Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

bogcsii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 4.

Már 1600.- de megéri , végre egy fogkrém amibe nincs fluorid, nem nyáladzok tőle, és nem kapok hányingert a mű mentolos íztől. Szerintem nincs utóíze, se nem keserű se nem édes. Biztos újra veszem

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 3.

Sokan 'fapados' fogkrémként tekintenek rá, pedig simán kenterbe veri a legújabb kiadású, túlhypeolt szájápolási termékeket. Nekem kapásból tetszik, hogy gazdaságos 100 ml-es kiszerelésben kapható. Kellemes hagyományos mentolos íze van, ami hosszantartó friss leheletet biztosít. A fogszuvasodás, lepedékek ellen jól bevált, tiszták és fényesek tőle a fogaim. Fehérítő hatását nem tapasztaltam. Szeretjük! Az egyik legjobb Colgate fogkrém.

Dumitutoj
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 1.

Szájüregi afta miatt vettem meg, mert egyébként nem használok szájvizet, de ennek valami iszonyat borzalmas az íze!!!
Elsőre olyan volt, mintha autógumit égettek volna a számban, de emlékeztetett a nagymamám által használt Naftalinra is, amit a kabátjai zsebébe dugott a molyok ellen.
Kénytelen voltam utána még egyszer fogat mosni, hogy valahogy elnyomjam ezt a borzalmas ízt!

szilvia.bano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 1.

Én leszek az első, akinek nem vált be. Kezdődő fogínysorvadásom van, kis gyulladással és minimális érzékenységgel, ezért próbáltam ki. Az érzékenységet minimális mértékben tompítja, más változást nem tapasztaltam, viszont drága. A Dentinox gél jobb volt, míg meg nem szüntették. És a Corsodyl is jobb, jóllehet egy fogászati műtét után nem ajánlott erős, mentolos öblögetőt használni, de amúgy sokkal jobb és nem csak fogínyre, aftára is zseniális.

asdf27
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 30.

5db-osat rendeltem az emagról, ma csináltam meg az első kört. Nagyon jó, már egy alkalom után is látszik a különbség, fehérítő fogkrémre tényleg nem érdemes költeni. Érdekes volt, hogy a fehéredés inkább később, levételt követően kezdett látszani. Minimális érzékenységet tapasztaltam idáig. Ha lesz kedvem, majd írok még az eredményekről. :-)
update: az 5 napból 3-at mertem elhasználni,mert egyre lassabban múlt el a fájdalomérzet. Nem mondom, hogy heves nyilalós fájdalmaim voltak, de a 3. után már 2 nap volt a helyreállás ideje. Közben Dentalux Sensitive fogkérmmel és Sensodyne-vel kenegettem (ezt hamarabb kellett volna). Az eredményt illetően nagyon elégedett vagyok, szerintem az utolsó 2 után már olyan lenne, mint amilyenre szerettem volna. Utánanéztem jobban: fogorvosok is inkább ezt ajánlották, mint a dörzsölős fogkéremeket, tényleg hozza, amit kell, utána nem szabad színezős ételeket enni egy ideig (nem tudom, hogy meddig pontosan- orvos utólag 1 hetet mondott), remélem, hogy hosszabb távon sem lesz baj, de az biztos, hogy orvosi fehérítésre ezek után nem mennék el.
ui. a fájdalom nekem csak Rubophen-nel múlt el. (javítás, Advilt vagy Algoflex-et kell szedni, valamit, ami Ibuprofen tartalmú!)
ui2. nekem brutális ínygyulladásig ment a dolog, úgyhogy most már Sumetrolimot vettem be rá (nem orvosi javaslatra), mert csak 2 hét múlvára kaptam időpontot, azt hiszem, hogy két hét után kezdek rendbejönni. Az orvos azt mondta, hogy a rendelői fogfehérítés annyival jobb, hogy ott kapsz ínyvédelmet, és remineralizálják a fogadat, és nem csak Sensodyne fogkrémmel. Szerintem jó termék, de nekem előtte is kijöhetett valami érzékenység peroxidos fogkérmnél, ami gyorsan elmúlt, és amire az orvos legyintett.
update: Elmex gél (gyógyszertári) az ajánlott igazi remineralizációs eszköz.

viki30
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 27.

Legeslegjobb fogkrém! Nagyon jók az összetevői, de ami meggyőzött eltűntette a 90% át a fogkövemnek! Kellemes kókuszos íz, nekem nem túl intenzív és így tökéletes! Jól tisztít!

AngelHeart80s
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 25.

Nem tudom melyik íz volt meg, fél perc öblögetés után már csípett, de ezáltal hatott is. Utána fél percre kb. rózsaszín volt az amúgy állandóan gyulladt ínyem. Egyedül azért nem venném újra, mert valószínű sárgítja a fogakat, mint az ecsetelők is, illetve más szájvízek nagyobb kiszerelésűek.

Kinga79
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 23.

Szerintem rendben van,jó kókusz ízű. Kicsit hígabb az átlagtól,de jól tisztít. euroshopban csak 490 huf 👍

Ananászos hol kapható? 😍

Judy94
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 22.

Az egyik kedvenc termékem, mára -2022. június- 2000 forinttért lehet megvásárolni a drogériákban. Én nemrég kettőt vettem akciósan, ugyanis darabja 1500 forint volt. Nagyon szeretem, mert jól tisztít és sosem sértem meg vele az ínyem. Mindig tisztának és ápoltnak érzem a fogaimat miután ezzel megmosom. Sokáig kerestem a megfelelő fogkefét, majd egy szakember, Holényi Zita ajánlotta az egyik videójában a terméket, annak hatására próbáltam ki. Szeretem azért is mert színes és kedves, úgy gondolom, hogy 2-3 havonta megéri ennyi pénzt kiadni a fogaim egészsége érdekében. Mindenkinek ajánlom a terméket!

Rita0126
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 21.

Szerintem teljesen rendben van. Mentol mentes fogkrémet kerestem, ez az. Az íze nem rossz, megfelelően tisztít. A fehérítést nem egy fogkrémtől kell elvárni szóval ettől el is tekintek. Mivel SLS mentes nem fog úgy habzani mint egy átlagos fogkrém, aki ezt választja jó ha tudja.