Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

vidazs93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 12.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Borzasztó rossz, furcsa íze van. Bizonyos, hogy a teafa olajnak sok jó tulajdonsága, kedvező hatása van, talán jól fertőtlenít is, de fogkrémbe nem való. :/

angyalka1225
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 12.

Az akciós termékek között szúrt szemet. Nem terveztem most fogkrémet venni még, de nagyon szimpi volt a neve meg a különleges összetevői. Alapból nem vagyok oda a mentolos fogkrémekért, terhesen kifejezetten utáltam még a szagát is, kár, hogy nem akkor bukkantam erre. Nekem bejön ez az enyhe "zöldség íz", kíváncsi lennék a többi változatára is. A hatása is jó, hajnalban is érzem, hogy mostam fogat este. :D (Vannak fogkrémek, ami nem hagy olyan frissességet maga után)

RKBrigi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 12.

A próbacsomagot teszteltem, így szerencsém volt az össze ízt kipróbálni. A legszuperebb a barackos (narancssárga), ő lett az abszolút kedvenc :) Emellett a zöld - almás és kék - áfonyás is nagyon tetszett. a Candy lover - dinnyés kicsit csalódás volt, mert a név alapján valami édesebb ízre számítottam. Talán nem habzanak annyira, mint az átlagos fogkrémek, de jól tisztítanak és szívesen vennék a jövőben is néhány ízből.

Bonnieoo7
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. július 11.

Valaha volt legjobb fogkefém, pedig jópár tucatot elhasználtam. Viszlát fogínyvérzés, viszlát fogínygyulladás, viszlát lepedék. Nyilván marad kicsi lepedék, de tényleg alapos. A tavaly ilyenkor történt ultrahangos fogkőeltávolítás után volt ennyire jó állapotban a fogsorom, azóta sem, de pár napja amióta használom azóta újra komfortérzetem van. Fényes, sima fogaim vannak általa, nem szeretnék már mást használni, csak ezt a márkát! Első fogkefém a márkától, a reklámokban látható márkákhoz képest szokatlanul kicsi a feje, puhák de hatékonyak a sörtéi, elképesztően tetszik! Nagyon bevált, ha lehetne 10 csillagot adnék!🤗

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2021. július 11.

Elmegy kategória, én annyira nem szeretem. Keverem egy másikkal, így egy icipicit használok csak 1-1 alkalommal, de így átkozottúl fog mindent, csapot, fogkefét. Csak a habzása miatt használom a másik mellet, ami nagyon jó, de nem akar habzani, az Istennek sem.
Nem mondom, hogy rossz ez, de nem hiszem, hogy veszek még, bár igazából a férjem használja. Ize kellemes, nem csíp, nem mar, friss érzetet hagy maga után.

Kriszta92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 11.

Végre egy fogkrém ami nem erős mentolos és nem marja szét a számat. Nagyon megszerettem, már többször újra vettem.

Moncsii04    (!)
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. július 9.

Én is tesztelésre kaptam ezt a fogkrémet, és nagyon érdekelt, hogy milyen.
Sajnos azt kell hogy mondjam, hogy olyan semmilyen.
Nálam egész jól felhabzott, az állaga okés, de annyira enyhe az íze, hogy a fogkrémváltás után kb egy hétig én a mentolt egyáltalán nem éreztem benne. Van egy olyan buta mellékíze, mint a mentolmentes fogkrémeknek (talán Elmex?), ami van akinek bejön, van akinek nem, de egy idő után azért kiérződik. Fehéríteni annyira tud, mint a többi hasonló fogkrém, de ez szerintem rendben van.
Az alkoholtartalma nekem is szemet szúrt, és nem is értem minek bele.
Összességében ez egy teljesen átlagos fogkrém, teszi amit kell, jól tisztít. Az alkoholtartalma és a nagyon enyhe íze miatt én nem venném meg magamtól, de aki szereti az inkább semleges ízű fogkrémeket és nem zavarja az alkohol, annak szerintem tökéletes :)

anami
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. július 7.

Müllerben vásároltam, van utazó kiszerelésben is! Egyszerűen fantasztikus! Ilyen jó fogkrémet még nem használtam! Lencsényi mennyiség is remekül habzik, csillogott utána a fogam. Az illata-íze is nagyon kellemes. Mivel érzékeny fognyakra is ajánlott, gondolom nem károsítja a fogzománcot!

wowbagger
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. július 7.

Talán én vagyok az egyik legalkalmasabb tesztalany ehhez a gélhez, ugyanis nagyon érzékeny fogaim voltak. Ez a cucc rengeteget segített, kábé egy hónap alatt érte el a hatása "csúcsát", akkor már gond nélkül bele tudtam harapni akár egy jégkrémbe is. Már egy hét után éreztem, hogy hatékony, mivel korábban néha még a hűtőből kivett víz megivása is fájdalmas volt, ezt pedig szinte azonnal megszüntette. Azóta is heti egyszer használom, két-három percig mosok vele fogat, utána pedig fél óráig nem eszem, nem iszom. Az csak hab a tortán, hogy a szuvasodás megelőzésében is segít. Nyilván önmagában nem csodaszer, kell mellé egy jó szájápolási rutin, de akinek hozzám hasonlóan végtelenül érzékenyek a fogai, annak egy próbát mindenképp megér.

Marina89
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. július 7.

Fogínyem a durvább fogkeféktől vérzett, hiába mostam finoman a fogam. Ez a fogkefe viszont olyan puha, mióta használom nem vérzik az ínyem, mégis alaposan meg tudom tisztítani vele a fogaim.