Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Aisa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 26.

Nagyon jó kis ecsettisztító sampon, biztosan újravevős lesz.

Kinguska09
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Teljesen megvagyok vele elegedve.
Sokszor kuzdok kisebb nagyobb pattanasokkal vagy “egyszeru bor gyulladasokkal” az arcomon mar mindenfele draga “csodaszert”kiprobaltam de semmi nem hasznalt ilyen gyorsan es latvanyosan mint ez es miota az aloe sprayvel egyuttesen hasznalom meg jobb a hatas.
Nagyon sokaig eleg mert nem kell belole sok! Igy elkerulhetjuk a “feher retgezodes hatast es nem vallik kellemetlenne a hasznalata en mindig teszek pici pottyokre is akar smink ala . Ha megfelelo mennyiseget hasznalunk es jol bele masszirozzuk egyaltalan nem latszik ezt mindenki maga tudja kitapasztalni. En ajanlani tudom

Yolandaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Nagyon szeretem, esténként használom, vékonyan kell felkenni, hogy teljesen beszívódjon, picit kapkodós, mert elég vizes állagú, de jól táplál és nem zsírosít, irritációt, kiütést stb. sem okozott.

Annabella0
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 25.

Eddig kb 2x használtam. Mielőtt használatba vettem volna, elolvastam közvetlen előtte mik az itteni vélemények. Meglepődtem, hogy sokan írtak,hogy iszonyatosan égető érzést nyújt. Kicsit félve kentem fel utána :D
Nos, első alkalommal én nem éreztem semmi olyat, mint amiket itt olvastam.
Második alkalom:
Iszonyatosan égetett! Konkrétan úgy éreztem, hogy lángokban áll lábam.😂😳 Brutális volt.

A három csillagot azért adom, mert attól hogy ilyen reakciót vált ki, még lehet jó. Tesztelés alatt van. :)

vgeorgina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 24.

Talán a legolcsóbb teafaolaj a piacon, fertőtlenítéshez használom, elsősorban hajkefékhez - pár csepp forró vízbe, a fa keféket fogkefével tisztítom át, majd tiszta vizes fogkefével "kimosom", fém és műanyag kefénél pedig beáztatom pár órára, majd szintén alaposan kiöblítem tiszta vízzel. Takarításhoz is tökéletes, pattanásokra régen használtam krémhez keverve, ezt azt hiszem újra be fogom vetni. Az illatát én személy szerint nem bírom, de ez másodlagos a hatása mellett.:)

papramona
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 24.

4 hónapja használom, jó az illata, nem túl híg, nem irritál, legközelebb is ilyet veszek vagy pedig Lactacyd Sensitivet mert abban nincs SLS.

Visiomax Kombi Lösung Mit Hyaluron Kombinált Tisztítóoldat Lágy Kontaktlencsékhez

micsmics
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 24.

Az elmúlt huszoniksz évben az összes, de tényleg az összes folyadékot kipróbáltam. Nálam a Bausch cuccok sosem működtek, se lencsék, se folyadékok. De legalább elég drágák. A Ciba visiont kedveltem mind közül a legjobban.
Aztán jöttek a saját márkások. Voltak elég durva tévedések köztük, és akkor megtaláltam ezt.
Röviden a világ legjobb folyadéka, nevetséges áron.
Bővebben: nem szárad a szemem, pedig (tudom gáz) túlhordom a lencséket, nem csíp, nem szúr, de mindeközben jól tisztít (nem szoktam dörzsölgetni őket, ez is gáz...🙈).
Imádom, köszönöm, hogy van!

rozuska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 24.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 24.

Natúr életem egyik legkedvesebb szere. Ecetes öblítés mellé teszem a gépbe, és annyira finom illatot kölcsönöz a ruháknak. Nem mellesleg testillatosításra is használom néha, és jó érzés, hogy időről időre megcsap valamiféle tisztaságillat. Szuper!

v.alexandra27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 24.

Én meg vagyok vele elégedve, nem vettem észre, hogy rosszabb lenne a drágább folyadékokhoz képest. A szememet nem irritálja, és megfelelően ápolja a lencséket is.

v.alexandra27

Én is nagyon szeretem, főleg az arcomra használom tonikként, illetve borotválás után a lábamra is szoktam tenni :)