Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

HunglerR
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Popsitörlésre használjuk, de többet nem veszem ezt a fajtát az tuti. Úgy össze van tapadva, hogy kijön fél csomaggal legalább belőle :/ más gondom nincs vele .

Amea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 4.

Csodaszer kategória: sokoldalúan használható fertőtlenítő, illatmentes, színtelen. Minden sebre kitűnő, gyulladt pattanásnál is segít, mehet nyálkahártyára is, intim területre is. A fújós kiszerelés praktikus, ha volt valaha égési sebed, hát ég és föld ez vagy egy kenegetős fertőtlenítő.
Kisállatokhoz szintén tudom ajánlani, tényleg nem csíp és nem is fog nyomot hagyni semmin, amihez az állat hozzáér.
Szerintem helye van minden házipatikában a ragtapasz meg a fájdalomcsillapító mellett.

gomoripetra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 2.

Nagyon szuper termék, ár-érték arányban verhetetlen! Kiadós, sokáig elég és szuper vele a borotválkozás. Férjemnek vettem, de én is használtam 1-2 alkalommal. Kisebb adag gélből igazán sok hab alakul ki.

Dorinaful13
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Többször szemeztem már ezzel a termékkel, nem vártam tőle csodát, de bíztam benne, hogy mozgás és megfelelő étkezés mellett ezzel is segíthetem a narancsbőr eltüntetését. Összességében pozitív tapasztalataim vannak vele, én észrevettem már a hatását 1-2 hét után, de bizonyára sokáig kellene még használni. Felkenés után bizsereg, csíp, éget, de számomra ez nem kellemetlen. Elég kevés van a flakonba, nekem kb 2 hétig tartott rendszeres reggel-esti használat mellett, az ára viszont annyira nem olcsó, hogy 2 hetente újra vegyem. :/

AkInImOd
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Nagyon lelkesen megvettem több más Disney-s termékkel, és megvettem az eltávolító sprayt is. Ez a barnító spray eddig nem sokat csinált az elmúlt 3 napban: finom az illata és talán nagyon enyhén barnább is az arcom, de nem elég szemmel láthatóan. Rápermetezem esténként az arcomra, majd kézzel elkenem, hogy mindenképpen egyenletes legyen, és valóban gyorsan felszárad, de nem szárítja az arcomat. Eddig nem csípett, nem volt kellemetlen a bőrömnek, és mitesszerem sem nőtt tőle. Próbálgatom a testem más pontjain is a következő pár hétben, hogy mit csinál ez az átlátszó folyadék, addig nem akarok 3 csillagnál rosszabb értékelést adni.

SzySza
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Jó pár tetováláson túl vagyok, jó pár krémet próbáltam is ebből adódóan. Az inknessre az rtl egyik műsorában figyeltem fel, aztán amikor jött a következő tetkóm, be is szereztem. Árban vállalható, én a 100 ml-es kiszerelést vettem meg, a tetoválásom legyógyulása után is maradt belőle bőven. A frissen varrt bőrt szépen hidratálja, nem zsíros, könnyen beszívódik. Kevés is elég belőle, nem kell vastagon kenni, szépen eloszlatható. Szépek az összetevői is, igy most a maradékot kisebb sebekre szoktam kenegetni. Szépen segíti a hámosodást, gyógyítja a bőrt. Nálam abszolút kedvenc lett, ha tetkó, akkor innentől csak inkness! :) A legjobb, amivel találkoztam!!

SzySza

Anno firstöm volt itthon, de irtózatosan drága lett. (Bár anno sem volt olcsó..) Egy netes patikában találtam rá, gyorsan ment is a kosárba, lássuk mit tud. Nos, szupergyors sebgyógyításra biztosan képes! Kisfiam bölcsis, és minden héten van valami sérülése. Térd, könyök horzsolás, csúnyán lenyúzott bőr az állon, rovarcsípés, napégés, elvágott ujj, megégetett bőr. Mindenre IS remek! Szintén alapdarab lesz itthon innentől, mert jócskán meggyorsítja a gyógyulást és szépen segíti a bőr regenerálódását.

salamonhenrietta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.

Egy projekt során ismerkedtem meg a termékkel, már rég lemondtam arról, hogy bármi is hatással lehet a narancsbőrre. Tiszta étkezés és jógázás mellett edzés és lefekvés előtt használtam a terméket, anyira bevált, hogy párom is megjegyezte más lett a bőröm. Azóta már beszereztem a fit slim verzióját is, amit edzés előtt használok. :)

kivike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2022. június 29.

KM-boxban volt, kicsit szkeptikus voltam, hogy egy arcpermet hogy működik önbarnítókét. Féltem attól is, hogy foltos leszek tőle, de szerencsére nem így lett.Nekem inkább napsütötte pirosas színt eredményezett, de természetes a hatása, így meg vagyok vele elégedve. Az illata is nagyon kellemes, szerencsére a mostani önbarnítók már büdösek.

Esztikee22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.

Termék tesztelés során próbálhattam ki, könnyen beszìvòdott és a hatás nekem5-6 óra múlva látszódott kellemes illat