Legújabb vélemények - Ecsetek

Illa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. november 9.

Nekem nagyon bevált. No name concealer ecsetről váltottam, óriási a különbség. Ezzel öröm dolgozni es tökéletes a végeredmény. Minden fillért megér.

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2023. november 8.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2023. november 8.

Egyszerűen szörnyű...van 7 high end alapozóm a Chaneltől kezdve Givenchy-ig minden..de egyikhez sem jó, túl puha.ÉS mivel ilyen puha, több alapozót szív be, mint amennyit feltesz az arcra.Nedvesen meg pláne nem jó.Kimoshatatlan..túlárazott.Utálom, a régi Ebelin rózsaszín volt az igazi, az isteni volt nedvesen, annak is a mostanilya olyan elcseszett lett..nm értem.Most rendeltem a Réphr-től, bízom benne, hog yjobb lesz. Az árát meg hagyjuk is ..Én sajnos nem szeretm ecsettel eldolgozni az alapozót.

SaltyDog
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. november 2.

Jó ideje az a koncepcióm, hogy kiváló minőségű alapdarabok és csak szívszaggató csacskaságok léphetnek a sminkes birodalmamba, ez az utóbbi kategória. Bűbájos ecsetke bújik meg a minimáldesigne-ú tokban, mérete ellenére kézre áll, külsejében is visszaköszön a doboz. Érintésre lágy, de határozottan érezhető, természetesen felveszi és le is adja a gyöngyöket, szépen teríti, egyenletesen oszlatja, vagyis a funkcióját ellátja, Eddig egy KAP ecsetet használtam a gyöngyök felvitelére, de valahogy ezzel szebbnek tűnik- a KAP-ok remekek, nem az ecsetet kritizálom-, valahogy így kerek egész az egész Guerlain-feeling, a filterhatás is így -látványra is- tökéletesedik. Nem nélkülözhetetlen, ha minimalizálnom kellene az ecsetkészletemet, nem ez lenne, amihez a legjobban ragaszkodnék, de ha játékosságról, apró, nüansznyi finomságokról beszélünk, akkor ő bizony tényező. Príma minőségű-gond nélkül, bátran tisztítható, mosható- , játékos, elegáns, és remekül működő darab, én csak a gyöngyökhöz használom. Ecseteken amúgy sem érdemes spórolni, kell pár, igényhez, személyre szabott alapdarab, meg persze gondozni, jól tisztítani, tárolni őket. Életre szóló befektetés, ez csacskaságok közt az egyik legjobb választásom, napi használatú luxiság, pucc.

PotterAlexa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 28.

Egy ecsetem van a notino sajátmárkás kollekciójából, borzasztó! Sokkal olcsobb ecsetek jobbak nála! Nagyon megbántam

random
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 24.

Ezt valószínűleg nem vettem volna meg élőben, mivel tényleg nagyon picurka feje van, online nézve nagyobbnak gondoltam volna, de ennek ellenére nem bántam meg. Aprólékos munkákra eszméletlen jó - elég rejtett szemhéjam van, plusz még a szemöldököm is elég alacsonyan áll, így hely hiányában elég ritkán csinálok mélyítővonal-hangsúlyos sminket, de ezzel az ecsettel még nekem is megy, még ha sokáig is tart. De akár alsó szemhéjon is remekül tudok vele dolgozni, emellett orr kontúrozására is nagyon bejött, ez a kis hegyes fej nagyon precíz, de a puhasága miatt szépen satíroz.
Kíváncsiságból a hosszabb, barna nyelű verziót vettem meg (inkább normál hossznak nevezném, a Kiko satírecsetem hosszabb), nagyon elegáns famintás műanyag, de a jövőben maradni fogok a rövidebb feketéknél, az magamon jobban kézreáll.
Összességében kimindottan ez az ecset nélkül tudnék élni, de nem bántam meg hogy megvettem. A márka viszont mindenképpen újravevős.

random

Nekem a fekete nyelű verzió van meg. Nagyon puha, hajlékony ecset, kis precíz, valóban nagyon jó púderhez pl szem alá meg orrtőbe (szóval újrapúderezéshez), de én highlighterhez használom, és szerintem ez a legjobb highlighterecsetem valaha. Egy álom ahogy teríti a port, akár egy legyezőecset, de könnyebben manőverezhető, és a rövidebb nyél nem csak kompaktabbá teszi, de közelebb is enged mászni a tükörhöz, de még mindig nagyon jól kézreáll. És nagyon jó minőségűnek is érződik maga az ecset, semmi hullás, lötyögés, és a könnyűsége ellenére nem érződik törékenynek sem. Tuti fogok még venni ecseteket ebből a szériából, ez első használatra szerelem lett

Bonnieoo7
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 21.

Ezek közül nekem a ferde ecset van meg, az valami fantasztikus, csodás vonalakat tud húzni és az tartósan ott marad órákig, nyilván ez függ az időjárástól is, meg a bőrtípustól is, az én esetemben soha semmi nem marad a helyén, de ha ezzel teszem fel akkor bizony siker övezi a próbálkozásaimat. Pedig nem dörzsölöm a szemem sminkben, de ettől függetlenül minden eltűnik a
általában rövid idő múlva, ezzel a ecsettel viszont minden rendben. A szemhéjfesték amivel használom a hétköznapokban az egy egyszerű középkategóriás (miss sporty quattro). Egyébként az enyém a travel mini csomag része, örülök, hogy megvettem.👌

cs.martina
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 19.

Nagyon puha, jó minőségű ecsetek, a színe gyönyörű. A nagyobb méretűeket minden nap használom alapozóhoz, pirosótóhoz. A kisebbekért kevesebbet nyúlok, mert nagyon aprólékos sminkeket nem gyakran produkálok. Nem vesznek fel sok sminket és nagyon könnyű őket tisztítani.

Margareta13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 15.

Nem a kedvenc szivacsom, nekem egy picit túl kemény, én a puhábbakkal szeretek dolgozni. Viszont kellemes a fogása és szeretem a kialakítását. Újra nem fogom venni, de szívesen használom.

Bonnieoo7
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 13.

Biztos van ettől jobb is, szögezzük le! Életem folyamán volt már párféle ilyen olyan drogériás szerzeményem, amik megkövesedtek, szétestek stb.
Most egy Rossmann saját márkás és ez a Real techniques van használatban. Ez jó puha és tetszik a vágott része, amivel hozzá tudok férni kisebb részekhez. Amióta ez megvan prioritást élvez, ehhez képest másodlagos csak a for your beauty tojás, vagy a lapos alapozó ecsetek használata, mind teljesen háttérbe szorulnak. A hétköznapokon igyekszem minél kevesebb termékkel nyúzni a bőröm, ez azt jelenti, hogy korrektort, préselt barnító és transzparens púdereket dolgozok el vékonyan ezzel és RT ecsettel, ebből áll az "alapozás ". Természetesen a szemem, szemöldöm , szám is kiemelem, de módjával. Ezzel a blenderrel meg is tudom valósítani a természetes, vékony fedést amire pont szükségem van. Ha mégis szükségem van teljes alapozásra, akkor szép vékonyan, természetesen oldja meg azt is, kevés terméket vesz fel, nem érzem, hogy pazarlok.Tisztítása könnyű a szilárd sampon korongommal ragyogó és foltmentes lesz újra, de gondolom egy sima Dove is megfelelne erre a célra, vagy egy egyszerűbb zsírosabb kézmosó szappan.🧼