Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

aloe.vera    (!)
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. február 19.

Tesztelésre kaptam, mégegyszer nagyon szépen köszönöm!

Használata szerintem nagyon jó. Puha tőle a hajam, illetve szépen is hidratál, könnyen beszívódik. Én arca csak azért nem mertem használni, mert még küzdök a gyulladt pattanásokkal és nem szerettem volna, ha ez az olaj rontott volna rajta. Összességében szerintem megveszem ha elfogy, mert ár érték arányban tökéletes.

Ninory
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 19.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 19.

Óva intek mindenkit ettől a krémtől. Szteroidos krém. Aliexpresszen rendeltem. Leégette a bőröm és most 1 hete épülök fel a mellékhatásaiból. Piros bőr szindróma amiből hetekig tart majd felépülnöm. Kérlek ne próbáljátok ki. Én kidobtam most az összeset. SOHA TÖBBET ÉLETEMBE. Mindennap sírok milyen lett a bőröm tőle.

ramonanagy0669
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 18.

A legjobb intim mosakodó!
Megannyi márkát kipróbáltam már, olcsótól a drágáig, ez vált be a legjobban.
Parfüm mentes, ami az intim területre a leginkább érvényes, hiszen fontos, hogy amit oda lent használunk, azon a területen a termékek illatanyag mentesek legyenek.
És a drogériában sőt a patikában is beszerezhető termékek közül ez az egyetlen pénztárca barát termék ami nem tartalmaz parfümöt az incije alapján.
Megannyi flakonnal el használtam már , és csak remélni tudom, hogy ezt nem is fogják soha kivonni a dm polcairól. Viszont láttam , hogy a csomagolása megújul, és mint tudjuk hogyan is működik ez egy termék esetében , utána már valahogy nem olyan az a termék, mint előtte. Gyorsan meg is vásároltam az utolsó kettő darabot a polcról ami még a képen látható csomagolásban van, és csak remélni tudom hogyha elfogynak és az új csomagolásban levőt kell megvennem, akkor ugyanolyan elégedett leszek, mint ennél.
Árban pedig verhetetlen társaihoz képest, mert szerintem elég baráti az ára , sőt kifejezetten olcsó, és nagyon sokáig elég , úgy hogy naponta többször használom. Mindig újra vevős termék!

nadalandy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 18.

Sokat használtam. A gázmetszést nem úsztam meg, de nagyon sokat segített, mert első baba egy óra alatt meglett.

Luiselotte
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 17.

Barátnőmtől kaptam, másik típust használ és benézte a vásárlást. Szerencsémre :)
Kellemes kis gél, mérsékelten habzik, megfelelően tisztít , könnyen leöblíthető és friss ,tiszta érzetet hagy maga után.
Menstruáció előtt és után is szokott lenni 1-2 kellemetlen napom, amikor úgy nem az igazi a helyzet odalent , de az elmúlt 2 hónapban amióta ezt használom semmit sem tapasztalok.
Mindenképpen fogok még belőle venni.

orsipanka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 16.

Akkor használtam, amikor olyan helyre mentem, ahova nem passzolt, hogy egész nap illatozzak, de induláskor mégis magamra akartam fújni valamit. Arra pont jó volt, mert nem túl tartós.
A görkoris volt meg először, az egy elég visszafogott illat, azt hittem, hogy nem is érződik, de mégis dícsérték a társaságból. Utána a Jázmin volt, az érezhetően virágos illat, annyira nem passzol hozzám.
Miután kifogyott, a flakonba ecetes vizet tettem és azzal takarítok.

Kriszti9120
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. február 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. február 15.

Arcra használtam még csak. Első alkalommal nem sok mindent láttam. Másodjára picit többet kentem és reggelre nagyon szép barna lettem mint aki napozott 3 napot! :D A hajvonalamnál nem kentem bátran így ott látszik a különbség hogy mennyire barnított. Foltos nem lettem, de előtte rendesen tisztítottam az arcomat, radíroztam. Kíváncsi leszek ha jön a jó idő és lekerülnek a hosszú ruhák, a karomon lábamon hogy fog működni. Akciósan vettem , szerintem ha csak arcra használja az ember akkor nagyon sokáig elég lesz és megéri az árát!

jakabvanessza
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 13.

Többször újravettem. Az érzékeny bőrömre ez volt az első olcsó alternatíva, ami bevált. Nagyon jó termék.

Teokleia
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 10.

Egy picurkát más, felújították összetevő listával rendelkező terméket vettem meg kisfiam érzékeny popsijára. Nagyon szépen dolgozik a por, ápol és puhít, könnyen zárható a tubus,ága a termék szép kiszerelés és olcsó is. Szívesen újra veszem, bár jobban szeretném még egy fokkal, ha a tető lecsavarható lenne és újra lehetne tölteni a flakont. Így eléggé műanyag pazarló.

Blackxentric
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 10.

Nekem a papayas verziója van meg. Oltári büdös és senki szőrt nem szed le. Nagyon rossz termék.