Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

Sophia00
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 19.

Szuper fogkefe! Régóta használom ezt a márkát és sokkal jobb mint más soft fogkefék. Tényleg szinte csak simogat de mégis hatásos, az ínynek is kellemes érzés! Sokkal dúsabb sörtéjű mint más fogkefék, nagyon jól ki lett találva!

Sophia00

Nagyon szeretem, nekem bevált! Mivel nem mentolos, este vagy a napközbeni fogmosás alkalmával használom, reggel inkább a mentolos fogkrémeket szeretem. Először a BEYOU szettet vettem meg, hogy minden ízt ki tudjak próbálni. A kedvenc a CHALLENGER lett, be is szereztem nagy kiszerelésben. Nagyon jól távolítja el a mindennapi szennyeződéseket, mint pl.: kávé és kóla nyomai. Fényes és sima lesz tőle a fogfelszín, nem lesznek érzékenyek a fogak tőle. Szerintem inkább az eredeti fogszínt őrzi meg, annál nem lesz fehérebb, de sárgább sem.

Sophia00

Nekem nagyon bevált! Nem lesznek érzékenyek a fogak még rendszeres használat után sem, mint más feheritő hatású fogkrémektől. Kellemes mentolos íze van, sokáig friss érzetet nyújt. Kiválóan eltávolítja a szennyeződéseket a fogakról. Nekem 1 árnyalatot fehérített a fogaimon.

Leander
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 19.

Alapvetően csak koca dohányos vagyok, így nem a cigi okozta sárgaság miatt választottam ezt a fogkrémet. Eléggé természetesen fehérek a fogaim, viszont az elmúlt kb. 7-8 évben azt tapasztaltam, hogy az alsó fogsoromon nagyon hamar, pár hónap alatt csúnya barnás fogkő szerű elszíneződés jelenik meg, amit eddig csak a rendszeres fogkőszedés szedett le. Eléggé elkeserítő volt, mert már évi 2-3 fogkőszedés mellett is egyre gyakrabban megjelent. Kétségbeesve kérdeztem mindig a fogorvost, hogy hogyan lehetne ezt eltüntetni/kialakulását késleltetni és egyszer végül azt javasolta, hogy próbáljak ki egy dohányosoknak való fogkrémet, csak ott, ahol ez a probléma felmerül, azaz nálam az alsó elülső fogaimon, a rendes fogmosást kiegészítve, azután kb. 1 további percig. Konkrét fogkrémet nem mondott, így végül én magam választottam ezt a DM-ben és nem bántam meg. Amióta a problémás területet +1 percig sikálom elektromos fogkefével, azóta gyakorlatilag megszűnt ez a barnás elszíneződés, elég évente egyszer fogkőszedésre mennem, mégsem néznek ki elhanyagoltnak a fogaim. Ez az abszolút csodaszer. :)

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 18.

Jó fogkrém, de nekem a sensitive professional jobban bevált. Ez sokkal töményebb, surubb, fehérebb, krémesebb. :)

Iminbeauty
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 18.

Teljes meglepetés. Sosem használom a márkát és egyáltalán nem vettem volna meg (ha lehet állatkísérlettől mentes márkától vásárolok), de egy barátnőm által kipróbáltam és nagyon megtetszett. Nekem ízlett az enyhén kókuszos íz és jól tisztított a fogakat. Ár-érték arányban szerintem jó vétel.

Guffyyy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 17.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 17.

Update: Most nézem, hogy ez az 50 ml-s kiszerelés. Mi a rendes nagyot használjuk, lehet a kettő között ekkora különbség van esetleg? :O

Meglep a sok negatív vélemény, én nagyon szeretem ezt a terméket. Már a 4.-5. flakont használjuk el belőle a párommal. Számomra kellemes az íze, nagyon sokáig friss marad tőle a leheletem. Mi csak kb 15-20 mp-ig szoktuk használni, ennyi idő alatt egyáltalán nem csíp, de nagyon jól frissít. Mi pont ebben a termékben találtuk meg a tökéletes szájvizet :)

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 17.

Nekem bevált ez a ropogós fogkrém. Igen jól tisztít. A fehérítős fajtáktól sem fehérebb a fogam. Szóval az alapanyagok alapján is hasonló összetételűek a Blend a Med -ek. A White nevűekben is csak ez a foszfátvegyület van. A foszvátvegyületek valamennyire fehérítenek is. Ez a fehéírtés max természetes, a fog színét nem lehet csak úgy fogkrémekkel kifehéríteni, vagy csak optikailag. Egész nap tart a hatása, minden lepedéket leszed, simák a fogaim és szebbek is. :)

Nayame
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 16.

Sajnos nekem ez a termék nagyon nem jött be. Alig habzik, de ezt aránylag könnyen megszoktam, az viszont nagyon zavaró, hogy a szokásos adag duplája is kevés ahhoz, hogy tisztának érezzem a fogaimat (pedig rendben vannak). Az árára nem emlékszem, de nem volt olcsó. Egyedül azért adok két pontot, mert számomra semleges az íze, nem mar úgy, mint a legtöbb mentolos fogkrém. Biztosan nem veszem újra.

edsze
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 16.

Életem egyik legrosszabb fogkréme. Nem habzik, nem mentolos, kin szenvedés vele fogat mosni.
Minimális fehéritő hatása van, ezért jár az 1*