Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Hajnalkahomonnai
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. szeptember 10.

Nekem maximálisan bevált.
Sok hintőport használok előtte utána pedig Sudocremet és nincs kiütés.
Picit időigényes de megéri. Nem vagyok tapasztalt gyantázó de második harmadik alkalommal már könnyen ment.
Spatula használata szerintem “kötelező” hozzá.

Moony
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. szeptember 9.

Hát rendesen ráfüggtem. Hosszú évek óta csak nézegettem a katalógusban, meg rendelgettem ismerősöknek, de én valahogy mindig kimaradtam. Az illata számomra egy régi babafürdetőét idézi, tényleg nyugtató hatással van rám. Újravevős lesz mindig.

Piedra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. szeptember 8.

Könnyű, gyors használat, viszont nem sokat ér, pláne a dobozon írt 28 nap simaság. Kb. 1-másfél hét után gyantázhatok vele megint.
Használat után ideig-óráig piros tőle a bőröm, de hamar elmúlik, más irritációt nekem nem okoz.

gen0
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. szeptember 4.

Nekem az összes DM-es arctisztító kendő marja a bőröm, de a Rossmann-os szintén. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom egyiket sem.

zonga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. szeptember 4.

Pozitívum:
- Sokkal kevésbé büdös, mint a korábban használt szőrtelenítőkrémek. Szinte nincs is szaga.
- Érdekes a görgős kialakítása, akár úgy fel lehet kenni, hogy hozzáérnénk a cucchoz, ez mindenképp pozitívum. Higiénikus.
Negatívum:
- A spatulája kevésbé jött be, nem annyira hatékony. A krém a szőrt ugyan jól leszedi, de a spatula nem segít ebben, kézzel kell leszedni a "szőrcsomókat". emiatt olyan érzést kelt, hogy nem hatékony, hiszen a spatula használatával is fennmarad a termék. Ez bosszantó és elég gusztustalan.
- És nem túl tartós sajnos a hatása, a 3. napon már elkezd nőni a szőr.
Ennél azért jobb termékek is vannak, de elfogadható.

juditkaa70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. szeptember 3.

Imádom ezt a intim mosakodót. Nekem ilyen nagy kiszerelésben van, sokkal gazdaságosabb és árban is jobban megéri megvásárolni. Kellemes, enyhe baba illatú, az állaga áttetsző, géles állagú. Irritációt nem okoz. Én egy német weboldalról rendeltem 3 db.-ot, még augusztusban. Nagyon ajánlom mindenkinek!