Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

kynga
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 7.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 7.

Én már sokadjára rendelem ezt a terméket. Hajhullásra vettem, mondjuk abban nem feltétlenül tapasztaltam enyhülést, viszont nagyon-nagyon sok babahajam lett tőle.
Egyetértek az előzőkben leírtakkal, én is találtam benne ilyen kis összeállt kemény összetevőket, és nem olcsó a termék, szóval emiatt levonok egy csillagot.
Összességében megvagyok elégedve vele, mert nem felejtem el bevenni, nagyon finom és használ is.

coramie
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 7.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 7.

Imádtam, nagyon sajnálom, hogy kifutott termék. Amíg szedtem, elkerültek a légúti nyavalyák.

jubileum
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

Úristen el se hiszem, hogy ezt pár éve megvettem :D Rögtön 3 dobozzal. A benne lévő vitaminok nagy része a napi szükséges bevitel többszöröse, és hát ez nem úgy működik, hogy a töblet megy is fel a fejünkre hajszálnak :D Ezt azért fontos tudni, hogy a vízben oldódó vitaminok esetében ez csak simán kiürül, valaki írta is hogy neonszínűt pisil tőle.

Mikor használtam ezt azért felismertem, és egyszerre fél tablettát ittam meg, a felét reggel a felét este, hogy ne csak egy hullámban kiürüljön, hanem valamennyivel növeljem azért a hasznosulást. Semmiképp se vitatnám el tőle az egyediségét abban, hogy aminosavat hajvitaminban még sose láttam, pedig az egészséges hajhoz valóban fontos ez is, szóval aki tényleg erősíteni akar a haján annak érdemes a fehérjefogyasztását is emelnie, nem csak túlcsordultig töltenie magát biotinnal. Eredményesebb lesz. A hajvitamin akkor jó ha a hullást vitaminhiány okozza, minthogy az emelt vas szedése is akkor javasolt ha az ember vashiányos...Ha átnézed az étkezésed és szószostésztát eszel péksütivel és lángossal, de se sajt se hús, se tojás, se tofu, se hal, se hüvelyes, akkor kezdj gyanakodni, hogy itt a hiba :D A hajnak és a körömnek kell a fehérje is.

Ellenben ha valakinek hullik a haja, az nagyon széles skálán jelezhet kb bármit, nagyon komoly egészségügyi problémát is, szóval egy doboz tabletta árát inkább egy másnapra bejelentkezett vérvételre érdemes költeni, már abból is sokminden kiderülhet. A vitamintabletta ne a fő megoldási kísérlet legyen, hanem csak egy bónuszkísérő.

Na jó de a lényeg, mi is a gondom ezzel a pezsgőtablettával? Egész egyszerűen az, hogy nagyon sokat fizetnek emberek valamiért, aminek nagy része haszontalanul áthalad a testükön, miközben az az illuziójuk, hogy na most aztán mennyi vitamint ettem. A honlapon is szépen le van vezetve hogy ezekhez a vitaminmennyiségekhez miből mennyit kéne megenni, és 150db avokádó, meg 4 kg lazac...persze irreális hogy ennyit meg tudjon enni az ember, de minek is tenné? Ha egyszer az adott vitamin és ásványianyag mennyiségeknek csak a töredékére van szüksége...

Mindemmellett sokan írják, hogy gyomorproblémákat okoz...ahogy egyes vitaminok túladagolása szokott is :D

Ha valaki szeretné szedni, akkor érdemes elosztani a nap folyamán a tablettát, akár negyedelni is, hogy ne legyen vele akkora probléma, de legjobb ha inkább olyan vitamint keres az ember, amiben a hatóanyagtartalom nem irreálisan magas, mert ez egyáltalán nem a "minél több annál jobb" elven működik.
Maga a tabletta egyébként egész jó ízű, szépen oldódik, szóval egy kifejezetten jó minőségű pezsgőtabletta,

A hatás mérésével meg az a helyzet, hogy bármi ami haj az fél éves távon látszik. A tabitól nem fog a 2 éve kinőtt hajszálrész kevésbé törni, és puhább se lesz tőle a haj, mert a hajszálnak nincs keringése, csak arra tud hatással lenni ami a szedés óta hagyta el a hajhagymát, minden más placebó, vagy egy jó hajápolószer :D A törés ellen condicionáló használat, kímélő frizura alváshoz és szeles napokon, hideglevegős szárítás, UV szűrős hajolaj és ehhez hasonló kíméletességek lehetnek a barátaink, mert miután kinőtt az onnantól a hozott anyag, és a bánásmód az, ami meghosszabbítja az életét.

Luco
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 28.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 28.

