Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

DobikaOlgi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 22.

Jó íze van, az állaga is jó, szépen tisztítja a fogakat.

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 21.

Nekem olyan tul eros mentolos ``korhaz,, ize van :D Nem vettem eszre hogy tobbet tudna barmelyik mas szajviznel, de nemis artott. Elmegy kategoria.

Andrea456
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 21.

Frissítés: A második doboz tegnap fogyott el, pedig nemcsak reggel és este használtam, hanem hetente többször ebéd után is.
Egy hónapja ezt a kiszerelést az akciós polcon láttam a Pennyben, a rendes helyén pedig már egy nagyobb csomagolású, 100 m-es kiszerelés volt a polcon.

Május 3.: Megadom neki az öt csillagot, mert megszoktam az ízét (nem tudom, milyen aroma van benne, de mentolt nem érzek rajta), ráadásul az első doboznak csak kb. a fele fogyott el ennyi idő alatt, és az ínyem sem bántotta.

Április 1.: Meglepődtem, milyen vékony, bár így könnyebben befér a fogközökbe és nem szakad el használat közben. Viszont nagyon furcsa íze van, ezért egyelőre csak 4*-ot kap.

Lorna
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 21.

Szépen tisztított. Nem volt érzékeny a fogam amíg használtam. A Pronamelt egy kicsit jobban szerete a márkától és Repair and Protectet is kicsit jobban. De talán csak azért mert cukibb azoknak a csomagolása és az íze.

Liara0826
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 20.

Nagyon jó fogkrém, nekem ez a kedvencem és már többször vettem újra. Engem nem irritál és nagyon jó áron van.

Liara0826

Mind a két oldalon volt bölcsességfog műtétem (4-ből 3-mat műteni kellett) és több oldalon is olvastam valamint a fogorvos is ajánlotta, hogy műtét utáni másnap ezt használjam. Persze eleinte óvatosan kell öblíteni, de nagyon hasznos. Sajnos az első műtét után nem vettem meg utána be is gyulladt, majd második műtét előtt megvettem, hogy minden gyulladás lemenjen. A második után nem is gyulladt be az ínyem és valóban nem fogja be a fogakat és szerintem az íze sem vészes. Tényleg nem olcsó, de szerintem jobb az olcsóbb társainál.

estie2
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 20.

Összetevői jónak tűntek gondoltam kipróbálom. Szépen tisztítja a fogat, állaga kellemes. A mentolt kevésbé érzem.

molniniki5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 19.

Nem jött be, bár lehet azért mert nem vagyok hozzászokva a puha sörtéhez. A fogkrémje szuper, a fogkefét hanyagolom.

molniniki5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 19.

Másodszor vásároltam újra. Nagyon jó fogkrém. Mentolos, tisztít, kellemesen habzik. Az első tubus elhasználása után észrevettük, hogy fehéredtek a fogaink. Évek óta a legjobb fogkrém, amit használtam.

Gica81
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 18.

A kicsi kiszerelést rendeltem meg. Szépen tisztít már első használatnál látszódott, hogy fehérebb és csillogóbbak lettek a fogaim. Az íze/illata engem a hagyományos fekete Negro cukorkára emlékeztet.