúr is remekül működik vele (én ezútobbit nem szoktam túlzásba vinni). Ő a legújabb zsákmányom, már csak azt bánom, hogy nem szereztem be hamarabb.

Michelanghela
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 21.

Nagyon szeretem, a legjobb a szem alatti terület fixálására, hibátlan, az egyik kedvenc Real Techniques ecsetem! A RT ecsetek amúgy is nagyon jó minőségűek, de ennek különösen puha a szőre, ami tökéletes arra a vékony, érzékeny bőrre, ami az ember szeme alatt van. Highlighter ecsetnek is kiváló!