Legújabb vélemények - Ecsetek

gyongyalis
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 24.

A legjobb ecset amit valaha használtam! Gyönyörű munkát produkál, megéri megvenni. Nagyon puha a feje, kényelmes a fogása is.

Zsani11
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 24.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 24.

Jó kis szivacs. Nagyon puha, könnyen és gyorsan eldolgozza az alapozót. Nekem -1 csillag mert szerintem sok terméket vesz fel és szív fel a szivacs.

Buktareka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 24.

Kedvenc sminkszivacs márkám. Gyönyörűen el tudom oszlatni vele az alapozómat. Külön öröm, hogy van kis tartója, így utazáskor is tudom magammal vinni és nem ragad rá semmi szösz.

Notino Grace Collection Make-Up Brush Set With Cosmetic Bag Ecsetkészlet Táskával

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 17.

Hatalmas kedvencem lett ez a szett. Úgy ahogy van tökéletes! Ez a bársonyosan sima felületű pasztellzöld árnyalatú neszesszer teljesen rabul ejtett a gyöngy formájú zipzárjával. Pont annyira tágas, hogy minden sminkem kényelmesen elférjen benne. Jelenleg az arcra való sminkeket- púder, highlighter, pirosító tárolom benne. Egy igazi minőségi, hosszantartó darab. A benne található aranyozott ecsetek szintén lenyűgözőek. Ámulatos sminkeket lehet velük hipp-hopp összedobni. Remek a tartásuk, finom a sörtéjük, nem pörög le róluk a festék és professzionálisan lehet velük dolgozni. Ez az öt ecset tökéletes egy egyszerű, mindennapi smink elkészítéséhez, de ha egy gyors éjszakai makeup szükséges az is összehozható vele. Megéri az árát. Alapdarab. Nekem őt hozta a Mikulás bácsi!🤩 Óriási szerelem. Ráadásul csodálatos piros színű díszdobozban szállítják. Azt ajánlom ne hezitáljatok, mert a legnagyobb örömötöket fogjátok benne lelni.

bambuszka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 15.

Decemberben volt újra az Aldiban, akciósan csak 2 000 Ft volt. Nekem nagyon tetszik a tokja is, ebben viszem a sminkcuccaim, ha elutazom. Az ecsetek is jók, bár nem használom az összeset. Alapozót egyáltalán nem használok, de az ecset kiváló agyagmaszk felvitelére. Nagyon örülök, hogy jó minőségűek az ecsetek még most is a korábbi verziókhoz képest. Ennyiért meg kb ajándék. Mondjuk egy vékony tusecset csoda lenne még benne, de így is szuper szerintem. :)

Hortenzis
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 14.

Minden pirosítómmal kiválóan működik együtt. A világosabb, gyengébben pigmentált színekhez pedig csak ezt szoktam használni, mert látványos lesz az eredmény. Lead mindent, amit felvesz, és szépen terít. Két elhanyagolható negatívumot tudok felhozni: az egyik a szőrhullás, másik a nehéz tisztítás. Előbbit egyre ritkábban tapasztalom, a használat elején volt jellemzőbb. Utóbbira még nem találtam jó megoldást, ami tényleg szépen kitisztította volna. Az első és egyetlen állatszőr ecsetem ezidáig, teljesen más tisztítást igényel, mint a szintetikus ecsetek. Mindent latba véve jobb, mint eddigi pirosító ecseteim.

szilvia.bano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 14.

Több évig ezt a púder ecsetet használtam, és alapjáraton jó is volt, de sajnos kb. 1,5 év után elkezdett bolyhosodni, Utána újravettem ugyanezt, de a második példánynál is megismétlődött. Igazából nem kellett volna újravenni, de akkor még valószínűleg nem tudtam, hogy Body&Soul-nak van nagy, tömött fejű púder/bronzosító ecsete. Ezt nemrég kezdtem használni, és nekem eddig B&S ecsettel soha nem volt problémám. A pirosító ecsetét kb. 10 éve használom, nem jött ki belőle soha egy szál szőr se, nem bolyhosodik, a nyelén picit megkopott a műanyag, de egyébként nagyon jó. Mostmár gyakorlatilag csak B&S ecseteim vannak. A másik probléma ezzel a Pupa maxi ecsettel amellett, hogy bolyhosodik, hogy a nyele is hamarabb lesz koszos, könnyebben tapadnak meg rajta a szennyeződések. Gondolom ez azért van, mert ilyen gumi hatású nyele van, nem sima műanyag. Egyébként szőr nekem nem jött ki belőle egyszer sem, egyik példányból sem, ezt le kell szögezni. De ha figyelembe vesszük, hogy ez teljes áron egy 6890 Ft-os ecset (fent a termék leírásánál a régi ár szerepel, közben emelték), ilyen árkategóriánál ennél többet várnék. Azzal együtt is, hogy én a születésnapi kedvezménnyel vettem féláron, de még úgy is 3400 Ft-ba került, míg a B&S púder/bronzosító ecset 1500 FT-ba. És mint mondtam, a B&S ecsetek jók, legalábbis remélem hogy ez az új sortiment is jó lesz (a pirosító ecsetem még a régi sorozatból van). De az árával még nem lenne annyira bajom, ha a fentebb leírt dolfokat nem tapasztaltam volna.

szilvia.bano

Jó. Megfelelő a kialakítása a highlighter felviteléhez, a feje se nem túl kicsi, se nem túl nagy. A régi sortiment-ből van pirosító ecsetem, abból kb. 9-10 év alatt egyszer sem jött ki egy szál szőr sem, nem bolyhosodik, illetve az új sorozatból van bronzosításhoz és púderhez is használható nagy, tömött fejű ecsetem (a lapos fejű púderecsetet nem szeretem), azt nemrég vettem, és az is nagyon jó. Ezt már hónapok óta használom, többször is kimostam, eddig nem volt vele probléma. És ár-érték arányban is nagyon jó, kimondottan olcsó, a nagy fejű púderecset is 1500 Ft-ba került.

szilvia.bano

Jó. Én az ilyen tömött fejű púderecsetet szeretem, a lapos nem jó, ezzel viszont három mozdulattal fel lehet vinni a púdert. Korábban a Pupa maxiecsetet használtam, de azzal voltak bizonyos problémáim (kb. 1,5-2 éven belül bolyhosodoni kezdett, ugyanakkor drágább, mint ez és nem ennyire nagy, széles fejű). A Body&soul-nak a régi sortimentjéből van pirosító ecsetem, abból kb. 9-10 év alatt egyszer sem jött ki egy szál szőr sem, nem bolyhosodik, illetve az új sorozatböl can highlighter ecsetem, azt még nem annyira régen használom, de eddig az is hibátlan, úgyhogy biztos, hogy ez is jó lesz. És kb. 1500 Ft-ba került. Az egyetlen, amibe bele lehetne kötni az az, hogy a csomagoláson elől nincs rajta, hogy ezt az ecsetet púderezéshez is éppúgy lehet használni, mint bronzosításhoz (sőt szerintem púderezéshez talán még inkább, mert ugye elég nagy feje van), csak hátul szerepel ez az információ e leírásban.

annamaria12
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 8.

Mai napig használom számomra teljesen megfelel, alapozó ecsetnek használom.
Hátránya: nehéz szépen kitakarítani.