Legújabb vélemények - Fényvédők

Puccos
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 20.

Borzadalom! Ordít az alkohol amint felkenem magamra. Nem csíp, nem könnyezik a szemem tőle. Talán ez az egy pozitívuma van. Gyakorlatilag lepereg az arcomról, semmi esetre nem való alá sem krém sem szérum. El fogom használni, de nagyon nagy csalódás ennyi pénzért. Egy csillagot azért kap, mert nem csíp és nem irritál.

m.adri
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 20.

Isotretinoin kúrán vagyok, szerettem volna szeretni, sokan ajánlják, de felkenéskor az átmenetileg érzékenyebb bőröm csípte :( Állagra szeretem a fluidokat, nem pereg róla a CC krémem, nem szárít, nem mattít, kellemes lenne ha nem csípne.

AnnaAnyaralu    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 20.

Teesztelesre kapt a terméket. Nem szeretném újra leirni, hogy mennyire sötét még a light árnyalat is. Tesztelgettem, de sajnos nem lettünk jóban. 8 órán át semmiképpen nem tart, 3-4 óra után az "olajosabb" t-zóna területeken egyszerűen lekopik, és nagyon csúnyán. A szem alatti rancocskakban csúnyán beül, korrigálni kesoob sem tudtam. Végül össze kevertem kedvenc alalpozommal, (catrice HD liquid coverage) de csak rontott a tökéletes alapozó teljesítményén. Fényvèdőkènt használni nem tudom. Fedése egyébként brutál jó, ha lenne extra light még talán ki próbálnám. nyárra egyébként ilyen fedés szerintem felesleges. Nem irritál, nincs rossz vagy zavaróan erős illata. Sajnos ezzel a termékkel nagyon mellé lőttek. 😔

tbanett
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 20.

Én arcra használom és szeretem. Tény, hogy alá rétegezni csak úgy lehet, ha mindent hagyunk szépen beszívódni. Sőt néha a hidratáló el is marad pont emiatt, ha sietek. Illetve érdemes odafigyelni az eldolgozásnál, mert pl. a szemöldök tetoválásomon hajlamos lenne fehér maradni. Nekem működik rajta a smink is, nem kukacosodik, és nem is diszkógömb a fejem. Smink nélkül sem lesz diszkógömb, csak szép bőrfényű, még akkor is amikor napközben újrakenem.

kluc
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 19.

Szeretném szeretni, mert a nagyon matt krémeket szeretem az arcomon, de sajnos iszonyatosan bántja a szemem. Pedig nem is kenem a szemem közelébe, de valahogy a nap folyamán mindig belemászik és irritálja.

kluc

Az arcomra vettem meg, hogy amikor nem mozdulok ki a lakásból, legyen egy olcsóbb, 'mindegy hogy nézek ki' fényvédőm. Kellemes, könnyű az állaga, de arcon nagyon fénylik és mindig beleragad a hajam, pedig le szoktam púderezni. Testen használva is zavaróan fénylik és ragad valamennyire, de szerintem ettől függetlenül ár-érték arányban nagyon jó, újravevős, de csak testre használom.

milkshake
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 19.

A múlt hónapban vettem, könnyen felvihető így a nyári időben (esélyes, hogy ez télen nehézkesebbé válik). Az állaga krémes, de könnyed, vékony rétegben terül el az arcon. Színben nekem egy kicsit sötétebb a kelleténél, ettől eltekintve összességében pozitívak a tapasztalataim. Nem fénylik túlságosan, inkább amolyan természetes arcbőr fénylése van. Nem maszkos hatású, és fedése sincs igazán (bár nem is ez a dolga), az arcszínt azért valamelyest kiegyenlíti. Szerintem jól eldolgozható, és a stick kialakítása is abszolút rendben van. Nekem tetszik, egészen természetes a végeredmény.

blackdiamond27
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 19.

Ősszel és télen használom. Nyáron és tavasszal pedig az 50 faktoros párját. A legjobban bevált fényvédő számomra. A 30 és az 50 faktoros is!

blackdiamond27

Az egyetlen fényvédő amit a Revox mellett elvisel a bőröm. Idegtépő, hogy évközben és szezonban is készlethiányos termék (erre jobban oda lehetne figyelni). Nagyon finom, könnyű textúrája van, a zsíros, nyáron még intenzíven izzadó arcbőrömön szuperül teljesít! 10/10-es termék. Nem kukacosodik. Én a szintén Eucerin Dermopure mattító fluidja fölé szoktam használni. Önmagában és együtt a hidratálóval is egyenletes, matt finish-t biztosít.

milkshake
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 19.

Én nagyon szeretem ezt a fényvédőt. Valóban nem irritál, nincs benne illatanyag, az illatát a vanília kivonat adja, viszont számomra inkább virágillatú, mint vanília, de abszolút kellemes. Jól eldolgozható, nem hagy fehér réteget. Felvitel után nem fénylik, egy kissé viszont tapadós érzetet ad és lassan is szívódik be, bár engem ez nem mondanám hogy zavar. Szerintem teljesen kényelmes egy fizikai fényvédőhöz képest. Egyedül azt sajnálom, hogy nincsen belőle 50 SPF-es változat.