Best of Beauty 2019

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

natasa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 17.

Csalódott vagyok, nekem nem igazán jó. Mintha nem tisztítana megfelelően. Korábban használtam a Sensitive Soft változatot, amit szerettem. Azt gondoltam, újabb változat - biztos sokkal jobb is. Hát nem.

Ari90
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 16.

Én az átlátszó Professional-t használom . Fél kupak a szájvízből , fél vagy egész kupak vízzel hígítva öblögetek vele. Így nem csíp annyira. Enyhített a fogínyvérzésemen és a lepedék is nehezebben tapad meg a fogaimon. Gyulladásokat is csökkenti, kellemes leheletet biztosít. Kicsit drága, gyógyszertárba vettem, de muszáj volt. Sokáig elég ( nekem 250 ml-es kiszerelésbe van). Újraveszem.

mlexa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 16.

Nekem egy átlagos fogkrém. Fehérítő hatást vártam, de semmi nem történt. Az íze kellemes, nem marja szét az ember száját a mentol. Kellően habzik is, szóval ennyiből tényleg jó, csak azt nem hozza, amit ígér. Nulla fehérítő hatás. Átlaghoz képest így meg nagyon drága. Nem veszem újra.

Ari90

Én a fluoridmentessége miatt kezdtem el használni, és azóta is nagy kedvenc. Kellemes ízű, visszafogott, enyhe fehérítő hatással. Az ínyvérzésemhez és a gyulladás csökkentéshez viszont nem elég önmagában. Előnye viszont , hogy 100 százalék vegetáriánus. Ajánlom, ha egy kímélő, fehérítő fogkrémre van szükséged.

pirospipacsocska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 15.

Az egész család ezt használja,nekünk bevált.Kellemes az “íze”,jó a kiszerelése,szép a csomagolása,és olcsó is! 😁

Cosette
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 15.

A kedvenc fogselymem eddig. Vastagabb és puhább, mint az átlag fogselymek, de könnyen becsúszik a fogak közé. Nem foszlik, könnyű eltépni. Bár a bogyós gyümi íz a mentolos fogmosás után furának hat, de mivel az eredeti elképzelés szerint gyerekeknek szánták nem vonok le pontot. Sajnos csak 50 méter és mostanában hiába keresem a boltokban sehol sincs. Ha valahol találok még legalább 3-4 darabot beszerzek tartaléknak.

ilki
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. június 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. június 15.

Nem a legolcsobb fogkrem, de megeri az árát, főleg ha az ember fog erzekenyseggel kuzd es verzo innyel.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. június 14.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. június 14.

Csúnyán begyulladt az ínyem egy fog közé beszorult chiamag miatt (amúgy is utálom, hogy mindenbe beleteszik), ezt ajánlotta a fogorvos, és tényleg jó. Felére higítva használom, de így is hatásos. Egy baja van, hogy nagyon rossz íz marad utána a szájamban. De hát ez nem komfortcucc, hanem gyógyszer.

Nem szabad folyamatosan használni, nekem max. két hetet mondott az orvos!

livtyke91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 14.

Maga mint fogkrém nem rossz, egyetlen egy bajom volt vele, hogy az íze nem tetszett...

szanii
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 14.

Féláron jutottam hozzá Glamour-napok alatt. Elég jó szemcsés, jól tisztít, utána még sokáig kellemes illatot érzek. Fehérítő hatása is rendben van, bár én kávézok és dohányzok is. Lehet, hogy újraveszem.