Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 12.

Nem feherit semmit es eleg eros az ize, de ettol fuggetlenul mint sima szajviz jo .

szilvia.bano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Enyhén sós, enyhén mentolos fogkrém. Az egészségfarm azért javasolja a saját fogkrémük használatát, mert nincs benne sok adalékanyag,ami hatással van a szervezetre. Nem rossz, de nekem nem elég mentolos, egyébként jól tisztít, a hatásával nincs gond. Mínuszpont, hogy körülményes beszerezni, különösen mióta megszűnt a Fény utcai piacon lévő Egészségfarm üzlet. Nagy utat nem tennék meg érte, ha elérhető helyen lehet kapni, jó. És azért nem ez az egyetlen jó fogkrém.

nyufi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Karácsonyra kaptam coco smile ajándékcsomagban a kis kiszerelést, azóta a teljeset is megvettem. Szerelem! Hulladékmentes, finom, elképesztően jól tisztít, azonnali fehérítő hatása van. Sokat kávézom, nekem ez fontos volt, hogy ne látszódjon és tisztának érezzem a fogaim. Utána fogselymezek, bár azt a fogszabályzó levétel óta mindig ha fogkrémet használtam is, mert így mondta a fogorvosom. én egyeztettem vele erről a termékről, azt mondta bátran használhatom, úgyhogy csak ajánlani tudom. Vettem tőlük kókuszolaj szájvizet is, azt fujom a fogkefére mielőtt belemártom, így kicsit habzik és mentolosabb, nekem minden szempontból telitalálat, össze sem hasonlítható mással. Remélem még sokáig kapható lesz, mert ez nekem örök alapdarab lett, és a párom is imádja.

ramonav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Jó íze van, friss lehelletet biztosít. Szerintem semmivel sem rosszabb, mint a Listerine, az ára viszont töredéke.

szevelyn12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 10.

Nem olyan agressziven erős, hogy belekönnyezzek én ezért is szeretem. Az ára is jó.

szevelyn12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 10.

Fogászati fehérítésem soha nem volt, ezért nincs összehasonlítási alapom, de évek óta rendelek és nekem bevált. A 10 alkalom nekem elég a kiívánt szín eléréséhez. Sokáig fehér marad.

Clara
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 9.

En is latok külömbseget, szegyen-nem szegyen az utobbi par honapban elhanyagoltam a fogaimat, de ez egy het utan lepucolta ami rarakodott, ez egy ezrest meger boven!

eva68
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. augusztus 9.

Szuper fogkrém, jól tisztított és megszüntette a fogínyvérzést. Több éve használom.

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 9.

FOGÍNYVÉRZÉST a fogorvosi mantrák és a reklámszövegek ellenére, nem csak fogkő, hanem néha gyengébb erek is okoznak. Akinek van egyéb érfali problémája (seprűvéna, visszér/fájó láb, aranyér, vörös szem effektus, orr alatt vagy máshol kis látszódó hajszálerek), ő szedjen érfalersítő tablettát egészsége érdekében, ha teheti és akkor bírhatja a Parodontaxot is.

FRISSÍTÉS: Ritkán pontozok fel terméket, de most megteszem. Már fogkőeltávolítás után is, fogkőmentesen minden más fogkrém használata során is vérzett a fogínyem, bár kevésbé, mint tőle. A fogorvos szerint a hormonbajok a ludasak. A házi orvos C-vitamint javasolt, ám az nem segített. Végül saját magam, más okból, a lábam védelmében idén év elején érfalerősítő tablettát kezdtem el szedni és attól megszűnt az ínyvérzésem és nekem a szemfehérjében is éktelenkedett egy kis ér, már az sem látszik. Több, mint fél éve tart ez az állapot, így tartós. Most már gond nélkül használom a Parodontaxot is, egy csepp vér sincs. Azóta betöltöttem a 39-et. Továbbra sincs kihúzott fogam. Viszont fenntartom, hogy a kialakult fogkövekkel csak fogorvos bánik el. Ez a termék viszont hosszú ideig egyedülálló szájtisztaság érzést ad.

RÉGI VÉLEMÉNY:

Nagyon vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. 37 évesen még nincs kihúzott fogam, de sajnos mivel sok folyadékot iszom és hormonális problémáim vannak fokozottabban érint a fogkő, mely a fogínyvérzés okozója. Ha egy helyen vérezni kezd az ínyem irány a fogászat. Mostanában azonban nem tudtam egyből bejutni a fogorvoshoz, mert nyár révén szabadságon volt és mire visszatért feltorlódtak a páciensei. Két hetes előjegyzést kaptam és gondoltam addig se vérezgessek veszek Parodontaxot. Egy diszkontban akciósan 650 forintért jutottam hozzá, aminek örültem. A halpástétom/májkrém színe elsőre fura volt, felmerült bennem, mivan ha sunyi módon azért erős rózsaszín, hogy ne látszódjon a vér. Bár aztán rájöttem ezen át is feltűnnek a vércsíkok. Sőt! Fokozottabban. Tükörben ellenőriztem és az addig csak egy helyen vérző ínyem, már az első használattól a Parodontax mellett lágy sörtéjű fogkefével olyan helyeken is vért engedett, ahol korábban nem. Tehát mart, bár fájdalmat nem éreztem. Az íze egyszerre mentolos és sós, amit érdekesnek találok és nekem bejön, bár kétségtelen van aki nyilván nem kedveli. Azt sem tagadom, hogy valahogy ez egy olyan fogkém, ami használata után órák múlva is egy kellemes tisztaság érzés van a számban, ezt különösen szeretem, annyira kellemes. Ugyanakkor a fogkövek maradtak és holnap a fogorvos szabadít meg tőlük. Másik fele, hogy többször küzdöttem életem során vérszegénységgel és nem hiszem, hogy jót tesz ha erősebben vérezgetek a fogtisztogatásokkor. Viszont a kellemes tisztaság érzés hiányozna, így ami maradt azt más fogkrémekhez kenve kis mennyiségben fogom elhasználni. Hátha akkor nem mar és megmarad a komfort érzet. Az így begyűjtött tapasztalatok után döntöm el érdemes-e újravenni, illetve megkérdem a fogorvosom.

FranceBlondie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 7.

Szépen fehérít úgy 1 hét alatt. Rendes fogkrém után használom mert ez nem tisztít nekem megfelelően. Lehetne erősebb is, de jó termék. Picivel többet tud mint az aktív szenes fogkrém, ami egyébként nagyon bejön mostanában.