Legújabb vélemények - Egyéb

mafalda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

Még meg van 😂 bár sztem már sosem fogom használni, ha divat lenne a kreppelt haj akkor sem ezzel roncsolnám a tincseim úgy hiszem, na de az emléke megéri az 5 csillagot!

mafalda

Régen mániám volt mindenféle simító ketyere beszerzése mert kb gyerekkori traumám volt a göndör hajam 😔 viszont be kellett látnom h képtelen vagyok lépést tartani az inovációval😂 na meg rátaláltam a babyliss szuper hajvasalóira amik évek óta bírják a strapát! Viszont be kellett látnom h ez nem jött be, a hosszú hajam súlya miatt inkább a töve göndörödik, ez viszont arra h azt kiegyenesítse alkalmatlan. Sztem épp h hullámos hajvégek kiszárítására lehet használni másra nem, de a hajszárító maga perfect! Így én is maradok a 4 *-nál! 😚

mafalda

Akkor használom, ha épp simítás helyett a természetes kesze kusza hajamat göndören szeretném viselni. Ami kb egy évben egyszer fordul elő, sajnos a hajam természete miatt...
Így bár a termék kiváló és imádom a márkát nem lett a kedvencem. Ha simított hajamon használom kb mint a kreppelő apró göndör tincseket kreál, kár h nem tudok vele nagyobb hullámokat készíteni, aztán lehet én bénázom el.

Szandika12
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 21.

Nekem azt hiszem 3 pengés van, de ugyanilyen sensitive és sötétzöld. Nagyon-nagyon tetszik :). Sokáig éles marad a penge, kb 4 darabot már egy hónapja használok :). Szerintem nagyon jól eltávolítja a szőrt, mindenhonnan, és nagyon olcsónak tartom, mindössze 1000 ft volt

Meslilla
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

Na hát ez a termék mentette meg az életemet! A fodrász a kért szép mahagoni szín helyett valami borzalmat alkotott a fejemre. A szalonban azzal nyugtatott, hogy ez csak szinező és még nem fogta meg igazán a hajamat, rajta kell hagyni egy napot , aztán a hajmosás után meglesz az áhított szín. Na ehelyett a hajmosás után a hajtöveim pirosak voltak, a középső rész lila árnyalat, a vége sötétbarna. A húsvéti hosszú hétvége miatt a professzionális javításra nem volt lehetőségem, kellett valami megoldás. A vélemények után ezt a terméket vettem meg, és ez valami csoda! Igen, büdös és egy kicsit szárítja is a hajamat, de hajpakolással helyrehozható és egy enyhe vöröses fény maradt csak utána, amit a hajszínező szépen eltüntetett. Egy próbát mindenképp megér!

AligatorBaby
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

Nem is tudom, hogy már hogy tudnék élni nélküle. Univerzális nagyon sok mindenre felhasználható. Minden alapozás előtt rakok 2-3 cseppet az alapozó szivacsra vagy ecsetre, tökéletesen fertőtleníti és frissítő érzést ad, illetve szoktam pár cseppet rakni az arctonikba, arckrémbe, samponba is ( apropó samponba keverve első használat után megszünteti a korpát). Valódi csodaszer tényleg sokoldalúan használható, nekem az illata is bejön, kissé mentolos frissítő. Antibakteriális hatása miatt akár takarításra is lehet használni, vagy épp mosásra pár csepp a felmosóvízbe illetve én öblítőhöz is szoktam rakni. Pattanásokra, sebgyógyításra is kiváló utóbbinál inkább hígítva.

anyujobbantudja
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

Nem rossz, nem rossz, nem ájultam el tőle mégsem. Az állaga nem az a zsíros, vastag, ragacsos kenőcs, ez mindenképpen plusz pont. Semleges illat, egész jól hidratál. Valamiért a bőröm annyira nem szerette pedig nem vagyok érzékeny típus, pattanásos éppen nem lettem tőle csak enyhén viszkettem és bőrpírt okozott. Ez már gyógyulás után volt mikor a mintám lehegesedett, szóval nem a festék miatt történt, mással meg nem kentem be. A Bepanthen azért biztosabb választás mert olcsóbb és nem irritál, ez amolyan so-so kategória.

Csipetke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

A csomagolása rendben van Jól záródik és nedvesen tartja a kendőket. A kéntől anyaga annyira nem tetszik. Nekem nagyon kemény, érdes. A sminket nem szedi le de végülis arctisztítasra vettem. Kimondottan rossznak nem mondanám de nem is olyan hűha. Nem fogom megegyszer ezt venni. Van bevált arctisztító kendőm ezt csak sos-be vettem meg.

sagioti14
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 20.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 20.

Már a másodikat használom. Hidratálóval együtt kenem fel az arcomra. A vízhiányos bőrnek lőttek amióta használom.
Vékony szálú hajra nem ajánlom kenni, egyszer próbáltam. Túl tömény rá, zsíros hatást keltett. Arcra ahogy írtam : tökéletes!

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 20.

potom pénzért vettem egy Donkiban, először a Shiseidot akartam megvenni máshol, mert kb feleannyiba kerül, de elcsábultam rá, mégiscsak ez a szempillagöndörítők Ferrarija vagy mi...
sajnos én se vagyok nagyon elájulva tőle, a százjenes Daiso göndörítőmmel kényelmesebben tudok dolgozni. a bal szememet kicsit nyomja használat közben, ami nem valami kényelmes. nagy, kerek szemeim vannak, lehet itt lesz a bibi, amiért nem illeszkedik szépen a szemhéjamra.

ha valakit érdekel, 3000 jó magyar forintért továbbadom, pótgumival, de a dobozát szerintem kidobtam.