Legújabb vélemények - Fényvédők

doraya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. július 13.

Pár napja használom, eddig nagyon szeretem! A Revuele Anti Blemish Daily Cream SPF50 helyett kerestem alternatívát (imádom a mai napig, csak az összetevői elég kétesek, így le szerettem volna cserélni) és a legjobbkor került a piacra ez az Elyn’s fényvédő. Az állagát kicsit ilyen “vizesebbnek” mondanám, de nagyon könnyű elkenni és hamar be is szívódik. Mindig kenek hidratálót is alá. Sminkelni nagyon szépen lehet rá, de önmagában is megállja a helyét, mert gyönyörű fényt ad a bőrnek. Eddig tetszik, remélem így is marad🫶🏻

emesvik
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. július 13.

Eddig Beauty of Joseon-t és Skin1004 fényvédőt használtam, és ez elég jól hozza az említett fényvédők minőségét. Nagyon jó az állaga, az érzékeny szemeimet és bőrömet nem irritálta. Az ára a koreai fényvédőkhöz képest jóval kedvezőbb, én nagyon elégedett vagyok!

Zsani11
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. július 13.

Nagyon szuper termék. Nem nehezíti el a bőröm, nagyon gyorsan beszívódik. Féltem tőle az elején mert egy elég testes krém, de felkenés után szuperül beszívja a bőröm. Sminkelni is szépen lehet rá. :)

csicserke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. július 13.

A magas PPD miatt számomra életmentő. Nálam ebben a nagy melegben rögtön szérum(ok) fölé kerül, és kellemesen hidtratálja is a bőrömet. De próbáltam hidratálóval is, úgyis működik. Hagy fehér réteget, de én pont ezt szeretem, szóval nekem előny. Mivel a "no make up make up" híve vagyok, nem tudom megmondani, összevesznének-e a bb krémemmel. A bb- t kizárólag korrektorként használom + pirosító és kész.

gxbriellx
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. július 12.

Nekem teljesen idealis ez a fenyvedo, konnyed es nem ragad, gyorsan beszivodik, hidratal es nem folyik le az arcomrol. Abszolut meg vagyok elegedve.

pmkatalin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. július 12.

Biztos nem veszem újra. Csillog tőle a fejem, iszonyat zsíros érzetet hagy maga után és egyáltalán nem kényelmes viselni. Mondjuk nekem vízhiányos kombi bőröm van, de azért azt nem vártam, hogy ennyire megül a fejemen ez a krém.

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. július 12.

Olcso volt ,gondoltuk jo valasztas. A parom be kente magat de 1-2 ora mulva mar leegett. En feltem tole ezert nemis hasznaltam es inkabb a DM be vettem egyet. Olyan semmilyen.

Annuska10
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. július 12.

Nagyon tetszik az állaga. Érzékeny a bőröm ekcémás és száraz, szuperül beszivodik. Viszont aki nem akar fénylő hatást az ne ezt a terméket válassza. Még az én száraz boromon is fénylik nagyon. Ezt leszamitva nagyon szuper.

muveszbejaro
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. július 12.

Nem vettem észre hogy tartalmaz niacinamidot. Nem baj, gondoltam elhasználom testre, arca hébe-hóba. Amikor felkentem megjelenő egy-egy pattanás, olyankor hetekre letettem. Most 38 fok van odakint, felkentem, pár perc múlva elkezdett brutal pirosodni a bőröm, az egész arcom, szaladtam lemosni. Ennyi a mi kis történetünk:(

Mse
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. július 12.

Bevallom, hogy utálom a fényvédőket. Még annak a kornak a gyermeke vagyok, amikor nem volt szükség mindennapi fényvédelemre. A kémiai fényvédők irritálják a bőrömet, pedig rengeteget kipróbáltam, maradok a fizikaiaknál. Ez a termék csodálatos, két 4 ml-s mintát használtam el eddig, de fogok venni nagy méretűt is, mivel áttértem a márka termékeire. Gyönyörűen egységesít, elfedi a pirosas foltjaimat. Eddig életem legjobb fényvédője a kedvenc Korff fényvédőm mellett, és amíg a pénztárcám bírja, kitartok mellette. Egyedül a 40 fokos kánikulát nem bírja most, feloldódik az arcomon, de ezt nem a termék, hanem a kánikula számlájára írom.