Legújabb vélemények - Egyéb

noricza
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Én szeretem a kelen krémeket, de ez valami szörnyű büdös. Hidratálni hidratál de a benne lébő bronzer inkább sárgít. Ez valahogy nem jött be.

March92
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Az Epres limonádé ízt próbáltam ki, először furcsa volt, majd idővel nagyon megszerettem, sok jéggel iszom. Egy-két hét után már látszott a hatása, feszesebb lett a bőröm és az arcom is szépen letisztult tőle. Korábbi kollagénekhez képest nekem ez volt eddig a legjobb.

dora0504
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 10.

Régóta megvan a termék. Mikor sminkeltem akkor napi szinten használtam, és tényleg göndörített rajta, rögtön fel is kentem rá a szempillaspirált hogy rögzítse abban az alakban/formában a pilláimat. Mostanság már a covid miatt nemigazán sminkelek, de alkalmanként sokat tud segíteni :)

papistp
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

Ezt az egy csillagot is csak amiatt kapja mert nem annyira erős az ''illata'' mint a legtöbb ilyen krémnek. Semmi szőrt nem szed le, hiába hagytam rajta sokáig a bőrömön.

Szipi123
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 10.

Szépen leszedte még a vízálló festéket is. Nem csípte a szememet!

zita98
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

Nekem bejött, igaz még csak 1x használtam. Nem dörzsölte ki a bőröm és nem nyelt több micivizet magába mint amennyit általában elhasználok az eldobhatós korongokkal. Remélem hosszútávon is ilyen marad.

Bohmonika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

Nagyin kiszaradt a fertotlenitotol a kezem es ez mentette meg.

sz.rebeka
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. május 10.

február elején írta fel a krémet egy bőrgyógyász. már két hónapja használom és bámulatos a változás. közepesen súlyos aknéim voltak, mostanában szinte semmi nincs az arcomon (ha igen, az is pici és nagyon hamar elmúlik) . ráadásul az első pár nap alatt is hatalmas változást hozott, csak ajánlani tudom. :)

floserban

Örülök neki, hogy kipróbálhatok egy ilyen tisztítót, már régóta terveztem beszerezni egyet. Nagyon jól tisztít és pihe-puha, viszont ahogy az ilyen korongokról szóló videóban is szó volt: nagyon sok micellás víz kell rá.

Kamea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. május 10.

2021. 05. 10. A hűtőben tartom és reggelente a szemránckrémet követően szoktam vele a duzzadt szemeimet átmasszírozni. Kellemesen hűsíti a szemkörnyéket és nagyon enyhe mértékben ugyan, de csökkenti a duzzanatot. De olyan is van, hogy a krémek, szérumok hatékonyabb beszívódása érdekében dolgozom át vele az arcomat. Tetszik a dekoratív rozérózsaszín megjelenése is.
Nem csodaszer és nem is nélkülözhetetlen, mégis gyakran jó szolgálatot tesz.