Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

Halmipetra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 21.

Nekem nagyon bevált eddig, nem okozott patikat, hálistennek. 2 doboz után írom a véleményem (tehát kb 2 hónap használata után)

Piri11
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 21.

Napi 2 tablettát kellene bevenni belőle. Mivel brutál módon minden túl van benne tolva, így én csak napi 1-et szedtem. Elképesztő mennyiségű energiám lett tőle. A vizeletet valóban erősen színezi. Az első doboz vége felé én azonban azt vettem észre, hogy állandó ehetnékem van, így amikor elfogyott nem vettem újra. Viszont az való igaz, hogy amíg a 3 gyerek beteg volt, én az eddigiekhez képest semmit nem kaptam el tőlük. Újravenni nem fogom ennek ellenére sem, mert szerintem egy idő után biztos, hogy túl sok lenne a szervezetemnek. Személy szerint én csak tényleg intenzíven sportolóknak ajánlom. A nagy étvágyokozás miatt vonok le csak 1 csillagot.

Vivien77
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 20.

Nem szeretem a gumicukrot, de ezt imádtam nagyon finom. Picit erősödött a hajam töle bár nem akkora a változás, mint vártam. Szerintem ár érték arányban picit drága és nem hoz akkora hatást.

Dettiiiii
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 19.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 19.

Csodát vártam hatalmas csalódás.
Gondoltam én is kivétel leszek, és beválik. De nem. Fogamzásgátló elhagyása után nem nézett így ki a bőröm mint most. :(

siposanni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 19.

Szerettem ezt a kollagén kapszulát. Külön szuper jónak tartom, hogy hialuronsav és C-vitamin is van benne. A C-vitamin fontos szerepet tölt be a kollagén szintézisébén. Nekem bevált és megfizethető ára van.

adra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 19.

Tyű, rémálmaim vannak ha erre a kapszulára gondolok. Beszedtem belőle 2 dobozzal, közben a homlokomon rekordmennyiségű pattanás jelent meg. Ilyen durva még akkor sem volt, mielőtt Roaccuttant szedtem. Minimum 10-12 közepes méretű pattanás jelent meg, és egyre több lett. Utána olvastam, hogy van akinél a biotin ilyen hatással van a szervezetre. Abbahagytam a szedését és kb. 3 hét múlva teljesen megszűntek a pattanások, azóta sincs a homlokomon 1 darab sem. Nálam szörnyű, kuka, 1 csillag, kukoricára térdeplés, körmös :(

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 18.

Durva időszakos hajhullásos időszakomban vettem meg és szedtem végig egy kúrát, napi 1x1 kapszulát. Nem okozott émelygést, hányingert, hasfájást mint más sokkal drágább hajvitaminok. A hajhullásomat mérsékelte, babhajakkal lettem tele de azért csodát sem tett. Ráadásként a körmöm sokkal gyorsabban nőtt. A bőrömet nem csapta ki, nálam nem jött ki egyetlen plusz pattanás sem.

Zood
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 18.

Alapból a körmeimre vettem. Sajnos az arcom problémás azon gondoltam h nem segít sokat. Viszont a hajam sokat nőtt és rengeteg babahajam lett. Dúsabb és és minimálisan hullik így télen. A körmeim nem lettek erősebbek, de majd még írok ide.

Miamacska
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 15.

Az egyik legjobb. Szedtem mindenfelet mar, de egyik sem volt annyira hatasos mint ez. A hajhullasom minimalisra csokkent, nott is tole es a toredezes is elhanyagolhato. Ize, szaga mint egy jo pofa söré, en szeretem a sört, szval nekem nincs vele bajom. Ajanlom.

chhaya
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 15.

Semmilyen hatását nem észleltem. Eddig bármilyen hajerősítő bogyót szedtem, az először a körmömre volt látványos és pozitív hatással. Ez a kapszula még a körmeimre sem tette a legkisebb hatást sem, ugyanúgy törött és berepedezett, mint előtte. A hajamról ne is beszéljünk, tényleg semmi. Szerencsére nem túl drága, de akkor is pénzkidobás volt.