Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

viviennoo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 19.

Most értem a doboz végére. Nem hittem benne, de tényleg használt nekem ez a kapszula :) derékig érő, vékonyszálú hajam van, a kapszula előtt eléggé száraz is volt. Amit tapasztaltam: sok-sok babahaj növögetett, a hajam mintha dúsabb lenne, nem száraz mostmár. Nőtt is a hajam, bár amúgy is gyorsan nő, úgyhogy nem biztos, hogy a kapszulától. Nekem a gyomromat nem bántotta, a szaga se zavart. Összességében nagyon elégedett vagyok vele, olcsó ès hatásos. Már újra is vettem :)

(A 40 nap alatt ugyanazokat a termèkeket használtam a hajamra, mint a kapszula szedése előtt.)

kissica
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2019. május 18.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2019. május 18.

Egy krémmel együtt rendeltem meg ezt a kollagént. Egyszerűen ihatatlan! nagyon rossz íze van....

mircilu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 15.

A samponnal együtt használtam, és dúsabb, jobb tartású lett a hajam tőle.

weiwei
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 14.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 14.

Hajhullásra szedtem, amin nem segített, de a maradák hajam és a körmöm is extrém gyorsan nőtt tőle. Ez utóbbi sokat erősödött.

Pünyike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2019. május 14.

Sok olcsóbb kapszulát, port, folyadékot kipróbáltam (mert ez nem olcsó), de egyértelműen ez volt az, aminek láttam, éreztem a hatását. Egy hét után őrült tempóban kezdett nőni a körmöm, hetente kétszer kellett vágnom. Nem csak a hossza, a minősége is megváltozott, sokkal erősebb lett. A hajam, ami az IR miatt megritkult egészségesebb, erősebb és dúsabb lett, majdnem olyan, mint régen. A bőröm feszesebb, rugalmasabb, az arcbőröm teltebb lett, ezért kevésbé ráncos. Jobban érzem magam a bőrömben! A külső fontos, harcolunk az öregedés jelei ellen, de ami könnyeket csalt a szemembe, az nem a bőröm rugalmassága, a körmöm, hajam minőségének javulása volt. Két éve ízületi gyulladásom volt, gyógyszeres kezelésre sem múlt el a fájdalom. 13 hónapig éltem állandó fájdalommal. Ennek mára már vége! Nincs fájdalmam és ez a legjobb dolog a világon. Egyértelműen ennek a kapszulának a hatására múlt el a fájdalmam. Ezt a kapszulát tavaly nyáron kezdtem el szedni, tartottam 1-2 hét pihenőt és meglátszott a bőrömön a hiánya. Nekem ez csodaszer!

Beyuci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 13.

A harmadik palack vége felé járok, nem mérem csak belekortyolok reggel és este is!mellette c , omega3, e vitamint szedek! Nekem bevált , minden téren🙏🏻😊

Dodo95
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 13.

Szerintem a legjobb hajvitamin ami Magyarországon kapható. Már szedtem az összes nagy nevű vitamint, kivétel nélkül: HairClinic, Biovanne, Revalid, Hairburst, Magichair, Hairbunny. MIND egytől egyig feleslegesen drága, és semmit nem használtak. A hajhullásomat megállították ugyan (ami egyébként nem volt durva, természetes vedlés volt tavasszal), de nem lett szebb a bőröm, nem erősödtek meg a körmeim, a hajam nem nőtt gyorsabban. Na de ettől... Ettől is mondjuk csak azért, mert duplán szedem. Tehát nekem a papíron 2 havi, 60 db-os doboz egy hónapig tart. Reggel-este szedem. Így nő a hajam mint a gomba, a körmöm erősebb mint valaha, a bőröm is sokkal szebb. Minden elismerésem ezért a vitaminért. Havi 1000 ft-ot simán megér.

nicorosie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 12.

kíváncsiságból vettem meg miután kiköltöztem Angliába, de csak egy havi adagot szedtem, mert étvágyat csinált és nem az a fajta vagyok aki kordában tudja tartani 🤣 én nem voltam fodrásznál előtte, annyi biztos hogy a körmöm és hajam gyorsabban nő, de a hajam egészséges kinézete addig tartott amíg szedtem... 🤔

WednesdayAddams
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 9.

Ajándékba kaptam belőle három dobozzal, és szintén igen vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.
Mint vitamin teljesen jól funkcionál, nem pattogtam ki tőle, nem voltam éhesebb, nem émelyegtem tőle, viszont jót tett a körmömnek és a hajamnak is, szép, erős, gyorsan növő lett tőle mindkettő.
Viszont az a SZAG. Nagyon erős, nagyon undorító, nagyon kellemetlen. Brr. Plusz (kicsit TMI), de engem böfögtetett a cucc, ami nem túl kellemes, lévén, hogy olyankor újra megérzed azt az undorító ízt és szagot és fújj.
Emiatt a pontlevonás, aki kevésbé kényes a szagokra annak jó lehet, mert egyébként szépen teszi a dolgát és az ára is rendben van.

kuklis.aniko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 8.

2019.04.24.
A hajam hullámos, festett és baromira hullik. Pár hete használom, napi 2 kapszula a leírás szerint.
Hajhullásomat nem igazán állította meg, bár mintha a mennyiség kevesebb lenne. Végülis még lesz ideje bizonyítani.
A 3 havi adagot rendeltem meg.
Egyelőre 3 csillag.
Később updatelek....

2019.05.08.
Több ismerősöm is megegyezte, hogy sokat nőtt a hajam. Én a több babahajakat véltem felfedezni.
Meg hát.... sűrűbben kell epilálni.... 😄 Ennek annyira nem örülök, de valamit valamiért.

Javítom 4*-ra.