Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Virag93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 24.

Sajnos nem vált be. Csípi/ szárítja a bőröm. Sajnos a sminken nem lett tőle sem tartósabb, sem szebb kinèzetű( nem volt szép vele az alapozó). Az illata erős és egyáltalán nem tetszik. Szerencsére fèláron jutottam hozzá így annyira nem volt nagy pènzkidobás.

Fairy0124
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 24.

Nekem nem vattacukor, sokkal inkább a rózsaszín Orbit gyerekrágó illata van. Nem erre számítottam. Hirtelen finom illat, a rágó miatt, de többszöri kifújásra nem kellemes.

Gabee94
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 23.

Nagyon szeretem gyantázás előtt. Nyugtató hatású, jó illatú, abszolút hatásos gyantázáshoz.

drebeka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 20.

azért vettem meg, mert mindenkitől csak jókat hallok erről a termékről. a tetoválásaimra, a lábfejemre és a számra használgatom, és teljesen elégedett vagyok vele. remekül hidratál, sokáig elég lesz.

Reka68
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. március 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. március 20.

Külföldön szereztem be, kellett egy ajakápoló és csak random ezt válaszottam. Nekem bejön, de semmi küli, lightos ajakápoló, ami az én ajkaimon inkább csak ül, mint igazán hidratál. Az illata nagyon finom rózsás, a körömágyaimra szoktam még kenni, oda viszont szuper, de gondolom ennyit egy sima vazelin is tudna.

gomoripetra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 19.

Igazából én tartós szemöldökfestés után használtam, amikor befogta határozottabban a bőrömet és nem akartam tetovált hatást, csak természeteset, hogy a szálak maradjanak láthatóak. Teljesen bevált erre is és ár-érték arányban korrekt a termék.

p.barbi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. március 18.

Nagyon szeretem ezt az anyagot! Kevésbé igénybe vett vendégeken szoktam használni és tökéletesen működik. Más márkát még nem próbáltam és szerintem nem is fogok, tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Eta86
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. március 15.

A legjobb intim mosakodó.Amiota ezt használom semmi bajom nincs.A legjobb.5*

Imádom.Frissen tart,nem irritál.Viszont kicsit drágának találom.Ezért 4*

Eta86

Nekem bevált, nagyon jó illata van.Frissen tart, napközben többször szoktam használni.