Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Syncron89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 25.

Szerintem a G&G terméke ugyanezt tudja, fele annyi pénzért. Elhasználtam, szerettem, de nem fogom újravenni, mert van olcsóbb, ami ugyanilyen jó.

hoka.timi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 24.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 24.

Kellemes visszafogott barnasagot ad az arcnak.

zonga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 24.

Nehezebb leszedni a fóliáról és felrakni, mint a többi hasonló tapaszt. Emiatt nehézkes a használata. A hatása olyan, mint a többinek, nem jobb, nem rosszabb, átlagos. Az ára szerintem rendben van.

HFlora97
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 24.

Legjobb popsitörlő! Nagyon szeretem az anyaga is puha, nem csípi ki a babám bőrét, és nem olyan hideg érzetű. Plusz pont, hogy wc-n lehúzható, úgyhogy mi is ezt használjuk, nem csak a baba.😀

HFlora97

Kislányomnak tökéletesen bevált. Ár érték arányban szerintem jó.

Tundiii
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 24.

Terhesség után kentem, és én nagyon szerettem. Miután felvittem a bőrömre 15 perc múlva meleg járta át a combom és a hasam. Határozottan halványított, csak az a baj hogy kicsi a kiszerelés (vagy a striám sok)

Syncron89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 24.

Rozmaring olaj mellett, ezt is szoktam a samponomba csepegtetni. Szeretem ezt az olajat, ez a fás illat nagyon megnyugtató nekem.

KCsenge
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 23.

2021. február 25.
Először a hajamra próbáltam, ott nem igazán éreztem a jótékony hatásait. Aztán fungal acne gyanúja miatt csak ezt használtam, mint hidratáló. Végül nem gombás akné, de bőrgyulladás alakult ki a nyakamon. Nagyon szépen nyugtatta a bőröm és elmulasztotta a pirosságot is. Azóta elfogyott sajnos, de szeretnék belőle újat rendelni, mert egy kiváló terméknek gondolom. Számomra elég volt hidratálóként az arcomra. Könnyen beszívódott és selymes puha lett tőle a bőröm. Ár-érték arányban csodás.
2024. január 23.
A bőröm télen extrán vízhiányos, ami persze nyáron egyáltalán nem mondható el… Így tervezem újra beszerezni ezt a terméket a rutinom kiegészítéseként. Remélem még mindig egy csoda lesz a számomra.

zsofi017
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 23.

Mostanában nem rajongok a parfümös arcmaszkokért és azért igyekszem szép összetevőseket használni, de néha van egy kis csalás.
Ezek a maszkok amúgy tényleg tök jók, egyikben sem csalódtam még. Nem teafaolaj illata van amúgy, hanem ilyen kellemes zöldteás. A bőrömet nem csípi, nyugtatja és hidratálja. A nagy része szépen beszívódik, a maradékot pedig könnyű lemosni/törölni, nem annyira "zselés", mint más maszkok. Más maszkoknál néha marad az ember arcán egy nehéz réteg, ami szinte kukacosan ledörzsölhető, hát ennél ilyen nincs. Az összetevői sem rosszak, ennyi pénzért meg pláne. Egy kis énidőhöz tökéletes.

pflori
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 23.

Először egy pici kiszerelést vettem, és sheavajjal együtt használtam. A kicsi tégelyből kicsit macerás volt kiszedni, mert vattakorongon pazarlásnak tűnt, de belenyúlkálni kicsit nehézkkkes volt. Összességében szerettem használni, mert nagyon kellemes érzés volt a bőrömnek, és mindig enyhítette ha fájtak a patik, vagy érzékeny volt a bőröm. Reggelente használtam. Amikor a pici kiszerelés kifogyott, a nagyobbat vettem meg, ezt már sokkal egyszerűbb volt használni a szűkítője miatt, de egy idő után annak valamiért nagyon nem tetszik az illata, mintha kicsit megváltozott volna, így már kevésbé szívesen használom. Összességében nagyon kellemes használni, jó érzés a bőrömnek, de eredményt sajnos ezen kívül nem látok.