Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

AndreaP
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 18.

szuper kis cikk

csabializ
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 18.

Egyszeri alkalom volt, szoliban vettem tasakban. Könnyű volt felvinni a bőrömre egyenletesen, szépen eloszlik, illata is kellemes, nincs büdös szoli szag se előtte, se utána. Viszont nem igazán lettem barnább.
Nem mondom, hogy nem tud semmit, de sokat sem.
Viszont ami kiverte a biztosítékot, az az, hogy tele lett kiütéssel a testem pár órára rá. Valahol pattanásszerű, valahol pici vágásszerű kiütések, hólyagocskák. Napok teltek el, de a bőröm még mindig kiütéses.
Soha többet nem veszem meg.

Gigike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 18.

Hát sajnos le kell rontanom az 5*-ot..
Nekem nem hogy nem vált be, de még több szúnyog is csípett meg, esküszöm...
Az illata mennyei, az letagadhatatlan, hogy szúnyogírtóhoz képest nagyon finom, de a hatása nekem egy favatkát sem ért...

drucsek
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 18.

Tényleg működik, de írtó büdös, ezért a gyerekeken nem tudom használni.

veronka052194
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 18.

Istentelen büdös először, de elillan és a szúnyogoktól elég jól megvéd :) (imádnak és allergiás vagyok rájuk)

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 18.

Akarki akarmit mond en testpermetnek is hasznalom 😃 olyan nyugtato levendulas-kamilla illata van ,nem eros. Nem vettem eszre hogy jobban alszok tole, de tetszik az illata,egy probat megert.

StBea
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 17.

Ma láttam meg a szoliban ahova járok, és olyan sokat hallottam már a rádióban a reklámot, gondoltam kipróbálom. Ráadásul 8900 Ft volt. Olyan nehezen barnulok, egye fene kipróbálom. Már mikor felkentem azonnal láttam, hogy barnít, szoli után meg aztán pláne! Végre egy igazán jó krém, vagyis hab. És ami a hab a tortán, nem ragad, nem fogja meg a tenyerem! Csillagos 5-ös, napozáshoz is tökéletes! :)

Sziszkacsiga

30 mp nagyon kevés, hogy rendesen felmelegedjen a gyanta. Már félbevágtam, több percig dörzsöltem, de még mindig nem volt eléggé ragadós. Ahogy széthúztam, a két lehúzó csík közepén szinte nem is volt gyanta.
Nekem a használat során csak a fele szőrt tépte ki, másodszorra még annyit se.
A kezdeti lelkesedésem elszállt, nagy csalódás volt.

juditkaa70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. június 17.

Kiváló a hatékonysága. A megmaradt gyanta maradékot a bőrőn alaposan eltávolítja, és az illata is nagyon kellemes. Ára is nagyon baráti. 500 ml kiszerelés 2890 Ft, ami elég sokáig kitart. Csak ajánlani tudom!

Kittyki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 17.

Nagyon jó, kellemes törlőkendő. Ha le van akciózva mindig veszek belőle.