Legújabb vélemények - Fényvédők

fekdoraa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Száraz-normál az arcbőröm, így egy olyan fényvédőt szerettem volna, ami kiváltja a reggeli hidratálókrémet. Ez pipa :)
- fehér réteget beszívódás után én nem tapasztaltam
- gyorsan kell vele dolgozni mert egy kettő beszívja a bőr
- beszívódás után kb 20p mire eltűnik a ragacsosság (ezt felgyorsíthatja egy kis púder vékony rétegbe)
- kb 40-50p mire “láthatatlan” lesz. Nem “púder matt”, inkább ilyen természetes/ selymes/ hidratált fénye marad a bőrnek
- eddig púderrel és korrektorral próbáltam, szépen együttműködik velük
- ha néha sikerül belekennem a szemembe akkor sem csíp, csak könnyezem tőle

Ár-érték arányban szerintem elég jó (3749Ft/100ml), ha gyorsabban “eltűnne”az arcomról, akkor 5*-ot kapna.

juditjanka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Minden áradozó kommenttel egyet tudok érteni. Nem fénylik, kellemesen hidratál, jól véd, semmivel nem vész össze, nem fullaszt, könnyed, nem csípi a szemem. Minden évben rápróbálok egy újra, főként eddig koreaiakat használtam, ott sem v olt gond, de ez annyira jól hidratál is nyárra, hogy már újra is vettem, és annyira nem is vennék már mást. Gyorsabban fogy, ez nekem is feltűnt, bár lehet azért, mert előtte nem krémezek, csak egy szérumot dobok fel max, és jobban felszívja a bőröm, de annyi baj legyen, emiatt nem vonnék le pontot.

Tavasztunder
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 21.

A Müllerben 1790 Ft volt és hatalmas csalódás. Nehéz, sűrű, zsíros, fényes, fullasztó.
Szomorú vagyok, hogy 1800, meg 2000, meg 2500 forintokért megvettem sok vackot..
Nem tudom, mennyire kellene száraz bőr ahhoz, hogy egy Revox, vagy Neutrogena city shield, vagy Hipp ultra sensitive me csillogjon rajta..
(2 csillagot adok, mert legalább octocrylene mentes)

Update: testre jó, pici gyereknek is!

bongi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Ha nem lenne ennyire levendulás, az 5 csillagot is megadnám. Nem tudom, hogy a levendula miatt vagy valamelyik másik összetevő miatt, de engem is egy kicsit csipked közvetlenül felkenés után. Meg az illata is túl erős, meglennék nélküle. Viszont szép a bőröm a használata mellett és sokáig mattítja az amúgy nagyon zsíros bőrömet. Világos bőrre ajánlom, azért az nem igaz, hogy a megfelelő mennyiség felvitele után nem hagy fehér réteget. Először mikor megvettem 5000 ft körül volt az ára, sajna már jóval drágább.

Rose23
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Ez a krém a legnagyobb pofáraesés, amit a KM-nek köszönhetek :D :(

Nem tűnt fel ugyanis, hogy gyakorlatilag MINDENKI egyfajta primerként értekeli ezt a terméket, sőt, nem csak itt, de youtube-on is. Pedig mindenki azt írja, hogy micsoda nagyszerű FÉNYVÉDŐ ez.
Ajjjj... ne csináljátok ezt. Senki sem beszél arról, hogy fényvedőként hogy viselkedik! Csak úgy, mint egy sminktermék...

Hát nálam csúnyán leszerepelt ilyen szempontból. Egy egész napos strandolás mellett lepirult az arcom, a pigmentfoltjaim sötétebbek lettek. Pedig úgy kentem egész nap, mint a kisangyal, ahogy a nagykönyvben meg van írva, mert nagyon fehér bőrű vagyok. Félárnyékban voltam, kb. kétszer 20 percet a vízben.

Az tény, hogy smink alá rendben van, városba valószínűleg elég is, ahol nincs hosszabb időtartamban kitéve az ember napsütésnek. STRANDRA SEMMIKÉPP! Gondos előkészület,
többszöri újrakenés mellett sem.

Nagy csalódás :(

Banyi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Az évek alatt rájöttem, hogy a kémiai fényvédőket nem bírja az arcom, mindegyiktől kifolyik a szemem, ezért esett erre a választásom. Alapból is elég fehér a bőröm, így engem a fehér fényvédő nem zavar, bár tény, hogy jól el kell kenni. Kb fél óra alatt amúgy rendesen beszívódik, nagyon kényelmes viselni, nem szárít és szép bőrfénye van. Pluszpont, hogy 75 g van az üvegben ami több,mint egy átlag fényvédőben szokott lenni.

Alverya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 21.

Végre egy fényvédő, amit nem dob le azonnal az arcom! Szépen mattít, hamar beissza a bőröm, rétegezhető, fel tudom vinni belőle a megfelelő mennyiséget.
Azért csak 4*, mert nagyon erős illata van és sajnos csak 30-as.

judit0206
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Még csak most kezdtem használni, de azt már elmondhatom, hogy az állaga szuper, könnyen beszívódik és nem csillog, mint a legtöbb fényvédő. Az illatán meglepődtem, hogy van egyáltalán…kellemes, de nekem elég erős egy arcra szánt kozmetikumhoz képest. Elég érzékeny a bőröm, és lehet emiatt nem fogja bírni. Nagyon sajnálnám, mert ezen kívül tényleg szuper.

rammy717
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 20.

Jó kis krém, de nem önmagában. Nagyon sűrű, pillanatok alatt megszárad és emiatt nehéz eldolgozni. A nem-fényvédős hidratálókrémemmel összekeverem a tenyeremben és úgy szoktam felvinni - ez így bevált. Az oil correkt hatásról nem tudok pozitívan nyilatkozni, mivel már a felvitel után is olyan hatása van, mintha zsíros lenne a bőr. Illetve egyébként is nyáron kezdtem el használni, amikor meleg van és izzadok, nem is tudom, mit lehet elvárni ilyen esetben egy egyébként is könnyen zsírosodó arcbőrön. Egy kevés púderrel szoktam zárni, és így biztosan nem csillogó fejjel hagyom el a lakást :D
A lényeg: nem okoz pattanást és mitesszereket. Nálam ezzel nyert.
Összességében szeretem és ajánlom.

Andi007
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 20.

Imádom, nem égek le, könnyű felmenni.