Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

Yura
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 22.

Ez a legjobb fogkrém ami évek óta a kezem ügyébe került. A fekete szín szerintem mókás, az íze nem túl mentolos, ami nekem szintén jó pont, viszont egyet értek azzal, hogy kicsit túlságosan habzik, valamint én az első használat után éreztem hogy mintha fehérítene és a lepedéket is jobban eltávolította, mint azóta bármikor, amit nem igazán értek, de emiatt kicsit csalódott vagyok. Mindenesetre még így is megérdemli tőlem az 5 csillagot, mert jü eséllyel újra fogom venni.

tniki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 22.

Mostanság elég sokat kávézok, aminek meg is lett a hatása a fogaimra nézve.. Előtte is fogfehérítős fogkrémet használtam, viszont amellett kezdett el szépen sárgulni a fogam. Alapvetően nagyon szeretem és nagyon elégedett is vagyok a dm-es termékekkel, ezért is esett a választásom erre a fogkrémre.
Mindennapos használatban van, nem használok mellette másik fogkrémet és így már az 1. hét után is szemmel látható volt a javulás.
Az íze kellemes, nagyon jól habzik és frissít is. Egyáltalán nem marad fekete a foga az embernek használat után.
Én biztosan újra veszem!

DobikaOlgi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 22.

Jó íze van, az állaga is jó, szépen tisztítja a fogakat.

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 21.

Nekem olyan tul eros mentolos ``korhaz,, ize van :D Nem vettem eszre hogy tobbet tudna barmelyik mas szajviznel, de nemis artott. Elmegy kategoria.

Andrea456
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 21.

Frissítés: A második doboz tegnap fogyott el, pedig nemcsak reggel és este használtam, hanem hetente többször ebéd után is.
Egy hónapja ezt a kiszerelést az akciós polcon láttam a Pennyben, a rendes helyén pedig már egy nagyobb csomagolású, 100 m-es kiszerelés volt a polcon.

Május 3.: Megadom neki az öt csillagot, mert megszoktam az ízét (nem tudom, milyen aroma van benne, de mentolt nem érzek rajta), ráadásul az első doboznak csak kb. a fele fogyott el ennyi idő alatt, és az ínyem sem bántotta.

Április 1.: Meglepődtem, milyen vékony, bár így könnyebben befér a fogközökbe és nem szakad el használat közben. Viszont nagyon furcsa íze van, ezért egyelőre csak 4*-ot kap.

Lorna
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 21.

Szépen tisztított. Nem volt érzékeny a fogam amíg használtam. A Pronamelt egy kicsit jobban szerete a márkától és Repair and Protectet is kicsit jobban. De talán csak azért mert cukibb azoknak a csomagolása és az íze.

Liara0826
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 20.

Nagyon jó fogkrém, nekem ez a kedvencem és már többször vettem újra. Engem nem irritál és nagyon jó áron van.

Liara0826

Mind a két oldalon volt bölcsességfog műtétem (4-ből 3-mat műteni kellett) és több oldalon is olvastam valamint a fogorvos is ajánlotta, hogy műtét utáni másnap ezt használjam. Persze eleinte óvatosan kell öblíteni, de nagyon hasznos. Sajnos az első műtét után nem vettem meg utána be is gyulladt, majd második műtét előtt megvettem, hogy minden gyulladás lemenjen. A második után nem is gyulladt be az ínyem és valóban nem fogja be a fogakat és szerintem az íze sem vészes. Tényleg nem olcsó, de szerintem jobb az olcsóbb társainál.

estie2
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 20.

Összetevői jónak tűntek gondoltam kipróbálom. Szépen tisztítja a fogat, állaga kellemes. A mentolt kevésbé érzem.

molniniki5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 19.

Nem jött be, bár lehet azért mert nem vagyok hozzászokva a puha sörtéhez. A fogkrémje szuper, a fogkefét hanyagolom.