Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

zsazsatax
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 15.

Nekem arcra nem vált be. Mitesszeres, néha pattanásos, de ugyanakkor vizhiányos bőröm van. Nekem eltömitette a pórusaimat, inkább csak felületi simaságot okoz, mint ha szilikon lenne. Azért többnyire beszivódik, nagyon zsiros érzetet nem hagy. (Hozzáteszem, hogy nekem az esti és reggeli arcápolási rutin sokáig tart, megvárom, mig mindegyik elem beszivódik, mielőtt a következőt felrakom, és közben rohangálok ide-oda, teszek-veszek:)). Sietős arcápolóknak lehet, nem a legoptimálisabb.
Néha hajmosás után a nedves hajvégekre szoktam tenni belőle, könnyiti a kifésülést. De csak emiatt ne venném újra.

adriennemeszaros
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 15.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 15.

Minden problémára tökéletes. Amikre eddig használtam: égési sérülés,ekcéma,kiütés,extra száraz sarok, és amire képes, és csak most fedeztem fel: pigmentfoltok halványítása ( szőrbenövés után) CSODA !

adriennemeszaros
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 15.

Ha van pénzkidobás...ez az...semmit nem csinál, a szőrszálak meg sem mozdultak rólam, csak a bőröm tépte le, arról nem beszélve, hogy utána olyan irritációt tapasztaltam, mint még soha...Határozottan SOHA nem újravevős!

Cynthia99
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 15.

Arra az esetre használom ha esetleg napközben nincs lehetőségem arcot mosni de a fényvédőt újra kell kenni, akkor ezzel szoktam áttörölni az arcomat. Eddig bevált.

luckyschr
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 15.

Pelenkázó kaptam 2 csomaggal ajándékba.
Kezdeném ott, hogy megéreztem az illatát és megkívántam a kókuszkockát 😀 olyan igazi kókusz illata van.
Eléggé nedves, olajos hatású, így olyan érzésem volt, mikor a kislányom fenekét töröltem, hogy egy enyhe kis olajos réteggel is bekenem, hátha az is védi a kis fenekét, bár emelett ugyanúgy bekentem popsikrémmel. Kiszerelése nagyon jó, táskába tökéletes, mert jól zárható.
Incije tökéletes, viszont nagyon drága.

fodroska1
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. június 15.

Egész jó a krém. Csodát ugyan nem tesz, a térdfájdalmamat tényleg csökkenti. A várakozásomnak megfelelő.

luckyschr

Ajándékba kaptam 1x egy kis csomaggal és nagyon megszerettem, azóta rendeltem belőle többet is. Eléggé nedves, szeretem használni a kislányomon, a kiszerelése miatt tökéletes akár a táskába is, jól zárható. Ja, és cukorka illata van. Sajnos most jobban megnézve az INCI-jét, nem a legjobb ebben a kategóriában. Elhasználom természetesen, de azért nézek jobb INCI-s popsitörlőt

Kajmi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 15.

Többször újra vettem már, de nem ezt használom állandó jelleggel. Mondhatom, hogy bevált, engem nem irritál, szépen teszi a dolgát. 1 csillagot azért vonok le, mert a parfüm, mint irritáló összetevő nem kellene bele. Most Lactacyd Sensitive-re váltottam. Az ára nagyon jó. Elég sokáig elég, kevés kell belőle.

Kajmi

Nagyon jó ár-érték arányú termék, meg vagyok elégedve vele. Sokszor újra vettem, de jó ideje nem láttam a polcokon...

kiskacsa480
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 15.

Általában hidegebb hónapokban szoktam használni ízületi gyulladásra a hátamon. Páromat kérem meg, hogy picit nyomkodjon át szárazon, majd gumikesztyűben átmaszíroz a balzsammal amég be nem szívja a hátam a gélt. Utána elég sokáig érezni a melegítő hatását és szépen fellazítja a letapadt izmokat, valamit csökkenti a fájdalmat.

Nálam csak akkor működik, ha előzőleg át van dolgozva pár percig a hátam. Ha simán rá kentünk és úgy maszírozott meg párom, úgy nem volt olyan intenzív a hatása. Masszázs után kicsit pihenek és csak miután elmúlt a hatása, akkor zuhanyozom le.