Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

Kitsyke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 13.

Most is elkezdtem ,ès nem hullik csomókban a hajam, pluszba használok rá sampont (alpecin) és hajszeszt : így alig hullik szinte (mininálisan).
Frissítés: Újra vásároltam, szesz és sampon nélkül használom, de hajhulláson így is segít, viszont PATTANÁSOKAT okoz. Azt észre vettem mintha régebben jobban használt volna! Most alig nő a körmöm tőle. Mellé C-vitamint szedek, nem tudom hogy a jobb szedni, de én külön szedem be őket.

deezsina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 13.

MIóta az eszemet tudom, hullik a hajam, néha picit jobb, de már a fülig érő haj sem tűnik tarthatónak, a fejtető és a halánték hajszálai nagyon gyorsan feladják, letörnek, kihullanak. Kb 3 hónapja volt egy "balesetem", kétszer próbáltam ricinusos hajpakolást, kb 800 szál hajam hullott el vele, azóta se ment még egy mosásnál sem 3-400 alá. Egyértelműen lavinát indított el a cucc, de őrület, hogy még most sem akar normalizálódni.
Kb ekkor kezdtem el a tricovelt, lassan el is fogy a 3 havi adag. Közben próbáltam PLantur oldatozni, de maga az oldatozás napi 100 kihullott hajszállal indította a napot, váltottam Regaine-re, azzal kevesebb hullik alkalmazás közben, de elvileg para mellékhatásai lehetnek, amik engem még eddig elkerültek.
Ezzel mind próbálkozom, de nem nagyon történik semmi a hullással, icipicit próbálom azt hinni, hogy mérséklődik, babahajak azért akadnak. _A vitaminnak egyéb bőrre, testsúlyra való hatását nem tapasztaltam.

Rozalia77
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 13.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 13.

Sajnos nincs benne más hatóanyag, csak kollagén. Így a kollagén hatása nem érvényesül. Nem igazán hatásos. És nagyon drága is. Ettől sokkal jobb és olcsóbb termékek vannak a piacon.

Anna777
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 13.

Az íze nagyon rossz. Sajnos nagyon nem ízlett.
Az 5000 mg kollagén pedig nem elég a szervezetnek. A többi hatóanyag ok, de így túl drága. Ettől sokkal jobb termékek kaphatóak sokkal olcsóbban.

no1.katica
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Sajnos régóta ízületi problémákkal küzdök, így már jóideje fogyasztok kollagént! Több terméket is kipróbáltam, de eddig ez a legjobb. Magas a hatóanyagtartalma- 10.000mg és nagyon ízlik. Jó mert folyékony, így csak megiszom és kész. A bőröm is szebb lett és még a hajam is gyorsabban nő! Imádom!

tothbetti53
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2020. augusztus 12.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2020. augusztus 12.

egy hónapig szedtem,semmilyen változás nem történt

kondakork
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 11.

4 havit szedtem a pezsgotablettakkal felváltva, sajnos nálam semmi hátas nem látszódott meg. Étkezés után bevéve nálam nem okozott semmiféle rosszullétet.

ramonav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Régen nagyon sokat segített a hajamon. Az időszakos hajhullásokat megszüntette, gyorsan nőtt a hajam és rengeteg babahajam lett. Az ára miatt pedig szinte ajándék. Egy ideje sajnos nem működik nálam, azóta másra váltottam, de ez nem a termék hibája, ajánlom.

Fanni2020
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 11.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 11.

Nekem nagyon bevált! Nem vagyok vitamin hiányos alapból de a bőrömről mindenütt visszaszorította a pattanásokat. Gyorsabban gyógyuló hegek. A hajhullás megállt és besűríti lassan. A körmöm szép. Sosem hittem ezekben de a krémei után kezdtem bizakodni és bevált :) csak evés után szedem be mert tényleg nem jó annyira a gyomornak. De akkor nincs vele gondom. 2 hónapja szedem már és elégedett vagyok. Azért kíváncsi leszem ha abba hagyom mi lesz. Bár eddig pár napja megtörtént és egy pattanás előjött. Nagyobb hiba nem. A hajam se kezdett ujra hullani akkor. Egy próbát megér szerintem. :)

ujvarikatus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 10.

Isteni finomságnak köszönhetően átlendült a hajam egy olyan holtponton aminél soha nem nőtt hosszabbra. Nem a legolcsóbb vitamin, de hatásosságát nem lehet megkérdőjelezni. Ajánlom.