Legújabb vélemények - Egyéb

Kitts
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Először is, imádom az ízét, távoli gyerekkorom fogkrémjeire emlékeztet. :) Hálisten nem eszeveszetten mentolos, mint minden másfeledik fogkrém újabban. Ha kettőnél többször mosok fogat egy nap, reális keretek között valamiféle fehéredést is észleltem. Teljesen meggyőzött, maradok nála.

Edina92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Szerintem egy szuper jó kis termék. Akik az árára panaszkodnak azokat nem értem, hiszen ha jó arra amire használni szeretnénk, akkor egy csomó más terméket kiválthatunk vele. Én pl a hajamra használom és nem veszek mellé más balzsamot meg pakolást. Amit ott megspórolok azt ebbe az egy termékbe feketetem be ami persze azt jelenti, hogy ugyan ott vagyok árban, de a sok mesterséges anyag helyett egy természetes olajat használok. És azért az nem mindegy.. Illata isteni finom, mint egy kókuszos-vajas keksz, nekem bejött. Szekrényben tartom többi pipere között, és amikor használni szeretném kicsit megengedem a flakonra a forró vizet. Csak annyit olvasztok meg belőle amennyit kb felhasználnok, nem szoktam addig hagyni, míg az egész folyékonnyá nem válik, mert annak nincs értelme és lehet többeknek így avasodik hamarabb. (Mint a hús.. amit egyszer már felolvasztottál nem lehet visszafagyasztani)
Akinek a haja zsíros maradt tőle azok nem tudom hogyan használták, de száraz hajra és fejbőrre kell masszírozni, hagyni kb 15-30 percet majd simán megmosni ahogyan szoktuk. Vizes hajra tenni csak pazarlás mert nem szívódik be. :D

NinaPierce
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 22.

Kisfiamnak nagyon érzékeny bőre van, így hiába próbáltam rá mindent, valahogy folyton piros volt a popsija. Barátnőm mesélt a Dora Naturáról, és tőle kaptam a termékből is tesztelni. Bevallom őszintén, nem sok reményt fűztem hozzá. De szerencsésen csalódtam, ugyanis 2 krémezés után eltűnt a peluskiütès, és végre nem sírás volt a popsitörlés eredménye. Hónapok óta használjuk, és egyelőre nincs okunk panaszra

Kmerci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 22.

Kedvenc fogkrémem! Próbálkoztam mással is, volt hogy nyeremény fogkrémet használtam, de mindegyik mellett előjött a fogínyvérzésem, ez mellett szinte teljesen elmúlt! Ennek már nincs olyan rossz íze, mint az alap Classic változatának.

lettniko
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 22.

Kellemes, nem túl erős mentolos íz, a lepedéket alaposan eltávolítja, friss leheletet biztosít.
Mióta használom kevésbé érzékenyek a fogaim a hidegre.

Tarzicia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 22.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 22.

Nem is tudtam, hogy létezik, véletlenül bukkantam rá a neten, és megtetszett, hogy milyen praktikus, 2 in 1 termék.
Az nem kifejezés, hogy illatmentes. Átható, kicsit szúrós, natúr szappanillata van, de elnézem neki, mert tényleg jó.
A tetejét levéve, a kerek műanyag tartóban van a fehér színű, szilárd állagú ecsettisztító, olyan, mint egy kerek lapos szappan. Rács alakban ebből sok pici szilikontüske áll ki, magyarul egybe van a kettő öntve. A műanyag tok hátoldalán van három tapadókorong, ezzel kell a mosdó belső oldalára tapasztani. Ezen a szilikontüskés szappanon aztán szépen meg lehet tisztítani az ecseteket, a függőleges felületről meg menet közben a maszatos lé egyenesen a lefolyóba kerül, a mosdó körül minden rendezett és tiszta marad. Amikor az ember végzett, csak párszor leöblíti a szappan felületét, addig, amíg tiszta víz folyik le róla, és pár percig hagyja lecsöpögni. Utána csak le kell cuppantani a mosdóról, esetleg még párszor ki lehet rázogatni, de nem kell megvárni, amíg teljesen megszárad, mert a tetején rések vannak, és a maradék nedvesség el tud belőle párologni akkor is, ha vissza van zárva.
Nagyon hatékony és gyors, pár mozdulattal eltüntet mindent az ecsetekből, tökéletesen tiszták lesznek. Egyedül az tűnt fel, hogy az ecsetek szőre mintha szárazabb tapintású lenne, mintha a sörték jobban szétállnának. Remélem, hullajtani azért nem fogják a szőrüket, eddig nem tapasztaltam. De ha mégis, visszajövök frissíteni, és lepontozom, mint a szél.

Tarzicia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 22.

A Glov arclemosó kesztyűhöz szereztem be, mert a krémes alapozó sima vízzel nem jön ki belőle maradéktalanul, szappannal vagy tusfürdővel tisztítani meg nem az igazi.
Ugyanolyan elven működik, mint egy stift-desodor. Átlátszó, finom citromos illatú, és vízzel érintkezve csúszós lesz. Használat után néhány csíkot kell vele húzni a kesztyűre, kiöblíteni, és kész. Egy pillanat alatt eltünteti a sminknyomokat. Nem habzik, nem kell hosszú percekig öblögetni a kesztyűt. Száradás után is megnéztem, tényleg nem látszik rajta semmi, és a tapintása is ugyanolyan puha, mint előtte. Nem egy nagy kiadás, és kb. száz évig elég lesz, mert nagyon kemény állaga van, nem is látszik rajta, hogy fogy.

Miruska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 21.

Szülés után sikerült beszereznem, mivel vörös csíkos lett a hasam, hiába kentem Bio-oil-al. Elég szépen rendbe hozta a hasam. Van amit eltüntetett, s van amit elhalványított, de összességében egész jól elbánt a striákkal. Elég drága cucc, de megéri, ha van eredmény. Nekem az illatával nincs bajom, jól kenhető, hamar beszívódik.

hdori23
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 21.

Anyukámnak vettem és én is használtam sokáig. Most hogy félre nyúltam és menthetetlenül csalódott és dühös vagyok a drága Philips miatt visszatértem erre míg nem veszek mást. Eleinte zavart hogy csak akkor használható ha be van dugva de már az sem zavar, szerintem én is beszerzek egyet magamnak.
Ahhoz képest hogy kicsi szerintem kényelmes és nem elvágja hanem kitépi a szőrt. utána selymes és puha a lábam.

MLotti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 21.

A síelős/túrázós kiruccánok abszolút megmentője. Minden húzódást, zúzódást, ficamot, megnyomódást néhány használat után rendbe hoz, és a hűtése is sokkal hatékonyabb mint mondjuk egy jégzseléjé. Amíg gyártják, én venni fogom, és jó szívvel ajánlom minden fizikai tevékenységhez!