Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Esztii78
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. augusztus 12.

A legnagyobb méretet vettem meg, nagyon szeretem, újra lesz véve ha elfogy. Sok mindenre használható és ápol, táplál, de azért több volt, mint 600ft.

kremmanias24
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Olcsó és jó, és cuki kis mentazöld színe van :D

Helene
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 12.

Ajándékba kaptam az egyik vásárlásom során, mikor a webshopból rendeltem. Általában akkor használom mikor a boltból megjövök vagy ha pénz kerül a kezem ügyébe. Gondolom teszi a dolgát. Nem szárítja ki a kezemet, bár az illatával nem tudok megbarátkozni. De ettől eltekintve nincs vele gondom.

ramonav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Sajnos összeérnek a combjaim és nyáron a melegben hajlamosak kisebesedni. Viszonylag hamar begyógyítja a sebeket, de szerintem nem tud többet mint a többi hámosító.

Fehereszti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Popsitörlésre nem nagyon szerettem meg. Nincs eléggé átitatva, kifejezetten száraznak érzem, és ha egyet kihúzok jön vele még vagy 5.. és a kendő anyaga is furcsa nekem. Szerintem majd törlöm az arcát vele vagy mást, étkezések után vagy ha koszosnak érzem, esetleg frissítésre használjuk ebben a nagy melegben. Arra talán jó lesz.

Fiszuli
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Nem használom állandóan, csak ha hosszabb időre vagyok távol az otthon melegétől, pl hosszúhétvége, nyaralás, telelés, túrázás, stb. Hiába vannak meg "házon kívül is" a megfelelő higiéniai körülmények, tökéletes tisztálkodási lehetőségek és kulturált mosdók (főleg a szálláson), én valahogy csak akkor érzem magam tisztának, hogyha ezt a kendőt használom minden mosdó használat után. Bár ebbe biztos bele játszik az is, hogy egyébként félek a "mindenféle" mosdókban összeszedhető fertőzésektől, még akkor is, hogyha semmi okom nincs rá. Valahogy pszichésen nyugtat, hogy teszek valami pluszt a "lenti" frissességért és tisztaságért, szinte folyamatosan, egész nap. A használata után még egy "sima" intim törlőkendős áttörlést is végzek, biztos, ami biztos alapon. Ezt a kendőt gond nélkül le lehet húzni a WC-n, megfelelő a mérete, teljesen illatmentes, mégis ad egy nagyon kellemes frissességet pluszban. Nem jön ki tucatjával a tasakból, szépen ki lehet szedni, eközben nem nyúlik, nem szakad és nagyon fontos, hogy használat közben sem. Csak ezt az egy fajtát használtam/próbáltam eddig, teljesen meg vagyok vele elégedve, nekem ennél többre nincs is szükségem.

Fiszuli

Nem használom állandóan, csak ha hosszabb időre vagyok távol az otthon melegétől, pl hosszúhétvége, nyaralás, telelés, túrázás, stb. Hiába vannak meg "házon kívül is" a megfelelő higiéniai körülmények, tökéletes tisztálkodási lehetőségek és kulturált mosdók (főleg a szálláson), én valahogy csak akkor érzem magam tisztának, hogyha ezt a kendőt használom minden mosdó használat után. Bár ebbe biztos bele játszik az is, hogy egyébként félek a "mindenféle" mosdókban összeszedhető fertőzésektől, még akkor is, hogyha semmi okom nincs rá. Valahogy pszichésen nyugtat, hogy teszek valami pluszt a "lenti" frissességért és tisztaságért, szinte folyamatosan, egész nap. Így mondanom sem kell, nálam egy ilyen kis kiszereléses tasak nem sokat bír és így totál pénzkidobás, pocséklás és mondhatni környezetkárosítás (nagyon sok szeméttel jár) amit művelek vele, de nem tehetek róla, másként begolyóznék. Alapvetően nem vagyok kényszeres, de ebből nem engedek. Én szeretem az illatát, jól zárható a tasak (bár nálam esélye sincs kiszáradni), mindig egyesével jönnek ki belőle a kendők. Nem irritál, nem pirosodok és nem viszketek tőle, állandó, több napos használat mellett sem. A kendő "állaga", vastagsága jó, nem foszlik, nem nyúlik, nem lyukad ki. Kiváló minőség.

Fiszuli

Több mint egy évtizede, még gimnazista koromban vásároltam az testnevelés óra utáni izomlázak enyhítésére. Az én testnevelőm (a tanári pálya előtt hivatásos katona volt) alapból csak fiú osztályokat tanított, viszont minket (28 fős lány osztályt) valamiért megkapott és egy dekát nem volt velünk kíméletes, a belünket-lelkünket kihajtotta heti háromszor, hosszú éveken át. Kis túlzással mondhatom, hogy a gimnáziumi éveimet folyamatos izomlázban töltöttem. Ha ez a krém nem lett volna, csak négykézláb tudtam volna közlekedni - viszont mivel ezt használtam, így csak simán úgy néztem ki állandóan, mint akit jól megrugdostak. Nagyon hamar elterjedt az osztályomban ennek a krémnek a használata, szerettük, teljesen korrekt áron lehetett hozzájutni és nagyon sokat enyhített a fájdalmainkon, más lányok parfümöt és kencéket tartottak a táskájukban a suliban, mi ezt. Az illata is teljesen vállalható, semmi durva gyógynövényesség, semmi durva mentolosság/kámforosság, egy tök jó illatú krém. Volt olyan osztálytársam, aki már óra előtt bekenekedett vele, de én mindig a testnevelés órás napok estéjén használtam, jól bekenekedtem vele fürdés után, kivártam, míg beszívódik (nem volt kevés idő) és utána lefeküdtem aludni. Kinek hogy jön be a használata, ez egyéni dolog. Sosem irritált, nem csípett, nem vörösödtem ki tőle, nem viszkettem. Én azóta is mindenkinek ezt ajánlom általános izomlázra. Az, hogy magyar termék, arra konkrétan csak most jöttem rá, de így teljes az értékelésem.

ramonav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Sportolás után használjuk, esetleges rándulás, izomláz esetén. Nekünk nagyon bevált, másnapra elmúlik a fájdalom.

miko02
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

A Classic verziót jobban szeretem, de ezzel sincs komoly problémám.
Teszi a dolgát, kellemesen nedves és vastag a kendő, nem folyik ki, felbontás után is sokáig megtartja a nedvességét. Táskába, neszeszerbe való, kompakt kis holmi. Nekem az illata nem annyira jött be, ezért csak 4 csillag.