Legújabb vélemények - Egyéb

zsuzzzsi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 15.

Ugyan a baba család része, de én az arcomra használom, minden nap a hialuron előtt spriccelem magamra, amit szépen be is szippant azonnal a bőröm. Nagyon szeretem, nagy kiszerelés, sokáig elég, és az illata is jó. A lányom ugyanígy a citromfüves verzióját használja, már a sokadik flakonnal vesszük újra, annyira kellemes a használata. Nyáron a melegben pláne, de télen is jól megfér a rutinban.

buzavirag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 15.

Nagyon kellemes az illata, megfelelően nedves, elég vastag a lap, nem csíp, jól tisztít.
Negatívum, hogy amikor kihúzom a csomagból, kicsit nyúlik, néha szakad, és drága.
Több az előnye, mint a hátránya, komfortérzetet ad. Újraveszem mindig.

ozsuzska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 15.

Nagyon szeretem! Kevés kell belőle, egy borsószemnyi krém egy nagyobb területre is elég. Puhít, finom illata van, enyhén zsíros nyomot hagy, de könnyen beszívódik. Allergiás és ekcéma jellegű bőrproblémára próbáltam, és nagyon szépen gyógyítja már 1 használattal is.
Érdemes hűtőben tárolni, vagy felrázni használat előtt, mert könnyen folyós lesz az olaj bene.

buzavirag

Kék színű a csomagolása.
Hirtelen volt szükségem valamilyen nedvestörlőre, amit le lehet húzni a WCn.
Parfummentes, egész jó az összetevői, így gyorsan megvettem. Eléggé furcsa az illata/szaga. Mikor kihúzom, nyúlik a lap, vagy szakad. Lehetne nedvesebb is. Nem csíp, nem irritál. Lehetőség szerint nem veszem újra.

arvalanyamarsrol
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 14.

Kellemes illata van, a praktikus kiszerelés miatt pedig könnyen bárhová magammal tudom vinni.

kancso
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2022. augusztus 14.

Nekem nagyon nem vált be. Vannak nagy gyulladt, néha cisztás pattanásaim, de vannak kisebbek is. A nagyokkal semmit, de tényleg semmit nem kezd. Amik pedig nincsenek teljesen begyulladva, azokat égeti. Tényleg olyan érzés mintha meggyújtottam volna, akkor is, ha csupán 5 percre hagyom fent. Arról pedig ne is beszéljünk, hogy mennyire kiszedi a textilek színét…

gomoripetra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 14.

A gél állagú termékekkel jobban ki vagyok békülve, ettől függetlenül nem volt rossz termék ár-érték arányban. Az illata nagyon kellemes volt. Viszont nem igazán maradt meg felkenés után a termék mire neki álltam a borotválkozásnak...

erdelyidorka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 14.

Nagy teás vagyok, így nekem nélkülözhetetlen kiegészítője a fogápolásnak.
Szépen renben tartja a fogaim színét. Sajnos fog- és nyálkőre hajlamos a szervezetem, de ezzel a fogkövet szépen kordában tudom tartani, fogorvosom is megjegyezte, hogy nincs annyi eltávolítandó amióta használom.
Semlegesíti a szájszagot, reggel sokkal frissebb a lehelletem.
Egy fogászati baki után (bezöldült a fogsorom) is szépen visszahozta a fehérséget.
Elektromos fogkefével ajánlott használni, manuálissal kevésbé hatásos és az nem is tisztít annyira alaposan.
Ízre valóban kissé sós, de engem nem zavar.

gomoripetra

Évek óta, amióta piacra dobták ezt használom. Munkatársnőm ajánlására vásároltam meg. Nagyon szeretem. Kellemes íze van, érzem, hogy kellően tisztít, illetve semmi negatívumot nem tapasztaltam azóta sem vele kapcsolatban.

gomoripetra

Borzasztóan kellemetlen íze volt a terméknek számomra, nem is tudtam elhasználni. Komfortérzetet sem biztosított használata után.