Legújabb vélemények - Fényvédők

SzZs1981
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 21.

Első vélemény?! 🥳🤩😎
4. napja használom ezt a fényvédőt, és gyanús hogy a szezon sztárja lesz nálam!!
Fehér színű, enyhén gyógynövényes illatú krém, nem túl sűrű, nem is túl híg.
Pillanatok alatt beleolvad a bőrbe, a legelején kicsit fehér, de pár percet várva szinte láthatatlan, csak az egységesítő, mattító hatása látszik, mint egy primernek.
Fontos, hogy kombinált, szárazfoltos bőrrel is alá kell hidratálnom, úgy kellemes viselet, nélküle mintha szárítana.
Mint minden fényvédő után, ezután is alapos esti tisztítás kell, de nem tapasztalom hogy komedogén lenne.
Sminkelni is szépen lehet rá, nekem a dewy formulákkal jobban működik, ha vmi semi-matt vagy matt alapozót teszek rá, azzal (nekem) már “poros” lesz.
Összességében imádnivaló, könnyed, szilikon-, alkohol-, kémiai szűrő mentes, nagyon elégedett vagyok vele!

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 21.

Amikor 1400 ft volt az ebayen, nem tudtam ott hagyni. Őszintén meg vagyok lepve.

A tubus a szokásos, semmi extra, de jól használható.

Maga a fényvédő egészen érdekes, sűrű, eldolgozás közben mégis légies, könnyű, olyan mint a tejszínhab :D pillanatok alatt felvittem a két ujjpercnyi mennyiséget, semmilyen fehér réteget nem hagyott maga után. Nagyon kellemesen hidratál, de nem leszek diszkógömb tőle.

Összességében szerintem ez egy tökéletes darab télre az állaga, hidratálása és a (SAJNOS) megszokottnál picit kevesebb fényvédelme miatt. Csak ezért nem fogom állandóként kikiáltani, nyárra nekem ez a védelem nagyon kevés. Egyébként tényleg remek.

Hosszabb használat után vettem észre, (főleg hogy elég nagy mennyiséget viszek fel) hajlamos ragacsossá válni. Beszívódik, de kell hozzá 10-15 perc.

elike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 21.

Ez a harmadik koreai napfényvédőm és jobb, mint az előző kettő. :)

NAGYON könnyű az állaga, tényleg esszencia. Úgy simul fel az arcra, mintha nem is kentem volna rá semmit. A gyártó szerint 3 óránként újra kell kenni, tehát magammal kell vinni, ha egész nap mászkálok.

Az arcom nem lesz fényes tőle, igaz, a nagy melegek még nem jöttek el - az igazi próba csak akkor lesz, amikor 40 fokban is adja, amit ígér.

Semmilyen potty, pati, folt nem keletkezett rajtam tőle, pórusokat nem tömött el. Szóval megvárom a nyarat az ideális jelző kiutalásához, de már most is nagyon tetszik!

nikiii.*
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 21.

Alapvetően elégedett vagyok az Innisfree fényvédőkkel (mást még nem próbáltam tőlük), és ez sem volt rossz, elhasználtam, de nem az igazi. Nagyon mattít, így inkább zsírosabb bőrűeknek ajánlom. Nyáron kombinált, télen inkább normál/száraz a bőröm, de mindegy, milyen évszakban használom, a száraz részeket mindig kiemeli, hiába hidratálok alá elég rendesen. A fehérítést elég komolyan betartja, kellemes használni, de nekem túl sok volt a mattítás.

nikiii.*

Sokáig Innisfree termékeket használtam, azonban egy idő után észrevettem, hogy nagyon szárítja a bőröm. Mivel nem akartam sokat kísérletezni és hamar kellett az utánpótlás, megtaláltam ezt az Eucerin fényvédőt. Nagyon szeretem használni, hamar beszívódik -- arckrémezés után szoktam várni 5-10 percet, utána fényvédő, megint várok 5-10 percet és jöhet a smink, így nagyon jól működik. Kellemesen hidratál, de önmagában nem váltja ki szerintem a hidratálókrémet, maximum nyáron, de utánpótlásra, mivel jön a tavasz, már a mattító verziót rendeltem meg. Nem irritálja a bőrt, akkor sem, ha épp érzékenységgel szenvedek és nagyon jól véd. Ami picit zavaró lehet, az a fura gyógyszertári, alkoholos szaga, de nem illatozni szeretnék tőle. Ha szembe kerül, nagyon csíp, így ezzel vigyáznék. Csak ezért adok neki négy csillagot, de egyébként meleg szívvel ajánlom és szerintem kitartok a használata mellett.

Update: végül elfogyott, szerettem. Néha zavart, hogy kissé zsíros érzete volt az arcomon, de ha eleget vártam vele és betapogattam a bőrömbe, egész oké volt.

krisztis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 20.

