Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

Isla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 28.

Végigszedtem a három hónapos kúrát, de napi egy kapszulával az égvilágon semmi nem történt. Szóval ha abban reménykedsz hogy ezen spórolhatsz, sajnos van egy rossz hírem...

Isla

Többször vettem már mert olcsó, de amúgy nem sok hatását tapasztaltam, így placebónak sem az igazi. Bőr/haj/köröm - minddel vannak problémáim. A körmöm picivel erősebb lett amíg szedtem, de ennyi és nem több.

Isla

Anno nagyon szerettem ezt a kis rózsaszín drazsét, több kúrát végigszedtem, az üvegcsékben pedig utána a kotyvalékaimat tartottam. :D Akkor viszont feleannyi volt az ára mint most - emiatt már nem venném újra.

pavaberna
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 27.

Hébe-hóba mikor eszembe jut tartok egy-egy 3 hónapos kúrát. Nekem nagyon bevált. Fényesebb és puhább lesz tőle a hajam, körmeim erősebbek, sőt még a szempillámon is látszódik, hogy hosszabbodik, rengeteg babahajat csinál és még a zsírosodás is csökken. Rendszeres visszatérő vásárlója vagyok ennek a kapszulának, de most be fogok újítani a Max változattal is :)

balogh.andrea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 25.

Elég régóta szedem a márka különböző termékeit (vitaminok, tápkiegek stb.), de ez, hát ez mindent visz. 3 éve, mikor több, mint 20 kilót fogytam, attól való félelmemben, hogy ki fog nyúlni a bőröm a súlyvesztés miatt, a diéta mellett szedtem ezt is, és hát... Egyik ámulatból estem a másikba. Amellett, hogy a fogyás szinte egyáltalán nem hagyott nyomot a bőrömön, nagyon puha is lett és ráadásul a terhességi striáimat is gyönyörűen elhalványította. A hajam "állaga", a körmeim, a túlsúlytól szétment térdízületeim - minden-minden annyira.. egyszerűen jobb lett, hogy el sem hiszem. Nyilván én is elkezdtem keresni az olcsóbb alternatívákat, hogy hátha, de számtalan próbálkozás után azt kell mondanom, hogy egyetlen általam szedett egyéb kollagén sem ér fel ennek a hatásával. Amíg csak kapható lesz, az tuti, hogy én venni fogom.

ponilopopolopo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 25.

Tobbszor is ujravettem, ha iszom, mindig idore jon meg! Nalam csokkentette a puffadast is es jol aludtam.

ficeglobog
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. június 25.

Azt vettem észre, hogy egyre jobban hullik a hajam. A körmeim szétestek, a bőröm fakó volt. Igyekeztem életmódot váltani, de ezek akkor sem javultak. Akkor találtam rá a termékre. Csak szedtem és szedtem. Egyszer csak rájöttem, hogy a hajhullásom teljesen normalizálódott. Babahajból nem lett több, de a hullás megállt, illetve elkezdett normálisan nőni a hajam. Ami azelőtt sosem. A körmeim sem lettek tökéletesek, de már nem szenvedek velük, kifejezetten erősebbek. Fogytam közben 25 kilót. A bőröm (pedig nem vagyok fiatal) gyönyörűen alakult. Itt is azt mondom, hogy 50 évesen tökéletes nem lesz, de senki nem mondaná, hogy a súlyvesztés után kinyúlt lenne. Van pár nagyon régi műtéti hegem. Ezekre nincs hatással. Azonban friss sérülésnél gyorsabban regenerálódok.

ficeglobog

Nem szerettem. Nagyon nem. Alig vártam hogy elfogyjon. Sehogy sem ízlett, sőt. A hatását nem tudom igazán megítélni. pont ezért adok 2 csillagot

Stella8
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 24.

lassan bejefejem a 4. honapot, szamomra semmi … annyi pozitiv velemenyt olvastam annyira remenykedtem … sajnalom.

LittleUnicorn99
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 22.

Mar a 2.dobozzal veszem. Latvanyos a javulas. Nem mondom, hogy teljesen pattanas mentes lett a borom, de nagyon sokat segit. Amiota szedem nagy, duzzadt pattanasok a nem jelennek meg az arcomon, viszont kisebb pattanasok meg elofordulnak. A hatamon a bor teljesen letisztult lett tole. Ne varja senki, hogy teljesen pattanas mentes lesz tole, de sokat segit. Csak ajanlani tudom!