Én a hajam miatt kezdtem el szedni végső elkeseredésemben. Több éves kálvária a miénk, amit el sem kezdek leírni, mert még holnap ilyenkor is itt ülnék. A lényeg, hogy minél inkább igyekeztem szebbé varázsolni a hajkoronám, annál többet ártottam neki, a végén már úgy néztem ki, mint egy játékbaba, amit megtéptek. Alapvetően mindig is dús hajam volt, de ez csak a töveknél látszott, mert mindig letört a nagy része, és a maradék csak szállt, mint a lepkefing..:DD tavaly nyáron próbáltam ki először a sörélesztőt, a soksok hajvitamin után, mert bár azok is beváltak valamennyire a pénztárcám kezdte megsínyleni a dolgot. Igazán látványos eredményt fél év után tapasztaltam, de azóta valami brutális a helyzet (pozitív értelemben). Az alapból dús hajam kb megkétszereződött, és ez végre a hajhosszon is látszik, végre van tartása, nem hullik nem törik, pedig már a derekamig ér. Van akit a babahajak idegesítenek, én örvendezek minden egyes kis szàlnak :D Persze az életmódváltás, és az, hogy már nem gyötröm már a hajam, nagyban hozzátettek a dologhoz, de nem lehet elvitatni ennek a kis csodának a hatását sem :) nem mellesleg pénztárcabarát opció!

vbegonie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 24.

Már több, mint egy hónapja szedem és azt kell, hogy mondjam, rettenetesen élvezem. Lehet, furcsán hangzik, de kevés olyan szokást sikerült eddig beépítenem a hétköznapjaimba, amit nem felejtek el legalább hébe-hóba, pl. más, kapszulás vitaminok szedése stb. Mivel a rendszerességgel, ahogy láthatjátok, meggyűlik a bajom, így ennél határozottan pozitívumnak gondolom, hogy olyan finom, amilyen. Az elején bizonytalan voltam, hogy a cseresznyés ízvilág valóban nekem való-e, de mivel nincs választás hajerősítő gumivitaminban a Vitafulnál, így a pozitív visszajelzésekre építve próbáltam ki, és tényleg nem okozott csalódást. A telhetetlen énem mondatja velem, hogy azért megkóstolnám más ízben is, de ez már tényleg kákán csomó... Most, hogy az ízéről már ódákat zengtem, jöjjön a hatása! Ez idő alatt, mióta szedem, nagyon sok babahajam nőtt. A hajamat összességében is jobb állapotúnak érzem, de ezt nehezebb megállapítani, mint a látványos babahajadzást. :) Ezek alapján mindenképp ajánlani tudom, ha lesz mivel bővítenem a véleményem, még visszatérek, de ezt a történetet már pozitívan könyvelem el. :)

Update: Minden alkalommal, amikor hosszabb ideig szedem egy-két hónapon belül látványos babahajnövekedést tapasztaltam, szinte már várom. A stresszes, nem figyelős életmódomat tökéletesen kiegészíti. Nagyon szuper! Amit még hozzátennék, hogy az összeállt összetevőt néhány gumicukorban én is tapasztaltam, de nekem nem volt gond akkor sem az elfogyasztásával, pláne nem fogkitörős módon, ahogy korábban említette valaki. Azért én is azt gondolom, ennyi pénzért nem várna az ember ilyet, de összességében így is pozitív élményem van a termékről.

d.anett89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 23.

Én nem az eredeti oldalról rendeltem..hanem máshonnan sokkal jobb áron,mint amikor az eredeti oldalon akció van..2 dobozzal "megettem" belőle..de semmi hatást nem értem el, sőt... ennél vannak sokkal jobbak is, töredék áron.
Az íze is kegyetlen mű íz, illetve elég büdös is a dobozában. Elfogyasztom a maradékot belőle de újra nem venném

Pöti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 23.

Finomnak finom, a hatását hosszú tàvon nem fogom tudni szerintem, mert ezzel az egy dobozzal megeszem és nem hiszem, hogy újra venném. Őrült drága szerintem. De 4 csillagot kap, mert a legtöbb ilyen rágótabletta számomra ehetetlen és ezt szívesen eszem :) Nem okozott semmilyen panaszt.
Update: Hàt mégis újra vettem, mert egyrészt tényleg finom, pedig finnyás vagyok, másrészt 1-et fizet 2-t kap akcióban volt. Szedek már hajvitamint, emiatt sem vettem észre jelentős változást, szóval tényleg csak az íze miatt…

edinaa225
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 23.

KM boxba volt borzasztó büdös ezt csak úgy lehet bevenni hogy előtte nem szagolja meg az ember konkrétan kutyatáp szaga van nagyon büdös! Sok kapszulás beauty vitaminnal volt már dolgom de ettől nagyon hányingerem van.
Hatásáról nem tudok nyilatkozni még.

update : borzasztó hányingerem van tőle ha beveszem, nem okozott pattanást semmi pozitiv véleményem nincs róla 30 nap után sem.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

Kincso3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Jaj gyerekek.. mire észbe kaptam, hogy ez okozza a gyulladt pattanásokat , már tele lett a fejem ismét a szépségekkel… sajnos a biotinnal vigyázni köll..az egy csillagot csak azért adom, mert 0-át nem lehet :D hajammal egyébként semmit nem csinált

AnitaUrgyan
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 17.

Másfél hónapja szedem, konkrétan nem égek Le a napon, tavaly naptej mellett is égtem. Nagyon hirtelen barnás bőröm lett, ami eddig sosem volt, mert hófehér, könnyen égő voltam. Mindenképpen folytatom a szedését. Kaja után érdemes bevenni.