Legújabb vélemények - Egyéb

FReka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 21.

Isteni kesernyés grapefruit illatú,gyorsan elpárolog,nem hagy maga után furi ragadós érzést mint sok kézfertőtlenítő. Van egy olcsóbb fajta is a táskámban,azt akkor használom,ha kvázi szappan helyett kell és leöblítem vízzel,ezt pedig akkor ha nem tudom leöblíteni. Az illata sokáig megmarad a kezemen.

Mosizso
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 20.

Tényleg csodaszer, s a ekcémára a legjobb. Nekem is csak ez az egyetlen, ami bevált sajnos. Ám mivel szteroidos, amíg nem komoly a helyzet nem szoktam használni...egy-egy tubus évekig elég így.

sziluetta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 20.

Évekkel ezelőtt vettem, ez az első epilátorom, barátnőm ajánlására választottam ezt. Hát őszintén, utálom az epilátorokat, de ez természetesen nem az epilátor hibája, csak a fájdalomküszöböm nincs kibékülve vele, így kerülöm a használatát igazából. Viszont teszi, amit tennie kell, kis helyen elfér, könnyen tisztítható, és ha valaki tényleg kihasználja, hogy ennyi tartozék jár mellé (kefe, pici kefe, különböző rátétek a fejre), annak szerintem tökre megéri, nem romlik el hamar, sokáig kiszolgálja az embert.

muszika

Mostanában eléggé bele vagyok bolondulva a bőrápolásba, kísérletezgetek és rengeteget olvasok róla. Az aloe vera hatását régóta ismertem természetesen, de rendkívül meglepett, hogy ilyen szuper áron ilyen szép összetevőjű magyar kencét lehet kapni. Szérumok után, a záró krém réteg előtt használom az esti rutinom részeként. Mindenképpen jár az 5 csillag neki!:-)

pirospipacsocska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 20.

Első epilátorom volt.És nekem is az adaptere ment tönkre elég hamar...Egyébként szerintem kb ugyanolyan hatékonyan dolgozik,mint egy Braun epilátor.Ez is,az is beszakít néhány szőrszálat,és a szőrbenövés is elkerülhetetlen.Alapjában véve jó gép,de vhogy a vezetéke,és az adaptere nem bírja sokáig.

ponilopopolopo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 20.

finom friss ize van, jó

makosbejgli18
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

2 hónapja használom, januárban a krémmánia blogon jött ki egy hosszabb cikk, mely végleg elbillentett a “kell ez nekem?” bizonytalanságomból. Az arcbőröm azóta érezhetően és láthatóan tisztább - az orromon levő makacs miteszerekkel sajna ő se tud csodát tenni. A bőröm boldog tőle, én csak este használom, előtte miceilás vízzel letörlöm a smink nagyrészét. Egy jól habzó tisztító kell mellé. A masina tisztántartása egyszerű, én minden használat után egyszerű szappanhabbal dörzsölöm át. Aki kicsit problémásabb bőrrel küzd, annak csak ajánljanj tudom :)

pici24
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 20.

Nagyon zsíros krém, így idő kell, hogy beszívódjon. A bőrt nem irritálja. Az illata számomra kellemes, nem tolakodó. Leggyakrabban a vállaimra használom, mikor egy stresszesebb nap után nagyon fáj. Másnap reggelre megnyugtatja, és ellazítja az izmaimat. Nagyon szeretem, mert használ és nincs mellékhatás. Állandó helye van a polcon. :)

tonic
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 20.

Finom illat,viszonylag nedves is, olcsónak nem nevezném,de jó volt.

RitaJudit
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 20.

Szuperül alkalmazható, égési sérülésre, száraz bőrre, azonnal jobb érzetet biztosít. Azért négy csillag, mert kézfejen lévő szárazság kezelésekor a megmaradó zsíros hatás zavaró volt.