Legújabb vélemények - Fényvédők

verus086
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Hat nekem ez szörnyű. Lehet hogy véd, ezt nem veszem el tőle, de egész nap ragadtam tőle és cseppet sem szívódott be, mindenen fehér nyomot hagyott, amit ki se lehet szedni, szóval ment a kukába.

verus086

Csak azért kap 2 csillagot, mert nem égtem le vele, szóval a dolgát teszi, de egyébként számomra borzalmas, nem szívódik be egyáltalán, és mindent összeken amihez csak hozzaer. Egész nap ragadtam és fénylettem tőle és a fürdőruhám tiszta fehér csikos lett tőle, meg úgy minden amihez hozzányúltam. Ki is dobtam egy használat után…

brigi50c
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Nekem alapvetően zsíros bőröm van, emellett még fullsmink-viselő is vagyok, ami duplán nehezíti a dolgokat. Olyan fényvédőt kell találnom, ami nem fényes, nem teszi maszkossá vagy elmosódottá a sminkem. Próbáltam már több mindent, a cosrx aloe zsíros és ocsortány sminkkel, innisfree no sebum túl fehér, canmake túl fényes... De EZ... EZ KÉREM TÖKÉLY. Nem tudok rá rosszat mondani. Jó illatú, kellemes textúrájú, beszívódik, sminket nem fényesíti ki de az arcom se, estig tart és nem csúszik szét... Azt mondanám, hogy ár-érték arányban szuper még úgy is hogy kicsi a kiszerelés, mert nem mindegy, mit kapsz a pénzedért. Nekem megéri. Sokszor újra fogom venni.

Matebettee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 21.

A legeslegjobb naptej, fantasztikus állaga van, luxus használni. Finom gyengéd illet, nagyon hamar beszívódik, soha nem égtem le vele.

beatrix126
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Júni 21: Még mindig szuper, amíg lehet, tuti ennél a terméknél maradok. Az ára nagyon baráti.
Márc. 29: Egy hete használom, nekem bejön. Szemememet nem csípi, sminkelni tudok rá, nem fényesedik jobban át az arcom.
Lehet kapni 50-eset is, majd azt is megveszem. Parfümmentes, ami nálam, szinte mindig szempont. Àllaga kicsit folyós, nem lesz fehér mész az arcomon, viszont kell 5 perc minimum, hogy beszívja az én bőröm. A szememet nem csípi.
Kíváncsi elszek, bejön-e hosszútávon is.
Azt nem tudom, hogy a magyarországi Rossmannban is forgalmazzák, vagy sem, de legközelebb meglesem. A boltban új termékként volt kirakva, a német honlapon sem láttam még fent.

Estée Lauder Perfectionist Pro Multi-Defense UV Fluid SPF45 with 8 Anti-Oxidants

lauran
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 21.

Nekem pozitív tapasztalataim vannak. Második éve vettem újra, nyáron ez az alapfényvédőm. Nálam nem hagy fehér réteget, persze, felvitel után igen, de szépen lehet oszlatni, nagyon-nagyon jó sminkalap, és nem fénylik át jobban, mint bármely más krém használata után az arcom amúgy is. Ez előtt a Clarins fényvédőjét használtam, és az sokkal fényesebb volt az arcomon. Harmadszorra is újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Sajnos nekem ez fényvédő nem jött be. Nem szivodott be, teljesen fénylett az arcom tőle és sajnos sminkelni se tudtam rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Kombinált bőrre nagyon jó választás. Azért kap csak 4 csillagot, mert iszonyatosan csipi a szememet. Abban az esetben, ha nem szemem környékét nagy ivben kihagyom, akkor teljesen jól működik. :) Nincs csillogás, nem kukacosodik, tökéletesen lehet rá sminkkelni is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Kombinálta bőrre nagyon jó választás. Nagyon folyós, kicsit nehézkés az applikálása és egy icipicit zsiros érzetet szokott hagyni. Nem csipi a szemem, ezzel megvett teljesen ez a fényvédő :) Ezért is kap 5 csillagot.

asdf27
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 21.

Nagyon szuper, életem első fényvédője (illetve talán második a LRP rosaliac UV legere után), amit nem érzek az arcomon. Nem hittem el, hogy ilyen létezik és szinte sehol nem lehet kapni. Felháborító,és írtam is az Eucerinnek! :-)
(Alá tényleg nem lehet semmi tenni.)
ui. Szerintem az LRP terméke jobb, viszont az csak SPF15.
ui2. Nekem furcsa textúrájúvá teszi az arcomat, úgyhogy felé teszek egy nagyon pici Cerave SPF25-ös hidratálót.
ui3. A Cerave-t alá kell tenni, legalábbis nekem, mert az erősen retinollal hámlasztott arcomat szerintem irritálja, és itt-ott kezd viszketni és látok irritációt. A Cerave krémről nem gurult le kis felületen próbálva.
Szemhéjra nem szabad rakni, mert nagyon csíp szembekerülve. Nekem az egyetlen, ami nem csípi a szememet, az a Cerave SPF25 hidratálója.