Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

sagnes
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 26.

Hajhullás miatt esett a választásom a termékre. Napi egy tablettát vettem be. Rengeteg babahajam nőtt tőle, fényesebb és puhább lett a hajam. De a hajhullás visszaszorításában nem vettem észre különösebb változást.

hamireni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 25.

Csodaszer. Rengeteg dobozzal vettem már ligetszépét, mert eddig ez segített a legtöbbet.
Hormonproblémákkal küzködök, eddig ez volt az egyetlen természetes étrendkiegészítő, aminek érezhető volt a hatása. Szépen kitisztult tőle a bőröm, a közérzetem jobb lett, és a hajam is végre elkezdett nőni!! :D

Több márkát is használtam ligetszépéből, nem vettem észre különbséget hatásban. Ez jó áron van, és nem kell belőle 6-ot szedni egy nap, szóval szerintem szuper!

zsofi207
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 25.

Először 3 hónapig a sima 1000mg-os C-vitamin változatát szedtem téli időszakban betegségek megelőzése céljából.
Aztán váltottam a multivitaminra, 3hónapja szedem, így már fél éve vitaminozok a márkánál.
Nemhogy a betegségek elkerülnek, de a hajam nagyon szép egészséges, fényes lett, és sok új babahajam nőtt. A körmeim megerősödtek, a bőröm szép tiszta, egészséges. Ha sebes lesz a lábam vagy a kezem sokkal gyorsabban gyógyul mint ezelőtt. Nem vagyok fáradékony, kevés alvás is elég már, hogy kipihent legyek. Nem hittem volna, de valóban hasznos a folyamatos vitaminszedés. (Sajnos gyümölcs és zöldség formájában a megfelelő mennyiséget nem tudtam ezelőtt bevinni, persze eszek én most is, de így biztos megkapja szervezetem.)
Ár-érték arányában nagyon elégedett vagyok, tényleg ajánlom mindenkinek a szedését. Csak napi 23Ft/kapszula...

zsofi207

Októberben kezdtem el szedni, hogy megelőzzem a betegségeket. 3 hónapot végigszedtem, és még csak egy megfázás sem kapott el, pedig a téli időszakban nagyon sok beteg megfordult körülöttem. Nem túl nagy a kapszula, szerintem könnyen lenyelhető.
3 hónap után váltottam a multivitamin változatára, csak hogy "ne szokja meg" a szervezetem. Azóta sem voltam beteg, de még pluszban szép fényes egészséges lett a hajam (sok babahaj nőtt!) a bőröm, és a körmeim is. Ha sebes lesz a kezem/lábam, sokkal gyorsabban gyógyul. Nem vagyok fáradt.
Azt hiszem folytatom ezt a kúrát. Nekem tökéletesen bevált, és ár-érték arányban nagyon megéri.
Nem dohányzom, így azt a napi 23Ft/kapszulát igazán megéri az egészségem.
AJÁNLOM!

Demonika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. március 25.

Két hónapig használtam, aztán váltottam egy másik termékre, ami nem csak a haj, bőr, köröm szerkezetére van jó hatással, de az immunredszer feltúrbózására is alkalmas. Viszont, amíg ezt használtam nem vettem észre hatalmas nagy csodákat (jó nyilván nem is számítottam semmi ilyesmire), viszont kis apróságokat megfigyeltem, mint például a körmöm a folyamatos lakkozás ellenére, sokkal kevésbé tört, nem "esett szét" rétegekre, és a hajhullásom is normalizálta. (előtte csomókban hullott). A bőrömön viszont, semmi változást nem tapasztaltam.
Összeségében nem egy rossz termék, valami kis plusz löketnek pont elegendő, de nem lesz Rapunzel haja, és tündérszép bőre tőle az embernek, csodára azért ez se képes.

EngelWhite
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 24.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 24.

Ősszel szedtem először, három hónapig, ami úgy kb három dobozt is jelent. Egész jók az összetevői, ahogy az ára is. Szerintem megéri kipróbálni.
Egy hónap után már a körmömön is éreztem a hatását. Eleve erősek a körmeim, de most sokkal tovább bírtam növeszteni, mint eddig. Nem repedezett be, tört meg. Már pozitív a véleményem róla ennek köszönhetően. A hajamról viszont nem sokat tudok nyilatkozni. Erősítette, én úgy éreztem, de semmi extra gyors növekedés, inkább csak táplálás.
Most ismét szedem, terveim szerint négy hónapig (az első hónapnál járok), egy hajápolási kúra belsőleges kiegészítéseként, ugyanis kiderült, hogy nem csak belsőleg van probléma, hanem inkább külsőleg kellene kezelni intenzívebben a hajamat. (Talán az első szedés azért nem volt látványos.)
Kíváncsian várom az eredményét! Bár annyit elárulhatok, hogy a körmöm ismét tökéletes állapotban van, és nem törik.

Nusoka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: < 18  |  2019. március 24.

Vegyesek az érzelmeim. Nem pont ezt akartam megvenni, de a gyógyszertárban egy kedves ismerős ajánlotta, szóval erre esett a választás. A szaga egyszerűen rémes, már-már megszokhatatlan. Az összetevői viszont kifejezetten jók. Amíg szedtem, néha előfordult émelygés napközben, talán másfél levelet tudtam megenni belőle, mire rájöttem, hogy ez okozza. A hajam viszont nőtt, na nem sokat, hiszen nem a csodát vártam ettől a másfél levéltől, de két hét alatt talán 2,5 cm megvolt. Nem jutottam dűlőre a maradékkal, a DM-es hajvitamin szagmentesen is nyújtotta majdnem ugyanezt...

DorkaR
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 24.

Több alkalommal csináltam már meg a kúrát. Nem mondom, hogy csodaszer, de a körmeim megerősödtek, sok babahajam lett és szerencsére a bőrömön sem okozott semmilyen kellemelenséget. Számomra ez eddigi legjobban bevált szépségvitamin.

AnnaR
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 23.

Az itteni vélemények, elkeseredettség és ár alapján megvettem, mai nappal elkezdek egy kúrát. Remélem használni fog, gyenge a körmöm, de annyira, hogyha megnő akkor egyszerűen kitörnek belőle darabok... A hajam is hullik a rengeteg stressztől. Nagy reményeket fűzök ehhez a vitaminhoz...
Kíváncsi vagyok mikor lesz hatása. Annyit várok el tőre, hogy megerősítse a körmöm és mérsékelje a hajhullást.

up.2: Még lenne vissza egy levél, de már nem szedem be. Majd egy hónap múlva megpróbálom újra :) A körmeim szebbek lettek és sok kis babahajam is nőtt - ez jó. De tényleg tud pattanásokat okozni, ha a szervezet úgy érzi, hogy elég volt...

Nikolett085
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 22.

Ez valami csodaszer! Sajnos szoptatás alatt teljesen megkopaszodtam a hajam tömeg számra hullott még a fodrász sem látott ilyet. A dús hajamból alig maradt valami. Sajnos későn kezstem el utána olvasni a vitaminoknak de végül emelett döntöttem mert ez akár szoptatás alatt is lehet szedni. Az eredmény 1,5 hónap után már látszott. A hajhullásom teljesen megállt és annyi baba hajam lett, mintha frufrum lenne 😀 ez alatt a röpke idő alatt rengeteg nőtt új hajam. És még van egy hónap a kúrából... biztosan újra fogom venni és ajánlani!