Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

ccvc
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 23.

Először furcsa volt vele fogatmosni de mostanra megszerettem ezt a fogkrémet. Ha sokáig mosod vele a fogad egészen mentolos lesz. Kicsit mondjuk sokallom az árát nem tudom miért drágább mindig az ami kevésbé káros. Pont fordítva kéne lennie. A cigaretta árát az egekbe vitték, mivelhogy káros, bezzeg a sok káros összetevőjű kozmetikum és étel megkapható fillérekért.

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 23.

En 1x hasznaltam de ennyi eleg is volt, jol habzik es nagyon gyenge mentolos ize van. Nem tisztitott jol, es semmit sem feherit. Nem erzem azt hogy ez egy jo fogkrem.

EvandEra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 23.

Borzasztóan retró ízű fogkrém! Egy púderes nagyis, classic gabi íz társul egy közepesen sós mellé. Kissé fehérít rövid idő alatt, de sajnos nekem a fogínyvérzésem nem mulasztotta el egyelőre. Elég nagy, vaskos tubusa van, egy darabig tuti elég lesz.

rekra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 22.

Összetevői csodásak, illata fincsi citrusos. Eleve úgy terveztem, hogy felesben használom a kókuszossal, és így meglepően sima szájvíz íze van. Nem édes, nem keserű, nem túl mentás, tökéletes. Örülök ennek a terméknek, egy ideje szeretnék szájvizet használni újra, de mióta natúrabb vonalon mozgok, nem akartam a régit megvenni újra. Nem várok el tőle mást, minthogy kiegészítse a fogalom tisztítását, ápolását. Szerintem ezt megkapom tőle.

rekra

Összetevői csodásak, illata fincsi, de nem szeretem annyira a kókuszt, eleve úgy terveztem, hogy felesben használom a citrusossal, és így meglepően sima szájvíz íze van. Nem édes, nem keserű, nem túl mentás, tökéletes. Örülök ennek a terméknek, egy ideje szeretnék szájvizet használni újra, de mióta natúrabb vonalon mozgok, nem akartam a régit megvenni újra. Nem várok el tőle mást, minthogy kiegészítse a fogalom tisztítását, ápolását. Szerintem ezt megkapom tőle.

barbarabalog
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 22.

Jó az íze, jól tisztít, de sajnos nekem nem fehérít :(

barbarabalog

Jó az íze, jól tisztít, de nekem nem fehérít :(

Yura
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 22.

Ez a legjobb fogkrém ami évek óta a kezem ügyébe került. A fekete szín szerintem mókás, az íze nem túl mentolos, ami nekem szintén jó pont, viszont egyet értek azzal, hogy kicsit túlságosan habzik, valamint én az első használat után éreztem hogy mintha fehérítene és a lepedéket is jobban eltávolította, mint azóta bármikor, amit nem igazán értek, de emiatt kicsit csalódott vagyok. Mindenesetre még így is megérdemli tőlem az 5 csillagot, mert jü eséllyel újra fogom venni.

tniki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 22.

Mostanság elég sokat kávézok, aminek meg is lett a hatása a fogaimra nézve.. Előtte is fogfehérítős fogkrémet használtam, viszont amellett kezdett el szépen sárgulni a fogam. Alapvetően nagyon szeretem és nagyon elégedett is vagyok a dm-es termékekkel, ezért is esett a választásom erre a fogkrémre.
Mindennapos használatban van, nem használok mellette másik fogkrémet és így már az 1. hét után is szemmel látható volt a javulás.
Az íze kellemes, nagyon jól habzik és frissít is. Egyáltalán nem marad fekete a foga az embernek használat után.
Én biztosan újra veszem!

DobikaOlgi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 22.

Jó íze van, az állaga is jó, szépen tisztítja a fogakat.