Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

HofTunde
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 14.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 14.

Sajnos óriási csalódás!😔
Rengeteg pattanást okozott a bőrömön, amivel eddig nem találkoztam kollagén fogyasztása közben. Édesanyámnak adtam a felénél, mert gyanakodtam, hogy ez lesz a ludas. Ő is ugyanígy járt. Más is tapasztalta ezt?
No de! Azóta a scitec kollagén porát iszom 7.000(!) Ft-ért. Nagyobb kollagén bevitelt ad és több marad a zsebemben. Azt hiszem a manker féle 12 ezer forint körül volt. Essssss azóta gyönyörű a bőröm!

Szóval ez csak egy érdekesség és tapasztalat megosztás volt. Nem szerettem volna senkit lebeszélni. Csupán tudatosítani mindenkiben, hogy a kollagén port sokkal olcsóbban is tudtok venni... És talán petty sem jár mellé ajándékba... 🙂🙂🙂

Barbus0815
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 14.

Az előttem írtakkal teljes mértékben egyet értek. Ihatatlan, számomra a hatása sem látványos. Pénz kidobás volt.

Anikaaa97
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 14.

Elég sok hajvitamint kipróbáltam már ( gondolom mint mindenen nő) ettől sem vártam csodát ami azt illeti. Semmi wow hatás de nem is mondom, hogy nem használt. Négy hónapig szedtem, talán ici picit segített de látványos eredmény nem volt.

K.Jona
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 11.

Kedves ismerőstől kaptam két dobozzal, ami most fogyott el.A bőröm egyértelműen hidratáltabb pedig ugyanazokat a krémeket használom mint korábban, de úgy látszik tényleg belülről is érdemes támogatni bőrünket!Korábban mindig húzódott a bőröm és rendszeresen hámlott is a lábaimon, ami nyáron nem lenne szép látvány, de szerencsére ez elmúlt. Ami plusz pont, hogy mintha halványabbak lennének a pigmentfoltok az arcomon, pedig szinte már mindent kipróbáltam előtte, de most sokkal egységesebb bőrképet látok.Mindenképp folytatom a szedését, szerintem igazi hatása legalább 2-3 hónap után látszik.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

afrocitt
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 10.

Jó lenne, de sajnos én nagyon éhes lettem tőle. :( a hajhullásomat megszüntette, amíg szedtem.

Pdrea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2021. június 9.

Erről majdnem elfelejtettem véleményt írni, jó hogy feldobta a rendszer! :) Az elmúlt hónapok sok stresszel jártak, gondolom ,másoknak is. De mivel hónapok óta ezt szedem, elmaradt a hajhullás és a szemem alatti karikákon sem tudok biciklizni. Ja és nem egy fél marék különböző vitamint, ásványi anyagot szedek, csak ezt. Javaslom mindenkinek, de vegyétek figyelembe, hogy a kollagén csak úgy hat igazán, ha naponta legalább 2 liter vizet is megisztok a tabletta mellé. Akkor viszont gyorsan, látványos a hatás.

KeAdri
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 9.

Akcióban vettem egyszerre 3 havi adagot. Nemrég fogyott el és úgy érzem szépen tette a dolgát. A bőröm kevésbé húzódik, hidratáltabb, a narancsbőröm is javult. Amit észrevettem még, hogy fésülködésnél eltűntek a töredezett hajszáldarabok, amikből korábban sok volt. Nem csodaszer, de mindenképp segített. Újravevős.

kugloaf
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 9.

Nagyon nagyon büdös.:( Az állaga borzalmas, az íze szörnyű, de az utóíze valami leírhatatlanul rossz.
3 nap után úgy kipattogtam tőle, hogy inkább hanyagolom.

necra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 9.

Iskolában dolgozom és 11-14 között a tűző napon állok. Elegem lett, hogy minden nap rákvörösre égek, hiába kenem magam. Mióta szedem, sokkal jobb a helyzet. Nagyon bízom benne, hogy a pólófoltjaimat is halványítani fogja

Nora85
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 8.

Ugyan én a madártejest vettem meg, de nem ez a lényeg. Alapból úgy voltam vele, hogy ugyan miért kerül ez ennyibe, mikor más kollagén fele ennyibe kerül?? (Én mikor anno utánaolvastam, a gal-t és a peak-et ajánlották hatóanyag szempontjából. A gal 5.000 ft a havi adag.)
Rendeltem egy doboz madártejest, ami körül óriási volt a hype. Na meg annyira hangsúlyozta Manker, hogy nincs tipikus kollagén szag és íze. Ja mert erre nagyon érzékeny vagyok. Én az ízesített peak-et se tudtam meginni. Jelentem: van íze. Belerakom a kávémba és oké, hogy madártejes lesz, de közben ezt a nyomorult kellemetlen kollagén ízt is érzem. WTF?!
Maradok a gal halasnál. Azt nem érezni.
Itt megint csak a "nevet" fizetjük meg. Semmivel nem jobb és nem több. Max izgalmasak az ízesítések. Sajnálom, mert ezt IS nagyon akartam szeretni.