Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Reka68
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 27.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 27.

Télen vagy szárazabb időszakokban használok belőle 2 cseppet az egész arcomra, érzékeny, kombinált bőrömet megnyugtatja, és nem okoz pattanásokat, nem lesz tőle zsírosabb a bőröm. Néha smink alá is használom. Észrevettem, hogy a szempilláim és szemöldökeim is dúsabbak lettek tőle, még a kozmetikusom is megjegyezte. Hajolajnak szoktam még használni, hajvégekre, fejbőrbe masszírozva, úgy is nagyon szuper, hamar beszívódik és puha hajat eredményez.

kntr.alexandra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 26.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 26.

Normal boron egesz jo, en elegedett voltam vele

Bianca01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 26.

Érzékeny arcbőrön csíp/éget. Érdekes, pedig a nyugtató hatása miatt vettem.

Syncron89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 26.

Jaaaaj hát tényleg működik. Kb. 3-4 hét után gyönyörű szempilláim lettek, picit csíp amikor felkenem, de ha megszárad akkor már nincs baj. Elkezdtem utána olvasni és sajnos, ezektől a szempilla szérumoktól sötét karikák alakulhatnak ki a szem alatt. Ilyen reakciót én nem tapasztaltam, de elkezdtem csökkenteni a használat gyakoriságát kb. heti 2 alkalomra..... és hát el is kezdett kihullani. Utána hiába tértem vissza a napi kenegetésre. Az is lehet, hogy amúgy is így jártam volna egy idő után, de most úgy nézek ki, mint egy ufó. Van 10-15 szempillám, amik szép hosszúak, és mint egy antenna áll a többi mellett:)) Tehát csak addig hat, amíg használjuk.

flower.little98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 25.

Amikor érzem, hogy lesz egy pattanás az arcomom, az esti hidratáló krém után szoktam feltenni. A harmadik ilyen éjszaka után, nagyon szépen leviszi a pattanást és így heg sem marad utána. Ár-érték arányban nagyon szuper, ajánlom! :)

gomoripetra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 25.

Szuper kis termék, random vettem le a polcról, még akkor lett új keletű a fixáló spray használata. Először az esküvői sminkem elkészítésére használtam, hogy extra tartós legyen és meg sem mozdult, jól szerepelt nálam. Később, míg el nem fogyott, teljesen jól helyt állt.

PiroskaP
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 25.

Imádom ezt a lemosót!😍 Naggggyon érzékeny vagyok az intim területeken, de ez a lemosó egy csoda! Nem irritál, nem csíp, és még az illata is mennyei!😍 Jó, tudom, ez nem feltétlen pirospont az inciben, de én így szeretem. Abszolút 5 csillag, ha lehetne, még többet is adnék neki!😅

gomoripetra

Nyilván változott a dizájn az évek alatt, a termék maga sem ugyanaz teljesen összetétele szerint. Bár, nekem nem pumpás, 250 ml-es kiszerelésben van, de szeretem nagyon a vendégeimen használni, sokat jelent. Hozzájárul, hogy nyugodt bőrképpel távozzanak a gyantázás után.

Kis.Csenge2004
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 25.

Sajnos több esély után sem használt

Kis.Csenge2004

Égés után a legjobb termék, nekem mindig segít a bőröm helyrehozásában