Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Yubiri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 13.

Nekem nem vált be, nem tetszett magamon. Ardell Fauxmink 815 nem érte meg az árát.

BD77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 12.

Pattikra szoktam én is rátenni, akár arcon akár háton vagy máshol..Hatékony, de szárít mint az állat. A családot a világból kikergetem a szagával -mert ennek bizony kőkemény SZAGA van-, én már megszoktam, sőt megkockáztatom h tetszik is... :D összességében azt mondanám, hogy megnyugtat, ha mindig van otthon, mert tényleg SOS segítség. Tőlem jár neki az 5-ös:))

tátombák
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 12.

Árához képest meglépően jó minőségű, kellően nedves, nagy méretű és vastag anyagből készült kendők.

BBla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 12.

A két másik Facelle intim mosakodóval felváltva veszem és használom. Az áruk is teljesen egyforma (799,-Ft), számomra a hatásuk is ugyanaz. Irritációt egyik terméknél sem tapasztaltam. A kiszerelésük egyáltalán nem praktikus, így én egy csőrösbe öntöm át, amiből pumpálhatóvá válnak. Sajnos ebben is van parfüm, emiatt levonok 1 csillagot. Mellette szóljon, hogy az illata legalább ennek is visszafogott. Az ár-érték aránya rendben van, mivel pici kell belőle, jó sokáig tart.

BBla

A két másik társával felváltva használom őket. Irritációt egyiknél sem tapasztaltam. Az illatanyagot teljesen feleslegesnek tartom benne, ezért 4 csillag. A csomagolás sem túl praktikus, ezért én át szoktam önteni egy csőrösbe, amiből pumpálható a szükséges pici mennyiség. Sajnos az ára egyre nő, persze még így is jó ár-érték arányban van és mivel nagyon pici kell belőle, így sokáig tart.

wishes
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 10.

Az ajánlott adagolás nekem sem hozza a kívánt barnító hatást, nálam az vált be, hogy egy negyed ampullányit összekevesek szérummal vagy valamilyen más hígabb állagú krémmel vagy esszenciával. Ami jó benne, hogy egyrészt nagyon szép természetes a hatása és tartós is, és nem zavarja meg a krémbe való belekeverés - sokszor tapasztalom, hogy kevésbé tartósak így a ezek a krémhez adagolható barnítók. Az ára elég sok, de akcióban fele ennyiért lehet kapni, annyit szerintem mindenképp megér.

Andikri
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 10.

A fehér arcbőrömön sajnos sok pigmentfolt van. Ez a szérum azokat felerősíti a többi résznél meg nekem sárgás színt eredményez. Ami még nem tetszik benne, hogy esti illetve reggeli arctisztításnál nagyon jön le a bőrről. 2-3 vattakorongot simán befog ☹️ olyan mint egy BB krém, tisztításnál lejön. Irritációt viszont nem okozott.

drebeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 10.

Nagyon tetszik az illata, kellemes, egyáltalán nem tolakodó, nem okoz irritációt, jó az illata. A sokadik flakonnal veszem már, 100%-ig elégedett vagyok ezzel a termékkel.

aalexaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 8.

Ajakápolónak vettem az itteni vélemények alapján. Általában tök okés a szám, ritkán szárad ki durván, de a múltkor betegség miatt sivatagszárazra száradt, fájt, húzódott. Még a Carmex sem segített, pedig eddig az volt a csodaszer. Ez már az első felkenésnél enyhítette a fájdalmat, két nap alatt tökéletesen rendbehozta a szám, pedig már egy hete szenvedtem vele. Kevés kell belőle, hatalmas kiszerelés nevetséges áron, alapdarab lett. Kipróbálom majd a száraz, problémás körömágyamra is, ha ott is beválik, örökké újraveszem.

fanni200005
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 6.

Abszolút semmit nem használt sajnos:( Több esélyt is adtam neki.