Best of Beauty 2019

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

Eva98
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 21.

Ajándékba kaptam, heti 1x használom egy jó ideje de nem tett a fogaimmal csodát.3 percig mosom, majd a fogkrémemmel még 1x átsikálom. Lehet ha gyakrabban használnám, segítene.

Eva98
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 21.

Fogmosás után használom, reggel és este. Felfrissíti a lehelletemet. Elég belőle pár csepp egy kis vízzel összekeverve.Sokáig elég. Bármire jó, gyulladásokra, aftákra. Nagyon hamar leviszi, meggyógyítja. Picit drága de megéri az árát!! Ha elfogy mindig újraveszem.

LadySpyro
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 21.

Nekem abszolút elnyerte a tetszésem, Pixiboxban volt benne ő is, de be is vált. Nagyon enyhe íze van, nem az a tömény mentol mint az átlag fogkrémek, de mégis frissíti a leheletet. Én már az első használatnál láttam, hogy fehérebb lett tőle a fogam valamivel. Maga a fogkrém sötét szürke (majdnem fekete), ami használat közben sokat fakul, és inkább halványszürke lesz belőle. Megtetszett, bevált, újra fogom venni.

Moony
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 20.

Egyszerű kis fogkrém, finom mentolos fahéj illattal. Tartalmazhatna hasznosabb összetevőket is fogászati szempontból (szakmai ártalom).

kriszti24242
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 20.

kellemes mentol íze van, amely nem túl erős, jól tisztít
fogmosás után látom inkább a fogfehérítő hatását egy hetes rendszeres használat után, de kíváncsi leszek a hosszútávú hatására

katalinmester13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. június 20.

Ritkán használok szájvizet, mivel érzékeny fogaim jól elvannak a zöld Elmex fogrémek bármelyikével. De egy-egy áfonyázós nap után szükség van egy kis besegítésre. Ilyenkor a gyümölcssavtól elvásott fogaim hálásak ennek a szájvíznek. Én úgy érzem, hogy csak az Elmex szájvizei tesznek jót a fogaimnak. Az eddig próbált más márkák csak bántották, még érzékenyebbé tették őket. Szerintem ez és a lila is tökéletes öblögető szerek.

Judee1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 20.

Ezelőtt colgate max white fogkrémet használtam,de ahogyan ezt kézhez kaptam:), azonnal próbára is tettem. Egy hét használat után napi kétszeri fogmosás tükrében azt kell mondjam, hogy hasonlóképpen működik, mint az előbbi. Mókás, hogy fekete, engem nem riaszt el, kellemes íze van. Sokat kávézok, így mindenképpen fehérítő fogkremet vásárolok, de kivárok még, hogy melyiket fogom ismét megvenni. Jövök még

demeterne
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 20.

Nekünk nagyon bejött. Egy kicsit csíp, de így érzem, hogy használ.

Vivus94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 20.

Nagyon szeretem, pont kellemesen mentolos így nem csípi a szám, jó illatú. Tényleg megszünteti a fogérzékenységet, mióta ezt használom semmi ilyet nem tapasztaltam, illetve valamennyit fehérít is a fogakon (nyilván hosszabb használat mellett, szépen lassan). Biztos, hogy újraveszem, nekem most ez az a fogkrém ami mindent tud amit én elvárok tőle.

JudithBeauty
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 20.

Még a kék flakonos Cool Fresh-től is erősebb. Kicsit a nyelvemet is csípi, de egy idő után hozzá lehet szokni. Először vízzel hígítottam fel, viszont a hatása akkor gyengébb lett. Extra friss lehelletet ad, amit sokáig érezni. Szépen tisztítja a fogakat, de a kék változatát ízre jobban szeretem.