Legújabb vélemények - Fényvédők

jubileum
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 23.

Egyre szélesebb az octocrylene-mentes paletta, most elég sok felbukkant a márkánál, krém, spray, pumpás krém, ami kellhet :D Alapvetően olajspray, de tényleg érezni némi frissítő hatást, a spraye azért nem szór 180 fokban mint a drágább sprayk szórófeje, így nagoyn fontos hogy rendes adagot vigyünk fel, és hogy utána elsimítsuk, szerintem a legjobb ha két rétegben viszi fel az ember. Ennek miértjére ajánlom a neten keringő képgyűjteményeket a spray naptejek eredményéről :D Mint egy gyakorlófal egy grafitiparkban :D
Egyébként ezt szépen el lehet kenni ha valaki nem csak ködölget hanem normálisan felfújja a bőrre. Enyhén olajos, de nem folytja meg a bőrt. Ne felejtsük el hogy szabadban sportolásra van, nem városnézéshez meg irodából irodába rohanáshoz, így eléggé bocsánatos ez a "sportos" bőrfény, és valószínűleg kell is, hogy állja az izzadtságot és a vizet.
Olyan szempontból még értékelem is, hogy a bőrolajak általában segítenek benntartani a vizet a bőrben, ami lássuk be szintén nem hátrány.

nika15
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2022. június 23.

Eddig még nem találtam ennél jobbat, pedig árban jóval drágábbat is próbáltam már!
Nem kukacosodik, lehet rá sminkelni, nem csípi a szemem.
Egy kicsit fénylik tőle a bőröm, de ezt elnézem, hisz a nagy melegbe kinek nem?!

nika15

Számomra max annyi előnye van, hogy nem égtem le vele. De borzalmasan kukacosodik, nem lehet rá sminkelni és ha a szemkörnyékre kentem, akkor csípte a szemem. Biztos, hogy nem veszem újra, max a mellkasomon elhasználom. Nekem csalódás

Tiriteri
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 23.

Csúcs szuper! Azt írja, hogy illatmentes , én mégis érzek egy nagyon enyhe valamit, lehet, hogy a benne lévő dinnyeillatot. Annyira jó az állaga, beszívódik azonnal, és olyan kellemes lesz utána a bőr, hogy nem igaz! Felbuzdulva az esti rutinba is beépítettem arcra, és mennyei: puha, hidratált, telt lesz a bőröm. Kicsit drága, de 150 ml, szerintem sokáig elég lesz, cseresznyényit ír, én azért annak a dupláját teszem.

lzsoficim
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 23.

Az én ízlésemnek túl cuppanósan nehéz.. az ultra-könnyű miatt vmi sokkal lazább textúrát vártam, de nem hozza a nevéhez fűzött elvárásokat.
Lehet, hogy úgy értik, hogy könnyű, hogy nem olajos? Nem tudom, minden esetre én pont nehéznek érzem picit. Nem ennyira, mint Baréisun spf 50+-t, de nem is egy Revox Daily Sun Shield (ahelyett vettem, tekintve, hogy hónapok óta lehetetlen beszerezni)
Nagy tesztelés alá majd most kerül a napokban, de eddig a sima városban csatangoláshoz, napi rutinhoz elegendőnek tűnik.
Addig megelőgezem a 4 csillagot, s meglátjuk.

etti_112
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 23.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 23.

A reggeli fényvédőm mellé kerestem valamit, amit a napközbeni jövés-menés során használhatok, de nagy csalódás volt. Nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget, az illata sem jött be, csípte a szememet és a bőröm sem szerette, plusz úgy néztem ki, mint aki egy vastag réteg vazelint kent az arcára. Próbáltam szeretni, de nem sikerült, nagyon hamar el is fogyott, mondjuk ennek kivételesen örültem. Biztosan nem újravevős.

Kriszta1988
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 23.

Ez a fényvédő egy álom :) Kombinált arcbőröm van, szóval olyat kerestem, ami mattít is. Felkenéskor hagy egy fehér réteget, de ez kb. egy perc alatt eltűnik, olyan 10 perc után lesz teljesen matt. Nem csillog, nem ragad, nem szárít én az illatát is szeretem, egyáltalán nem zavaró.

viragi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 23.

Halvány bézs színű krém (de nem mondanám színezettnek, mert színez meg semmit), amit könnyű eloszlatni, jól beszívódik. Nem csípi a szemem és szép természetes finishe van, nekem nem is kell rá szinte púder. A canmake finish-éhez tudom hasonlítani. Nem morzsálódik, nem irritál, nem okoz pattanást vagy mitesszert. Van illata felvitelkor, de utána már nem érzem. Szóval nekem bejött, újravevős, szívesen használom így nyáron. Azt nem tudom mennyire hidratál önmagában, mert én kenek alá hidratálókrémet is.

blessed
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 23.

Úgy hoztam el a boltból, hogy ajánlom neki, hogy megérje a hypeot! És téényleg szuper kis fényvédő :) Az illata nekem nagyon tetszik, nem kifejezetten naptejes, de mindenképp nyári, édeskés illatú. Jó érzés kenni, de szerintem a szilikonossága miatt, legalábbis nekem a szilikon alapú primereim pont ilyen állagúak és érzetűek felvitel közben. Sminkelni is tudok rá és eddig nem pattogtam ki tőle. Csak azt nem értem, hogy a gyártó mit szégyenkezik ezzel a 30ml-vel ?? Miért nem lehet min. 50ml ? Emiatt az ára sem feltétlenül baráti szerintem, 2 árán pedig vannak jobb összetételű fényvédők (gondolok itt az oktokrilénre).

bree07
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 23.

Nekem annyira zsíros, és fénylő lesz tőle a bőröm, hogy rettenetes.. :( Sminkelni rá se lehet így, mintha disznózsírral lennék kikenve. A szempillaspirál is leoldódik a szemem alá ha ezt használom az arcomra, annyira nem tud beszívódni.