Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

Babooca
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 16.

Péntek óta boldog tulajdonosa vagyok. Régi nagy vágyam teljesült. Szerettem volna egy olyan fogápolási eszközt, amit végre szívesen használok, látom a pozitív eredményt, igényesen, higiénikusan tudom magammal vinni akárhová (nem kell hozzá mindenféle tokot rendelnem pluszban). Benne végre megtaláltam a szent grált. 5 féle üzemmódból választhatok a fogmosások során. (tisztítás, fehérítés, ínyvédelem, érzékeny fogakra és polírozás). Én kétféle fogkefe fejjel kaptam, az egyik egy fehérítő, ami nagyobb méretű és egy precíziós kisebb. A tölthető utazótok nagyon hasznos, szép és igényes is. A pohártöltő az otthoni tároláshoz és töltéshez nyújt segítséget.

A fogkeféről:
A fej maga kíméletes, nem okozott ínyvérzést. Érzetre kicsit furcsa a manuális fogkefék után, mindenképp meg kell szokni. Korábban volt egy Omron szónikus fogkefém, de az nem volt ennyire hatásos, mint ez. Lepolírozta a fogköveim nagy részét (White üzemmódban), összességében tisztábbnak és fehérebbnek látom a fogaimat. Fogérzékenységet eddig nem tapasztaltam.Igyekszem csökkenteni a bevitt kóla, kávé, tea mennyiséget. Szeretnék beiktatni egy fogkő eltávolító kezelést is, kíváncsi leszek, hogy hosszútávon mennyire tudja fenntartani a fogorvos által elért eredményt. Eddig nem csalódtam.

Én a fenti ajánlott fogyasztói ár töredékéért vettem. Mindenkinek ajánlom.

juditkaa70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. szeptember 15.

Egyik legjobb fogkrém, mindnennapi használatra. Megakadályozza a fogszuvadást,és az ínygyulladást. mivel van implantátumom is, így még jobban ügyelnem kell a szájhiginériára. Ajánlom!

Mars93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 15.

Egy hete használom. Sokkal tisztábbak a fogaim, az ínyem is kevésbé érzékeny. Az íze tényleg kissé szokatlan, de egyáltalán nem rossz, sőt, akik nem szeretik a tipikus menta ízt, azoknak csak ajánlani tudom!

Mars93

Csodálatos termék! Mind az illata, mind pedig az íze kókuszos. Egy hete használom, lepedék szinte egyáltalán nincs a fogaimon, ráadásul már most fehérebbnek látszanak. Csak ajánlani tudom!

FazekasDora
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 15.

A zero waste életmód miatt próbáltam ki ezt a terméket. Nagyon sokat hezitáltam először, hogy megvegyem-e legfőképpen az ára miatt. Szerintem nagyon hatékony megfelelően fehéríti a fogakat és a kellemetlen szagokat is eltünteti. Az is nagyon nagy pozitívum, hogy ehető minőségű és semmilyen káros anyagot nem tartalmaz. Ez a tulajdonsága illetve az hogy nem "csíp" főleg kisgyermekes családoknál biztosan nagyon kedvező. A dobozát pedig ha kifogyott visszalehet küldeni a gyártónak az pedig kedvezménykupont ad cserébe. :) Nekem egy dolog miatt kerül csak 4 csillag a fogporra az pedig az ára. Habár még nem használtam el nem tudom meddig fogja bírni.

orsi0210
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 14.

Kíváncsiságból vettem, mert kedvelem a kókuszos ízeket, és nehezen tudtam elképzelni egy fogkrémben. A fogkrém íze igazi, finom kókuszkrémre emlékeztető. Tisztító hatása is megfelelő.
Ami viszont kellemetlen, az a használata utáni szájszárazság. Ez utóbbi miatt nem fogom újravenni, de örültem, hogy kipróbálom.

nicolekitti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 14.

A kolleganőmnek mindig ragyogóan fehérek voltak a fogai, megkérdeztem mit használ. Így találtam rá erre a fogkrémre.
Nekem a Complete Protection-nak jobban tetszik az állaga, így szerintem visszatérek majd arra.
Nekem is fehéren tartja a fogaimat, pedig nagyon sokat kávézok. Nem vérzik az innyem, az hogy sós az íze már fel sem tűnik. El nem tudom képzelni, hogy valami mentolossal mossak ezentúl fogat.

nicolekitti

Ohh, gyerekkorom fogkrémje.. Semmi pénzért nem használnám újra. Nagyon nem szerettem, eléggé vad fogkrém.

persephone    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 13.

Én is tesztelésre kaptam. Egy hete használom napi kétszer. Ez előtt is fogfehérítős fogkrémet használtam, de azt kell mondjam, ez jobban működik, mert amellett, hogy fehérít (tea és kávé foltokat leszedi), megfelelően tisztít is, sokáig érződik a hatása. Persze nem lesz hollywoodi mosolya tőle az embernek, de elégedett vagyok a termékkel.

Szila20
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 12.

Nekem ez a valaha volt legrosszabb fogkrém, amit használtam. Nem sűrűn voltak gondjaim fogínyvérzéssel, ennél a terméknél azonban rendszeresen elkezd vérezni. Az íze borzalmas, nem is tudom, mihez lehetne hasonlítani, az állaga pedig olyan, mintha homokot kevertek volna hozzá.