Legújabb vélemények - Egyéb

Lorna
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 10.

A tökéletes budget arclemosó, amit a Krémmánia nélkül sose találok még. Olcsó, szempillaspirált leszámítva lehozza a sminket.
Fehér kellemes testes krém állaga van. Jó érzés vele arcot mosni. Nekem talán egy cseppet szárít, de ha vízzel megmosom az arcomat nekem attól is húzódik a bőröm. Nagyon száraz mostanában az arcom, gyári hiba, nem hinném, hogy a lemosó hibája.
3 tubussal használtam el, az újabbakat ráadásul egy kék- fehér csíkos cuki tubusba rakták, ami engem az ilyen klassz újító Koreai kozmetikum csomagolásokra emlékeztet.
Egyébként sose felejtem el, hogy a patikában nem mertem kimondani a lemosó nevét, mert... főleg mert UNGUENTUM HYDROPHILICUM NONIONICUM? Úgy értem, oké, egészségedre Latin. :) szóval leírtan egy papírra a nevét és csak odaadtam a gyógyszertárosnak a fecnit ő meg elkezdett velem angolul beszélni, mert miért ne kérném magyarul, ha tudok? :) Én meg persze hagytam, hogy külföldinek nézzen. :)
Egyszer kipróbáltam hajra, ott nem működött egyáltalán, nem tisztított eléggé.

bettina28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Határozottan tetszik az összetevőlista, erre külön figyeltem is aranyeres problémák miatt. Kifejezetten azért választottam ezt, hátha a kamilla, körömvirág, aloe vera kombója pluszban segít. Az ára mondjuk nem a legkedvezőbb, de nem annyira vészes. Erős masszív kendők voltak benne jól átitatva. Nem száradt ki egyhamar, Átmenetileg használtam amikor szükségét éreztem, nem minden napos használatban van nálam, arról nem tudok véleményt mondani hogy hosszú távon esetleg nem okoz-e problémát. Alapvetően bevált.

detti23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Ez az a borotva, ami szereti összekaszabolni a bőröm. :( Már régóta nem is ilyet szoktam venni, de most találtam a fiók mélyén még párat, hát kár volt használni. Óvatosságom ellenére is tele lettem apró, de annál bosszantóbb vérző pontokkal.

HBrigi88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Lézeres szemműtétem volt, és nekem ez vált be legjobban a szárazságra és az azzal járó homályos látás ellen. Sok szemcseppet is próbáltam, egyik sem tudta ennyire hidratálni és nyugtatni a szemem. Sokan írjak, hogy utána homályosan látnak, nekem ez percek alatt elmúlik, és utána mindent extraélesen látok. A hátránya az, hogy én egyedül nehezen találok bele vele a szemembe, úgyhogy meg szoktam kérni valakit, hogy cseppentsen nekem.

eeeee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 9.

Nagyon régóta használom, többször újravettem, közben kipróbáltam más termékeket is, nagy márkákat, patikait és drogériás saját márkát is, de egyik se ért a nyomába. Egy időben eltűnt, de szerencsére újra kapható. Krémes, jól habzik, kellemes tisztaságérzetet ad, nem irritál, nem borítja fel az intim egyensúlyomat és engem az illata se zavar.

FuegoFuego
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 9.

Nekem bevált! Nagyon megéri, főleg ha akciósan veszem, és szuperjó, tényleg kitisztítja a pórusokat.

LolitaLolly
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Évek óta használom a szememre, jobban mondva a szem körüli bőrre szemkörnyék ápoló gyanánt. Nagyon bevált, eszembe sem jutna igazából mással mérgezni ezt az érzékeny területet és hosszú napok, éjszakák után egy alapos arcmosást követően számomra nincs jobb és megnyugtatóbb érzés, mint ezt rákenni. Úgy érzem, hogy minden káros hatást, ami éri megelőz, helyretesz.

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Ár-érték arányban nézve nem rossz termék, sok van benne mégis olcsó árkategória. Sokáig elég, mi a 80 darabosat választottuk. A kendők mérete pont tökéletes, közepes méretű, könnyen kihajtható, nem pölyhösödik, elég puha és kellően át van itatva. Nem okoz irritációt, ami nálunk a legfontosabb szempont. Egy alkalomra egy kendő bőven elegendő lesz. Megnyert.

eprecs

Csodaszer. Egy elrontott hajvágás után kezdtem el szedni, fül alattira vágták rommá ritkítva. 3 hónapig szedtem 1 hónap szünet aztán megint 3 hónap. Iszonyat mennyiségü hajam lett, sosem volt annyi mint revalid kúra után, pedig szőkített vékonyszálú. Következő nyárra vissza is nőtt váll alattig érőre.

Juliafr
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Sose voltam vékony alkat, de így 30 után nem hogy nem tudtam leadni a kilókat, de folyamatosan jöttek fel rám. Még orvoshoz is elmentem, hogy nincs-e valami bajom, de nem volt, azt tanácsolta, hogy diétázzak. Ez remek ötlet volt.., nem is tudom miért nem gondoltam rá hamarabb, elvégre csak 14 éves korom óta sanyargatom magam... Végül láttam a neten a Forever Slim-et és nem volt mit tenni, megvettem, és egyáltalán nem bántam meg. Kb. a 15. kezelésen vagyok túl és egy mérettel már kisebb nadrágot kell vennem, ami még életemben nem történt meg. Még szeretném a hasamat és a combomat tovább "lefaragni", de én már most nagyon hálás vagyok ezért az eredményért.