Legújabb vélemények - Fényvédők

Bakoca
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 29.

Hát nekem elég rossz élmény volt. Nem szívódott be, az illata túl sok volt nekem, minden beleragadt és mindent összekentem vele. Le nem égtem vele.

Formidable
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 29.

Mivel az arcra való Oil Controlt nagyon szeretem, testre beszereztem ezt a verziót. Jól használható, kellemes fényvédő, nem hagyott fehér nyomokat (izzadás hatására sem) és nem éreztem, hogy különösebben ragacsos lenne a bőrömön. Illatosított, ami nekem azután már elég fura, hogy jó ideje átálltam parfummentes termékekre, de szerintem napközben nem volt arcbamászó az illata, el tudtam viselni. A karjaimon kellemes viselet volt, kipróbáltam háton is, ott viszont valamiért ha hozzáértem felkenés után kb. 1,5 órával, lemorzsálódott egy ponton. :/ Mindezek alapján még 3 csillagos lenne, ami miatt viszont az 1 csillagon is elgondolkoztam, az az, hogy egy használat után az én mellkasomat és hátamat kicsapta, kis piros foltok jelentek meg. :( Mindent összevetve 2 csillagot adok neki, és sajnálom, hogy nem volt kompatibilis az én bőrömmel.

Echooo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 29.

Na jó, hát vettem ebből 2 tubussal egyszerre, mert a hype. És nem volt fényvédőm. Most próbáltam ki először, az ajánlott mennyiségnek a felével. Mondjuk zsíros bőröm van, és még hidratálót is kentem alá (mert szoktam és elfelejtettem, hogy tenni akarok fényvédőt ma), de még a fele mennyiség sem szívódott fel, ill. valami réteg is kiült az arcomra. Mint az izzadás. Úgyhogy ez eddig egy nagy fail. Holnap vagy azután megint nekifutok, csak letisztított arcra, hátha. De őszintén kétlem, hogy valaha a szükséges mennyiséget felvenné az arcom. Zsíros bőrrel meggondolnám a vásárlását.
Ha leitatom a felesleget, akkor a bőrfelszínt puhává teszi, de nem hidratálót kerestem, szóval... :D
A 2 csillagot majd még meglátjuk, hová fejlődik (vagy romlik). De kétlem, hogy ez lesz nekem a holy grail fényvédő.

kamelia
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.

2022.április 30:
Az egyik üzletben kerestem ennek a 30-as változatát, sajnos nem volt. Az eladó hölgy ajánlotta ezt.
A lelkemre kötötte, hogy színben semmi különbség a kettő között, csak a fényvédelemben térnek el. De mivel úgyis 50-est használok mellé, úgy voltam vele, hogy akkor jó lesz ez is. Úgyis csak egységesítésre használom.
Reggel boldogan bepacsmagoltam vele a fejem, majd néhány óra múlva a tükörbe nézve láttam, hogy csodálatos narancssárgában pompázik a fejem.
Szóval igenis van színbeli eltérés eközött meg a 30-as között. :D Persze ide már később néztem fel...
Itthonra elhasználom azért, most ezzel kezdtem hígítani az itthoni yves roche-s fényvédőmet és a kettő együtt egész használható (de utcára még így sem mennék :D ).

UPDATE
2022.06.29
Azóta fényvédőt cseréltem, erre nem sárgul rá, viszont sötétebb a bőrömnél. Most nyáron keverem a 30-assal (mert az meg túl világos most már) és a kettővel együtt nagyon szép az eredmény. Örülök, hogy el tudom használni és kezdek vele megbarátkozni.

ficeglobog
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 29.

Pár napja használom. Sminket nem teszek fölé, így erről nem tudok véleményt nyilvánítani. Az illata nem irritál, szerintem abszolút visszafogott. Könnyű eldolgozni, gyorsan beszívódik, nem hagy fehér réteget, és rajtam abszolút matt marad. Nagyon jól teszi a dolgát, egész nap kellemes viselet

elynor91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.

Vééégre egy tökéletes fényvédő. Nekem minden mástól úgy néz ki a fejem, mintha zsírral kenegetném, az Eucerin volt még olyan amilyen, de attól meg egy idő után kipattogtam, de ez tökéletes. Szépen beszívódik, nem hagy fehér réteget, nem diszkógömb a fejem utána, én az illatát is imádom. Hátránya, hogy pici a kiszerelés és ehhez hozzájön, hogy többnyire hiánycikk, szóval én is feltankolok majd.

Brunettee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.

Hűvösebb időben arcra is kenem, de most nyáron főleg karra-lábra. Nagyon szeretem, kellemes állaga van, nem zsíros, nem ragad, a ruhám sem lesz foltos tőle. A kiszerelése is jó, és nem fogy gyorsan, pedig nem spórolok vele. Pici bőrfény marad felkenés után, de nem vészes.

Brunettee

Néhány hete rendeltem meg, gondoltam végre kipróbálom a márkát. Életem fényvédője is lehetne, de... Kezdjük azzal, amit szeretek benne: könnyen fel lehet vinni, nem csípi a szememet, nincs semmi illata, és nem hagy fehér réteget maga után. Itt akár gondolhatnánk azt is, hogy hát mi kellene még, de sajnos van kevésbé szerethető oldala is. Bármit teszek, vagy nem teszek alá, az égnek nem akar beszívódni rendesen. A bőrfényű termékek nem zavarnak általában, de ettől konkrétan zsírosnak hat a bőröm. És komolyan púderezni kell, hogy napközben ne nézzenek rám furán. El fogom használni azért, arcra is, meg testre, de hogy újra nem tervezem venni (jelenleg), az biztos. Csak egy picit lenne kellemesebb a viselete, és máris szuper termék lenne. Így sem rossz, de van kényelmesebb fényvédő is a piacon. Azért jár a négy csillag, mert nem rossz, érdemes kipróbálni.

Megkövetem magam, így két hónap használat után. Ez egy remek fényvédő. Igen, fényes marad (ezt egy pici púder nálam megoldja), de azért nem olyan katasztrofális a helyzet. Nyaralás alatt csak ő volt velem, nem pirultam meg, és ez nagy szó nálam. Az ára baráti, könnyen elérhető. Az viszont biztos, hogy nem mindegy, mit teszek alá, hajlamos morzsolódni. Megkapja a maximális pontszámot, mert ennyi idő után számomra több lett az előnye, mint a hátránya. Viszont zsírosabb bőrűek óvatosan, mert tényleg fényes.

Xanacska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.

Az eddig bevált márka miatt próbáltam ki ezt a színezett fényvédőt. A lehető legvilágosabb árnyalatban vettem meg. Gyakorlottnak gondolom magam az effajta készítmények terén, de ez... hát kifogott rajtam. Ezt a narancs színt sehogy sem tudtam jól felvinni, eloszlatni, keverni, hogy ne legye Trump-ra hasonlító fejem... Egyszerűen borzalmas ez a szín (bocsi Trump). Szerintem nincs olyan nő, akinek ez illene a bőréhez.
Mattítani jól mattít, az igaz. Maszk hatás önmagában nincs, de ha keverem, akkor szörnyű.
Senkinek nem ajánlom. Ennél szerintem bármi jobb lehet.

Gregina86
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 29.

Ez minden volt csak matt nem... Kombi bőröm van, tocsogott utána, fehér réteget hagyott, egyszerűen utáltam... Le is adtam a szárazabb bőrű anyukámnak.