Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

Noncsikaaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. augusztus 21.

Én is kíváncsiságból vettem meg, nem szeretem a mentolos fogkrémeket, ezért számomra kellemes csalódás. Alapban odavagyok a propoliszos termékekért, részben ezért is esett erre a választásom. Az íze nagyon enyhén mentolos, számomra inkább kesernyés-sós, ami folyamatosan enyhül. Nekem kifejezetten tetszik. Jól tisztít, egyáltalán nem szárítja a számat, egyelőre elégedett vagyok!

MarosGergo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. augusztus 21.

Simán tudja azokat az ígéreteket ez a 400! forintos szájvíz, mint a jóval drágább társai.
Kellemes íz, sokáig tartó frissesség. Nagyon megvagyok elégedve vele.
Viszont ami kicsit durva ebben a szájvízben az a habzása, DURVÁN habzik de nekem bejött :D

dandy93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. augusztus 21.

Ez éppen akciós volt, míg a Sensodyne R&W nem, így a kosaramban landolt, de közel sincs olyan jó, kevésbé érzem tisztának a fogaimat/számat a használata után és az érzékenység elleni hatása sem az igazi. Nem veszem újra, ha elfogy.

googles
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. augusztus 21.

Update 2019 aug:
Hosszabb tavon atmenetileg valoban erzekeny lesz tole a fogam, de hebe-hoba hasznalva ez kivedheto es ugy is feherit rendesen.

Fogkovet termeszetesen egy fogkrem se szed le es nem is feherit 😉

Update: sikeresen vetettem be. Nem erzekenyek a fogaim se az inyem tole. Ajanlom, ha gyors es kemiai feheritest akar valaki (mivel hidrogen-peroxiddal feherit).

Imadom a kavet, eddig elegedett voltam a fogaim szinevel, de megneztem most tavasszal es ugy ereztem, ra kell fekudni erre a fogfeherites temara 😊

Ebbol a fogkrembol kis kiszerelest vettem, mert tartottam tole, 1 napja vettem meg es azota kb. 8x mostam vele fogat... igen, enyhen manias jelleggel. Nagyon jok a tapasztalataim eddig:

- nem erzekenyebbek a fogam egyelore (ezutan tartani fogom a napi max. 3 fogmosast)
- hatarozottan (!!!) joval feherebbek a fogaim mar most
- orulok, hogy ez valos elszinezodes eltavolitas, nem pedig kek cucc optikai es atmeneti hatasa.

Egyelore szuper es nagyon varom a hatasat, kb egy het mulva szeretnem bevetni 😁 2-3 napnal meg mindig jo, nem erzekeny semmi, pedig az elmex fogkremek pld. azonnal kivaltották. Nagyon orulok, hogy feherednek a fogaim!

Babooca
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. augusztus 21.

Most veszem csak észre, hogy eddig nem is véleményeztem. Mióta kijött kúraszerűen alkalmazom. Nagyon szeretem, egy a baj, a fogaim érzékennyé válnak tőle. A fehérítő hatása jó, de nem ér fel egy fogorvosi fehérítéssel. A már meglévő sárga elszíneződésű fogkővel nem tud mit kezdeni. Szinten tartásra a legjobb. Az ára nem éppen baráti, én mindig glamour- napokon, vagy leárazásokkor veszem. Bárkinek ajánlom.

Babooca

Ez az Expert white és az Optic keveréke. Nem szerettem, azt vártam, hogy végre elfogyjon. Érzékenyebbek lettek a fogaim, a csaptelep, a fogkefém tiszta kék. A sima Expert White ennél többet ér. Biztosan nem veszem újra.

Babooca

Kiárusítva találtam az egyik DM-ben. A fogkefével nincs gond, teljesen jól használható. Kicsit kemény, de odafigyeléssel óvatosan is lehet vele bánni. A fehérítő tollat eddig egyetlen egyszer használtam, de nem volt vele gondom, leszámítva azt, hogy nagyon ragad, kicsit kényelmetlen és szinte képtelenség nyálmentesnek maradni a használata közben. 10 perc elteltével meleg vízzel kiöblítettem a számat. Én láttam változást, bár már nagyon késő este volt, lehet csak beképzeltem. Használom majd rendszeresen, aztán kiderül. Később update.

Babooca

1 hete használom körülbelül. Nagyon megszerettem. Féltem, hogy a fekete színe majd összefogja a mosdókagylót, ahogyan azt már egyszer megjártam az Optic változattal, de szerencsére nem így történt. Nem bántja a fogaimat, egyre fehérebbek napról napra. A luminous mellett a második kedvencem lett, szerintem szuper fogkrém.

Blackxentric
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. augusztus 20.

Az íze botrányos. Minden alkalommal alig bírom ki, hogy két másodperc múlva ne köpjem ki. Hatásra nekem ugyanazt hozza, mint a többi szájvíz.

GergelyneTesiVass
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. augusztus 20.

Rendszeresen vásároljuk és használjuk nagy megelégedettséggel a márka szájvizeit. A férjem kíváncsiságát keltette fel érdekes színével ez az ízváltozat. Bár a termék magasabb árszínvonalú kategóriát képvisel, a kipróbálása mellett döntöttünk. Számomra mind az illata, mind az íze kissé érdekes keveréke a citrusoknak és a mentolnak. Enyhén erősnek éreztem, de szerencsére nekem nem volt olyan csípős, hogy panaszokat, sebeket okozzon. Hatékonyságát tekintve nem marad el a hosszan tartó, tiszta érzés, és a friss lehelet sem. Alkalmanként húsz millilitert ajánl használni a gyártó, így közepes ideig elég egy flakonnal. Pezsdítő kirándulás volt ez az aroma, nem volt csalódás, de nem lett új kedvenc sem. Esetenként lehet, hogy vendég lesz még nálunk.