Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

chiocciola
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 14.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 14.

Próbálom röviden összefoglalni, hátha segítek vele valakinek. Másfél óra volt mindenestől az eljárás, ebből a lápmázás 3x15 perc. Az elsőnél semmit sem éreztem, a másodiknál iszonyatosan fájt egy pár fogam élénél, jeleztem, mire kentek rá még védő krémet, és így a 3. megint nem fájt. A várható 4-8 árnyalat javulásból az enyém 7-es volt, szóval igencsak elégedett lehetnék. Na de azért ezek az árnyalatok mind elég sárgásak, a legszebb sem tiszta fehér. Meg is mondták, hogy maximum olyan fehér lesz, mint amilyen volt, tehát semmi vakító fehér Hollywood mosolyra nem kell gondolni. Sajnos. A következő egy napban alig ettem, alig beszéltem, alig nyitottam ki a számat, annyira érzékeny volt, aludni se nagyon tudtam tőle. Télen semmiképp ne csináltassatok ilyet, mert nagyon fájna a hidegben. 24 óra után múlt el a folyamatos fájdalom, mostanra eltelt egy hét, és még néha itt-ott beleszúr a fájdalom. Ahhoz képest, hogy a rendelőben látszott a különbség, a való életben, normál fényekkel SENKI nem vette észre, hogy változás történt, hát az ember nem pont ezt várja 68.000 Ft-ért (nagyon akciós ár ez ráadásul), és ennyi fájdalomért. Persze nem ehetsz min 2, de inkább 7 napig semmi színeset, hát ezt is elég nehéz betartani, de betartottam, nehogy emiatt ne legyen eredmény. Zöld Elmexet javasoltak, Sensodyne mintát adtak. Örülök, hogy elmentem, mert nem nyugodtam volna addig, de most azt mondom, hogy nem mennék újra, nincs arányban az összeg-fájdalom-eredmény. Kicsit nehéz nekem azt is elhinni, hogy nem árt a zoméncnak, akkor miért fáj? Biztos nem jó dolgában. Na de ehhez nem értek, a szemmel látható eredményt tudom nézni, amitől többet vártam volna.

Rebeka_R09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 14.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 14.

Jó kis termék, minimális fehérítést tapasztaltam de inkább fehérség szinten tartására ajánlanám. A kiszerelése szerintem kicsi.

Kitsyke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 13.

Nem tetszik! Érzékenységre jó, viszont nem tisztít valami jól, de lehet a fogkefém hibája is... Kicsit híg...Nem fehérít. Örülök hogy elfogyott!!

jhszktln
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 13.

Fogszabályzó miatt kifejezetten nagy rések vannak a felső 6-7 között. Mindegy mit eszek, minden beleakad. Ez hiánytalanul kiszedi a mindent. Tény hogy nem olcsó, de ez az egy fogsorom van alapon megveszem mindig.

Bettu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 11.

Most ez van itthon.
Az első fogmosás után jövök, mert az íze valami förtelem :D
De a leírása alapján egész jónak tűnik. Nem igazán habzik, de a habja szürke. Viszont fogmosás után friss lesz a lehellet. Az íz miatt nem vonok le pontot, szerintem meg lehet szokni.

Fairy0124
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 10.

Kellemes íze van, a kókuszos szaloncukor jut róla eszembe 🤣. Aztán a Dianás cukor. És nagyon sokáig friss tőle a lehellet, érezni a hatását, és elég vicces, én ilyet még fogkrémnél nem tapasztaltam: zsibbad tőle vagyis inkább bizsereg a szám 😆. Hatásával elégedett vagyok.

afrocitt
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 10.

Évek óta fennálló fogíny gyulladásomat pár használat után nyomtalanul megszüntette. Szuper termék!

Budabestia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 10.

Fehérítő hatást nem vettem észre, de az íze nagyon jó. Kicsit az óvodai "rózsaszín krokodilos" élményfogmosás jut róla eszembe, évtizedes távlatból.

clairenoctuelle
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 9.

A kedvenc szájvizem, már többször újravettem. Nagyon kellemes, természetes íze van, praktikus a csomagolása és az ára is kedvező. Csak javasolni tudom.

asztromélia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 8.

Legjobb amit valaha próbáltam. Jól habzik, pont elég mentolos, nagyon jól frissít és amiért megvettem, tényleg fehérít. Napi kétszer mosom a fogam, pár nap után látom a változást.