Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Fehereszti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. április 6.

Szóról szóra egyetértek az előttem szólóval. Szuper mindenre, nyáron, törölgetni, tisztítani, mindenre tényleg. Viszont én csak 4 csillagot adok rá is meg a simára is, ugyanis borzalmasan drágának tartom, hiába ennyire jó. Vegülis csak vizes kendők:) de nagyon eltalálták.

Fehereszti

Nagyon szuper, legjobb popsitörlő... viszont ez már szerintem a pofátlanul vállalhatatlanul drága kategória, így csak újszülött korban használtuk, illetve amikor picit pirosabb a babám popsija.

Nekünk is nagyon bevált!
2.baba, elég sokat kipróbáltunk már. Nekem eddig ez a kedvencem, letarolt mindent ami elérhető a drogériákban popsikrém témában, a márka körömvirágosánál is jobban tetszik. A nagylányom nem volt rá hajlamos, de a kicsivel küzdünk a peluskiütéssel, és váltva használom a patikai sárga színű popsikrémmel. Így gyakorlatilag tökéletes a babám popsija nulla pirossággal. Plusz pont a pumpás kiszerelés (bár a körömvirágosunkon tönkre ment remélem ezen nem fog, eddig nincs gond), és nagyon tetszik a krém texturaja. Sok olyan popsikrém van ami már a kezemnek se komfortos rákenve, de ez nagyon kellemes érzetű. (szerintem akinek ettől lobbangat, az nyilván valamire allergiás belőle). Nálunk nincs gond, nagyon szeretjük, csak ehhez nyúlok már a sárga patikai mellett.
Egyébként a márka marketingje, stílusa nekem sem szimpatikus.

Rencsur82
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. április 5.

Több markát is kipróbáltam már ezekből a pamacsokból.
Egy hónap után mind a kukában kötött ki, mert a szálak össze tapadtak, kellemetlen volt vele az arctisztítás.
Ez a Doda valami csoda. Én többlépcsős rutinomban használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. 3. Hónapja nyúzom és még mindig olyan puha mint vásárláskor.
A 7 éves lányomnak is vettem, imádja vele az arcát mosni.

csupp44
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2024. április 4.

Én leginkább száraz kézre használom, de ez csak egy a sok praktika közül.
Ennek szerintem minden háztartásban kötelezőnek kéne lennie, annyira szuper egy dolog a vazelin. :)

anikoo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. április 4.

A nagy Ő! AAAZ önbarnító!
20 év után használtam újra önbarnítót, ez a 3. termék 2 hét alatt. Az első dr Kelen volt, ami büdös és kipattogtam tőle és a színe is sárga. 2. volt a b.tan love at first, ami szintén büdös (még a 3. napon is büdös a bőröm tőle), híg az állaga és alig ad valami színt még kétszeri alkalmazás után is, illetve valszeg allergiás reakciót okozott (enyhe égő érzés a vádlin zuhanyzáskor).
Na és akkor jött ő, a nagy ő!
Millió youtube videó, amazon értékelés olvasás után vettem meg ezt a másik kettőhöz képest 2x áron kapható csodát!
Kesztyűvel használom a testemen, lábfejen, kézfejen, arcon pedig kabuki alapozó ecsettel. Ecsettel gyönyörűen el lehet dolgozni a csuklónál is.
Kókusz illatú, de pár óra után azért érezni a DHA illatot, de a másik kettőhöz képest minimálisan és teljesen elviselhetően.Viszont míg a b.tan-nel 3. napon is büdös a bőröm, addig ennél az első tusfürdő mentes (így tanították... :)) zuhanyzással is teljesen eltűnik a DHA szag, akkor is ha 10 órát hagytam fent előtte!
Világos bőrű, gyárilag szőke, kék szemű vagyok, sok-sok szeplővel, napon szépen le tudok barnulni (főleg ha előtte szoliztam párszor), de ehhez kell pár nap vagy egy hét, hogy szép barna legyek.
Féltem, hogy a Dark nekem sötét lesz, de nem! Épp ellenkezőleg! Egy rétegben halványabb, mint vártam, viszont két rétegben vagy egymást követő napon használva gyönyörű színt ad! De ezt úgy, hogy teljesen fehér bőrre tettem fel, ha már van egy kis alapszín, lehet az egy réteg is elég. Kacérkodom azért az utra dark kipróbálásával is.... illetve az aeroval is. A színe tökéletes, olyan, mint a nyári színem, teljesen természetes. Imádom! Az arcomra is tettem, de onnan hamarabb lemostam.
Az állaga is tökéletes, szépen lehet látni hova került már és hova nem. Azt tapasztaltam, jobb csíkozva, hosszanti irányban elkenni, mint körkörösen, de azt hiszem a használatijában is ez szerepel javaslatként.
Én sajnos keveset iszom és nem vagyok nagy kencés, nem testápolózom, radírozok soha. De a siker érdekében először csak radíroztam, viszont éreztem, hogy szárítja az amúgy is száraz bőröm, így 2. napon már testáplóztam felkenés előtt és így sokkal jobb volt, nem szárította a bőröm!
Tipp: Missha bb krémet használok a kőkorszak óta és kitaláltam, hogy kipróbálom, hogy az ecsetre teszek bb krémet, rá egy kis habot ebből és úgy viszem fel az arcomra. És jelentem működik (egyelőre)! Így könnyebben fenntartható az elért arcszínem és a hab arcon való elkenése könnyebb így.
Tartósságról, kopásról még nem tudok beszámolni, de az olvasmányaim alapján bízom az 5-7 napban! :)

anemone
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. április 3.

Évek óta használom, nagyon hatásos. Néhány éve olyan gyulladás alakult ki a talpamban, hogy alig tudtam ráállni hetekig. Nagyon sok mindent kipróbáltam, ez volt a leghatásosabb. Azóta, ha kicsit fáj a lábam este bekenem ezzel és reggelre teljesen elmúlik a fájdalom, megéri az árát.

Visiomax Kombi Lösung Mit Hyaluron Kombinált Tisztítóoldat Lágy Kontaktlencsékhez

fairynorah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 3.

Először a narancs színű változatát próbáltam ki, de az pár hét után "túlszárította" a kontaktlencsém, így váltottam erre, és azóta meg sem érzem, hogy van valami a szememben. Kár, hogy ebből nincs kis kiszerelés utazáshoz.

Lolychan
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 3.

Lábujjamon a köröm szokott sajnos benőni és néha eléggé kisebesedik. Járok gyógypedikűröshöz, de néha szükség van az otthoni kezelésre is. Nem rossz, de sokat kell használni belőle, mire ér is valamit.

kzngrlv
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 1.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 1.

Smink előtti arcperemednek tökéletes, de viszketésre borotválkozás után kipattogzott bőrre is tökéletes ő is meg a krém változata is