Legújabb vélemények - Fényvédők

balankaa01
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 24.

Ez az első fényvédőm, ezelőtt csak fényvédős nappali krémeket meg alapozókat használtam, és mielőtt megköveztek, bőrgyógyászok szerint azok is megteszik, ha eleget applikálunk belőlük.
Szóval, ez alá még mindig egy SPF 15-ös hidratálót kenek, aztán ezt, majd egy SPF 30-as alapozót. Hehe.
Amit erről el szeretnék mondani, az az, hogy nem nézek ki tőle úgy ki, mint egy gésa, hála istennek, illetve nem fényesedik át gyorsabban a T-zónám (főleg az orr részre gondolok itt). Az illata tipikus naptejillat, bár továbbra se értem, minek kerül érzékeny bőrre való termékekbe illatanyag (most rád nézek, Mixa...)
Nem tudom, hogy mit tesz meg mit nem, nem vagyok hajlamos a leégésre abszolút, csak most már totál be vagyok sz*rva az öregedéstől :D
Amivel viszont bajom van az az, hogy mivel sminkelek, nem tudok a nap folyamán több fényvédőt felkenni, tehát ha valakinek van valami javaslata, várom.

Noha
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 24.

Imádom ezt a fényvédőt! Nagyon könnyed, szuperül el lehet dolgozni, nem kell vele bajlódni, és sminkelni is gyönyörűen lehet rá. Ár-érték arányban pedig verhetetlen

Snowflake96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 23.

Végre egy fényvédő, amire sminkelni is tudok. Inkább száraz mostanában a bőröm, de az összes eddig használttól fényles lett az arcom pár óra után.
Ezzel nincs ilyen probléma. Nagyon gyorsan beszívódik, nem marad semmi színe és talán még tartósabbá is tette az alapozómat. Az adagolója is tökéletes, 1 pumpányi pont a megfelelő mennyiség. Zavaró illata sincs.
Még csak 1 hete használom, de eddig nagyon tetszik és semmi problémám nem volt vele. Ha ez így is marad, akkor biztosan újra fogom venni.

Update 2,5 évvel később:
Nem vettem újra többet (sőt, nem is fogyott el az első se), mert bár nem okozott problémát, de nem szerettem használni. Ez egy elég sűrű krém és bár tényleg beszívódott, de valahogy az érzete nem olyan kényelmes. Jó fényvédőt szerintem nehéz találni és annak aki nem akar rendelni, ezt tudom ajálani, mert amúgy nem rossz. Csak nem is elég jó ahhoz, hogy ne érezzem tehernek a fényvédő használatát, így 1 csillagot levonok.

esztifarkas
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 23.

Nagyon fényes, olajos maradt utána az arcom. Viszont kiránduláshoz vagy strandoláshoz jó.

LaurM
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 23.

Tapasztalatlan vagyok még fényvédők terén, de eddig elégedett vagyok.
Könnyed állaga van, nem ragad és fehér réteget sem hagy. Sminkelni is lehet rá. (Én csak púdert használok)
Ami nem annyira tetszik, hogy délutánra eléggé átfénylik az arcom tőle.
Nem irritál. Nem lettek tőle pattanásaim. Szerintem érdemes bárkinek kipróbálnia :)

selmeczireka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 22.

Nagyon szeretem, télre kerestem valamilyen hidratálóbb fényvédőt és belenyúltam a jóba. Van egy picit pasis parfüm illata, de hamar elszáll, egyáltalán nem zavaró. Színe inkább bőrszín, mintsem fehér, nagyon jól terül a bőrön és szépen hidratál is. Nem nagy tubus, de télre szerintem pont elég, én két hónapja használom, felénél tartok kb, pedig minden reggel felkenem. Én olcsóbban vettem, olyan 12 dollárért lehet az Ebay-en beszerezni. Maximálisan tudom javasolni a nem sivatag-száraz, normál vagy akár vízhiányos bőrre, igaz alá én még kenek hidratáló krémet, de szuperül együttműködnek. De látom, hogy kombi bőrre is bevált sokaknak.

csontospanni
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 21.

mindig újrarendelem, mindentől begyulladó, aknés bőröm tökéletesen tolerálja. semmi színe nincs, gyorsan felszívódik, mindenmentes (alkohol-és parfüm, amit nem szeret a bőröm) és alapvetően, szerintem csúcs

gaimanna
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 21.

Télre szerettem volna egy 30 faktor körüli fényvédőt a hámlasztás mellé, szerintem erre az évszakra ez elég is. Nincs nagy tapasztalatom fényvédők terén, tartottam attól, hogy filmszerű réteget hagy rajtam, amit nem bírnék elviselni, de szerencsére ennél a krémnél nem ez a helyzet. Alapból zsírosodó a bőröm, és pattanásokra is hajlamos, de ettől a krémtől nem lett (több) pattanásom, és mintha még mattítana is valamelyest, és nap végére sem vagyok zsírosbödön. Nem tapasztaltam fehérséget sem. Kellemes érzés viselni, miután beszívódott, bársonyos érzetű a bőröm. Felkenni mondjuk kicsit nehéz, mert nagyon sűrű, annyira, hogy szinte azt érzem, nem is tudom eloszlatni az egész arcomon, de ez ne csapjon be senkit, mert mindig sikerül, ott van az mindenhol :) Szerintem hamar be is szívódik (lehet, ezért is érezni azt, hogy nem jut mindenhova, pedig jut). Én nem is hidratálok alá, az én bőröm esetében nem érzem szükségesnek, max. valami HA-szérum előtte, illetve inkább még este gondoskodok erről, de kicsit szárazabb bőrűeknek szerintem kellhet. Nekem nagyon bevált ez a kence, ezer százalék, hogy újraveszem, viszont nem tudom megbocsátani neki azt a rettenetes tubust, hihetetlenül nehéz kipréselni belőle a krémet! Kicsit tartok is tőle, hogy mi lesz, ha már kevés lesz csak benne, hogy fogom kinyerni belőle a maradékot...

IchliebeChremes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 20.

Szerettem a nyáron használni. Kicsit sötét volt az én bőrömhoz, de annyira nem volt vészes. Örülök hogy fizikai, mert a kémiai irritálja a bőröm. Most ilyenkor az őszi-téli-tavaszi időszakban elég nekem az SPF 30, de nyáron újból visszatérek hozzá, nagyon megszerettem. Állaga elég furi, nagyon folyós, az zavaró tényező volt még, de ezektől függezlenül újravevős:)

BTLaura
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 19.

Az őrületesen jó vélemények miatt szereztem be egyet Black Friday alkalmából, mert amúgy iszonyat drága, de ekkora csalódásom rég volt. Minden alkalommal elfintorodom, ha eszembe jut, hogy használjam. Veronika véleménye teljesen helytálló nálam is. Ronda "szolis narancssárga" színt kapok, nem fér össsze sem hidratálóval alatta, sem sminkkel felette. A szaga (!) mint az avas olaj. Próbáltam keverni más fényvédővel, hogy tompítsa a színt és az olajos érzetet, de a végeredmény ugyanolyan elkeserítő. Fájó szívvel, de azt hiszem kukáznom kell, mert nem tudom hogy lehetne működésre bírni. A Clinique City Block mérföldekkel veri minden szinten.