Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

nagydia899
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 22.

Elsőosztályú termék, legalábbis nekem. Próbáltam régebben orvosi rendelőben fogfehértést, persze az is jó volt, de 5x ennyibe került. Nekem bevált!

mlexa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Abszolút megéri az árát! Rengeteg fehérítő hatást hirdető fogkrémet próbáltam, de egyik sem csinált semmit. 😟 Ez viszont csillogó, fehér fogakat eredményez. Nyilván nem tart örökké a hatása, de az eredmény miatt szinte készteti az embert, hogy újra és újra fogat mosson. 😀 Nagyon szeretem. Az íze is végre nem az a maró mentol, és az állaga is jó. Kellően habzik, szóval számomra maga a tökély. Fogérzékenységre nem nyújt megoldást, így váltva használom a sensodyne fogkrémmel. De ezt sokkal jobban szeretem, de a másik meg a problémám miatt szükséges. Mindenesetre ajánlom mindenkinek, aki fehérebb fogakat szeretne, mert ez tényleg működik 😊

ninahf
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 20.

Jópár hónapja használgattam, szépen fehérített is, bár csak heti párszor használtam, aztán végül félretettem mert nem bírtam elviselni az ízét.
Most pedig a terhesség legrosszabb 'mindentől is' rosszullevős időszakában elővettem és imádom.. :D
Úgyhogy végülis teszi a dolgát, heti 2-3x használom, nem mondom hogy csodaszer, d3 egy próbát megér ha valaki bírja az ízét

Kakics92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 20.

Az íze nagyon különleges. 😊 Kellemes érzetet ad a szájnak több óra elteltével is.
2 hónapja használom. Nem vettem észre, hogy fehérítene, de állapot-fenntartának jó. Ár-érték arányban szuper.

Pecci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 20.

Páromnak visszatérő probléma volt a foginyverzes és érzékenység, illetve az érzékeny fogak. Amióta ezt használja, ezek a gondot megszűntek, és plusz hátasként még a fogai is fehérebbek lettek. Megeri megvenni ezt a fogkremet, mert hosszutavu hasznalat mellett egy csodaszer. Maradunk mar ennel a fogkremnel.

Nano
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 20.

Ajándékba kaptuk, így nem tudom mennyibe kerülhet. Én imádom, nem bántja az ínyemet, sose vérzik pedig előtte ezzel sokat szenvedtem és szuper tiszta érzést hagy maga után. Sokkal hatásosabb mint egy manuális fogkefe, és szerintem az elektromos körkeféseknél is sokkal jobb. Olyan 5-6 havonta cserélem a fejet. Az első pár alkalom nagyon csikizett, de hamar hozzá lehet szokni, teljesen más frekvencián rezeg mint amit megszoktunk. Természetesen ezt sem kell sikálva használni, hanem inkább csak finoman mozgatod a fogaid körül ő pedig elvégzi a munkát.Külön plusz pont a Xiaomira jellemző letisztult stílusról. Érződik rajta, hogy nagyon jó minőség! Egy töltéssel is hetekig elvagyok vele. Nekünk a párommal két külön gépünk van, így nem cseréljük a fejeket naponta, nekünk ez így jobban bejött. Az appot is letöltöttük nyilván az első pár hétben érdekes volt megfigyelni, hogy jól mosunk-e fogat, de aztán ez hamar elkopott.

account001
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 18.

Az ára nagyon borsos, szétmarja a számat és kis hegeket okoz benne. Egyáltalán nem bírom elviselni az utóillatát sem.

account001

Nekem a listerine csípi a számat,illetve hegeket okoz rajta. Emellett alkoholt is tartalmaz,így nem ajánlatos vele kocsiba ülni, mert bizony ezt az enyhe (le nem nyelt alkoholt) is kimutatja a szonda.
VISZONT EZ! Nem csípi egyáltalán a számat, valóban mentolos illata van és nem ez az elfuserált valamilyen mentolos szag. Az ára is kedvező.

katalinmester13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 18.

2019. december 5.
Fogorvos ajánlására vettem a hidegre érzékeny fogú fiacskámnak. Szintén érzékeny fogú révén jómagam is használni kezdtem. Kellemetlen az íze. Sós mentol? A fogamhoz érintve, olyan mintha még érzékenyebbé tenné őket. De néhány sika után elmúlik ez az érzés. Egyébként működik, mert aztán mégsem lesznek érzékenyek a fogaim. Tisztító hatása teljesen jó. Maltofertől besárgult fogaimat szépen rendbetette. De egyszerűen nem szeretek vele fogat mosni. Ennek ellenére újravettem, mert a kedvenc érzékeny fogakra való pasztából nem volt a patikában. Viszont kellett valami. Maradt ez. 😞

2020. február 18.
Végre elfogyott. Véleményem nem változott. Nem szerettem meg.

Maddie
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 17.

Egyetértek az előttem szólokkal. Többféle fogselymet próbáltam már, de ez a legjobb. Nem foszlik, könnyen bejut a legszűkebb fogközökbe is, és a maga után hagyott finom mentolos íz csak hab a tortán.