Legújabb vélemények - Fényvédők

Koalagirl
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 20.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 20.

Tavaly nyáron és idén is ezt használom testre. Szuper védelmet ad, egyszer sem égtem le mikor használtam. Egy jó pár perc kell míg felszívódik, kicsit ragad később is. Nem tűnt fel, hogy gondot okozna a ruhákkal. Naptej illata van, az alkohol nem érződik. Kicsit híg, beszivárog az ujjaim közé mikor elkenem, de nem pereg, nem kukacosodik, nem hagy feltűnő fehérséget vagy csillogást maga után.
Arca amúgy sem való, de azért egyszer kipróbáltam - nem jött be, az arcomnak egyértelműen túl zsíros, kényelmetlen.
A ragadás néha zavaró is tud lenni, ezért négy csillag. Vízállóságát nem teszteltem.

blackdiamond27
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 20.

Az egyik kedvenc fényvédőm. Nagyon jó, krémes textúrája van, ezáltal könnyű vele dolgozni. Nagyon letisztult és elegáns a tubusa. Nekem pozitívum, hogy nemcsak maga a krém hanem a külső is jó :D

Bambi11
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 20.

Könnyen kenhető és nem irritálja a bőrt. Az arcon hagy egy kis zsíros érzetet, ezért inkább testre használom, de arra szuper.

Beatricesss
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 20.

Az én bőröm nagyon finnyás : vagy kukacosodik a krém, vagy nem csinál semmit, vagy iszonyat zsíros lesz tőle a bőröm és még száraz is itt-ott. Féltem a fényvédő használattól ezek tükrében, de nekem nagyon bevált. Hidratál, tudok sminkelni mellette, puha tőle a bőröm, fehér színe sincs. Azóta is minden egyes nap rácsodálkozok, hogyan sikerült ilyen jól választani elsőre. :D
Számomra úgy működik, hogy hagyom teljesen beivódni, ami kis időt elvesz és utána sminkelek csak rá. :)

Waterfall
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 20.

Egyenlőre még csak a karomon próbáltam ki, beszívódás után érzem hogy kentem magra valamit, de nem zavaró. Sminkkel is kipróbáltam és nekem nem kukacosodott.
Update: hát... kukacosodik. Ha csak egy kicsit is megdörzsölöm a bőrömet már jön le. Először ez azért nem tűnt föl mert alig kentem, de legutóbb kicsit elszaladt a ló velem és meg is lett az eredménye. Egyébként még mindig nem zavaró a bőrömön, az arcomon se.

Vanessa94
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 20.

Lekopogom ,de évek óta eddig ez a legjobb naptejem! Napallergiás/fényérzékeny vagyok és az eddig próbált drága naptejektől ugyanúgy kijött az allergiám(La Roche-Posay,Bioderma).
Idén gondoltam “merész” leszek és kipróbálok egy olcsóbb,saját márkás naptejet, nem csalódtam!
Nem kifejezetten allergiára van,de minden pénzt megért! Arcra inkább szárazabb bőrűeknek ajánlom,mert elég “diszkógömbös”a végeredmény,púderen is átütött nekem.

krsztmlnr
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 20.

Leégtem, félóránkénti újrakenés mellett….kuka.

NovakneViki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 20.

Az itteni vélemények alapján próbáltam ki. Csak arcon használva nem tűnt fel, hogy nem a legjobb, nagy hibája, hogy ha a szemkörnyékre kerül, akkor jó fél órás könnyezést vált ki. Ezen kívül pattanást vagy egyéb irritációt nem okozott. Viszont a hétvégén kipróbáltam egész testre egy medencézés alkalmával. Amint víz éri azonnal eltűnik a bőrről, így védő hatása semmi.

SkinCareAddict
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 20.

Habár nem kifejezetten felnőtteknek készült, a pozitív értékelések miatt adtam neki egy esélyt. Sajnos az árán kívül túl sok pozitívumot nem tudok mondani róla. A krém nagyon zsíros, szinte lehetetlen eldolgozni, főleg ha alatta van már krém, vagy esetleg szérum. Talán dekoltázsra, illetve karra eltudom használni, de egyébiránt arca, felnőtteknek nem ajánlanám.

Renapple
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 20.

Az előző véleménynek hála, mertem megvenni.
Most fogyott el az első flakon, de már beszereztem még 2-őt.
A védelme brutál jó! Kerékpáron aszfalton csúsztam bele csúcsidőbe, de még meg sem pirultam.
Igaz, egy flakon után sem sikerült kitapasztalnom (első fújós fényvédőm) hogyan kell jól használni, csak felfújni, vagy el is kell simogatni, mennyit fújjak, hogyan stb....
Testápolózás után szívódik be a leggyorsabban, van egy enyhe bőrfénye, de 10-15 perc, s teljesen eltűnik, beszívódik.
Volt, hogy arcra is fújtam, fényvédő újrakenésként. Nem okozott ott sem pattanást, se semmi károsat. Nem ragad.
Az illata minimális és jó, gyorsan elillan.
Kislányom is fújtam vele, neki se okozott semmit, jobban viseli ha befújom, mint kenem (a márka gyerekre való napozókrémét, ami szintén jó, s maradéktalanul beszívódik)
Továbbra is újraveszem, jó szívvel ajánlom másoknak is!