Praktikus kis darab. Ha a borom rendben van akkor altalaban alapozo helyett hasznalom, fedese nagyon enyhe, inkabb kiegyenlito szinkorrekcios hatasa van. Vilagos szine nagyon jol igazodik egyebkent a boromhoz (mac f&b N1). Tartos is, este lemosom az egeszet. Nekem annyi a bajom vele hogy picit büdi de szerintem a fenyvedo miatt. Erdemes egyebkent alahidratalni es puderrel fixalni mert hajlamos picit atfenyleni. (ezekert vonok csak le 1*ot)

Romanadvoratrelundar
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 20.

Egy ilyen kis tubussal toltam végig tavaly az egész tavasztól-őszig időszakot, és jelentem, egyetlenegyszer sem égtem le a használata mellett. Elképzelhető, hogy a normál vagy vízhiányos bőrt szárítja, de az én zsírosodásra hajlamos arcomra pont tökéletes volt, ráadásul mattított is. Könnyed állaga van, szépen beszívódik, sminkelésnél sem okozott semmilyen gondot. (Sőt, úgy vettem észre, hogy primerként is remekül funkcionál.) Egy nagyon enyhe fehéres réteget hagy ugyan maga után, de mivel arcon rásminkeltem, ez a végtagjaimon látszódott csak. (Ott sem feltűnően, alapból nagyon világos a bőröm.) Plusz pont, hogy a tetkóimat is nagyon szépen védte a fénykártól. Az illata tényleg kicsit erős, de nekem mondjuk kifejezetten tetszik.

DiaM
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 20.

Rozaceás, hiperérzékeny és problémás bőröm van. A krém a csomagolástól eltekintve számomra szuper. Elfedi a pirosságot, egységesíti a bőröm és szépen mattítja is az általában diszkógömb fejemet. Kézzel viszem fel, mert nagyon híg és gyorsan szárad, de teljesen sima összképet ad. Mintha nem lenne rajtam semmi, nem is látszik és nem is érzem, csak a bőröm szép tőle. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, de nyárra szerintem jó lenne a közepes is pedig elég fehér bőröm van.

Hermina99
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 20.

Nem az, amire számítottam. Újdonság, hype, akció, persze, hogy megvettem én is.
Számomra problémás a csomagolás, egy majdnem teljesen merev flakon, amiből csak óvatosan lehet kinyerni a megfelelő mennyiséget, mivel a termék állaga meglehetősen folyós. Elsőre sikerült is jól megborítanom. Naivan gondoltam, hogy sebaj, úgyis az ember a fényvédőt nem szabad, hogy sajnálja, adjunk a mennyiségnek! Próbálkozásaim során a tenyerembe öntöttem, onnan aztán próbáltam ujjal felvinni, eldolgozni- lehetetlen. Aztán áttértem a szivacsra, azzal már picit jobban eldolgozható, de akkor meg a fele a szivacsban marad- a hatékonyság innentől kérdőjeles. Nagyon vigyázni kell, hogy szemöldökbe ne kerüljön, mert onnan már csak dara állagban fogod viszontlátni. Ugyanez áll a hajtő vonalára, ahogy a babahaj tövéhez jut a fényvédő, kukacos, darás lesz, én már csak egy púderecsettel tudtam lesöpörni, a hajamból kifésülni a teljes száradás után. Ha már fent van, hamar szárad, én kicsit olyannak érzem vele a bőrömön, mint amikor kerti munkában megizzad az ember, aztán hirtelen lehűl és a verejték a porral egy húzódó réteget képez az arcon.
Többször nekifutottam, mert nem akartam feladni, de tökéletesen szép eredményt nem sikerült elérnem. Illetve, ha nem nézett ki rémesen maszkosan, csíkosan, foltosan, akkor meg idegesített, hogy lehet, nem elegendő mennyiségben tettem fel az ígért 50-es védelem eléréséhez és ezt így áprilisban megélni nevetséges, mi lesz majd nyáron? Nekem a terhességeim óta sajnos csúnyán foltosodik a halántékom, szóval nincs időm tovább kísérletezgetni vele, visszatérek a Clinique-hez.
Talán azoknak jobban bejön, akiknek zsíros a bőrük, vagy nem törekednek az elvi mennyiség felvitelére.

kremmed
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 20.

Kis tégelynyi mintát kaptam a Clinique üzletben, s nagyon meglepett, mert az eddig használt színezett fényvédők nem működtek az arcomon, s elég reménytelennek láttam a mindennapi fényvédő használat bevezetését.. de ez egy nagyon pozitív csalódás volt, simán feltettem minden nap. Jól beszívódik, nem irritál, nem fényes tőle a bőröm, szaga se olyan erős, mint általában a fényvédőknek. Biztos, hogy nagy tubust is megveszek belőle! :)
update: megvettem a tubust is, továbbra is nagyon jó, viszont hidratálót kell alá használnom, mert különben kiszárítja a bőröm.