Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

Fehereszti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 4.

Nem rossz, nem erős ízű, szépen habzik, viszont egyáltalán nem fehérít, egy kicsit sem. Többet nem hiszem, hogy megvásárolom.

Derbena
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 4.

Természetellenesen édes az íze, és nulla frissességérzést hagy maga után. Használat közben olyan érzés, mintha cukros nyállal mosnék fogat.

bettina28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 4.

Nagyon meglepődtem hogy mennyire extra puhák a sörtéi. Nekem minden fogkefétől vérzett eddig az ínyem, de eddig szinte mindig Colgate termékeket választottam. Soha többet nem akarom leváltani ezt a fogkefét... Néha picit itt is vérzik de korábban a fogmosás konkrétan fájt az erős és kemény fogkefék sörtéitől. Az ára is kedvező, többször újravettem már és szerintem maradok is ennél.

sophiie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 3.

Kb. egy hete használom, fehérítő hatásáról még nem tudok beszámolni, de nagyon szépen tisztítja a fogaimat, más fogkrémekkel nem éreztem még ennyire tisztának őket. Az íze nem rossz, igazából semmi extra, eddig 5 csillag.

rammy717
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 2.

Megfelelően habzik és tisztít, az íze is kellemes (nem az az erős mentolos, inkább kissé édes). Szerintem teljesen jó, főleg ennyi pénzért.

Sz0ll0s1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 2.

Nekem bevált, én szeretem. Kellemes az íze, szerintem szépen is tisztít, újravevős.

Pumpulina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 2.

Szeretem ezt a fogkrémet, évek óta használom, sokáig elég, kellemes ízű, jól tisztít, szép összetevők.

Ophelia
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 1.

Nagyon szuper termék, kellően mentolos, de még pont nem az a megríkató fajta, sokáig tart a hatása, tökéletesen kiegészíti a fogmosási rutint. Az ára is nagyon baráti.

banita4
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 1.

Nagy csalódás bár igazából nem tudom mit vártam ennyi pénzért. Nem habzik eléggé, nem túl jó az íze sem és az ígért fehérítő hatás sehol sincs... Visszatértem az előző, 1500 forintos fogkrémemhez (tehát még csak nem is egy több ezer forintos termékre váltottam) és két nap után már látható volt a különbség. Ezt meg inkább kidobtam...

EvandEra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 1.

Évek óta ezt használjuk itthon. Nem rossz, de semmi extra. Kellemes ízt hagy maga után, de fehéríteni nem fehérít. Minden esetre ez lett a favorit itthon.