Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Ponyshop
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 31.

Imádom. Éjszakára használom ajakápolónak, sokkal jobban bevált a Carmex. Valószínűleg az életbe' nem fog elfogyni, így kipróbálom majd más területeken is.

Dodeszka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2024. január 30.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2024. január 30.

Egyszeruen imadom legolcsobb es legjobb fixalo amit valaha probaltam, kicsit eros illata van mikor rafujom az arcomra de az elmulik, hamar megszarad es nagyon tartossa teszi egesz nap meg egy delutani alvast is kibir felkeltem es ugyanugy megvolt a pirositom is, ami e nelkul eleg konnyen eltunik. Ajanlani tudom csaak

Andyly    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: >54  |  2024. január 30.

Én is tesztelésre kaptam a terméket, köszönöm szépen! Nekem semmi extra az élmény, nagyon száraz a bőröm és a hajam, ezt bármilyen más terméktől is megkapom. Én bátrabb voltam mint az előttem szólók, arcon is kipróbáltam önmagában, de elég zsíros érzetet hagy maga után és másnapra sem jött a csoda, hogy ez valami más.... de még tesztelem...

Syncron89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 30.

Olyan szép árpa lett a szememre tőle, hogy csak na. Nem vált be, max. a szemöldökömre tudom elhasználni.

drebeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 30.

Nem szárít, tökéletesen eltávolítja a sminket, kellemes az illata és olcsó is.

Santorinilover
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 29.

Hàààt nem nagy szám...sárga leszel, enyhén orrfacsaro és nehezen beszivodo

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. január 28.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. január 28.

Kellemes, enyhe illatú és jó méretű törlőkendő, puha anyaga van, elég nedves és jó minőségű.

zahraa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 28.

Töredelmesen bevallom, először azt hittem, azért „Mindentudó” a neve, mert tanulásban segít :D Tavaly rendeltem meg vizsgaidőszakra, nem mondom hogy ennek tudhatom be a sikereket, de a placebo mindenesetre segített… Szeretem ezt a citrusos illatot, bár a levendulával együtt valóban nyugtatóbb, egy kicsit olyan az összkép, mint azok a spray-k, amiket párnára kell fújni, hogy az elalvást segítse.

zahraa

Csak kávéba próbáltam belsőleg, itt olvastam hogy sütibe is lehet rakni, nem is értem hogy nem gondoltam rá, legközelebb karácsonyra kipróbálom, zseniális!
Nagyon jó hangulatjavító hatása van, főleg amikor beborult az idő kint, egy pillanat alatt napfényt és optimizmust varázsol :) Ezek a belső olajok mindig nagyon jók alaposabb hidratálásra, sokkal hamarabb gyógyul a cserepes száj, és télen a fűtött lakás miatti száraz levegő sokszor a bőrt is teljesen kiszárítja, ezekre szerintem remek.

gomoripetra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 27.

Ár-érték arányban véleményem szerint jó gyantapatron, de van jobb fajta a márkától. Viszonylag sokáig elég, szépen lehet vele dolgozni, de egyre kevesebb alkalomra elegendőek.